Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zorroz
8. júl 2010

@citinka už se těším na fotky z reálu, ta barvička je nádherná.
I když já jsem radši za klasiku - ráda střídám stříšky a fusaky, ale ten krémový je prostě luxus 😉

zebricka23
9. júl 2010

dievcata, mala niektora bee aj s tou novorodeneckou vlozkou?? 🙂

duplicka
9. júl 2010

@ninnaricci tak uvidis aka bude ta strieska nakoniec, no ja som objednala tu original, tak uvidim, len skoda,ze sa nacakam,ale zase za tu cenu mit o stoji, len koncom jula chceme ist na vylet tak snad do vtedy bude

leelo
9. júl 2010

caute, pozrite ake vselijake varianty bgb sa vozia po svete 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=239582&id...

pekna ocinkovska sutaz...uz je po

andrea999
9. júl 2010

@enny3 v babyparku bugaboo bee+ off white bude čoskoro v predaji...napíš im zaväznú objednávku mailom,
lebo určite to bude pár kusov

http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=446142...

leishmania
9. júl 2010

baby, ako je to prosim vas na bee-cku s nozickami, daju sa polohovat, alebo dieta spi so zvesenymi nozkami?

leishmania
9. júl 2010

a tiez by ma zaujimalo ci niektora pouzivala bee ako kocik od narodenia

albireo
10. júl 2010

leishmania:nozicky sa polohovat nedaju, vacsie dieta spi so zvesenymi nohami. Bee sme kupili,ked mala nasa malicka 3 mesiace, pouzivali s novorodenkou vlozkou. Podla mna sa da pouzivat od narodenia, ak byvas v teplom pasme, napr. na svk. zimu mi ako kocik pre novorodenca nepride prilis pohodlny.
Ak clovek vela cestuje, je to fantasticky kocik. Zatial nas nikdy nesklamal a prezil aj mnohonasobne pohadzovanie na letiskach.
Predvcerom som videla v obchode Bee plus, vyzera fajn a az raz budeme mat potomka nr.2, idem do neho🙂

catherine214
11. júl 2010

Ahojte, kocky chcem sa opytat, na rozdiel medzi latkami fleece a cancas, ked si objednam kocik flees, tak su fleese len tie potahy alebo vsetko? Vy ste si aky vybrali a preco?A este cchela by som offwhite, tak ci sa to da dobre cistit, alebo ani nie. Vdaka 😉

leishmania
11. júl 2010

@albireo dakujem! som si to myslela ze u nas v zime, je to pre babo nevhodne, moc nizko a predsa len to neni vanicka...

na bee plus je ten sedak vytahovatelny do dlzky, by som bola zvedava do akeho veku sa tam babo vyspi s nozickami hore priblizne, ale to je asi otazka na nejaku mamicku co ma bee plus 🙂

andrea999
11. júl 2010

@leishmania moj malý má rok a pol a ešte mu nožičky netrčia..dľžka plochy na ležanie je 90 cm,ked sa vytiahne
chrbtová časť a takisto aj sedacia
ten starší bee je o dosť kratší,kedže tam sa opierka nedala predľžiť-mala som oba
tiež si myslím,že na zimu je u nás nevhodný...možno na leto by sa dalo

leishmania
11. júl 2010

@andrea999 dakujem za odpoved! dlzka 90 cm je uz fajn, aj sa mi zdalo, ze bee-plus je dlhsie ked sa to predlzdi, len tazko povedat len na zaklade obrazku, momentalne mam dilemu stokke alebo bee plus plus nejaky hlboky 🙂

andrea999
11. júl 2010

@leishmania ja by som na zimu brala nejaký hlboký a potom určite bee plus- cca od pol roka- a na leto
ešte k nemu slnečnú striešku - to je dokonalá vec na spanie v kočíku.
plusko je ešte naviac na cestovanie ako stvorený...mala som asi 8 kočikov pri malom,ale tento je dokonalý 😉

ninnaricci
12. júl 2010

@citinka tak aké sú dojmy z nového bee+ ??? ...si spokojná? ...a ako sa v ňom páči malej?

citinka
13. júl 2010

@ninnaricci kocik je super. malinkej sa v nom velmi paci, myslim, ze este viac ako v Cameleone (sa mi zda, ze sa jej tam lepsie spinka). farby su tiez super, aj ked ho uz mame spinavy 🙂...nevadi, ved sa to operie. ved je to na to aby sa to pouzivalo a nie aby som si davala pozor 🙂

pridavam par foto z realu.

ninnaricci
13. júl 2010

@citinka kráááásne foto a maličká je rozkošná...aj čierny sa špiní...takže musíme čistiť 😉

andy22
14. júl 2010

ahojte, cestovali ste niektora lietadlom s cameleonom? netusim, ako ho poskladat do lietadla, aby sa neposkodil, pripadne nieco nestratilo, kedze sa rozklada na dve casti. Ten travel bag uz nestuhneme kupit... vdaka!

andy22
14. júl 2010

@andy22 nestihneme, pisem jednou rukou, sorry 🙂

zajo79
14. júl 2010

ved chod kocikom k lietadlu az, tam ho nalozia a potom ti ho vylozia. by sa mu nic nemalo stat.

bebel
14. júl 2010

@andy22 práve preto berieme bee na dovču 🙂

ellysa
14. júl 2010

@citinka krásny veľmi elegantne vypadá

andy22
14. júl 2010

@bebel 🙂 ty pokusitelka 😉 bee + planujem na september, to uz nestihnem... Len po tom, co sme si kupili minuly rok nove kufre a po dvoch letoch vyzeraju otrasne, neviem, ci nekupim nejake golface radsej do lietadla.

citinka
14. júl 2010

@ninnaricci dakujem 🙂.

baby, nemate niektora ten iPhone drizak ?

bebel
15. júl 2010

@citinka e-e, ja by som sa bála zlodejov, mať phone takto vystavený na rúčke. Ja pekne nosím všetko dôležité v messangeri na tele. V kočíkovej taške sú veci pre malú.

@andy22 úprimne, ja by som si už možno ani bee+ nekupovala, po tom, čo som zistila, že na jeseň príde na trh polohovateľný quinny zapp xtra. Bee je na môj vkus aj po zložení dosť objemné. 😒

hviezda22
16. júl 2010

baby predam žltu striešku na bugaboo bee, alebo aj vymením za čiernu

muckacek
16. júl 2010

Holky, už jste někdo chameleona pral (potahy)? Jak nebo čím čistíte drobnější skvrny (jogurt, bláto...)?

ellysa
16. júl 2010

http://www.muttiundich.de/contents/de/d6.html dobrá cena, nie? S poštovným výjde na 524 EUR

ratocha
16. júl 2010

Baby predam komplet sadu červene poťahy na Cameleona alebo vymením za modre, sand, off white - no proste niečo chlapčenské 🙂

lodgermaniacka
17. júl 2010

Ahojte, chcem sa spytať či viete niekto o systeme AKSE, ktorý používa mercedes v ich autosedačkach na odpojenie airbagu spolujazdca, mal by tam byť nejaky magnet, alebo číp v autosedačke, ktoru ked položím na sedadlo spolujazdca tak sa airbag automaticky odpoji, maju to aj ROMER autosedačky?

lodgermaniacka
17. júl 2010

Prepačte, to malo byt v inej teme 😀