Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

ozi
11. máj 2009

Čaute babuľky a kde nájdem ten zoznam kompatibilných kočiarikov. Dík.

lyongirl
13. máj 2009

krista, ale ja som myslela, že ten starší odkedy som prišla z pôrodnice pribral 2kg navyše, takže by sme ten buggypod asi dlhonevyužili...

ozi tu je zoznam:

http://www.dvojcatka.cz/aktualita.php?id=2925

krista
13. máj 2009

Lyongirl tak to ti přibírá rychle i ten starší 😉

Ozi přesnější seznam od výrobce je tady:
http://www.revelo.co.uk/

Tady je konkrétní soubor v PDF:
http://www.revelo.co.uk/docs/customer/Buggypod_...

ozi
13. máj 2009

Baby, dík. Musím to kuknúť, lebo môj twister tam nie je, či sa s nejakým nepodobá. 😉

krista
13. máj 2009

Ozi to si dáš s hledáním 😅
Nezkoušela jsi někam napsat do prodejny? 🙂

denisab32
14. máj 2009

ozi
...podľa obr. by to tam malo ísť...ideálne by bolo zbehnúť do predajne odskúšať alebo stopnúť nejakú maminku v BB a pozrieť na to...

ozi
14. máj 2009

Krista, skúšala som napísať tej panej, čo si mi napísala a ona sa mi ozvala, že by to tam malo ísť a že to zistí a ozve sa. Mm ide dnes do BA, tak ho asi vyšlem to presondovať. Díky všetkým, čaute.

krista
14. máj 2009

Ozi tak hodně štěstí? 🙂

ozi
14. máj 2009

Ď. 😉

samalko
21. máj 2009

Ahojte kocky. Velmi ma potesila vasa diskusia o buggypode.Cakam druhe babo a rozdiel budem mat cca rok a stvrt. To bude roboty.... A zacali sme pozerat kociky, resp. riesit, co potom. Mala ma teraz 9 a pol mesiaca a za jednu ruku uz chodi. Je to take zihadlo, takze verim, ze potom bude chodit uz sama. Lenze mi to vychadza na zimu, myslite si, ze s tym Buggypodom sa bude dat chodit aj po snehu? Mam kocik Gessline, na ten to pasuje a mam ho tak rada, ze by som nechcela kupovat iny.

krista
21. máj 2009

Samalko asi záleží kolik sněhu u vás míváte, nám to taky vyjde na zimu nebo resp. na září, ale počítám že přes zimu s tím jezdit budeme. Malou chci ale co nejvíc motivovat k chození, aby tohle měla jako odpočinek nebo když budeme někam spěchat. My bydlíme ve městě, takže tady moc sněhu nebývá a když už tak není problém to projet, ale stejně to asi bude sranda a nezvyk ta šířka, mě došlo že se stejně nikam do obchodu s tím nedostanu protože bych neprojela uličkama, tak snad nebude naše zlobidlo lítat někde po krámě a dělat binec 😅 😀

sasiki
22. máj 2009

ja som to v zime riešila sánkami.......... 😉

rpinguin
26. máj 2009

samalko, ja by som kupila hned, je to dobra vec. Ja kocar kupovat novy tiez nechcem, mam este aj tu smolu, ze na moj kocik buggypod nepasuje, takze fakt neviem, co mam robit. S mojim kocikom som super spokojna a predavat ho nebudem, stal kopec penazi, takze fakt neviem.
Moj maly chodi od 10 mesiacov sam, ale aj tak je to dobre, nie vzdy mas cas pobehovat za nim aj s baby, takto ho uviazes a mas pokoj a ty mozes ist tym smerom, ktorym chces 😀

krista
26. máj 2009

Rpinguin to mě mrzí že to na tvůj kočárek nejde 😒 prvně když jsem Buggypod viděla tak jsem si řekla, že to je hrůza, že to nechci, byli jsme rozhodnutí pro sourozenecký, ale já bych se s ním nevešla ani do výtahu a musela bych ho nechávat dole ve sklepě a pak nějakým způsobem odtáhnout dvě děti a nákup do toho výtahu a z výtahu atd., no asi by to nebylo to pravý, teď jsem ráda že ho mám. Jestli nechceš svůj kočárek prodávat, tak bych koupila aspoň ten skate, třeba nějaký bazarový pro jistotku nebo takový to sedátko co měla zucha tuším, nevím jak se jmenovalo a albíčka má smazané, tak to nedohledám ☹

rpinguin
27. máj 2009

Krista, diky, no ten kiddyboard teda kupim, mne ide len o premiestnovanie sa z miesta A na miesto B, nakupy nerobim s kocarom a vytah nemame, islo mi len o to pohodlie, ze si tam moze to starsie pospat, ked uz nebude chciet chodit, takto spanie teda hrozit nebude, ale statie na boarde 😀 . Ved uvidim, ci ma neklepne 😀
Pozeram, ze budeme mat deticky skoro rovnako, len pohlavie opacne 😉

krista
29. máj 2009

Rpinguin tak já si myslim, že naše potvůrka se nevyspí ani v tom Buggypodu, nepřijde mi na to moc pohodlný a ona mi přestala od roka spát i v golfkách 😖 takže si myslím, že tě nemá až tak co mrzet, jestli ti šlo především o to spinkání 🙂

To je pravda, že budeme mít děti stejně 🙂 a opačná pohlaví, my jsme za páreček strašně rádi 😵

avanka
11. júl 2009

Ahojte, mame x-lander x1 a cakame babo, Lukasko bude mat v tej dobe rok a 8 mesiacov, len neviem, ci je kompatibilny ☹

krista
11. júl 2009

Avanka to taky bohužel nevím, v tom seznamu od Revela jsem váš kočárek neviděla, zkus napsat někam do obchodu kde ho mají, tam to budou vědět, příp. přímo výrobci 😉

avanka
11. júl 2009

Krisi, dakujem, pisala som do toho dvojickovskeho obchodu, tak snad odpisu...len niekto tu pisal o tych svorkach, ze ked nepasuje typ kocika, daju sa pouzit tie............

avanka
13. júl 2009

No tak uz sme to vyriesili 😀 kamoska predava Jane powetrack, tak k nemu dokupime vanicku a buggypod, lebo je kompatibilny so vsetkym Jane kocikmi...
x-lander si nechame, ked budeme obaja s manzelom doma a pojdeme von 😉

krista
13. júl 2009

Avanka tak to je super! 🙂
K těm svorkám - u našeho typu kočárku psali, že jsou nutné tak jsem byla celkem naštvaná když jsem viděla cenu, ale nakonec to manžel nainstaloval bez toho 😵

avanka
13. júl 2009

Kristi a vy uz ho mate doma?

som rada, ze to tak dopadlo, lebo sa mi nechcelo davat 600 euro za novy kocik.......tak uz len aby dopadlo dobre tehu a mozeme buggypodovat 😀 😀

krista
13. júl 2009

Avanka jj už je doma, učím se ho skládat 😝 pořád jsem nemohla přijít na ten správný fígl, ale by to šlo hladce, v pátek jsem se to naučila, několikrát jsem ho složila, rozložila ... byla jsem na sebe tááák pyšná 😀 a včera mi to zase nešlo 😠 😀 ale ještě mám čas trénovat 😵

A k tomu Jané nepotřebujete ty svorky teda nebo jo?

avanka
13. júl 2009

K Jane nie, ale mysleli sme na nich pri tom x-landerovi

a to to skladanie je take zlozite??? 😲 😲 😲 vyzera to naopak jednoducho

krista
13. júl 2009

Avanka nevím jestli složité nebo je to tím že jsem blondýna 😅
Musíš tam odháknout vzadu takový plíšek (a mě dělá občas problém narvat pod něj prst, aby se dal chytit) + stisknout tlačítko na boku směrem dolů. Ale jak říkám všechno to chce správný fígl, mít to naučený, vědět kam zatlačit, kde zatáhnout atd., asi všechno chce praxi, já jsem třeba snad po půl roce užívání kočárku nemohla přijít na to, proč manžel to má složený na prvně a já s tím třískám jako pitomec - někdy se povede jindy ne, prostě jsem to dělala blbě 😅 😀

A vy ten Jané teda koupíte nebo čekáš až co ti řeknou z toho obchodu?? 🙂 Já bych ti poradila ještě někomu napsat, písnu ti do IP 🙂

avanka
13. júl 2009

Kupime ten Jane, na x-landery to nepasuje 😉 ale je to v pohode, lebo kamoska mi ten Powertrack preda za 2000 sk, skoro vobec nepouzivany.....uz len dokupit vanicku a buggy.. 😉 😉 😉

krista
13. júl 2009

Avanka a vaničku a buggypod budete kupovat nový? Já jsem koupila použitý za poloviční cenu, jsem ráda že sem na to kápla, protože za nový to bylo dost peněz 😲

avanka
13. júl 2009

Vanicku mam uz vyhliadnutu na MMB po 1 dietati a buggy by som aj brala pouzity, ale nikto nepredava ☹

nemate ho niekto na predaj????

janka1874
14. júl 2009

Ahojte
hľadám takéto niečo aby to pasovalo na kočík CAM MB X6
http://www.revelo.co.uk/products_twoo.php

neviete mi niekto poradiť poprípade ak niektorá máte na predaj ozvite sa
dík

deina
14. júl 2009

Janka, nasla som taketo, ze tam vie stat aj sediet: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5121712 Pisu, ze je to do 22kg.