Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

martinano
25. aug 2009

ale je ale k tomu nasmu nebol, musim reklamovat ale az o tri tyzdne momentlane sme na slovensku,tak ked sa vratime domov.
mato v obchode hucal nechcel tam byt doma ok a pyta sa buvat do nho 😉

kika29
25. aug 2009

Aký to je kočík Bee?

martinano
25. aug 2009

tak sme po prvej prechadzke chyba mi kosik vsetko tlacim do tasky musim vydrzat nejako tri tyzdne potom pojdeme reklamovat, ked uz budeme doma.inak prechadzka parada matko si pekne sedkal spokojny paradicka, ja som spokojna 😵

zajo79
25. aug 2009

ja si ho idem zajtra zobrat 😵 😵 😵 😵 😵

peppapig
25. aug 2009

zajo, tak Bee nakonec bude doma? 🙂

martinano, nevim, kde jsi kocarek kupovala, ale v cene za novou Bee je i kosik pod kocar. Neda se zavolat a poptat se, kde se stal zkrat. Nedivim se ti, ze ti ulozny prostor pod bee chybi.

zajo79
26. aug 2009

anooo, uz sa neviem dockat. idem smer Nitra.
Ozvem sa.
paaaaaaaaa.

marika6
26. aug 2009

zajo prosím ťa odkiaľ si objednávala bee a za koľko??

zajo79
26. aug 2009

maaame beee. hodila som fotky do albumu. je uuuuzasny, super sa da nastavovat, malemu sa paci. som truba, ze som ho nekupila skor.

zobrala som posledny z predeti.sk..dostala som k tomu adaptery na maxicosi autosedacku a cocoon vlozku. nekupite niekto? to mi je na nic. cervena.

stal 511.
ak bude niekto objednavat z babycare.nl, dajte vediet, chcem odtial farebnu striesku a drziak na pohar, same sa mi to objednavat neoplati.

Este zohnat dobru tasku k nemu. 😵 😵

zajo79
26. aug 2009

jedna kocka na ceskom mmb mi sila vlozky do kocika gesslein swift, tak som to skusila dat aj na bee, nech ho zatial trochu ozivym. 😅

zajo79
26. aug 2009

ako ste dostali madlo z chicca na bee?
a ake mate tasky? vsetky mi pridu velke...

zajo79
26. aug 2009

tak ako na madlo, som uz zistila...bola by som vdacna za tasku - dobry tip.

zukab
26. aug 2009

zajo, poradis to madlo? tiez to planujem nejako poriesit.

zajo79
26. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

uz viem preco mi taska prisla velka..mam maleho otoceneho k sebe,tak preto mu ak je taska velka zavadzia vo vyhlade...

len este ho chcem tak povozit, nech sa pokocham, a potom ho otocim opacne, potom pojde aj madlo dat a aj taska nejaka...

martinano
27. aug 2009

ahojte zajo tak uz mate bee doma,aj my mame cierny no chyba mi ten kosik ten ti zavidim
ja nosim zatial velku tasku kozenu, dostala som na vianoce,tak ju teraz vyuzivam je taka akurat ani velka ani mala, baby tu pisali o taskach, ktore pouzivaju.mne tato vyhovuje je pravda,ze matko je otoceny opacne,takze mi nic nezavadzia vo vyhlade.u mna je maximalna spokojnost s kocikom 😵

zajo79
27. aug 2009

mne dnes tata zahlasil, ked sme isli z obchodu, zastavili sme sa u neho v praci, tak pokocikoval si synacika, ze ci som hned nemohla kupit taky dobry kocik 😀 😀 😀

duplicka
27. aug 2009

ahojte viete niekto ako sa sprava bee v zime na snehu? ozaj zajo, nemas este nejake dalsie foto🙂, ja mam teraz concord neo a mam rada zmenu🙂

peppapig
27. aug 2009

jeee zajo, tak uz jsi 'skoro' spokojena, super.

duplicka, pisou, ze Bee neni do snehu vhodna, takze by to asi moc nejelo (mala kolecka). mam to odzkousene na 2 dennim anglickem snehu, spis snizku, ale i tak mi to dalo dost prace, navic M sla vedle kocaru, takze jsem tlaci na prazdno.

zajo79
27. aug 2009

ja som mala pp skate, a na snehu to neslo...

no ked bude sneh, vytiahneme sanky a uz pojde predsa po svojich.
Ale ved moc sneh tu v okoli nitry nebyva...

terenova
28. aug 2009

Ahojte maminky.Citam si vase fora a rozhodla som sa vam tiez napisat moje skusenosti.Pracovala som osem rokov v rakusku a odkedy zacali vyrabat bugaboo chcela som ho.Najskor sa mi velmi pacilo zelene gecko ale aj chameleony boli ok.Ked som otehotnela hned som zhanala bugaboo.Neuverite mi ale nakoniec som si v Ostrave kupila Baby ACE 042.Je to spanielska verzia bugaboo.Je na vlas rovnaky.Ma uplnerovnake funkcie.Preco som sa nakoniec takto rozhodla?Cena hrala velku ulohu .Za tento som zaplatila 9000 kč.Mam to iste a este k tomu limitovanu seriu v oranzovej farbe.Ak vam nezalezi na tom aby na potahu bol znak bugaboo mozem vam ho len doporucit.Usetrite a drobcekovi mozete kupit kopec inych veci.Mala sa mi narodila 19.1. a tu na Orave trva zima pekne dlho .Fusak deka a perinka vsetko mi tam pekne voslo a mala v korbicke bola az doteraz.Sportova verzia bugaboo ako aj 042 ma jednu chybu.Nedaju sa na nej vystriet nozky .Je robena pre starsie deti.Inac sa tomuto kociku neda nic ine vytknut.Ja som velmi spokojna .Tak asi tolko....

zajo79
28. aug 2009

nic v zlom, kazdy ma svoj nazor...ale do bgb temy, kde su nadsene baby pre bgb by som to radsej nepisala......

a moj nazor: sa mi nepaci. Pride mi ako zla napodobenina...a to radsej si kupim nieco ine ako zlu napodobeninu. 🤐 🤐 🤐

terenova
28. aug 2009

Mas pravdu ze kazdy ma svoj nazor.Ja som napisala ten moj .Napodobenina .....pre mna je hlavne ze splna svoju funkciu.A mimochodom ked som prvy raz videla v Baby parku Linz Bee pripadal mi ako kocik pre telesne postihnute deti.Ale vidis nekomu sa paci niekomu nie.Mne sa paci tvoje nadsenie pre bugaboo vyrobky.Stojis si za svojim presne tak ako ine.Zajo prajem ti vela uspechov v boji za dobre meno bugaboo .Mne staci moj Ace. Ja totiz nie som zatazena na znacky ale na kvalitu a tu ma Ace na sto percent.

Zienky tak sa majte krasne a uzivajte si cas vozenia babetiek v Bugaboo

zajo79
28. aug 2009

ja nepotrebujem bojovat za bgb...

a niesom zatazena ani na znacky.. na kvalitu ano. 😝

a radsej uz reagovat nebudem, lebo sa to tu zase zvrhne.
Jasne,kazdy si kupi aky kocik sa mu paci. bodka.

peppapig
28. aug 2009

terenova, muzes poslat fotku nebo link, na ten tvuj kocarek, rada se kuknu.

Jo jo souhlasim, taky sem vizualne poprve Bee prirovnala k vozickupro telesne postizene, mozna v tom patentu neco bude, mozna proto je pro deti pohodlny atd, kdo vi.

terenova
28. aug 2009

peppapig): Ahoj daj si do googlu Baby ace 042 a otvory sa ti cela ich stranka.

martinano
28. aug 2009

pre mna bee splna vsetky poziadavky,kotre som od kocika pozadovala a nepacil sa mi na prvy pohlad to je pravda,ale asi az tak na 3-4 pohlad

zajo79
29. aug 2009

mna na prvy pohlad nezaujal, na druhy som sa zalubila..alebo teda az na treti, druhy ma uputal.

venuse333
29. aug 2009

Ahoj,
chtela jsem jen napsat velmi pozitivni pristup k reklamaci bugaboo u prodejce. Kocarek mame neco pres rok a zacala nam zajizdet na jedne strane rukojet, dojeli jsme do prodejny a behem 3 tydnu nam poslal vyrobce cely novy spodek.

P.S. Baby ace nevypada spatne, jeste by ho chtelo zkusit, jestli splnuje vsechny vyborne vlastnosti bugaboo 😉

peppapig
29. aug 2009

Baby ace opravdu vypada velice podobne 🙂 . Me se zda, ze prakticky vetsina novych kocarku se podoba necemu co uz na trhu je. Ja teda verim BGB, maji desetilety patent a kocar splnuje vse co od nej ocekavam.

gabbii
29. aug 2009

Ahoj maminky,
ráda bych si pořídila BGB Cameleon. Nejdřív jsem chtěla Denim verzi,ale teď mi přijde taková smutná...Další variantu mám šedý spodek a Off white vršek. Co by jste volily vy? A pokud máte některá barvu off white, musíte často prát?
Terenova - díky za tip, mamči, kterým se líbí BGB, ale nemají dostatek financí to určitě uvítají 😉 Já teda zůstávám věrná Bugaboo už i pro to, že bych ráda fusak PF.

euphoria
29. aug 2009

Ahojte dievcata,
mam od narodenia dcerky BGB Cameleon, som s nim maximalne spokojna. Chcem sa vas opytat neviete mi poradit kde mozem dokupit tie kolesa na zimu? na jar sme boli na lyzovacke a manevrovalo sa s nim dost zle, preto sa na tuto zimu chcem pripravit.

A este jedna otazka, skusali ste niektora verziu na dvoch kolesach? ako to funguje?
vopred vdaka za odpoved.