Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zucha
18. jún 2009

diana, nie nema. Len sa prevesi cez rucku

kalista
18. jún 2009

co sa tyka kocikov Emmaljunga uz som mala moznost ich zopar vidiet, ved skandinavci hadam ani s inymi nechodia a porovnavat to BGB? 😀

cicushka
autor
18. jún 2009

tu clovek ked neodpadava z bgb, tak nech tu radsej ani nic nepise? tato debata s novymi prispievatelmi stratila uplne svoje caro. ☹

dianauher
18. jún 2009

zucha, dakujem...cameleon vraj ma na rucke nejake uska alebo haciky, na ktore sa taska zachytava, tak som myslela, ci nieco take nebude mat aj bee 😒 ale to mozem kludne pouzivat aj babybjorn co mam doma 😎

zajo79
18. jún 2009

cicushka, chces sa bavit v teme bgb o niecom inom?

dianauher
18. jún 2009

poradte mi pls, mate niektora skusenost s objednavanim cez www.babycare.nl alebo cez www.babytrader.eu....?
hlavne co sa tyka terminu dodania, pripadne reklamacie....dakujem!

dianauher
18. jún 2009

zajo, ty uz si objednala?

zajo79
18. jún 2009

este nie, par stranok dozadu je o tom objednavani...

peppapig
18. jún 2009

cicushka, zalozila jsi debatu s nazvem Kocik Bugaboo, aby ses dozvedela info o kocaru bgb, tak o co jde? 😨

cicushka
autor
18. jún 2009

nejde o co, ale akym stylom. 🙂

a pridu mi vsetky tie reci a otazky take "zastarale" ale chapem, ze ste nova "generacia" ktora teraz objavila bgb kociky a mate potrebu riesit tieto veci, aj ked mozno by stacilo si iba precitat temu od zaciatku a zistite, ze vsetko uz bolo povedane.

Preto pre nas "stare" u nic prinosne.

ALe to by ani az tak nevadilo..len ten vysmesny ton mi vadi. To sme tu predtym nemali.

peppapig
18. jún 2009

zajo a uz jsi ho byla obkouknout nazivo?

zajo79
18. jún 2009

tiez som to moc nepochopila..

bubadlo27
18. jún 2009

ja som to pochopila a suhlasim s cicushou 😉

peppapig
18. jún 2009

cic...zastarale? Nova generace?
Abych pravdu rekla, me se nechce cist prispevky psane pred dvema a vice lety. navic konik je diskuzni forum, proto pribyva prispevku a tak dale 😉

Vysmesny ton? Nechapu 🙄

zajo79
18. jún 2009

vysmesny ton????

tak potom uz nic radsej.....

zajo79
18. jún 2009

nebola som,nemam kde...v blave ho uz nemaju.

A do Rakuska sa mi nechce vytrepat, ved ale aj to bude...

peppapig
18. jún 2009

zajo, ja myslim, ze kdyz po bee tak touzis, mela bys do toho jit. Ja jsem kocar chtela, sla do obchodu, kukla, slozila, rozlozila a koupila 😎

gingerlady
18. jún 2009

cichuska - souhlasim s peppapig. Taky se mi nechce cist stare prispevky, a myslim, ze nejen ja si tu chodim s holkama pokecat a ne si jenom cist. A pokud to beres tak, ze jsme "nova generace", protoze mame bgb az ted, tak je logicky, ze se o tom bavime az ted 😉 A vysmesny ton jsem taky nepochopila....
zajo, ty vaho vahava, tak uz ho objednej a fertig 😉

zajo79
18. jún 2009

ja viem 🙂 😀 😀

uz neriesim ci bee ano alebo nie, uz je to len ano. len som ho este neobjednala. ale ak ho kupim aj za mesiac,dva tak nam nic neujde, este matko nevie sam sediet a hlavny kocik mame stale velky.

Len by som ho chcela aspon vidiet...ak ho dovtedy nikde neuvidim,tak objednam a hotovo. Ved prinajhorsom predam. A prachy sa minaju aj na ine kraviny, takze pohoda.

cicushka
autor
18. jún 2009

to je jedno dievcata. 😉

zajo79
18. jún 2009

bohuzial...musim pockat...kupujeme mame pomnik na hrob, cakam "pekny" nedoplatok za plyn, brat bude mat svadbu, ja 30tku a svadbu budeme mat aj my, k tomu dovolenka, leto.... tak dalsi dovod pockat.

peppapig
19. jún 2009

zajo, i tak si myslim, ze za chvili budes s Bee trajdat po meste 🙂 drzim palce 🙂

cicus, tak ty jsi tu napsala naprosto mimo temu, jeste navic blabol a nakonec se k tomu neumis ani vyjadrit 😨 ?! Grow up lady 😉

zajo79
19. jún 2009

😀 😀 😀 tiez si to myslim

tata vcera frfla, ze je plny kufor, ze nakladat zvlast podvozok a zvlast sportovu cast...xiixiii....

tak co pre neho nespravim? Sa"obetujem" a kupim mu novy... 😵 😵

flow333
19. jún 2009

ja si myslim, ze cicusa myslela vysmesny ton asi na mna. ze som si tu robila srandu z hebeda emaljunga ci ako sa to pise, ale ked niekto na BGB diskusii vychvali hebedo, tak sa nesmej 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
19. jún 2009

ale dievčata 😀 ja vas len citam, nemam chut sem prispievat momentalne, ale cicushka to napisala trefne a kto chce ten pochopí 😉
pepapig a podla teba len socky si kupuju polske kocary 😀 sa zobud ... kazdy nech si kupi to čo mu vyhovuje 😉 podla kočarov rozdelovať ludí na prachatých a socky 🙄
a robit zo seba hviezdy len preto, že mate BGB Bee? 😀 😀 Možno v Prešove sa to da 😀

cicushka
autor
19. jún 2009

kto chcel, ten pochopil. Howg 😎

flow333
19. jún 2009

k.a.t.k.a hviezda z velkeho mesta, neviem kto hovori, ze som z Presova a nikto tu zo seba hviezdu nerobi....len konstatujem a nezabudaj draha na jedno, je to BGB diskusia, pre faninky tychto kociarov a vychvalovat tu nieco ine asi nikto nebude a ked sa ti nepaci necitaj!!!!

a cicushka, prepac, ze mame niektore BGB az teraz a, ze niektore davaju otazky typu kde a ako objednat az teraz, ale asi si kupi kazdy kociar vtedy, kedy ho potrebuje, cize ked mam babo teraz, respektive ho niektore teraz cakaju, tak asi kociar nemaju 2 roky doma v skrini 🙂

treba si urobit asi novu temu, ze BGB Nove mamky!!! a stare si tu piste cio chcete, tymto som skoncila....a HAWK 😀 😀 😀

k.a.t.k.a.
19. jún 2009

flow ty faninka 😀 🙄 vsak OK ja viem ze je to pre fanynky 😉 ale nazyvat iných sockami kvoli polskym kocikom 🙄 a dik za tu hviezdu z velkeho mesta 😉 😀

cicushka
autor
19. jún 2009

ked ani citat neviete, tak sa budem citovat 😀

"ALe to by ani az tak nevadilo..len ten vysmesny ton mi vadi. To sme tu predtym nemali."

tin.tinka
19. jún 2009

😵 cicush, k.a.t.k.a 😵

Sa mi zda, ze sa tato debada meni na spolok nadludi. Mam bugaboo som king. V ziadnej inej diskusii o kocikoch sa mamicky takto nepovysuju. Je to ubohe a hlavne smutne. Ja som tento kocik kupila svojmu synovi a nie sebe ako modny doplnok. 😝