Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
21. sep 2012

@lentila.g ano hned som ho platila...len čo som predala cam+,hned som objednala,tuším1.augusta...
aj tak trochu mešká,ale to asi všade...inak babypark má na stránke napísané,že je skladom
http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-cameleon...

lentila.g
21. sep 2012

@andrea999 Ešte pred 2 dňami nemali..ale to by som preplatila..
Stále pozerám či my-b.nezmení že ihneď🙂
Pls.odfotiš mi potom ho zložený a na sebe so zloženou vaničkou?

chichinka
21. sep 2012

@leishmania babulka moc vdaka za tvoj navod, vyborne si to popisala, prave som to vyskusala, super, slo to 😀 ale sranda je, ze mi ta podlozka nepasuje 😀 aj ked som si ju davala sit vyslovene na bee+ (babula mala v albume odfotene ine podlozky do bee+) tak proste nechapem, ale nemam tam tie spodne otvory na popruhy ramenne... vystrie ma 😀

leishmania
22. sep 2012

@chichinka som rada ze to slo. ked podlozka neni moc siroka tak mozes jednoducho obist tu podlozku okolo popruhom a zastrcis popruh az do sedacky. ja tak mam jednu podlozku a vyzera to v pohode

chichinka
22. sep 2012

@leishmania jej super, dakujem, potesila si ma ze to tak robis, ta babula co mi ju sila mi to iste odpisala + ze ked chcem mi spravi tam tie otvory. Ale ked to aj Ty takto riesis, tak to necham tak 🙂

denca1987
23. sep 2012

baby ahojte mam otazocku sedi drziak na pohar z cameleona aj na bee plus?

lentila.g
24. sep 2012

@denca1987 ku držiaku posielajú 3 redukcie-jedna z nich je na cam.

lentila.g
24. sep 2012

@denca1987 aj bEe

denca1987
24. sep 2012

dakujem lebo by som ho velmi chcela a baba ho mala na camovi a neviem ci by aj mne sedel na bee 🙂

zuzu205
24. sep 2012

@veronika.m dobry den ja si chcme toez kupit donkey pre surodencov 3 rocny chlapec a dievcatko 1 rok ale neviem ci sa mi tam syn zmesti......a nie je ten kočík moc široký??? dakujem za odpoved.......

zuzu205
24. sep 2012

kde kupim najlacnejsi bugaboo donkey???? lebo 1000 eur je dost .......v Holandsku???

ivett
24. sep 2012

@zuzu205 kupovat kočár pro 3leté dítě mi přijde zbytečné, v donkey stejně moc místa není, záleží jak velké dítě máš, ale radši bych mrkla po kočárku se stupátkem, dřív či později budeš stejně vozit jen dceru a na co pak mít široký velký dvojkočár...

zuzu205
24. sep 2012

@ivett ja viem len mi byvame pri hlavnej ceste bez chodnikov a moj syn je divoky nebude stat na stupatku ja ho musim len priviazat do kocara.....aby mi nevbehol na cestu...3 roky bude mat o 4 mesiace a kocik chcem vyuzit aspon este 1 rok........

zuzu205
24. sep 2012

@ivett a skusala som ho dat do i candy, jane twone, britax dual ale všetko male......ešte sa mi zmestil do jogger select ale len tak tak a najlepsi bol tuším hauck freerider tam sa zmestil v pohode aj hore aj dolu..do donkey som ho neskusala dat ale podla obrazkov si myslim ze by sa tam zmestil v pohode......lebo v baby jogger select mohol byt iba dolu a mal tam natiahnute nohy nie na stupatku ale už v sieťke...................

zuzu205
24. sep 2012

@ivett no a ešte som ho skúšala dať do mima kobi...po tom som túžila ale do šprťáku som ho narvala ale strecha sa nedala zavreť takže jedine bez strechy a to sa neda......ani v zime ani v lete

ivett
24. sep 2012

@zuzu205 donkey nepatří k největším, jestli ti nevleze do jiných, bála bych se i u tohoto...já nevím no, u tak starého dítěte mi kočár už přijde jako zbytečnost, byť nemáte chodníky, ale naučit se chodit po krajnici musí tak jak tak, dřív či později se do kočáru už asi nevleze a vozit tak velké dítě mi přijde prostě divné...zkus nějaký normální dvojčecí kočár, třeba Baby jogger City Elite Double, ten je veliký, určitě tam vleze, ale je to velký kočár, to jsou ale dvojčecí všechny...Mě přijde i Cameleon malý, tak do roka a půl, samozřejmě záleží na velikosti dítěte, ale prostě 3leťák v Camu mi přijde jako sci-fi a Donkey je určitě užší...

zuzu205
24. sep 2012

@ivett dd za odpoved......no vidis mi to mame proste tak...... 🙂

bebel
24. sep 2012

@ivett 3 ročné dieťa v came je v pohode....(striedam v ňom obe dcéry)
@zuzu205 ale donkey je nepodarok....odporúčam babyjogger city select, aj doublecity mini alebo Phil and Teds Promenade.

zuzu205
24. sep 2012

@bebel diky moc za radu 🙂)))

zuzu205
24. sep 2012

@bebel ešte ma napadlo v came - aky kocik si mala na mysli???dddd

zuzu205
24. sep 2012

@bebel a ten phil promenade ani som nevedela ze taky existuje.....a ked sa mi maly nezmesti do icandy peach myslis ze do toho sa zmesti????hlavne mame problem so strechou lebo je vysoky a potom sa neda zatiahnut

ivett
24. sep 2012

@zuzu205 Can = BGB Cameleon...o chlup větší než Donkey, teda co se týče těch sedaček, jinak je samozřejmě Donkey větší do šířky a tak...
pokud máš problém se střechou, jdi do Baby Jogger City Elite double nebo Minidouble (i když tam nedoporučuju kvůli přednímu dvojkolu), Baby Jogger má střechy super vysoké 😉

zuzu205
24. sep 2012

@ivett ano to mas pravdu dnes osm ho skusala do baby jogger select a strecha sa tam da dat vysoko co je super...teraz mi bebel poradila Phil & Teds Promenade ale neviem pride mi maly, lebo do i candy peach sa mi nezmesti ani do britax dual ani do jane twone.......a skor by som chcela kocik na sposob phil promenade alebo britax dual ale kde sa mi zmestil najlepsie bol paradoxne najlacnejsi dual kočík hauck freerider....tam sa syn zmestil aj do dolnej sedacky aj do hornej.......neviem ktory kocik takehoto typu ma este taky velky pridavny sedak......čo ma odraza že spodne sedadlo nie je polohovatelne.................................škoda ze nejde do lehu..vacsi kocik som zatial nenasla.......a kočíky ktore su vedla seba ako jogger citi elite to je az na poslednom mieste lebo je strasne siroky a ked ma budu vidiet ako tlacim 3 rocne decko v takom kociku si budu mysliet že je asi nejako postihnute 🙂 páči sa mi aj klasika phil teds vibe ale to spodne sedadtko je strašne malé a nie je polohvatelne......moj favorit bol britax dual ale ked som ho tam dala som bola sklamana....strecha sa nedala zatiahnut............a kočík mima kobi - úúúžasný ale opat nie pre nas... 😠

zuzu205
24. sep 2012

ešte tento vyzera byt ze v pohode pre velke deco....ale opat nevyhoda spodna sedacka sa neda polohvat 😖
Phil & Teds Navigator

bebel
24. sep 2012

@zuzu205 babyjogger city select je potom najlepšia voľba 😉 Mala som ho, jeho jedinou chybou je , že plne naložený ltt ho zdvihneš na obrubník. A ešte nie je odpružený.
Inak je mega super za veľmi príjemnú cenu.

zuzu205
24. sep 2012

@bebel 🙂

sandroybruno
24. sep 2012

Kocky, nepredava nahodou niekto deku missoni????

denca1987
27. sep 2012

baby nepredavate nahodou niektora striesku na bee plus soft pink?

lentila.g
28. sep 2012

@andrea999 este nic? ja som netrpezlivejsia nez ty 😀

andrea999
28. sep 2012

@lentila.g 25. ho poslali...som myslela,že dnes,ale zatial nič...som ho chcela na víkend ☹ ☹
ale ešte čakám,možno zazvoní kurier 😠