Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zebricka23
8. sep 2011

baby,ak mate niektora na predaj zimne kola na bgb cameleon ozvite sa....dik

tanija133
8. sep 2011

@ellysa Dala som si tu namahu a spytala som sa adminov, preco zrusili a uzamkli temu Lodger...a udajne ide o duplicitnu temu a nahradila ju nejaka blba otazka https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/ako-dlho-ste-realne-vyuzili-fusak-lodger/ ktora vznikla 2.8.2011 !!!! Nemam slov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ellysa
8. sep 2011

@tanija133 aho no super, ibaže na otázku môžeš odpovedať len raz a diskusia je o ničom inom, ty kokos a akože to nemienia ani napraviť, a keď si založíme novú tému, tak ju vymažú????nemám slov 🙄 🙄 🙄 🙄 . ja som sa tiež v tej téme pýtala, prečo ju zamkli ale dostala som len odpoveď, že "zisťujem" 🙄

ellysa
8. sep 2011

@elelel je presne taký istý ako ostatné, len je rozdiel v látke, ostatné sú také dekovinové, a denim je na povrchu jeansovina, mňa neoslovil ani na druhý pokus 😝 , ale väčšina je z neho paf, tak treba skúsiť 😀

miska1981
8. sep 2011

@lodgermaniacka zajtra idem na prieskum, tak ho pokukam ak ho budu mat.

@bebel keby predavali sportak zvlast, tak asi aj ja do neho pojdem, ale ako 3-kombinaciu by som ho nechcela /ak pocitam, ze by som ho nechala pre 2 dieta/ mne sa totiz strasne nepaci ta vanicka, fakt mi je to smiesne, ze je tak nizko, nezvykla by som si na to.
tak teda aj ty mas na kazdom nieco...fakt idealny kocik asi neexistuje, asi budem musiet kupit nejaku najvhodnejsiu alternativu...dnes som v meste videla mutsy a ten sa mi zapacil, ziadne hebedo, pekny sportak vzadu velke kolesa, len neviem aky to bol typ...zajtra skusim pokukat ci ho nebudu mat, aj ked neviem o nom nic, hadam tam poradia.

zebricka23
8. sep 2011

@ellysa a kde maju denim k videiu v ba?

ellysa
8. sep 2011

@zebricka23 v enikibeniki

tanija133
8. sep 2011

@ellysa to je pravda, v otazke sa neda diskutovat, znova som im napisla toto , som zvedava ci odpisu...Nechapem to preco tu temu zrusili...co im zasa vadilo..... 🙄

tanija133
8. sep 2011

@miska1981 mutsy je v pohode, ma ho kamaratka a je spokojna.....ma Musty transporter ten zlatisty....aj cena je velmi v pohode...do 300 E....

vs3
9. sep 2011

Ahojte maminky, niejde si niekto objednavat z Holandska?
Rada by som sa pridala, potrebujem zimny fusak.Dakujeeeeeem

silvia74
9. sep 2011

@vs3 zimny fusak by som potrebovala aj ja, taktiez by som sa asi pridala

tanija133
10. sep 2011

Baby, babyone vo Viedni stahovali ci stale je na tom istom mieste v SCS? Ta adresa na nete je ok?

kilian
10. sep 2011

@tanija133 nie v tej velkej budove,ale kusok odtial samostatny obchod.ako je ten novy leiner.

tanija133
10. sep 2011

@kilian Dufam ze to najdeme.... 😉

silviatt
10. sep 2011

@tanija133 kedy idete? Mozes mi prosim ta pozriet, ci tam maju all black cameleon k videniu? Dakujem moc

bebel
10. sep 2011

@silviatt v Babyparku v Brne bol včera na predajni. 🙂

zajo79
10. sep 2011

@silviatt no a mala by si na neho 25% zlavu s kuponom z marianne 😉

miska1981
10. sep 2011

@tanija133 tak nakoniec som si vybrala...nechcela som cierny, ani trojkolku ani s neotacavou castou...a mam cierny, trojkolku s neotacanou castou 😀 ale po vyskusani xy kocikov si myslim, ze som vybrala super. aj tak mala nechce na mna pozerat, ale do sveta, ani bee som nemala ani raz k sebe otocene, lebo by kricala o dusu...
uz som beecko schovala a idem s tymto jazdit...na zimu idealny. a na jar opat vytiahnem staru dobru vcelu 🙂
diky vsetkym za rady 😉

lodgermaniacka
10. sep 2011

@miska1981 a čo si vybrala? ja tiež hladam niečo na zimu

miska1981
10. sep 2011

jane slalom pro 2011

mali tam vsetky kociky o ktorych sme sa bavili, ale tento jednoznacne vyhral, ten cierny je na zivo superny, latka super umyvatelna, kedze u nas v kociku maju chrumky najvacsiu spotrebu 😀, mutsy spider uzky, slalom reverse kolesa zle, uzky, vlastne vsetky boli uzke a to ma mala len 8kg a je ako spagetka, som nechapala, ze ako sa tam vojde 12kg dieta. a gt3 je fakt velka obluda.
a tie kolesa ma uzasne, aj na hory bude superny, je chraneny dost, ja som spokojna.

lodgermaniacka
10. sep 2011

@miska1981 a kde si kupovala? babyland?

miska1981
10. sep 2011

@lodgermaniacka nie, v prievidzi v obchode svet deti-barbora, obchod mam odskusany, su tam fakt odbornici a aj ked nie som odtial urobili sme si vylet. ale fakt si ho chod kuk do obchodu, ma velmi prekvapil.
ale maju ho skoro vsade tuto kolekciu.

lodgermaniacka
10. sep 2011

@miska1981 tento?:
http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...
chcela som si dať už pohov s kočíkmi, ale zase nemam zimny 😒

miska1981
10. sep 2011

@lodgermaniacka hej hej ten.
ja som predala brio a naivne si myslela, ze beecko bude aj na zimu a uz teraz sa mi zda moc otvoreny a maly a tie kolieska..., tak som tiez musela nieco riesit.

kaska
10. sep 2011

ahojte, ked tu riesite kocik na zimu, cameleon nie je dobry na zimu?

lodgermaniacka
10. sep 2011

@miska1981 ved to..aj ja som počítala s bee na zimu, s original fusakom je krasne prekryty, toho by som sa nebala, len ked nasneží, čo tie kolieska, ale aspon v nakup.centrach využijeme

lodgermaniacka
10. sep 2011

@kaska ahoj 🙂 na zimu je perfektny, len ja už tolko vražať nechcem, škoda že som si svoj predala 😢

kaska
10. sep 2011

@lodgermaniacka ahoj 😉 ahaaa takze cam je na zimu ok...myslela som si..chapem, je dost drahy.. 😉

lodgermaniacka
10. sep 2011

@kaska riešite kočík? 😉 🙂

kaska
10. sep 2011

@lodgermaniacka 😀 😀 nie, ale radila som ho akurat jednej kamoske, ktora caka na zimu mimi 😉 😉