Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lolala
10. feb 2010

Ahojte dievčatá, mám záujem o kúpu bugaboo bee. Chcem sa spýtať či niektorá nepredávate, alebo nebudete na jar. Prípadne neviete mi dať typ, kde kúpiť použitý za dobrú cenu? Môže byť aj z rakúska, maďarska,... Dobrou cenou myslím do okolo 300 eur, je vôbec už možné ho kúpiť v takej cene? ešte by ste mi mohli presne premerať vnútornú šírku, ďakujem.

misha82
11. feb 2010

Ahoj holky,
moc se nám líbí Bee a chtěli bychom ho naší malé koupit, ale kamarádka mě odrazuje, že velmi brzy dítě naráží hlavičkou do stříšky, že je prostě krátký. Je to pravda? Malá má 15 měsíců a 76cm. Jak dlouho by kočárek ještě využila? Děkuji za info 🙂

zuzka80
11. feb 2010

Misha82, moja staršia dcéra sa tam zmestí a hlavičku má už úplne hore pri strieške a to má 2 roky a 8 mesiacov, meria 95 cm.

misha82
11. feb 2010

Zuzka, takze uz ji je na vysku uplne tesny nebo v nem jeste par mesicu pojezdi?

zukab
11. feb 2010

misha82, tak pockaj, ked pride na trh bee plus. to ma nastavitelnu striesku. da sa posunut vyssie. takisto aj sedatko.
tusim ma byt v predaji od aprila a malo by stat (predbezne) o stovku viacej ako klasicke bee.

moja dcera ma 15 mesiacov a zmesti sa uplne v pohode. ok, ked ma ciapku s obrovskym brmbolcom hore, tak to trocha vadi, ale inac ma miesta dost 🙂

duplicka
11. feb 2010

no presne tak,ja som mala klasicke a cakam na bee plus, presne drobnosti,ktore mi na klasickom vadili su upravene na novom bee plus🙂

misha82
11. feb 2010

fajn, diky, holky, za rady. stejne ho nebudeme porizovat drive nez v dubnu, takze se nam to akorat hodi 🙂 M.

misha82
11. feb 2010

Tak jsem si ho nasla a musim rict, ze na prvni pohled je mnohem hezci ten predchozi model ☹ Co vy na nej rikate? http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-plus

cherryblossomgirl
11. feb 2010

AHoj dievcata, neviete mi prosim povedat, kde v Bratislave sa da kupit Bugaboo Cameleon? resp. kde ich mavaju na predajni.. dakujem pekne

tynushqa
12. feb 2010

cherry v predajni predeti

misha82
13. feb 2010

Holkyyy, tak jak se vam libi ta striska u Bee plus (viz odkaz vyse)? Zajima me vas nazor 🙂

zajo79
13. feb 2010

v predeti sa uz nedaaa. a myslim ze na slovensku nikde.

zajo79
13. feb 2010

predtym model ma lepsiu striesku, da sa stiahnut dost dole.

duplicka
13. feb 2010

ahojte,no ja si myslim, ze bee plus ma lepsiu, malemu ta strieska vadila po bokoch, nakolko nic nevidel a aj ked je zatiahnuta zuzuje priestor pri ramenach. uznavam,ze ked spinkal, tak bola strieska super,lebo mal perfektne clonitko,ale bezne sme ju mali stale stiahnutu. biele kolieska,stale boli spinave a ked som s nimi kdesi suchla , tak mi zostal cierny pas,plus ma vyzsiu sedacku a taktiez sirsiu, jednoduchsie prehadzovanie v oboch smeroch, taktiez vraj ma vylepsene brzdy a teda aj striesku, ktora mne viac vyhovuje. kociarik bee je ozaj super, teda aspon podla mna, avsak prave drobnosti,ktore by mohli byt lepsie prave bee plus ma, preto som moj hned predala a striehnem kedy zacnu realne predavat bee plus. a este fusak original bol super 🙂

ren1
13. feb 2010

ahojte.
v obchode "pre deti" v BA mali minuly tyzden posledne tusim 4 ks kocikov bugaboo cameleon. uz len dopredavaju, neobjednavaju nove.
s bugaboo bee max spokojnost. 🙂 strieska a aj kolieska sa nam pacia. tento novy bee plus by som chcela vidiet nazivo.

zajo79
13. feb 2010

no tiez by som ho rada videla nazivo 😵

zuzka80
14. feb 2010

Ren1 aj my máme Lauru a Lindu, jedna je májová a druhá novembrová 😀 A aj naša Laura sa vozí v beečku 😀

duplicka
14. feb 2010

chcem sa len spytat na bugaboo cameleon, ma polohovanie noznej opierky? dakujeeem

duplicka
14. feb 2010

ok uz viem:🙂 nema🙂, inac s bee tiez som bola spokojna 🙂 🙂 🙂 🙂

hanka23
14. feb 2010

Měli jste někdo Cameleona i Bee? Mám holčičku 18 měsíců a přemýšlím, že prodám Cameleona a pořídíme jen Bee. Nevím, jestli to má cenu, poraďte mi.
Ona docela ráda chodí, obávám se, že po druhém roce už budeme bez kočáru. Jinak Cameleona miluju a nemám důvod se ho zbavovat. Jedině pokud by se s Bee jezdilo stejně lehce, byly lehčí a menší... Zkoušel jste je někdo naživo porovnat? Díky Hanka

zukab
14. feb 2010

hanka, jazdila som s obidvomi, teraz mam len bee.
uprimne si myslim, ze v 18 tich mesiacoch kupovat novy kocik je hlupost, ale zalezi samozrejme od dietata.
pokial ti vyhovuje cameleon, beecko by som uz v tomto veku nekupovala.
a co sa tyka jazdnych vlastnosti, bee je lahsie, manipuluje sa s nim rovnako dobre, mozno este lepsie, kedze vazi menej, je celkovo mensie a skladnejsie, poskladas iba jeden kus, cameleon ma 2 kusy, bee je uzsie, kolieska ma blizsie pri sebe nez cameleon.
cameleon ma ovela lepsie vymyslene prehadzovanie, klik sem, klik tam a kocik je naopak, u beecka to je trocha zlozitejsie.
pristup ku kosiku je ovela lepsi v cameleonovi, najma v smere jazdy.

hanka23
14. feb 2010

Zukab, díky. Asi se na výměnu vykašlu. Přece jen ty velká kola se hodí, i když do terénu s kočárem moc nejezdíme. A taky ten košík by mi chyběl...
Jen je mi líto, že už nic nového nevyzkouším, máme 3. dítě a přece jen další (zřejmě) nebude.

tynushqa
14. feb 2010

Baby nechcete niektora vymenit striesku na BGB BEE mam zltu a chcela by som ruzovu. Pripadne nepredavate niektora za dobru cenu?

kethrinka
18. feb 2010

Ahojte, ja tiez zvazujem Bee, lebo sa mi paci ta strieska 🙂 Ale aj by som chcela tu letnu, neviete kde by som ju nasla za prijatelnu cenu?

tynushqa
18. feb 2010

ebay 🙂

kethrinka
18. feb 2010

tynushqa dakujem za tip, ale nenasla som ju tam :( Videla si ju tam uz v ponuke?

zajo79
18. feb 2010

😉 http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Bee-Breez... ja ju chcem odtialto... ak budete objednavat, mozte ma kontaktovat do IP, vyjde lacnejsie postovne. 😉

tynushqa
18. feb 2010

Baby co mate Bee a na nom univerzalne madlo, neznicila sa vam konstrukcia? a da sa davat to madlo dole keby som chcela malu zase dat proti smeru jazdy????

zukab
19. feb 2010

tynushqa, ja som si pod to madlo nalepila take penove kruzky, aby to lepsie drzalo a neoskrelo to konstrukciu.
jasne, madlo sa da dat velmi lahucko dole, takze ziadny problem.
zajtra spravim fotky a pridam do albumu, mozes sa pozriet.