Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

cicushka
autor
3. feb 2009

ahojte..tu sa to nejak rozbehlo..

ja som mala tu cest tlacit po mokrom hlbokom snehu..no...dalo sa...ale ruky som mala ako rambo...
a vcera mi v kociku sedelo 2-rocne dievcatko a uz som strieslu nemohla cez nu "pretiahnut' lebo jej hlava pretrcala. 😒

henri001
3. feb 2009

cicush a nebola to dcerka basketbalistov 😕 😀 😀 😀

cicushka
autor
3. feb 2009

henri, nie...upllne normal. 😒 Dufam teda, ze ho v lete este vyuzijem, lebo neviem si predstavit, ze by som jej nezatiahla striesku pred slnkom.

kalista
3. feb 2009

cicush moj maly tam sedi a strieska sa da pretiahnut aj ked ta hlava trochu trci a mala je obrik a v pohode.
inak na snehu ja BEE tlacim jednou rukou a v druhej mam psa a v pohode. zas tak dramaticke to neni.

henri001
3. feb 2009

no mala by tento krat poradit kalista 😅 ona vravela ze sa jej tam malinky zmesti - ked to pisala mal 3 roky - tak musime verit ze aj nase poklady sa tam zmestia 🙂

henri001
3. feb 2009

kalista 😎 uzasnaaakovaaa , vie kedy sa treba becka zastat 😉 😀

cicushka
autor
3. feb 2009

a ako ju zatiahnes, ked mu trci hlava von?

a ja by som kludne pri druhom dietati dokupila iba ten "nest" ale nesmelo by sa narodit v zime...na jar urcite ano...este teoreticky aj na jesen...ale uplne male babo by som sa tam v zime asi bala dat.

kalista
3. feb 2009

ale no Henri 😅

cicush to v pohode sa da. ved zas az tak moc mu netrci.....ta hlava 😀
ja pri 3 😖 😖 😖 by som urcite ostala pri Cameleone a Bee ako do auta s cocoon je uplne super.

janac
6. feb 2009

Devcata , tak mi dneska dorazil BEEE , je krasnej, ale mam dotaz na zaslouzile uzivatelky 🙂 da se tenhle kocarek slozit stejne jednosuse i kdyz je sedacka proti smeru jizdy? nemam k tomu totiz navod a tak jsem totalne zoufala... mam pocit ze nezvladnu kocarek slozit ani kdyz je sedacka po smeru jizdy..... ach jo, nevim jestli sem tak leva, nebo je ten kocarek nejak spatnej.. nemam totiz novej, jenom podvozek je novej , protoze ho puvodni majitelka reklamovala, ze se zasouvala jedna strana rukojeti,.. ale sedacku pouzivali..... nicmene kdyz jsme se ji snazili otocit proti smeru jizdy jsme zjistili, ze maji dane ksiry dos tran, takze brani prendani sedacky na druhou stranu a taky tam meli nacpanou cast posltrovani sedaku .. tak to neslo.. ale pak uz jo , ale ztezka..... je to normalni? je to o nejakem figlu? poradte ja silim ? prece pokazdy nebudu prendavat sedacku kdyz budu chtit slozit kocar se kterym budu jezdit se sedackou proti smeru jiiizdy !!!!!!!!!!!

kalista
6. feb 2009

janac) jasne, ze to ide

https://www.youtube.com/watch?v=WOWUW2hXEKQ

celkom fajn ukazane 🙂

slavica2
7. feb 2009

Ciao babeny, tak Vam musim napisat aj jednu ponosu na cameleon ☹ Som sklamana, lebo inac je bu vyborny kocik a chceli sme ho s muom uz davno odkedy sme zili v NY......., ale toto...
vcera sa nam rozparala z nicoho nic sev na sportovej casti, podotykam, ze sportovu cast sme mali asi 2x...
ide o to, ze kocik sme kupovali v Leiner vo Viedni a tam samozrejme sa caka na vymenu az 30 dni... v pohode, ale deckom mi uz nechce byt v hlbokej casti a nahradny kocik ti nedaju... tak sme vcera pisali, do bugaboo centrali v ams, som zvedava ako sa zachovaju...
tu nam mozno zoberu reklamaciu cez pre deti... ale nahradny kocik nam nedaju, dali by nam ho iba vtedy keby sme kocik kupili u nich... nuz mozno som mala radsej ozeliet tych 60 EUR a kupit ho v predeti.sk
tak to budem riesit v pondelok cez nich drzte palce 🙂

slavica2
7. feb 2009

a este vas chcen poprosit, babeny, ktore mate cameleon a nepouzivate ho a ste z BA, nemohli by ste mi sportovu cast do vybavenia reklamacie zapocita samozrejme za odmenu? velmi mi s tym pomozete, pretoze Hanka uz nechce byt v hlbokej casti 🙂

janac
8. feb 2009

🙂 kalisto diky moc za radu, moc mi to pomohlo 🙂 uz jsem to vyzkousela je to opravdu cele o cviku.. i kdyz stejne se to kolikrat musi vzit trochu silou a hodne nahlas to klapne....hlavne u toho sedaku....

kalista
9. feb 2009
maximilian
10. feb 2009

ahojte, tak ako ema už si niečo našla ALEBO bEE BUDE?
Ja som bola dnes BEE pozrieť aj tým cooconom pre novošou a nezal sa mi až taký malý. Ved na zimu je potom k tomu ešte fusak a ten sa mi zdal dostatočne veľký.

bejby29
10. feb 2009

Kocky, kde zozeniem origos striesky na Bee? Chcem trosku zmenu..

maximilian
10. feb 2009

bejby ked si tu mam otazočku, ako dlho sa ti mala zmestila do toho novorodeneckého coconu? Dakujem

bejby29
10. feb 2009

Maxi, do 5-teho mesiaca.. Lenze ja ti Bee pre novorodenca neodporucam, ja som tam malu vozila len v lete, aj to len sem-tam, ale na zimu sa mi ten cocoon zda nie moc teply..

maximilian
10. feb 2009

no ja zatial len uvažujem, mimi čakáme v júli začiatkom, no a na zimu potom jedine fusak. Ale uvidím ešte čo nakoniec vyberiem.

leishmania
10. feb 2009

mne na nho kamaratka co ho ma napisala toto, pytala som sa jej kvoli tomu ze sestra nad nim uvazovala

"ahoj,ja som spokojna, len predne koliecka su male, do lesa alebo tak to nie je, ma malu hmotnost, dobre skladatelny ale inak si mys;im ze je to jedno ze je zbytocne drahy, kupila by som si lacnejsi uz"

bejby29
10. feb 2009

Maxi, ja by som kupila bud Orbit alebo Cameleona.. Ja teraz checkujem na www.amazon.com ten Orbit, ja si chcem objednat toddler seat, nech mam nieco nove.. Uz ma to poriadne stve, ze tu vo Viedni aj v Spanielsku ma toho Buga kazda, je to uz taky otrepany kocik, sakra 😀

bejby29
10. feb 2009

Ja si myslim, ze ten Bee az taky drahy nie je, aspon mne pride v pohode.. Ked si kupis lacnejsi, tak je to aj vidno, ja som takto rozmyslala, ked som bola tehotna, kupila som lacnejsi kocik a nakoniec som aj tak skoncila pri Bugu, lebo dostanes to za co zaplatis, aj co sa tyka kvality.. A mne sa Bee zda bohovsky kvalitny

kalista
10. feb 2009

bejby ked zistis tie striesky daj mi prosim vediet. ja som nasla na nejakej amickej stranke, ale to bolo daaaaaavno.

bejby29
10. feb 2009

dam, ja som dufala, ze ty budes vediet 😀

bejby29
11. feb 2009

kalista, nasla som to, tu http://www.lullabys.co.uk/shop/erol.html#6261X7193 si mozeme objednat striesky

bejby29
11. feb 2009

Posielaju aj na SK, aj do Viedne, volala som tam, takze kocky, ziadny probleem 😉

kalista
11. feb 2009

jeeeej supeeer idem to hned pokukat 😀

maximilian
11. feb 2009

bejby prečo sa ti bee nepači pre novoša?myslíš, že je to veľľmi otvoreneé, Ja si na Cameleonovi neviem nejako zvyknuť na to polohovanie, vyspia da tam drobci v pohode aj ked maju vyššie nožiky?

zucha
11. feb 2009

maxi, ja som sa velmi obavala tej sportovej casti u cameleona, ale teraz si to nemozem vynachvalit. Mala tam spavala uplne spokojne a dlhsie, ako ked spala doma v postielke. Dokonca aj doma, ked zaspavala, tak si nohy vzdy niekam vylozila a tak zaspala rychlejsie. Dokonca tam spavala aj na boku a to jej bolo este lepsie. Tak sa tam krasne schulila.

kalista
11. feb 2009

nasej Lejke sa tiez spinka v Cameleone dobre a ma ho velmi rada, lebo najnovsie ju musim vozit aj po byte 🙄