Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

maximilian
25. aug 2010

@k.a.t.k.a. Len ak to chceš na Bee+ to madlo, tak pozor Plusko je širšie a tuším sa to madlo na ňom šmýka, na klasické Bee pasuje

zorroz
25. aug 2010

Ahoj holky, chtěla bych si koupit origoš fusak Bugaboo do Bee+, jen nevím, jestli se tam v zimě ještě vlezeme. V zimě budeme mít 18 měsíců - nebude v tom fusaku moc narvaná? Má to smysl ho ještě kupovat? Předem díky 😉

k.a.t.k.a.
26. aug 2010

@maximilian chcem to na Bee 🙂 a to je madlo na chicco liteway CT 0.4 ?? a da sa v pohode potom poskladat kočik? a ešte otazočka 😅 len to tam jednoducho nakliknem alebo musim to tam ešte niečim prichytiť? lebo ak by som sa rozhodla časom dať madlo dole, aby som nemala zničenú konštrukciu 😝

diamand
26. aug 2010

@zorroz moja mala pouzivala fusak este ked mala dva roky, takze urcite sa oplati

diamand
26. aug 2010

@k.a.t.k.a. je to madlo na chicco multiway, ked budes chciet poskladat kocik tak ho musis dat dole inak sa nebude dat a da sa tam len nakliknut nemusis to nicim prichytit, mne sa konstrukcia neznicila, ked bude cas vyfotim a prihodim foto, ale madlo sa da pouzit len ked je dieatatko otocene smerom od teba

zorroz
26. aug 2010

@diamand díky, to jsem potřebovala slyšet 🙂

zebricka23
26. aug 2010

baby, neviete kolko vyjde cameleon v babyone???

kristiesk
26. aug 2010

ja som si objednavala cameleon na babytrader.eu , poštovné bolo 40 eur a prišiel nám asi do 4 dní od zaplatenia.. 😉

cicushka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
face
30. aug 2010

Ahoj holky, měla bych dotaz, kdo máte Cameleona, jak se s ním jezdí na kostkách? Bydlíme ve městě kousek od centra, chtěla bych ho pořídit, ale trochu se bojím, aby ty malý kolečka přední na těch kostkách z mimča nevytřásly duši. A dokoupit ty do sněhu mě taky neláká, když nejsou otočné. Prosím, písněte mi své zkušenosti, díky moc! 🙂 Lucie

lodgermaniacka
30. aug 2010

@face ahoj, my sme boli teraz na 3 dni v prahe, bala som sa kociek ale išiel uplne perfektne, vôbec to s malym netriaslo, ja som velmi spokojna 😉 ale čo som videla jedna maminka tam mala na nom predne zimne kolesa, tie su väčšie a nafukovacie, takže s tym to musi isť dokonale 🙂

face
30. aug 2010

lodgermaniacka - děkuji moc za info 🙂 Já v podstatě zvažuji dvě možnosti, jestli jen dokoupit ten babycocoon do Bgb Bee, které mám už doma po synovi, nebo raději koupit Cameleona. Jiné kočárky mě zatím nějak neoslovily 😉 Jsem nerozhodná, ale zatím moc děkuji 🙂

duplicka
30. aug 2010

baby skusili ste sa rozbehnut s bee alebo bee plus, predne kolieska naberu neskutocne obratky:(, nemyslim beh, len podbehnut, nazvem to k autobusu🙂. robi to aj vam a aj na starych bee?
lodger no super, ono aj mne plusko islo ok,len tie prechody cez cesty kde su kocky o dost vacsie a s velkymi medzerami,tam som sa bala,ze sa zacvaknem s kolieskom:(,ale praha daleko u nas mam ok teren🙂

petrasafr
30. aug 2010

@face My taky bydlíme v historickém městě, kde na náměstí jsou přesně ty velké kostky s velkými mezerami a tam se taky bojím, že se mi přední kolečko zasekne do škvíry. Tak když už je nejhůř, přehodím rukojeť a přejedu to velkými koly napřed 😀

lodgermaniacka
30. aug 2010

@face ja osobne som za vaničku, takže radšej cameleon, videla som novorodenca v bee+ v cocoone, ale lutovala som ho, bolo teplo, musel sa tam variť, samozrejme že bez vložky by som ho tam duplom nedala, a podla mna ani na zimu to nie je, pre pohodlie babatka kup radšej hocijaky kočik s vaničkou a potom beečko 🙂

@duplicka ahoj 😉 tak ja som tiež rozmyšlala či sa mi tam koliesko nezasekne, ale nič, fakt super, tu v BA ani v starom meste už take kocky s medzerami velmi nie su, len sem tam, zriedkavo, vymenili ich za kocky so šparami 😀

@petrasafr mne sa naopak velmi zle kočíkuje-velke kolesa vpredu 😒 ale ked svieti slnko tak je to super že môžem prehodiť ručku, ale napriklad neviem isť dole z obrubnika ked mam velke vpredu 😀

zajo79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kirchova
31. aug 2010

@zorroz ahoj,máme 15měsíců a byla jsem se v obchodě na fusak podívat,je veliký ,takže se toho nebojím,mám objednano 😀

duplicka
31. aug 2010

@lodgermaniacka no ani mne sa plusko nezaseklo, ale napr na strbskom plese som prechadzala cez elektrickove kolajnicky s concord neo a predne koliesko mi zrotovalo a zaseklo sa do nej a ani do predu ani do zadu, este ze nesla elektricka, jasne,ze osm rychlo nadvyhla a isla dalej,ale vdaka tomuto zazitku,ked som isla po deravych prazskych prechodoch tak som trpla, zvladol to ok,ale aj tak som stresovala🙂 tam je na ceste iny ruch.ozaj aka spokojnost s tvojim kociarikom?

no ozaj baby skusali ste uz podbehnut s pluskom

duplicka
31. aug 2010

fusak bugaboo je velky a super sa uchytava,cize sa nesmyka,teda apson pri klasickom bee som mala modry a bol super,len som predavala a nevedela som ci sadne do pluska,tak isiel s kociarikom

zorroz
31. aug 2010

holky díky, fusak určitě koupím, jen teď zkouším sehnat fusak Paul Frank Julius - ten červený s opicí, zatím se mi ho nedaří nikde sehnat. Když se to nepodaří, tak koupíme ten klasický. Nevíte náhodou, kde by se ten Julius dal koupit?

zorroz
31. aug 2010

@duplicka já když se rozběhnu, tak mi ty přední kolečka taky kmitají, ale myslím že to dělají i jiné golfky s jednoduchýma kolečkama. Já mám Bee+ a ještě Peg Perego Sí a kolečka při běhu kmitají u obou stejně 🙂

lodgermaniacka
31. aug 2010

@duplicka ja som s cameleonom fakt spokojna, zatial najviac z kočíkov ktore som mala 😀 je lahulinky, skladny, dobre sa ovlada, odpruženy, len sa bojim tej športovej časti-korytka, velmi som taky nechcela a mam ho, neviem ked bude mať maly 6 mes. či mu v nom bude pohodlne, preto som objednala další, budem mať 2 na striedačku 😉 🙂

face
31. aug 2010

Já asi taky neodolám a cameleona objednám 🙂 Taky mám ale strach z té sportovní sedačky, myslím, že po hluboké korbičce přesedláme rovnou do Bee 🙂
Jinak když s Bee popoběhnu, nemám pocit, že by kolečka nějak kmitala, ale na nějaké diskusi jsem o tom už četla, že to beečka dělají. Já asi málo běhám, tak ten problém nemám 😎

lodgermaniacka
31. aug 2010

@face ked maš aj bee tak super, 6 mesiacov vo vaničke a potom do bee, podla mna, ked bude maly tak 9-10 mesačny, už bude dobre aj to korytko na cameleone, cam.je naozaj vyborny kočík, hlavne si ho prezliekam podla nalady 😀 vanička je priestranna, pohodlna, na tom madle hore ma maly povešane hračky, čo ine vaničky ktore som mala nemali (teutonia a concord)

duplicka
1. sep 2010

@lodgermaniacka no a aky mas druhy ?
no ja rozumiem ,ze kmytaju kolieska,ale mne zacnu pri miernom podbehnuti tak,ze akoby prevracalo kociarik, skoda ,ze sa tu neda prihodit video, natocila som sice telefonom ,ale predsa, troska ma to prekvapuje,lebo ja nechcem s nim behat,ale napr zacalo prsat a ja som podbehla a kociarik sa spraval nenormlane,som sa bala,ze mi ho prevrhne. jasne,uz viem,ze treba zaaretovat,ale napr ides po prechode a chches podbehnut a oni sa zvrtaju na asfalte nenormalne rychlo a vytvaraju akoby odpor a skoro sa prevrhuje kociarik, no mam pocit,ze asi len mne:(

tilly
1. sep 2010

@lodgermaniacka prave to korytko je super... kvoli tomu som kupovala buzz a teraz zhanam dalsi kocik s korytkom, bez korytka nechcem 😀 ked dieta este nesedi pekne, tak v tom korytku nie je tak pokrcene ako v normalne polohovanom kociku, tam sa ti zosmykuje, je skrcene, pokrcene, v korytku je tak prirodzenejsie a napolohujes si ho tam ako potrebujes... teda myslim naklopis si ho tak, ako ti to vyhovuje 😉 a aky si si objednala druhy kocik, ty maniacka? 😀

lodgermaniacka
1. sep 2010

@duplicka
@tilly
baby neuverite, teutoniu 😀 ale cosmo 🙂 rozhodla som sa dať ešte jednu šancu teutonii, spirit bol uplne nanič kočík, ked budem nespokojna aj cosmom dam ho preč, ved je to moja vec, ake a kolko kočíkov si kupim, no nie? 😉 a teutonka je fakt kvalitka, ale ma aj chybyčky, ako každy kočík..
no neviem prečo, ale korytka sa bojim, vanička sa mi sice hranata nepačila ale je svetova, v športovej časti sa mi cameleon nenormalne páči, len sa bojim že nebude pohodlný, ale kupila som do neho aj ten origoš fusak z limitky Paul Frank, tak by mohol byť použitelny aj pre 6 mes.babo, lebo bez fusaku sa mi zda dosť velky a neviem či by tam maly nelietal..ale jedno je iste, cameleona tak skoro nepredam, už som do neho vrazila strašne peniaze, ale je zatial najsuper zo všetkých 🙂

tilly
1. sep 2010

@lodgermaniacka 😀 😀 😀 😀 jasne, je to tvoja vec, ved to pozname, jeden nas omrzi, chceme iny 😅 ... nechcem teda strasit, ale cosmo je to iste ako spirit, len to ma o kolecko naviac 😀

cameleon je super a to korytko je super, daj si tam nejaku vlozku, alebo fusak a maly sa ti tam nestrati, fakt, ver mi 😉

zorroz
1. sep 2010

@duplicka mě taky kolečka kmitají, nevím teda jestli stejně hodně jako tobě (asi to je i pocitově), já s Bee+ normálně neběhám 😀 ale když chci rychle popoběhnout, tak kočárek nadzvednu a jedu jen po zadních stejně jako u jiných golfek. Jako mě to nikdy nenapadlo řešit, když vím, že je to normální, že to dělává u kočárků. Na běh je prostě zaaretované kolečko, jinak kmitají všechny 😉

lodgermaniacka
1. sep 2010

@tilly ja viem, sedačka je rovnaka na všetkych teutoniach, ta mi nevadila, vadil mi 3-koles.nestabilny spirit a jeho vaha, cosmo ma o 2 kg menej 🙂 ale ja určite niečo najdem aj na nom, ale necham ho na zimu 😀
do cameleona by som aj kupila nejaku vložku, fusak mam origoš bgb ako som pisala, to bude na zimu ok, a na jar pošpekulujem aj nad vložkou 😉