Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mima_maj
27. máj 2013

Ahojte,

moze mi niekto poradit ci su velke kolesa do terenu pre Bugaboo Cameleon pre 2 a 3 generaciu rovnake? Mam totizto kociar 2gen. a neviem ci su nanho vhodne aj kolesa z 3gen.
Dik M.

lencuskac
27. máj 2013

@mahulenka87 ahoj Budem mat aj buffa na zimu si ho nechám určite. Ja som ti pisala do posty. Z tými strieskami to platí. Máš uz buffa doma?

mahulenka87
27. máj 2013

@lencuskac neprišla mi správa... 😖 ja mám Buffik objednany a prist by mal začiatkom jula. Ty už máš Buff doma?

andrea999
27. máj 2013
lencuskac
28. máj 2013

@mahulenka87 ahoj. Áno uz doma a je super. Ta strecha je perfisna a kolesa prejdú všetko ale v ovladatelnosti vyhráva Cam.

atuska24
28. máj 2013

@mima_maj myslim ze nepasuju...

atuska24
28. máj 2013

Baby co mate skejtik ku kociku ale znacky bugaboo,musia tam byt adaptery?Naco tam vlastne su...mame cam3,dakujem

mahulenka87
28. máj 2013

@lencuskac a pôjdeš si dať teraz ušiť aj tú novú striešku? dáš krajčírke miery a spraví naám ich?

denif
28. máj 2013

@lencuskac dekuji lencuskac ja prave chci toho Cam 3 kvuli lehkemu ovladani, budu dost litat atd, ale pak jsem videla Buffa je taky krasny, ale asi jak rikas, Cam3 bude pro me lepsi 😉 jakou barvicku jsi objednala? my pujdeme jako zaklad asi do cerne a jenom dokoupime strisku az se nam narodi mimco. videla jsem tu vyraznou ruzovou a vypadalo to krasne s cernou 😵 a nebo na kluka se mi moc libi ta modra a vevnitr jsou prouzky 😵 tak at ti brzy prijde 😉 u nas jeste Buffa ani neprodavaji 😅

hannyss
28. máj 2013

Ahoj holky, nakonec jsem se rozhodla pro koupi Bugaboo Cam 2.generace, je používaný (na nový nní ☹ ). Jedu se na něj podívat, na co si mám dát speciálně pozor? Paní k němu nemá zimní kola, ani adaptéry, ty jsem si zamluvila jinde, ale nejsem si jistá, jestli budou pasovat. Kočárek má gelová kola, ty zimní kola jsou prý nafukovací, to jsou všechny zimní nafukovací? 🙂 "Můj" podvozek je 2. generace, paní má taky podle fotek kočárek 2. generace (z r. 2009) - nafukovací zimní kola ji pasovaly... Děkuji moc 🙂

hannyss
28. máj 2013

Jaký fusak do cameleona pořídit? nějaký hodně teplý 🙂 je originál dobrý? Pasuje nějaký jak do hluboké korby, tak do sporťáku?

zuzana_muller
29. máj 2013

@atuska24 ano, musis tam mat adaptery, lebo bez nich to nebude na tej spodnej konstrukcii drzat. Ta spodna tycka na ktoru sa to montuje je totiz uzsia ako su uchytky ktore su na skejtiku. Takze bez tych adapterov to jednak nedrzi a jednak by sa Ti to posuvalo doprava-dolava po tej spodnej konstrukcii.

kristynakubecova
29. máj 2013

@hannyss ja mam paul frank origo bugaboo a mela jsem ho lonskou zimu a prisel mi teply dost, mala byla vzdycky krasne vyhrata, ale na dalsi zimu si chci k tomu poridit jeste elodie details🙂, ty jsou prej hooodne teple, jinak bugaboo dela jeste fusak arctic a ten by mel byt opravdu hodne teply.Koukni na to 😉
http://www.chytryhracky.cz/cs/detske-hracky/bug...

katulik82
29. máj 2013

Som tu nova, neviem ci pisem dobre do fora, ale ak by ste mi vedeli poradit budem velmi rada. Kupili sme kocik bugaboo cameleon, cely som ho oprala len som trochu zabudla ake poradie veci bolo ked som ich vyzliekala 🙂. Vypadla mi jedna cierna tyc, taka plastova neviem odkial a este mam trosku problem zlozit matrac, stale neviem ci ta sietka ma byt na vrchu alebo na spodku matraca v hlbokej vanicke. Ak by ste mi vedeli poradit kocky budem vdacna. Dakujem 🙂)

zuzana_muller
29. máj 2013

@hannyss ja som mala v zime ten co pise Kristy. Je perfektny, mozem odporucit!!!! Spodna cast zostava na kociariku a vrchnu cast mozes menit-jedna je tensia-na jesen a na jar a druha je hruba, paperova-do uplnej zimy, je teplucka, makkucka, uzasna. Vymenis ich za 30 sekund a mas dva fusaky v jenom. Ale aj cena je vyssia ako pri klasickom. Aleja som bola 100% spokojna, naozaj mozem odporucit. Co sa tyka hlbokej vanicky-tento arctic je sity na sportovu cast ale osobne si myslim ze sa da bez problemov pouzit aj do hlbokej casti.

vierka987
29. máj 2013

ahojte Bugabacky,aj ja som od dnes hrdou majitelkou tohko kociarika 🙂 🙂 chcem sa opytat,daju sa kupit na cam 2 predne kolieska?

kristynakubecova
30. máj 2013

@vierka987 Daji v pohode, nekde maji i skladem, zkus vyhradni dodavatele, anna a viktorie, babypark, chytry hracky, Babystar.Tito ctyri by meli dodavat i nahradni dily.Ja si jedu v patek snad vyzvednout meho all blacka cama 2,ale predni mam jako nova, takze kupovat nebudu ale chci z trojky to madlo a to maj treba v chytrych hrackach i skladem.Pasuje pry do dvojky nicmene me pani Vanda poprosila abych s camem prijela osobne abychom to vyzkouseli, pry u nekterych serii se muselo neco upilovavat coz bych nerada a radsi bych ho nemela.Tak uvidime🙂)).Pokud to vse dopadne tak budu prodavat celou sadu paula franka co mam schovanou, protoze si nakonec k blacku koupim nejake ruzove.Mam fusak strisku a decku, pouzivano kratce top stav🙂

silva317
30. máj 2013

@katulik82 ahoj, sietka ma byt navrchu, a pod nou ta makka podlozka. Aka plastova tycka to je, ako vyzera?

lentila.g
30. máj 2013

@katulik82 ta krátka ide do vaničky na krtšiu stranu(hlava/nohy) aby držala na výšku ta vanicka...z vnútornej strany sa tam vkladá..

katulik82
30. máj 2013

@silva317 Dakujeem, cize bude babo lezat na tej sietke a pod nou bude matrac makky. Neviem preco sa mi to nezdalo a dala som to presne naopak, aby lezala na makkom. Premenim to, ta sietka asi sluzi na odvzdusnenie a preto ma byt na vrchu. A ta tycka, to je taka cierna plastova, siroka mozno cca 4-5 cm a dlha asi 20 cm, bud vypadla zo sedacky alebo z hlbokej vanicky. Asi na vystuzenie sluzi, len neviem coho 🙂

katulik82
30. máj 2013

@lentila.g dakujem pekne. Je to taka cierna plastova ale tvrdsia tyc, plocha a dlzka mozno 20 cm. Neviem si to sice presne predstavit, musim sa ist pozriet na vanicku.Ale skusim sa s tym pobavit, lebo som fakt nemala tusenie odkial to vypadlo.Nemoze to byt nahodou aj zo sedacky, tam sa mi zda, ze su na chrbatik vlozene take tycky, len neviem najst nejaku dierku na vlozenie a je pravda, ze tato tyc je mensia ako tie co su v sedacej casti.

lentila.g
30. máj 2013

@katulik82 nie to je z vaničky taka krátka

katulik82
30. máj 2013

@lentila.g neviem si to presne predstavit, lebo vanicka je zlozena uz a netusim kde to tam treba vlozit, ale pojdem dnes k rodicom kde mam kocik a skusim sa pozriet na to a vyskusat kam by mohla pasovat do vanicky. Dakujem pekne za radu 🙂

lentila.g
30. máj 2013

@katulik82

https://www.youtube.com/watch?v=skospmsTVqw

pozri toto video posledné 1,5- 2 min pred koncom ukazuje rozdiel..tam to je

katulik82
30. máj 2013

Ktore je to video? Nazov?

katulik82
30. máj 2013

@lentila.g Ktore video to je prosim?

lentila.g
30. máj 2013

@katulik82 to prvé..kde ma pani 2 kočíky a porovnáva ich..(biele saty ma na sebe)mne ten odkaz načíta rovno toto konkrétne..(posielam to z mobilu,tak neviem ako na počítači to ukáže)

katulik82
30. máj 2013

@lentila.g jeeej, presne, tak si ma zachranila na to by som v zivote neprisla, pojdem to zajtra vlozit, dufam, ze to pojde, je to na strane striesky. Zlata, dakujem pekne 🙂 A aj tu sietku premenit na vrch matraca 🙂

vierka987
31. máj 2013

@kristynakubecova dakujem velmi pekne,chytryhracky maju 🙂 🙂 🙂 ,velmi si mi pomohla,este sa chcem opytat ako peries potahy z vanicky a sportovej casty,v pracke,al.rucne? dakujem 🙂

kristynakubecova
31. máj 2013

Ahojky,ja peru vse v pracce na 30 stupnu a snizuju odstredeni.Tak na 800 otacek🙂