Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zucha
18. júl 2008

ja som uz prala aj canvas a v pohode. Mam dva canvasy a este ani jeden nezmenil farbu

cicushka
autor
18. júl 2008

ella) no lebo ich uzivame s detmi 🙂 a kazda si chce co najvaiva ulahcit a uzivanie...ty si zatial iba "ocumovak" 😀 😀 😀 😀

cicushka
autor
18. júl 2008

pisem ako madar zas..sorry 😅 😅

akoze baby, ja uz mam fakt dost z toho predaju mojho povodneho kocika...rozmyslam, ze ho rozkuskujem. Okrem toho, ze mi chodia absurdne ponuky ma cenu, tak vela ludi chce iba kolieska, kosik, striesku a este neviem co. 😀 😀

kalista
18. júl 2008

cicushka) nadhera 🙂 tak, ale teraz ta len tak neobidem v BA, lebo budete jediny 😎
ty ides kupovat? kupis aj mne?

cicushka
autor
18. júl 2008

no este pokukam inde a uvidim. Lebo idem do turecka v auguste, tak rozmyslam, ze si mozno odtial doveziem "pravy" gucci ruksak 😀 😀

ale hento aj tak nie je dobra ponuka, lebo iba shipping je tolko co ruksak. Takze, ak by som sa rozhodla pre ruksak do bugaboo, tak by som este pockala, ci sa nenajde lepsia ponuka o par dni. V kazdom pripade, budem na teba mysliet.

ella1
18. júl 2008

cicush-to vážne?a nechcú ho zadarmo?! 😲 počkaj ešte,ved hádam sa niekto normálny ozve.....

cicushka
autor
18. júl 2008

ella1) no vsak nic ine mi ani neostava. ☹

kalista
18. júl 2008

neboj nic cicushka ja mam doma komplet sportovu cast na BGB chameleona v riflovine a Chameleon je uz daaaaavno predany. mohla som to dat tej pani aj s kocikom, ale uplne novy? skus dat aj na cesky MMBazar a na rakusky ebay.

henri001
18. júl 2008

cicush 😵 😵 😵 😵 kraaaasny
kocky potrebjem v septembri kupit autodesacku - vajicko , aby pasoval na bugaboo bee...poradite pls 🙂

bejby29
18. júl 2008

Cicush, krasny je 😉
Ja mam tasku od Rock Star Baby a som s nou velmi spokojna, je skvela.. Inak, ten Skip Hop nechapem, to ked chces mat podlozku, tak najskor musis uplne vsetko vybrat z nej? 😕

cicushka
autor
18. júl 2008

maxi cosi urcite a bugaboo tiez.

ella1
18. júl 2008

a látka na bee je canvas?som pozerala video a ono to aj péruje!
len si neviem predstaviť prechádzky po tých našich chodníkoch s tými kolieskami........

cicushka
autor
18. júl 2008

ella) ano canvas a peruje. 😉

bejby29
18. júl 2008
cicushka
autor
18. júl 2008

kalista) nasla som original tasku k bee ...akoze sorry ale je hnus podla mna http://cgi.ebay.co.uk/BUGABOO-BEE-BLACK-SHOULDE...

jeana
19. júl 2008

ahojte 😉
cicus to bee je naaaaadherne taku ruzovucke...
budeme ladit ak sa stretneme s nasim cameleonom 😀
uz sa straaaaaasne tesim ked budeme konecne moct ist kocikovat 😀
inak manzel je cely nadseny z tej vysky kocika, lebo ze to je taky kaviarensky... sedis na kavicke a pekne vidis do kocika co sa tam deje, a to mu vyhovuje 😀 😀

akoze ta taska k bee vyzera dost zle... zeby to bolo fakt original? sa mi nezda 🤐

cicushka
autor
19. júl 2008

jeana) No mozzeme dat cyklamenove rande 🙂

calista) vyzera to tak, ze asi nakoniec kupim ten ruksak. Nasla som na neho ale jeden zly review. Kuk sem, co si o tom myslis:

https://www.youtube.com/watch?v=wmbiu5CDJ2Y


vraj to uchytenie na suchy zips nie je prakticke.

kalista
19. júl 2008

cicush) no ja to nebudem riesit dnes som kupila tu mansiu tasku Casualplay a v porode akurat a este mam origos BGB keby daco 🙂

inak ta taska na Bee nie je vobec myslena na Bee ak dobre viem vyraba ju Khodi a jedine preco to priraduju k BGB je pre to logo.....ja mozne, ze to niej celkom tak.

jeana) jeeeej gratulujeme k malilinkej 😀

kalista
19. júl 2008

jeana) malinka je naaaadherna

ella1
20. júl 2008

caute.
hádajte o čom sa mi snívalo v piatok? 😀
no jasné o bugaboo 😀 a niečo o cicushke,ale už si nepamätám čo... 😀

jeana
20. júl 2008

dakujem baby 😀
ako by povedal moj mega funny mangel: "Ved sme sa cosi nasnazili!" 😀 😀
inak uz ma zacinate stvat s ebayom... 😠 😀 😀 vsetci tam nakupuju... a ja som doteraz nemala cas sa tomu troska povenovat..
ale nakolko malinka krasne buva.. idem sa snazit...
velmi tuzime po jednom uzasnom kresle, ktore som tiez vygooglila kedysi aj na ebayi, tak to idem omrknut ako to vyzera 😀

ella1
20. júl 2008

ked si dáte bugaboo.com a najdete bee a doplnky,tak k bee je iná taška ako si dala cicushka.
inak cameleon má nové letné striešky......

cicushka
autor
20. júl 2008

calista) vidis, to so si vobec nevsimla, ze je od ineho vyrobcu...ale teda ten motiv je Identicky s motivom na tych prospektoch od bee. Som ja ale nepozorna 😅

ella1) teeeda,dufam, ze to bolo nieco dobreee 😀

no a mame za sebou uspesne prve uspanie v beecku. Vcera sa nam nezadarilo a dnes uz hej. Chudatko, bola zvyknuta na svoj prvy kocik a nechapala, co od nech chcem, ked som ju tam ulozila. A furt sa snazila niekde vylozit nozky, kedz buzz mall nozky dohora a bee nie. Ale uz spime.

ella1
20. júl 2008

nič zlé,len sme sa niekde stretli 🙂
a boli ste už aj von?ako sa s ním jazdilo?

silviatt
20. júl 2008

ahojte.
cicushka, chcem sa len opytat, ci sa bee dobre sklada a ci je po zlozeni malinky. Mam Gecko a rozmyslam nad predajom, pretoze moc cestujeme a bee sa mi zda na skladanie lepsi (hlavne sa sklada len z jednej casti).

kalista
20. júl 2008

cicushka) aj lea mala zozaciatku problem kde dat nôzky. ved cameleon ma to vyriesene cca rovnako, ale ja si ju stale otocim k sebe a tak si vylozi nozicky na konstrukciu. uz som jej vravela, ze nech sa sprava slusne, ale vyzera to suuuper 😀 ved nabuduce ju odfotim. ja uz ju ucim spat v postielke, lebo tak mi zaspi skôr a spi aj dlhsie. no zatial nemame problem spat ani v kociku takze super. inak vcera mi v Bee spal Jakub!!!

cicushka
autor
20. júl 2008

ella) boli sme s nim vonku a paradicka..normalne mi utekal z pod ruky,aky je lahucky. Proste som neni zvyknuta na take nic.

silvia) sklada super, da sa zlozit aj ked je sedacka najednej aj na druhej strane a ja mam polovicu kufru teraz volnu. S buzzom som mala cely kufro zapratany, lebo musel ist na kriz, aby sa zmestil. Fakt je prdavy ten kocik. Vsak okukni si ho niekde v obchode.

Kalist) no to sa pokusala aj Nellka dat na tu konstrukciu, ale este nedociahla nozkami na to. 😀 Takze presne viem, aka poloha to bola.

kalista
20. júl 2008

ella) konecne som tam dala foto s kubim v Bee

mam tam aj foto s novym tuningom 🙂

cicushka
autor
20. júl 2008

kalisat) super...a preco si tam davala tu podlozku?> aby to bolo makksie alebo aby sa ti lahsie cistil? Inac synator vyzera v tom kociku ako sloon 😀

bejby29
20. júl 2008

Kalista, ten transport bag na Bee, ako si s nim spokojna? Ja ho chcem objednat zajtra..