Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

duplicka
29. mar 2013

@asimon jupiiiii, krasne vyzera, prosim ta ako je poriesena ta cast tora sa spusti, ta predlzovacka, len sa zasunie pod striesku alebo ako je schovana. na striebornej to nebolo tak pekne riesene ,ta sietkovina tak kadejako pretrcala. myslim ten uplne posledny diel,ktory vytiahnes 😉

asimon
29. mar 2013

@duplicka je to velmi dobre vyriesene...kraaasne sa do zazipsuje do seba...zips je z oboch stran...prakticke 😉

duplicka
29. mar 2013

@asimon a ten posledny diel ten pri nozkach? tie zipsove su mi jasne 😉

asimon
29. mar 2013

@duplicka vsak ten myslim...tu jemnu sietovinu co po odzipsovani pekne vypadne dole...dava sa to ako keby do vrecka okolo striesky ktore sa zazipsuje 😉

miia16
29. mar 2013

@asimon odkial mas tu letnu striesku?????? vyzera good

asimon
29. mar 2013

@miia16 poslala mi ju kamoska z Australie 😉😀 kedze tam pomaly konci leto bola v predaji uz pocas Vianoc...ale asi uz bude aj v Europe 😉

miia16
29. mar 2013

@asimon odkial mas tu letnu striesku?????? vyzera good

duplicka
29. mar 2013

@asimon jupiii, no to bolo na striebornej zle riesene, dakujem z a info

klarawerder
31. mar 2013

Vzhledem k tomu, že jsem nebyla schopná najít vložku, která by seděla a líbila se mi, tak jsem si ji spíchla sama...i s kabelkou 😀 Tak se musím pochlubit, celkem se mi povedla 😎

klarawerder
31. mar 2013
wilsonka
31. mar 2013

pridavam slubenu na objednavku situ striesku na leto (davala som tu vzorku latky). momentalne sme bgb vychystali pre maleho takto- este vymena zimnych koliesok a fusak som rovno nechala vo vani aj ked asi pouzijem zo zaciatku coccon.

lentila.g
31. mar 2013

@klarawerder perfektná...tlieskam výberu látky aj práci..

bebel
31. mar 2013

@klarawerder výborné 😉

zuzana_muller
31. mar 2013

@asimon aj ja som o jednala. Vyzera takto 'nazivo' este viac super, uz sa na nu tesim 🙂

kkristin
1. apr 2013

Nemáte niekto možnosť urobiť foto s touto novou letnou priedusnou strieskou na bee a odfwhite podlozkou ako to vyzerá chcem si objednať len by som to chcela vidiet
Dakujem

zuzana_muller
1. apr 2013

@kkristin ja som to tak presne objednala, tento tyzden by mi to malo dojst. Ak to predtym nikto neodfoti, tak Ti to odfotim 🙂

finda
1. apr 2013

@zuzana_muller ahoj, pls odkial si objednavala tu letnu striesku? Ja zvazujem ze ju kupim na dovolenku.

finda
1. apr 2013

Babulky este taka otazocka ta letna strieska na beecko asi viac tieni ako klasicka? 😕 😕 😕

zuzana_muller
1. apr 2013

Mybabyshop.de, objednavali sme so sesternicou nad 400 eur tak sme mali bez postovneho. Maju to aj na chytryhracky.cz, tam bude asi lepsie postovne. A ano, tieni viac ako klasicka, lebo ju mozes odzipsovat a roztiahnut a este vpredu to mozes odzipsovat a stiahnut takmer na cele babo.

chichinka
1. apr 2013

@finda aj mna laka ta letna strieska 🙂 neviem ci ju vyuzijeme, ale mohla by byt velmi fajn...

finda
1. apr 2013

@zuzana_muller dakujem 🙂

finda
1. apr 2013

@chichinka Monika ved prave to mam dilemu ci ju aj vyuzijeme. Ako na dovolenku je super podla mna ale ci aj potom u nas ju vyuzijem. Ked spime len 1x za den a potom uz len cely den beha po svojich tak neviem co robit 😅
Myslis, ze ked budeme mat len slnecnik na dovce tak to bude stacit nie?

bebel
2. apr 2013

@finda
@chichinka ja som letnú striešku využila komplet celé leto 😎 počas spánku, určite ju využijete . 😉 Kombinácia slnečník a obyč strieška je použiteľná len , ak máš dieťa niekde staticky odparkované. 🤐

klarawerder
2. apr 2013

Nepovedená parodie na Cam...bože můj... 🙄 Tož ale dali si záležet...okopírovali i brzdu 😀

zuzana_muller
2. apr 2013

@finda suhlasim s Bebel! Aj ja som vyuzila cele leto. Neviem si to v Ba bez nej predstavit... Mozno niekde viac na sever sa to da ale aj tam uz boli posledne leta poriadne teple 🙂 aj ked pri tomto dnesnom pocasi je na neuverenie ze niekedy skutocne budeme vobec nejaku letnu striesku potrebovat - mozno by skor stalo za zvazenie kupit dalsi fusak 🙂 Uz som z toho depresivna ☹

25nikolla25
2. apr 2013

Kocky poradte,je lepsie kupit original slnecnik alebo drzi aj nejaky univerzalny na bee?

lucyda
2. apr 2013

Nas kocarek ,zima 2011 se Sarou 🙂

lucyda
2. apr 2013

Kocarek ,pripraveny pro druhou dceru Beatku 🙂

mam309
2. apr 2013

Ahojte,nepredavate niektora missoni striesku na cameleona?dakujem

kajuska01
2. apr 2013

@mam309 dnes som ju videla v bazari tu na mk,,,,