Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kilian
26. jan 2012

@emka34 diky za foto 😉 😉

zuzana_1
26. jan 2012

ahojte mamicky...poradite mi? kde kupit bee za najlepsiu cenu pls?

lentila.g
27. jan 2012

Baby tie co ste mali fusak Elodie D.v bee+ dal sa kocik v pohode zložiť aj s ním?a ktorú povrchovu úpravu by ste mi viac doporučil:velvet alebo tu čiernu kozusinovu limitku.Ď

lentila.g
27. jan 2012

@hanahana7 čo to čítam na tie kolieska?to vážne,?!ved si tuším s nimi komunikovala,či si zle pamätám že ti uz pošlú tu novú sériu,tak to teda Bgb neporiešilo,a ja som chcela meniť za čiernu konštrukciu,to si môžem rovno nechať tento,lebo tie kruzky mi pomohli..

siuzi007
27. jan 2012

Dievčatá chcem sa spýtať nemáte náhodou skúsenosť ako reklamovať bugaboo ktorý nebol kupovaný na Sk viem že cez Holandsko ale teda neviem čo všetko k tomu treba a pod .....Ďakujem za každú dobrú radu

mici111
27. jan 2012

@siuzi007 a co mas s kocikom?? 😕 😕 😕

luciina
27. jan 2012

@siuzi007 Normálně to funguje tak, že pokud jsi ho koupila v jiné zemi obrátíš se buď na servisní středisko v SR nebo na dodavatele v SR. Každopádně se třeba zeptej na prodejně kde ho prodávají a nebo napiš přímo výrobci a on tě odkáže.

mici111
27. jan 2012

@luciina v SR neexistuje ziadne servisne stredisko pre bugaboo...aspon o nicom neivem..jedina predajna, kde ho predavaju v SR je v auparku v peg peregu, ale tam su taki "ochotni" aj co sa tyka inych znaciek, ze pokial kocik nebol kupeny u nich, tak mas velku smolu..

@siuzi007 ja by som na tvojom mieste kontaktovala ten obchod kde si ho kupila aj ked cez net alebo priamo bugaboo..nemali by robit problemy..

monlu
27. jan 2012

@siuzi007 ja som to teraz riesila.. kocik bol kupovany z Holandska cez net.. zaregistrovala som sebe a kocik na stranke bugaboo.com, napisala im dovod reklamacie a oni velmi promptne reagovali.. potrebovali doklad o kupe a seriove cislo kocika..

kachen
27. jan 2012

@monlu Muzu se zeptat, kolik jsi platila postovne? Zda se to porad vyplati. Diky

monlu
27. jan 2012

@kachen postovne bolo okolo 130 Eur, oplati sa to pokial sa najdete viacere a rozdelite si ho

hanahana7
27. jan 2012

@lentila.g oni mi len odpisali ze problem s kolieskami vyrieseny. Takze mysleli tym ze pridaju len tesnenie. Ale ja som rada ze tie tyce na kolieskach su kovove a nie plastove. Ono problem jje len v tOm ze kov o kov sa trel a vyriesili to tym tesnenim. Podla mna lepsie nez plastove suciastky. Mne sa na starom cameleone odlomilo z maleho kolieska pri pade konstrukcie na zem z auta (samozrejme spachane mojim muzom nie mnou) a musela som kupit koleso. pisem z mobilu jAk tatar

mici111
27. jan 2012

@monlu 130 eur???? nejake drahe postovne, nie? my sme mali urcite lacnejsie, ked sme objednavali..

monlu
27. jan 2012

@mici111 Postal route: Registered shipping via the Postal Services (Shipping destination: SK): Euro133,28

mici111
27. jan 2012

@monlu jaj vlastne, my sme to objednavali kamoske do AT..tam je posta lacnejsia..

monlu
27. jan 2012

@mici111 ano, zrejme je to podla krajiny

kachen
27. jan 2012

@monlu Diky. Takze postovne je jedna sazba, at objednas cokoliv? Ja jsem se na ty stranky divala, ale asi blbe, protoze jsem to tam nenasla.

monlu
27. jan 2012

@kachen zrejme to uctuju podla krajiny kam posielaju tovar..

kachen
27. jan 2012

@monlu Mela jsem na mysli, jestli to neni podle vahy. Treba kdyby si se mnou nekdo objednal taky kocar, tak jestli to je porad 130Eur?

monlu
27. jan 2012

@kachen to ti neviem povedat :(

ellysa
27. jan 2012

@monlu to museli nejak zdražieť 😕 😕 😕 , mne sa zdá, že sa to množstvom navyšovala, však si skús len tak zo srandy hodiť zo tri kočíky do koša, čo ti to ukáže

monlu
27. jan 2012

@ellysa
@kachen my sme vtedy brali viac kocikov naraz..

kachen
27. jan 2012

Jinak se to nevyplati. Cca stejne ceny jsou i v nasich e-shopech. ☹

kachen
27. jan 2012

@monlu Tak to jo.

ellysa
27. jan 2012

@kachen teraz som pozerala na strínku www.babycare.nl , na SK stojí dovoz jedného kočíka 24 EUR, keď som dala do koša dva kočíky 46 EUR

ellysa
27. jan 2012

@monlu tak áno, keď ste brali viac kočíkov mohlo to byť aj 130 EUR, ale podľa mňa sa to aj tak oplatí,teraz sú kočíky v akcii

kachen
27. jan 2012

@ellysa Diky, uz jsem se na to taky mrkla. Do CR 24Eur taky. To uz je jina.

slucky
27. jan 2012

Ahoj, prosím o info, od kdy nemá BGB ty nafukovací kolečka, kdy se začali dělat ty pěnová?
Díky

hanahana7
28. jan 2012

ahojte baby-booo (babybúúú=bugabúú) 😀

prosim moc o radu,
som sklamana - na Bee nejdu rozdelit pasy na priputanie? a ako tam mam dat lodger(fusak)??? alebo podlozku z lodgeru? 😕 😕 😕 😕 😕

poradte prosiiiiiiiim....dakujem