Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zuzana_1
29. feb 2012

@simona22 ja som predala 3 kombinaciu concorda aj dalsi peg perego a bude iba bee+ ...mamicky ho pouzivaju od narodenia do 3 rokov...a je dost drahy,takze verim,ze aj kvalitny,cize u nas bude jediny...(a teda neviem este ci aj posledny 😀 ) a moj maly ma 6 mesiacov

simona22
29. feb 2012

@zuzana_1 ...asi by mi bolo smutno za mojim slalomom ☹ ale chcem bee+. A snád tento najnovší nebude mať problémy ako 2010 a 2011

zuzana_1
29. feb 2012

@simona22 ake problemy?

simona22
29. feb 2012

na emimino.cz som prečítala rôzne. Napríklad vybrovali kolieska. aj na youtube sú rôzne videá

ivett
29. feb 2012

@simona22 já bych jo jako jediný nekoupila, podle mě je to čistě městský kočár, ve sněhu nebo v terénu se s ním nechytáš, určitě bych si nechala i slaloma na nějaké větší ježdění, kor pokud ti třeba dítě v kočárku i spí, jako v Bee+ je místa dost, ale pokud vím, že budu celý den někde v luftě, vzala bych druhý kočár, ať mám jistotu, že se v něm dcera i bez problému vyspí...já mám Bee+ jako náhradu za golfky, které se mi žádné nelíbí a takto ho i beru...je možné v něm mít dítko od narození, v létě je to třeba asi super, ale určitě bych k němu chtěla ještě jeden "pořádný" kočár...
kolečka vibrovaly kolekcím květen - září 2011 pokud vím, s rokem 2010 nebyl žáden problém a vibrování koleček jde vyřešit gumovými podložkami, ty vadné série měly spíš problémy s koly celkově, vymysleli nějaký jiný systém, aby ušetřili a kola se sekaly apod., teď už je to u nových snad v pohodě, protože jestli ne, tak by mě u kočárku za tolik peněz asi klepla pepka, kdybych tohle musela řešit...

tanija133
29. feb 2012

@simona22 Zalezi na co vsetko chces kocik vyuzivat.....tiez mam k bee+ este jeden kocik do terenu....a pouzivam obidva....do terenu jeden, ako na prechadzky...a na rychle presuny, nakupy, v lete..... Bee+. Este by som Slalom nepredavala, nechaj si ho este....a casom ho hocikedy mozes predat... ANo vibrovali koliecka, ale kvazi take gumove podlozky doposielali a tie to vyriesili..ale niektore baby pisali, ze ani tie im nepomohli.....mne pomohli....Ale tato kolekcia snad to uz nebude robit.... 😉

simona22
29. feb 2012

@ivett tiež si myslím,že ako jediný je málo. Ja som chcela tiež golfky, nevedela som čo skôr, páči sa mi aj nuna, chcem niečočo hodím do auta a bez problémov vyložím a hotovo. Kvôli slalomu mi manžel kúpil Renault megane grantour, tam sa dá v pohode, ale je dosť ťažký sám o sebe. Práve, že ak by som narazila na nejaký kazový kúsok beečka, tak by na to mrzalo a ešte aj nakoniec vybavovanie a podobne. tie problémy som čítala len u bee pluska o obyč. bee nebol problém podľa maminiek.

simona22
29. feb 2012

@tanija133 ty kokso pozerám, že som napísala vibrovali s tvrdým..... no pekná hanba. práve, že ja nikde neviem kam zájdeme, U nás okolo zámku sú kamienky po celej ceste, naše chodníky neopravujú snád odvtedy čo ich tam položili, takže samá jama, u nás na novej ulici je zámková dlažba. slalom je na to super, ide lahúčko a nie je počuť.

simona22
29. feb 2012

asi to premyslím, do leta je čas

wilsonka
29. feb 2012

@matilde cav vsimni si ze v cene kocika na babycare.nl je luggage bag ale nie shopping basket????? to akoze tam je v cene cestovne puzdro dake na kocik ale nakupny kosik nie? maju ho zvlast v ponuke tak neviem ci tym luggage myslia shopping alebo co...hm?

ivett
29. feb 2012

@simona22 určitě si ještě slalom nech, pokud na něj máš místo...měla jsem i staré Bee a neměl žádný problém, jen plusko se mi líbí víc, proto jsem vyměnila, ale problém s kolečkama nemám žáden, tak snad ani nebude 🙂
na terén co popisuješ - kamínky, díry apod. není plusko zrovna ideální podle mě, ale tam bude problém s jakýmakoli golfkama, jako projedeš to i s Bee+, ale bude to hrkotat a prcek se tam bude natřásat, já ho vytáhla min. týden jak bylo hezky, zbytky sněhu, máme tu vesměs zámkovku a docela dobré chodníky, tak se jelo dobře, ale i na zámkovce to hrkotá, ne moc, ale hrkotá, mám pocit, že staré Bee mi tak nehrkotalo, ten sníh projet byl kumšt, nechtělo se mi aretovat kolečka, tak jsem to prostě protlačila, ale byl to děs, jako fakt bych ho samotný nechtěla, určitě jako kombinaci s "velkým" kočárem...

simona22
29. feb 2012

@ivett ja by som nad tým ani nerozmýšlala slalom predať, tomanžel.... akurát on to nečíta, myslím skúsenosti iných mamičiek. Ja by som si ho kúpila hneď, už som pozerala aj inzeráty, že ak tak by som si kúpila nejaký starší a to len preto, aby som nemusela predať slalom a mala aj bee a zalepila tak oči manželovi, ale ako ho poznám on jeté veci nemá rád, tak snáď nebude robiť problémy a do leta ho mať budem 😉

katka_77
29. feb 2012

Ahojte kocky. Ja mam sice este do kocika daleko, len by som potrebovala poradit. Viem, ze par vas tu objednavalo kociki z holandskej babycare stranky. By som potrebovala vediet, ze aky je priblizny rozdiel v cene, ak by som isla kupit kocik cameleon do Rakuska v porovnani s objednanim ne nete aj s tou 10 percentnou zlavou ak objednam nad 1800 euro + postovne. Dakujem za rady.

domigb
1. mar 2012

Baby prosím vás všetky slnečníky na bugaboo su rovnaké? ak nie aký je na bee,?? 😎

tyrra
1. mar 2012

@domigb vsetky su rovnake, k slnecniku su pribalene dva nastavce (adaptery), pomocou nich sa pripevnuje na kocik.

domigb
1. mar 2012

@tyrra vdaka 😉

tara_
2. mar 2012

Ahojte, chcem sa spytat vas, co ste objednavali z babycare.nl Ak objednam bee plus za zakl. cenu 479 € tak co to obsahuje? Lebo som napr. hladala, ze treba k tomu dokupit aj plastenku a nevidela som ju v doplnkoch. Zeby to obsahoval kocik?

Povodne som si chcela kupit jazdeny, ale ked vidim za ake ceny sa predavaju, ved to je to iste ako objednat z Holandska ... Ta cena na stranke je stala, ked je preskrtnuta cena 559 € ci len momentalne je nejaka zlava? Pamatam sa, ze raz som pozerala tento kocik este na jednej holandskej stranke, co tu baby spominali, ze objednavali, ale neviem si na nu spomenut, a tam bol vtedy tiez za nejaku akciovu cenu.

tara_
2. mar 2012

baby, bee plus nema original madlo? Viem, ze sa tu spominalo nejake z chicca, ale to fakt nema original? Bez madla mi to pride blbe, chcela by som ho 😒

bebel
2. mar 2012

@tara_ nemá originál madlo, najlepšie však sedelo pevné madlo pre gesslein swift- mám ho v albume kočíky...už sa bohužiaľ nevyrába.
Kočík má pláštenku automaticky. Cena je akciová, ale akcie sú dosť časté....za 559 som ja kedysi kúpila pred 2 rokmi ako úplnu novinku.
Inak si ešte môžeš dokúpiť cupholder, letnú strechu, iné farebné striešky, podložky, oragnizér, slnečník a fusak. 😎
Ak chceš obdobný kočík s madlom, tak potom od mamas and papas urbo, ale kolieska má kvalitou otrasné a celkovo je taký nejaký robustný, mňa neoslovil alebo ja napríklad čakám ešte na novinku casualplay kudu 4.

zebricka23
2. mar 2012

@bebel ahoj, kudu uz ma alladin....zakl.cena sportaka je 679 eur 🙂 pisu ze ho maju aj skladom.....ja som tiez mysllea ze pojdem okuknut..ale tou cenou zabili...... 🙂

boska79
2. mar 2012

@bebel kudu4 ma byt vraj april/maj skladom...

nebude to ako bjcm ze trojkolka je lepsia ako 4? no kazdopadne oba vyzeraju viac nez dobre. cena...fuuuuuu, no za dobre sa priplati.. ma vsetko co ma kocik mat. este aj odpruzeny. 😵

ustrachana
2. mar 2012

ahojte kocky, prosim vas co mate cameleona da sa nosit za madlo ? ide o to, ze kocik potrebujem znasat po schodoch a rada by som v jednej ruke mala vanicku a v druhej podvozok - je to u cameleona mozne?

tara_
2. mar 2012

@bebel peknu zbierku mas 😀 Dakujem.
Cize teraz sa na to ziadne madlo zohnat neda? Hmmm 😒
Hej, ten cupholder a letnu strechu by som chcela tiez 😎
O tom Urbe som to pocula aj ja s tymi kolesami, asi nechcem iny.

Co mas zavesenu taku zelenu tasku na nom, to je aka? Lebo paci sa mi ako je uchytena, nepacia sa mi tie haky ... Prosim ta a nevies ako sa vola ta stranka holandska, co z nej este baby objednavaju?

ivett
2. mar 2012

holky dotaz, jde nějak sundat ten popruh z rukojeti, aniž bych ho musela urvat - ustřihnout a tím pádem zničit?

bebel
2. mar 2012

@tara_ babytrader už BGB neponúka, ešte môžeš objednať cez nemeckú stránku https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo
To je taška casualplay vanity bag...bola to limitka bobbypin
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zboz...

bebel
2. mar 2012

@zebricka23 tak to je strašná pálka za casualplay... 🙄 😎

ellysa
2. mar 2012

fíha, casualplay mi nejak nerezal, ale to kudu 4 vypadá senzačne 😀 , neviete koľko váži?

boska79
2. mar 2012

@ellysa co si pamatam okolo 6kg.. Uz nan cakam rok - co vysli prve foto

ellysa
2. mar 2012

@boska79 no ešte lepšie naozaj na pohľad spĺňa všetko, čo očakávam od kočíka, dokonca aj tá ich autosedačka sa mi ľúúúúúúúúbi,no som zvedavá aké budú referencie 😎

tina_22
2. mar 2012

@ellysa Píšu že 6,9 kg,ale asi ešte + sedačka