Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pa_mi
3. jan 2014

@ifkael to sme veru z tejto ceny uz ani neriesili. brali sme este izofix do auta - tiez lacnejsi ako u nas a doprava zadarmo. u mna velka spokojnost 🙂

kristynakubecova
4. jan 2014

Holky vim zetady nekdo folioval podvozek, kde se daji ty folie koupit, kamoska ma bee stribrne a chtela by si ho ofoliovat na blacka. Diky moooc za info

muro1401
5. jan 2014

Ahoj taminameiki prosím ta kde je ten obchod kde sa da kúpiť bugaboo buffalo dakujem chcem si ho vyskúšať 😉

muro1401
5. jan 2014

Kocky poradíte my kde môžem kúpiť bugaboo buffalo a aká je cena cca....a chcela by som si ho vyskúšať osobne dakujem

ifkael
5. jan 2014

@muro1401 na bazare je teraz jeden v dobrom stave a za dobru cenu

muro1401
5. jan 2014

Kuknem to a dakujem ale chcem nový

kilian
5. jan 2014

@kristynakubecova bee sa ofoliovat neda.su obluky na konstrukcii.

klarawerder
5. jan 2014

@kristynakubecova Podle mně se dá i Bee, ale právě kvůli těm ohnutým tyčkám na konstrukci by se fólie musela po stranách nastříhat, aby ji šlo "zatočit" ...plus je další háček ofóliovat tu nejtlustší tyčku, po které jezdí ten černý plast při skládání...v celku by se na to ta fólie dát nešla, protože není jak ji pod tím plastem protáhnout...takže pouze na dva kusy - ofóliovat část tyče, pak kočár složit, aby ten černý plast vyjel na druhou stranu a dofóliovat zbytek... No a v té nejtlustší tyči jsou drážky, což je otázka, jestli by tam ta fólie nezlobila. Taky jsem si chtěla Bee ofóliovat, ale udělám to až se budu hoooodně nudit, protože to bude oříšek...

lienka2407
5. jan 2014

@pa_mi a uz ti prisiel kocik?

pa_mi
6. jan 2014

@lienka2407 nie, len v piatok sme ho objednavali. maju na stranke ze tovar odosielaju najneskor do 8 pracovnych dni od potvrdenia objednavky - to mi vychadza niekedy v polke toho dalsieho tyzdna 🙂 preco?

lienka2407
6. jan 2014

@pa_mi len pozeram ceny nam sa paci buffallo a tam pisu ze este treba dokupit tu cast na zipsovanie vanicky za 100€ takze rozmyslam ci nekupim normalne cez obchod tu v Dubline kolko si za nho dala? Ty si si objednala cam3 ze?

pa_mi
6. jan 2014

@lienka2407 ano, cam3 sme objednavali - strieska a horny kryt sa dokupuju ku kazdemu kociku 🙂 Ja som si to ale nekupovala v obchode - objednali sme si len zakladnu a striesku s krytom som si kupila cez MK od dievcat lacnejsie ako v obchode 🙂 kocik stal myslim 780 € alebo tak. no, kukni kde sa viac oplati 🙂

mahulenka87
6. jan 2014

@muro1401 ja som kúpila Buffa od ebabo. Je v shopoch aj tu na MK.

mahulenka87
6. jan 2014

@kristynakubecova nech ho skúsi dať prestriekať. tak ako napr. auto. skúste zohnať nejakého lakérnika. 😉

kristynakubecova
6. jan 2014

@mahulenka87 dekuju super napad.

ifkael
6. jan 2014

@pa_mi strieska a horny kryt mas k vanicke predsa. A ked chces inu farbu dokupis

pa_mi
6. jan 2014

@ifkael nemas. da sa kupit len zakladna a striesku a horny kryt dokupujes. aj v predeti sa strieska a kryt kupuju osobitne. aj v tomto nasom obchode

ifkael
6. jan 2014

@pa_mi to zas cesi vymyslaju?aj beecka tak mali tusim...hmmm...tak pardoon 🙂) aku farbu si brala?

pa_mi
6. jan 2014

@ifkael nie, ved to tak maju aj u nas - v predeti, aj ebabo predava zakladnu a striesku s krytom osobitne, aj bgb v Anglicku. ja som to este nikde nevidela ze by to predavali vsetko spolu. inak prave mi prisiel mail ze zajtra, najneskôr v stredu je kocik tu, odpadnem, tesim!!!!

pa_mi
6. jan 2014

@ifkael napisem ti k nam 🙂

h0sher
7. jan 2014

neviete,kto sije potah na rucku Buffa,aby sa ta pena neznicila?....dakujem pekne 🙂

cimage
8. jan 2014

caute vsetci, mam otazocku, ze do akeho veku je bee+? nas ma 20mesiacov a mame Cameleon, ale uz mu zacina byt maly. Ked zaspi a dam mu hore striesku, tak uz sa mu tam hlavicka ledva zmesti. Takze hladam nieco vacsie a rada by som ostala verna bugaboo, lebo som na 100% spokojna s Cameleonom. dik za info

yashmin
8. jan 2014

@cimage moj nema sice 2,5 r ale ma 17 kg a vysku cca 105 cm a este rok mu dobrybude ked z neho spravis tu najvetsiu verziu je super a do cameleonu ho dam iba obuvakom 🙂

zuzanka9999
8. jan 2014

Ahojte dievcata. rada by som sa opytala resp. aby ste i poradili tie ktore maju tieto kociky. rozhodujeme sa medzi cameleonom 3 a buffalom. ake mate skusenosti v terenne s cameleonom??? my dost chodime mimo mesto- hory, polne cesty, strk. viem ze sa daju dokupit terenne kolieska, len vraj sa netocia, tak to ma tak trochu odradza od cameleonu. pricom zasa buffalo ma tie kolieska vacsie ale vraj je tazsi. prosim poradte tie co mate skusenosti. Teraz mame Xlander Move ale uz nevladzem s nim je mi strasne tazky. Vopred velmi pekne dakujeeeeeeem. 🙂 🙂 🙂

ifkael
8. jan 2014

@zuzanka9999 na hory si kup trojkolku mountain buggy urban jungle alebo model terrain

havranica
8. jan 2014

@zuzanka9999 ja bufallo mozem len odporucat, zvlada kazdy teren a mala v nom spi ako dudok, ci ju naklaname alebo cokolvek, nie je extra tazky aspon baby co maju ine kociky mi to potvrdili, ja neviem posudit lebo mam len tento.. A sklada sa super rychle, ja odporucam

zuzanka9999
8. jan 2014

@ifkael dakujem za typ, ale my chceme bugaboo, sme uz rozhodnuty pren len nevieme ktory je lepsi a ake su skusenosti. mne sa strasne paci jeho dizajn, a vela ludi mi odporucilo bgb. Xlander my presiel vsade, ale ta vaha je strasne minus a je dost ze velky.

zuzanka9999
8. jan 2014

@havranica dakujem ti za tvoj nazor. mne sa pacia oba, pri bufallo sa mi aj paci ta strieska ze sa da predlzit odzipsovanim ked fuka napriklad a hlavne tie predne kolieska.

ifkael
8. jan 2014

@zuzanka9999 tak potom bez debaty buffalo. Nemas co riesit

zuzanka9999
8. jan 2014

@ifkael dakujem ti 😉