Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

helulela
4. sep 2011

@lamarika @zuzka72 díky za odpovědi, promyslím to

kaleilah
6. sep 2011

@helulela ahojky, tohle taky neznám, nikdy mi to nedělal

tea333
25. jan 2012

Ma niekto novy buggypod IO? Premyslam o nom. Rozdiel budeme mat 2 roky.

helulela
26. jan 2012

@tea333 mám ten starší, ale na tenhle jsem dneska shodou okolností taky narazila a hned jsem to prozkoumala. Funkčně má podle popisu jedinou výhodu - dá se přestavět na samostatný kočárek, jenže si musíš dokoupit další díly a celkově vyjde dost draho. Osobně bych radši volila ten starší typ a v záloze měla nějaké obyč golfky.

tea333
26. jan 2012

@helulela takze si nevidela dalsie zlepsenia? nie je sedatko vacsie? ja prestavovat na osobitny kociarik urcite nebudem. mam doma aj golfky, lahucke a skladne, tak naco. chcem to len ako pridavne sedadlo.

helulela
26. jan 2012

@tea333 viděla jsem ho jen na netu, takže to nedokážu posoudit. Podle obrázků mi větší nepřipadá.

tea333
26. jan 2012

@helulela skusim ho vypatrat niekde nazivo, aby som si to vedela porovnat.

helulela
26. jan 2012

@tea333 to bude nejlepší... ať dobře vybereš 🙂

zdeniii
29. feb 2012

Ahojky, máte někdo buggypod na kočárku který není na seznamu, že je kompaktibilní? Mám kočárek Bebecar a pak quinny freestyle 3XL...

salma22
3. mar 2012

zienky ja som si svoj kocicek na zoznamu nenasla ma niektora pripevneny buggypod na kociku camarelo 12? dakujem

karrelia
31. mar 2012

ahojte môzem poprosit o pomoc ? prave dnes sme skusali pripevnit buggypod smorph 2 na jane slalom pro 2009 trojkolku .... ale mali sme s tym problem a ked sa nam to konecne podarilo tak sa nam to nedalo sklopit ku kociku , môzem poprosit o radu ak ma niekto skusenosti ze ako? pripadne ci pomozu rozsirovacie kruzky, v zozname som pri tom nasla tento kocik. dakujem

babymarket_sk
2. apr 2012

@karrelia
tu Vám asi mamičky nebudú vedieť poradiť, skúste zavolať do autorizovaného servisu...so jane slalom-om 2009 je kommpatibilný určite 😉

helulela
2. apr 2012

@karrelia ahoj, kroužky ti asi nepomůžou. Ty potřebuješ, když je konstrukce kočárku z užších trubek. Spíš jestli nepotřebuješ adaptér, když máš trojkolku http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky/Buggypod/Bu...

karrelia
2. apr 2012

@helulela jasne skôr asi ten adapter uz som si o tom precitala viac, alebo potom asi 8 cm rozdiel a dat to sedatko nasikmo, pisala som aj na ich stranku aj na annaviktorie tak som zvedava ako sa k tomu vyjadria. Ist by to urcite malo ale ako? 🙂

babymarket_sk
2. apr 2012

@karrelia
ak budete mať záujem do IP vam dám kontakt na servisného technika...s ním to možete prekonzultovať...

helulela
2. apr 2012

@karrelia adaptér by to určitě řešil... když budeš mít buggypod našikmo, není to jen "kosmetický" problém, půjde ti šejdrem i jeho kolečko a pak nevím, jak by se ti s ním jezdilo, nejspíš dost blbě 😒

karrelia
2. apr 2012

@babymarket_sk to by bolo super dakujem

karrelia
2. apr 2012

@hvelulela myslela som ze uchytenie vpredu by bolo vyssie ako vzadu ,bolo to aj na ich stranke :
http://www.buggypod.com/support_fitting_smorph....
aj na stranke annaviktorie v otazkach
http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky/Buggypod/Bu...

helulela
2. apr 2012

@karrelia aha takhle, já to pochopila jako šikmo vlevo/vpravo

babymarket_sk
2. apr 2012

@karrelia
pošlite mi do IP správu, ja nemám možnosť priamo poslať IP správu...len ako odpoveď....

dorinka88
18. sep 2012

Prosím o radu. nemate někdo zkušenost s BUGGYPOD přídavné sedátko ke kočárku ,zda-li pasuje i na kočárek Inglesina Avio? V seznamu kompatibility sice neni ale vim ze tam chybi vic kočárku na které i tak sedátko pasuje. Děkuji

zizza
6. apr 2013

@tea333 ahoj, prosim ta podarilo sa ti vypatrat buggypod niekde nazivo?

drahomira123
22. apr 2013

caute neviete kde by som ho mohla kupit lebo je mam 5mesacne babo a cakam dvojicky tak musim kupit surodenecky a aj sedatko k tomu lebo rozdiel bude rok medzi malym a dvojickami. katastroffa

gajdy2
22. apr 2013

@drahomira123 ahoj, práve sa chystám predať BuggyPod IO (Revelo) + mám k tomu CONVERSION KIT t.j. z prídavného sedadla Buggypod IO sa dá spraviť plnohodnotný športový kočík. My sme využívali hlavne to že sme pridali dopredu jedno koliesko a tým pádom je celá sajtka pevnejšia, teda nebola na jednom koliesku ale na dvoch a lepšie sa s ňou manipuluje. Je vo veľmi dobrom stave a už ju nepotrebujeme, ak máš záujem ozvi sa, cena komplet aj s prídavnými kolieskami by bola 140 €.

konvalininka
23. apr 2013

Pořizovali jste prosím někdo do buggypodu tu vložku nebo je zbytečná? Lze i s ní kočárek sklopit? Pokud ji někdo máte, nemohli byste mi prosím případně napsat rozměry, nechala bych si ji ušít. Děkuju

helulela
23. apr 2013

@konvalininka ahoj 🙂 My vložku neměli. Sklopit myslíš položit záda buggypodu? Tuhle funkci jsem moc nepochopila, dala by se použít jen u hodně malého dítěte, ale takové zase nejezdí na buggypodu.

konvalininka
23. apr 2013

@helulela Díky za odpověď. Já to špatně napsala, myslela jsem složit nepoužívaný ke konstrukci kočárku 😉

helulela
23. apr 2013

@konvalininka chápu🙂 Tak to neporadím, ale snad jo, to by jinak bylo špatný. A co že se zajímáš o buggypod, něco mi uniklo? 🙂

drahomira123
27. máj 2013

@gajdy2 ahoj to je super to sedatko a chcela by som vediet ci sa da dat do pololahu ked mi v tom zaspi . da sa sklopit? a mas k tomu aj plastenku do dazda? dakujem za odpoved

gajdy2
28. máj 2013

@drahomira123 ahoj, ano sedatko sa da riadne sklopit nie ako ked mas kocit ze tri polohy (sedatko, pololah, lezmo) ale iba riadne ako sedatko a na lezmo. plastenku k tomu do dazda nemam, ta original sa mi zdala velmi uzka, pouzivali sme bud dazdnik 🙂 alebo len taku obycajnu, ale uz ju nemam.