Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lenotkab
14. okt 2013

@klaris
@eliska07 Ďakujem už sú objednané 🙂

rellka
14. okt 2013

Dievčatá , dnes som zistila , že na bugaboo bee + pasuje madlo z icoo pluta

barborkamar
15. okt 2013

Baby súrne potrebujem zadné kolieska na bugaboo bee nepredávate niektorá alebo neviete o niekom?Diky moooc

petrasafr
15. okt 2013

Vejde se do hluboké korbičky Cameleona fusak Lodger i se zimní vložkou? Nebo zvolit radši zmenšovací Aesthetic Sport?

klaris
15. okt 2013

@stanislava30 jj, něco takového, máš s nimi zkušenost? přemýšlím, jestli nebude lepší od jj cole klipy na uchycení tašky (viz odkaz výš) nebo tyto háčky ....
chci se ještě zeptat, má některá z vás zkušenost se starším typem tašky bugaboo (s vyměnitelným čelním potahem)? jak je praktická nebo sedí na kočárku????

ivett
15. okt 2013

@klaris urcite jdi spis do jj cole uchytu,mela jsem oboje a ty plastove jsou na nic...a tasku jsem mela taky a nic moc,velka,na kocarku vypada divne,koupila bych si jinou...

klaris
15. okt 2013

@ivett díky moc za rady 🙂 tašku by jsi doporučila jakou???

stanislava30
15. okt 2013

@klaris háčky nic moc praskají a josu poouze na kulaté trubky kočárků.

Bugaboo obecně tašky ke kočáru moc neumí. Žádná nenedchla. První i druhá verze tašek - velké, mallý otvor, neskladné a malý vnitřní otvor a nejnovjěší taška, je zase moc obr, hluboká a přitom úzká.

zan33
15. okt 2013

@petrasafr Vojde. Ja mam Lodger v Cam3.

petrasafr
15. okt 2013

@zan33 děkuju moc. Rozmýšlím právě mezi Lodgerem a Aesthetic 3v1, ten má odepínací tu spodní část, ten se tam vejde určitě, ale Lodger se mi líbí víc 🙂

ivett
16. okt 2013

@klaris já měla od JJ Cole Swag, teď mám od Concord Mamabag, ale je dost velká, je to spíš kabela, takže na kočárku ji nevozím, mám na rukojeti organizér od Bria, měla jsem i ten origoš od BGB, ale od Bria je lepší, prostornější, má lepší uchycení...s těma taškama je to různý no, já jsem spíš pro tašky, které se dají nosit i jako kabela, nelíbí se mi takové ty přehnaně barevné a vzorované, ale JJ Cole má i tyhle vzorované moc hezké...

catherine214
16. okt 2013

@ivett aj ja mam organizer od bria, je super ze?akurat, ze teraz ho vobec nepouzivam, vzdy nan zabudnem 😀

catherine214
16. okt 2013

@petrasafr zmesti sa, ja som tak vozila

kacka66
16. okt 2013

@klaris Já mám Babymel Amanda černou.Je perfektní,akorát velká a na Bugaboo krásně pasuje 🙂

ivett
16. okt 2013

@catherine214 jo je super, já nesnáším jak mi všude lítá kabelka a peněženku, mobil a vlhč. ubrousky a kapesníky + pití pro starší dceru a nějakou dobrotku někde dát musím a nesnáším to mít volně v koši pod kočárem, takže já hotahám furt a tohle všechno v něm vozím a mám volné ruce 😀

@kacka66 máš někde fotku té tašky? já na jednu od Babymel koukala a na netu ta velikost není tak znát, tak bych ji chtěla vidět v realu na kočárku...

chichinka
16. okt 2013

@ivett ja mam tiez babymel-ku, mozem vecer pohladat daku foto keby si chcela...je skvela... 🙂

catherine214
16. okt 2013

@ivett hej hejaj ja mam babymel a je fakt super, akurat premoka 😀

catherine214
16. okt 2013

@ivett kusocek ju vidno v mojom albume bugabomania, neviem ci topomoze

kacka66
16. okt 2013

@ivett já ji mám z takového lehčího šusťáku,takže ani nepromoká..

kacka66
16. okt 2013

@ivett ještě jsem našla jednu fotku..je tam vidět trošku víc zblízka 🙂

duplicka
16. okt 2013

baby skusal niekto bee plus vlozit do prepravnej tasky bgb bee 2010? boli tu kdesi foto ze vojde,ale realne to nevyskusam ☹

catherine214
16. okt 2013

@kacka66 ja mam presne tuto a teda naposledy mi premokla 😝

chichinka
16. okt 2013

@catherine214 @kacka66 @ivett Catherine to fakt premokla? ja mam tiez babymel, tuto co som dala obrazok a praveze sme prezili silene lejaky a nic 🙂 ale teda asi to bude iny matros ako ta cierna Amanda, sustak to nie je...

catherine214
16. okt 2013

@chichinka ja mam presne tuto http://www.bellamama.co.uk/628-babymel-amanda-q...
a teda fakt mi teraz naposledy premokla, bolo to v piatok, som kukala jak puk, vsetko vnutri mokre, ale bol to riadny lejak....

chichinka
16. okt 2013

@catherine214 tka to je fakt smola, nepotesi, mna by porazilo 😒 mne sa zda z fotiek, ze je to zlahka iny material ako moj, moj je taky, ze kludne handrickou mozes otriet ak treba. nabuduce v obchode sa tomu prizriem 🙂

kacka66
16. okt 2013

@catherine214 já jsem s ní zmokla několikrát a zatím bylo uvnitř všechno suchý...Ale je pravda,že nikdy to nebyl žádnej obr liják 😀

rellka
16. okt 2013

Chcela by som sa opýtať , ci ma niekto podlozku do kocika zn. Jette Auflage. Aka je hrubá (v cm)? nie je do bugaboo bee ťa pamäťova pena veľmi hrubá ?

klaris
16. okt 2013

holky, díky moc za rady 🙂 babymel vypadají velmi dobře.... přemýšlím ještě jako náhradní bugaboo 3. má někdo zkušenosti? budu ráda za jakýkoliv komentář....