Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

olise69
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olise69
autor
14. jan 2009

možno niektoré to poznáte aj pod iným názvom- je to vlastne taká sedačka ku kočíku,používa sa hodne v Anglicku- tam som to videla, chcela by som ju kúpiť, len najprv hladám nejaké praktické info
http://cgi.ebay.co.uk/buggypod-smorph-seat-in-e...

lyongirl
14. jan 2009

olise - neviem, či má niekto nejaké skúsenosti, tiež som po tom pátrala, lebo nad tým uvažujeme. Vyzerá to byť super vecička, aj ked dosť nákladná, ale vidím, že vnučky majú dosť malinký rozdiel, tak vy to určite využijete. Ja to nechávam až po pôrode, možno sa malý rozchodí a nebude to potrebné. Videla som to u nás v meste jednej mamičke, ale odvtedy som ju nestretla, chcela som sa jej na to povypytovať. U nás vidím trošku problém vo výťahu, neviem, či sa tam s tým zmestím, ale určite viac s tým, ako s nejakým iným kočíkom, dvojičkovský je už pre nás zbytočný, no uvidíme. Ak to kúpite, dajte poprípade vedieť skúsenosti, zaujímalo by ma či budete spokojní a tak 😉 . Ja mám pred sebou ešte brucho, čiže mi to tak skoro kupovať nebudeme, až možno po tom pôrode.....ak to vôbec bude treba.

danona
14. jan 2009

na babymarkete som nieco take videla.. 😉 neviem ci to bola len reklama, alebo to maju v ponuke..

danona
14. jan 2009

nasla sooom, hadam to nevymazu.. 😅 http://www.babymarket.sk/index.php?page=product... 😉

bianca
14. jan 2009

zaujimaveeeee

lyongirl
14. jan 2009

veru, majú to na babymarkete, ja by som to objednala asi cez nich....

bubadlo27
14. jan 2009

ahojte,
ja som tiez nad tym uvazovala, ale videla som to babymarkete nazivo a levmi sa mi to nepacila, mne to pripadalo velmi male, uzke a neprakticke ☹

olise69
autor
14. jan 2009

lyon- to bábatko je ešte v brušku maminky, ale aj tak budú detičky s malým vek.rozdielom, takže hľadáme niečo praktické 😉 v Uk to vyjde na 80 eu, je to presne aj tá značka ako píše danona

denisab32
15. jan 2009

bubadlo27 ty máš maličký vekový rozdiel medzi detičkami a tam je lepší dvojičkovský...

olise69
autor
15. jan 2009

bubadlo, a ten kočík, čo máš v albume ?

lyongirl
15. jan 2009

olise - aha 😀 , ja som pochopila, že to pre tie dve vnúčatká, čo máš v pase.....
ja som to tiež pozerala na UK stránkach, ale ja neviem po anglicky, tak som to našla tiež na tom babymarkete, no ale stále čakám, že sa drobec rozchodí a nebudeme to potrebovať
ináč aj toto je fajn, len neviem, či by mi to nezavadzalo pri chôdzi....

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=296837

olise69
autor
15. jan 2009

no, to sme tiež okukovali, len sa mi zdá sedenie trochu labilné, a neviem, či Sara vydrží sedieť, keď nebude mať výhĺad

lyongirl
15. jan 2009

hmmm, to je tiež pravda, ale podľa mňa to je tiež tak pre vačšie, čo už niečo prejde a keď je unavené, tak si posedí....náš malý keď mal rok ešte nevedel chodiť, čiže mi by sme to nemohli mať a on je lenivec doteraz, druhé deti v jeho veku už nebudú sedieť ani za svet a on sa na prechádzke sám vypýta hač, ja bez káričky ani nemôžem ísť, lebo prejdeme okolo činžiaku a zaparkuje pred vchodovými dverami a chce ísť domov.

danona
15. jan 2009

lyongirl-a co kociky philandteds? mas pre 1-2 deticky-ako potrebujes.. maju kraasnu novinku vibe, len je dost draha.. ☹

lyongirl
15. jan 2009

keď mne je ľúto predať náš kočík, je to moja srdcovka a som s ním nesmierne spokojná a stále čakám, že malý začne behať a bude nám to všetko zbytočné. Lebo čo ak predám kočík, malý začne behať a nebude chcieť sedieť a mne zostane ten iný kočík.....

krista
13. mar 2009

jeliska • 1d, 9tt • Dnes v 07:17
Ahojte mamicky!
Cakame babetko v oktombri a nasa Eli bude mat vtedy 1,4 mesiace.Som rozmyslala nad tymto pridavnym sedatkom.Dvojity kocik nechceme kupovat , lebo by sa nam nezmestil do vytahu a ani nemame kocikaren a byvame na piatom poschodi a toto sedatko sa da aj sklopit.
Nemate niektore s nim skusenost?Dakujem za vsetky odpovede
Janus

krista • 1d, 14tt • Dnes v 07:44
Ahojky,
já nad ním taky uvažuju, budeme mít věkový rozdíl 1,5 roku. Ještě jsem ho ale bohužel neviděla, u nás ve městě v Bejbycentru ho nemají a co jsem četla údaje na který kočárky to jde a nejde, tak náš tam není uvedený a vypadá to že možná ani na náš nepůjde, což mě kdyžtak bude mrzet 😖 neplánuju to používat pořád, spíš budu dceru motivovat k chození, ale na ten občasný povoz by to bylo ideální

krista
10. apr 2009

Ahojky,
obnovuju tohle téma, chci se zeptat jestli jste si někdo ten Buggypod nakonec koupil?

Lyongirl co jsem pochopila tak ty ho máš? Jak jsi spokojená? 🙂

Já jsem dneska koupila půl roku používaný, čili v záruce za méně jak poloviční cenu nového 😵 jen se modlím aby to pasovalo na náš kočárek, protože to nemám ověřený 😒

zucha
10. apr 2009

krista tu najdes zoznam kocikov, na ktore to pasuje. Ja mam bugaboo cameleon a bohuzial nan to nepasuje. Musela som vozenie deti vyriesit kupou golfaca. http://www.revelo.co.uk/

hankka
10. apr 2009

Ahoj, my BuggyPod máme a jsme s ním spokojení. Starší syn cupe sám, na sedátko si chodí jen odpočinout, na rozdíl od sporťáku, ve kterém nikdy být nechtěl, má z té kukaně super výhled a neprotestuje. A jezdí se s tím taky poměrně dobře.

krista
10. apr 2009

Zucha já už jsem tam koukala, ale náš typ tam právě není, našla jsem tam iCandy Apple a ten má úplně stejnou konstrukci jako náš kočárek, takže podle toho jsem to vzala a modlím se ať to jde, jinak jsme nahraný s tím malým věkovým rozdílem 😅

Hankka to ráda slyším, malá taky kočárek moc ráda nemá, ale zatím nechodí, takže to chci jako takovou pojistku, jak ty píšeš - aby si odpočinula, určitě ji v tom nechci vozit pořád 🙂

zucha
10. apr 2009

ja som im rovno pisala, aby som sa opytala a aj oni mi odpisali, ze to na ten moj nepasuje

krista
10. apr 2009

Zucha a tak jsi koupila sourozenecký?
To jsem jim mohla taky napsat já trubka, no je tam stejný kočárek jako náš akorát jiný typ a píše se tam ale něco o těch jiných rozměrech (nevím jak to přesně popsat) tak možná budu muset něco dokoupit 😒

olise69
autor
11. apr 2009

tak sme nakoniec kúpili revelo , skušali na kočík Cassualplay, sedí naň,tak dúfam, že ho využijeme

zucha
11. apr 2009

krista, nie. Kupila som pre starsiu golfac. Takze mam dva. Ako pozeram, ved ty nemas az taky mali rozdiel medzi detmi.

krista
12. apr 2009

Zucha no rok a půl mi přijde celkem malý rozdíl, navíc naše malá ještě nechodí. Já to nechci na to, abych ji tam vozila pořád, ale když prostě bude unavená tak než bych ji radši tahala na rukách, tak rozložím buggypod a bude 😉 Golfáč máme taky, na teď, ale já většinou chodím ven sama, takže s dvěma kočárkama nebudu moct vyrazi, nechtěla jsem to řešit skejtem ze kterého děti často utíkají.

zucha
12. apr 2009

tak to je ine Krista, ked ti mala este nechodi. To ta nasa si kraca sebaisto svetom uz od 10. mesiaca. Od roka sme kocik vonku len raz. Vsade sme chodili peso. Ale teraz, ked potrebujem kocikovat mensiu, tak sme to museli riesit tou kupou golfaca. Tak tlacim dva. Nastastie oba su super lahke na manipulaciu, takze uplna parada. Ale pre istotu som objednala este toto http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Tiny-Tot-...

lubi22
12. apr 2009

Ahojte 🙂 My tiez pouzivame Revelo Buggypod pre starsieho synceka. Bezka sam, ale obcas si potrebuje oddychnut, tak si hacne, napije sa, trosku sa zvezie a bezka dalej. Na stranke vyrobcu je presne zoznam kocikov, ku ktorym sa da primontovat. Pekny den 🙂

zucha
12. apr 2009

krista, ja v praxi vyzeram takto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
Ale keby urobili nieco, aby buggypod pasoval aj na nas kocik, hned ho beriem

krista
12. apr 2009

Zucha ty jsi blázen to bych nedala 😀 A i kdybych to chtěla řešit dvěma kočárkama, tak by to nešlo, bydlíme v 8.patře paneláku s malým výtahem, musela bych jedno dítě nechat stát dole, s druhým odjet výtahem a pak se pro to první vrátit...

No naše malá je pěknej lenoch, my s manželem jsme v jejím věku oba dva už "dávno" chodli, ale ona je spíš hodně opatrná, kolem stolu běhá asi od 8měs. za ruce taky, udělá i krůček sama, ale pak honem něčeho chytá nebo leze na čtyři, nikam nespěchá, jinak věřím že až běhat bude,tak jí to v kočárku taky moc brát nebude, protože už teď by nejradši běhala místo vození se, jen jí to prostě nejde 🙂