Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

yucca81
23. nov 2009

poraďte prosím, mám peg perego pliko p3 a na stránke www.boggypod.com som nenašla môj typ kočíka. Pasuje to niekomu????Díky za odpoveď....

krista
26. nov 2009

moana • Včera ve 23:32
Dnes som sa docitala o pridavnej sedacke na kocik. nemate s tym niekto prosim skusenost? http://feminity.zoznam.sk/cl/100339/615840/KOCI...

olise69
autor
30. nov 2009

super vecička!!!!!

mayrra
13. dec 2009

Zdravim... no ja mam ten buggypod od Revela a som s nim spokojna.Mam ho na podvozku Clasic od Peg-Perega... muselo sa sice vrtat do konstrukcie, ale inak by to tam nepasovalo. Vyuzivam tu pridavnu sedacku cca 5 mesiacov a je fakt k nezaplateniu.

ivika18
1. jan 2010

taky uvažuju o buggypodu, asi to bude praktičtější než jenom skate. Kdo ho máte, dají se polohovat i záda? Díky

ivika18
2. jan 2010

a vaše praktické zkušenosti? Myslím jak se s ním jezdí, jestli zvládne terén. Náš malý už chodí všude pěšo, ale bojím se, že jak se narodí druhý, tak se bude chtít taky vozit, takže buggypod bude asi lepší než jenom skate. No ale už jsem našla i negativní názory, hlavně na skládání a manipulaci, tak nevím. Díky

ivika18
11. jan 2010

omlouvám se, vím, že to sem nepatří, ale nebudete někdo náhodou prodávat buggypod? díky

krisnel
30. jan 2010

Zdravím, zrovna prodávám buggypod, dcera už z něj vyrostla - musím říct, že byl úžasný, nevím co bychom bez něj dělali!! a výhody obrovské - když nejde projet např. u pokladem - jednoduše se složí a pak zase hned rozloží.

keiko
31. jan 2010

Prosím vas mate niektorá byggypod na kočíku concord??? 😵 😵 😵

komonika
5. mar 2010

Dobry vecer vsetky maminky, ktore vahaju kupit pridavne sedadlo Buggypod. Ja ho mam odskusane a je to bomba vec. Da sa prakticky stale vozit na kociku a ked je treba tak sa zlozi, a v pohode vojdete do kazdeho obchodu. Mame k tomu aj plastenku, dazd nas neprekvapil. Ja som bola s nim max . spokojna. Inak uz sme vyrastli a idem ho predavat.

lamarika
5. mar 2010

komonika: A dalo se to položit když ti tam malý usnulo? Jak jsi to řešila když byla zima? Zabubala jsi tam nějak to starší dítě?

dejna3
5. mar 2010

no ja som už na 100% rozhodnutá kúpiť buggypod... myslím, že do neskorej jesene ho naplno využijeme a potom už bude malá snáď viacej cupitať sama...
tak som rada, že s ním máte dobré skúsenosti 😉

minitrouble
6. mar 2010

ahojte ...my sme mali buggypod cca 3 tyzdne a teda pre nas to nebolo to prave riesenie...jasne ulahci to zivot ale ...
1. lamarika - asi 2x sa mi stalo ze mi tam mala zaspala a teda bola tam riadne vykrutena - na spanie to absolutne nie je vhodne - nehovoriac o tom ze ked zaspi tak mas smolu lebo s tym neprejdes cez ziadne dvere a tak musis cakat kym sa zobudi ...a to ze ci zaspi sa napriklad u nas neda ovplyvnit kedze moje dieta je schopne zaspat vsade a kedykolvek necakane 😝
cize treba si zvazit ze ci vase deti doteraz zvykli spavat v kociku a ak hej tak potom radsej kupte surodenecky kocik ....
2. ...treba zvazit ako "divoke" je vase dieta ..pretoze to moje je ako z divych vajec a tak ked nezaspala tak sa po case zacala na tom sedatku otacat a natahovat dopredu a celym sedatkom mi potom hybala a snazila sa tam postavit ....co som mala pocit ze mi asi prevrati cely kociar ako sa tam napinala - ale toto ona robila v kazdom kociku co sme mali - len sme chvilu zastali a uz sa chcela postavit a vystupovat a nastupovat ...cize fakt pred tym ako ho kupite si zvazte do akej miery je vase dieta pokojne/nepokojne 😉 ...aby ste zbytocne nevyhodili peniaze
3. ...podla mna to sedatko je dobre na kociky ktore maju 4 kolesa ale na 3kolky to nie je bohvieco - berte to do uvahy!!!!! ...mne to vobec nenapadlo az kym sme to nenamontovali na nas kocik (foto v albume) ...mali sme 3kolku a vtedy mi to doslo ze 3kolka nema taku stabilitu ako 4kolka a ked tam este pripnete aj pridavne sedatko tak sa vam cele tazisko presunie len na tu jednu stranu ....jasne da sa s tym ist v pohode ale.... nie je to podla mna to prave orechove

...napriek vsetkemu vyssie uvedenemu si myslim ze je to najlacnejsie riesenie problemu presuvania sa s 2mi detmi, ktore su blizko po sebe narodene - najma pokial nemate na to aby ste si kupili kocik Phil&Teds alebo nieco podobne ...a isto kazdemu posluzi
tiez zavisi na vasom style prechadzok - ja rada s kocikom aj pobehnem a chodim celkovo dost rychlo, ale ak ste skor take pomalsie prechadzkove typy tak si myslim ze to je uplna parada - aj ked nehovorim ze by sa s tym bezat nedalo - dokonca to prejde v pohode aj cez obrubnik - ale na sneh neodporucam - v snehu proste mate smolu - ak nie je vyslapana cesta tak ho mozete rovno zlozit (ak vam nahodou dieta nespi) ak vam dieta zaspi a vy mate pred sebou cestu plnu snehu tak potom uz len zapnut vsetky svaly na celom tele a tlaciiiit 😎 😀 😀

a este dodatocne informacie: kocik som pouzivala pre novorodenca uplneho a 2rocnu slecnu ktora ma 10.5kg na kociku Quinny Speedy 😉 🙂

lamarika
6. mar 2010

minitrouble: moc děkuju, zodpověděla jsi mi všechno co mě zajímalo. . . Ještě to zvážím a počkám jak se malej bude ještě vyvíjet. Přece jenom máme ještě dost času, tak pak uvidím 😉

dejna3
6. mar 2010

prvé dva body som určite zvážila, teraz trochu premýšľam nad tou 3-kolkou 😕 my máme casualplay S4, vpredu je dvojkolečko, hádam to nebude až tak labilné 😨

minitrouble
6. mar 2010

dufam ze som aspon trosku objasnila aj mozne tieniste stranky tejto pomocky
ale zase neberte to ze to je uplne strasne - urcite je to lepsie ako tahat decko za ruku a popri tom tlacit kocik ...cize ak sa rozhodujete len medzi tym ze ci mat dieta peso alebo na byggypode tak potom isto buggypod ..ale ak sa rozhodujete medzi tym ze ci buggypod alebo surodenecky kocik tak potom zvazte to co som napisala
ja si totiz neviem predstavit zivot s tym ze by som na prechadzky chodila len okolo bytovky alebo maximalne tam kam prejde v pohode starsia dcera ...nehovoriac o tom ze ide rychlostou slimaka a zastavi sa pri kazdom strome, rohu, dome ako taky psik 😎 😀 😀 ...tiez ked chodime popri ceste kade chodia auta tak je tazke tlacit kocik a neustale davat pozor na nu ze ci nahodou sa nevali smerom pod kolesa auta ...cize fakt ak zvazujete ze by ste nekupili vobec nic tak potom ten buggypod radsej hej 😉

dejna - skoda ...mame doma aj Maxi Cosi Mura co je podobne ako casualplay S4 ale na ten sme to neskusali - tiez som bola zvedava ze ako by to nan sadlo ale muz ma zrusil ze uz to presuvat nebude 😝 ..ale myslim ze casualplay je aj ovela tazsi ako quinny cize podla mna to bude zase rozdiel ..lebo nas quinny je dost lahucky kocik 😉 najlepsie by bolo oskusat

mirca1
10. apr 2010

Dobrý večer, maminky...není tu, prosím Vás, někdo, kdo používá buggypod s kočárkem Jane Slalom Pro? Jak je to se stabilitou a vůbec - jak se Vám osvědčil? Janecka bych se nerada zbavovala a ráda ho pouzila jeste pro mladšího sourozence, tak mi buggypod přijde jako dobrá volba...

ivika18
11. apr 2010

Mirca, my máme Slalom s buggypodem, ale ještě nejezdíme, tak jak vyzkoušíme dám vědět. Už aby to bylo 😉

nivalis
13. apr 2010

Ahoj🙂 neviete mi poradit ci napasujem buggypod na kocik implast bolder 4??? a nepredavate niekto buggypod za rozumnu cenu???dik 😀

minitrouble
14. apr 2010

nivalis - nechcem ta teda odradzat ani strasit ale pri tvojom vekovom rozdiely by som skor zacala zhanat Phil&Teds kocik pre surodencov 😉 ....ten buddypod je len sedatko - tam sa ti dieta nevyspi a v zime ho neprikryjes - ani fusak tam nedas - to je tak pre 2 a viac rocne deticky co uz fakt sami vela behaju a len obcas si sadnu ...... 😉 🙂 ...odporucam ti si kupit jazdeny Phil&Teds - da sa kupit aj za cca 280-300euro len treba hladat a dlhsie to sledovat 😉 ...naozaj v tvojom pripade neodporucam len to sedatko 🙂

nivalis
14. apr 2010

minitrouble- dakujem za radu!!! ja este len sondujem co a ako a na toto som narazila na nete... 😉 ani ty nemas velky rozdiel medzi detickami, ako si to riesila??? ak mozes porad cez ip 🙂

cazadora
18. apr 2010

ahojte holky taky se zeptám, nebudete některá prodávat?případně do ip díky 😎

vejinka
28. apr 2010

ahojte rada by som vedela ci sa to da namontovat aj na kocik antlantic espiro nikde to totiz nepisu ☹ diky za odpovede 😉

minitrouble
30. apr 2010

vejinka - no ak to neni uvedene medzi kocikami na ktore sa to da pouzit tak asi sa to nebude hodit ...ono je to fakt dost tazko napasovatelne na kocik ...je to podla mna dost velke riziko aby si ho kupila a nemohla nakoniec pouzivat ....jedine ak by si sa skusila s niekym kto to predava dohodnut ze by si to prisla vyskusat 😉

whitecare
4. máj 2010

ahoj holky, používám buggypod na kočárku casualplay S4 - stabilita ok, jen mi kočárek ujíždí pořád k jedné straně a celé uchycení sedátka se mi pořád uvolňuje. Pokud jde o typy kočárků, na které jde namontovat, obecně nesmí být houpací a jejich konstrukce musí mít dvě vertikálně směřující tyče (je jedno jakého průměru). V zimě jsem na sedátku vozila dceru v oteplovačkách - na dlouhé jízdy to ale opravdu nebylo. Jinak je to opravdu praktická věc - doporučuji. Novější typ sedátka má i polohování - mírně se dají sklopit záda, my jsme to zatím nezkoušeli, dcera se vyspí i v sedě - není to žádný zdravý komfort, ale příležitostně se to dá. Doporučuji nekupovat polstrování (barevné vložky) - cena je opravdu přemrštěná.

ivika18
15. máj 2010
lucie.krajcarova
30. jún 2010

ahojky, chtěla bych obnovit toto téma, u našich dětí bude rozdíl rok a 8 měsíců, takže to bude spíšjen na převoz. malý mi v kočárku nespí ani teď. ale bojím se toho, že to bude v zimě.... jestli se s tím bude moct jezdit. jinak náš kočár prodávám a ještě si nejsem úplně jistá, jaký koupíme..

mimi21
1. júl 2010

@lucie.krajcarova aj ja uvazujem nad buggypodom, este ale nie som rozhodnuta
tiez mam termin v decembri ako ty 😉 a rozdiel budeme mat rok aj 7 mesiacov
male mi tiez uz v kociku nespi 😒
uvazujem este nad phi&teds kocikom, tu na tejto nemeckej stranek som ho v plnej vybave nasla za super cenu, dovoz na SR (myslim teda ze aj CR) je len 9 e
http://www.o-baby.de/agr/Phil&Teds-Aktionsset_2...
ale neviem ci by sa nam vosiel do vytahu, lebo mi mame taky strasne maly, ze aj s terajsim kocikom sa tam ledva zmestim (mam quinny speedi)
a kedze bude zima s malym babom asi daleko od domu zo zaciatku chodit nebudem, sama urcite nie, ked tak autom a s manzelom a to mame este golfac
a kym bude jar, tak dufam, ze malej buggypod postaci
ja si ale este davam cas na rozmyslenie do jesene, uvidim ako bude mala na tom s chodenim a kolko bude chciet byt v kociku

lucie.krajcarova
1. júl 2010

čau mimi, to je náhodička 🙂 asi jako těhulka chodíš do jiíného tématu, že tě neznám. tak pořád o tom přemýšlím, že na zimu mi v tom starší moc nevydrží, když se tam nevejde fusak ☹(((( nevím, když tak vyzkouším, on je drobňoučký, teď má přes 9 kg.... jinak já budu nosit mimi v šátku pod bundou, tak snad to taky půjde na nějaké rychlovky. golfáč budem mít taky, ale na jízdu ve sněhu to asi nebude to pravé ořechové. no hlavně že vím o více variantách, aby nás nic nezaskočilo...

mně se ten philteds moc nelíbí. naštěstí nemusím řešit šířku kočárku kvůli výtahu, bydlíme v RD. akorát možná by byl problém v obchodě, se souroz. bychom se do dveří vejít nemuseli...

mimi21
1. júl 2010

no ja momentalne teraz tiez len zhromazdujem informacie, ako som pisalal, pockam do jesene a potom to budem riesit
a este som citala, ze buggypod nie je moc stabilny na trojkolkach, a ja teda trojkolku kocik mam 😅
celkovo som na to necitala zatial moc dobre referencie...
hlavne by som to chcela vidiet nazivo, ale zatial som ho nasla len v jednom obchode na nete a kamenny obchod maju 150km od nas, ale chystam sa tam na 4D sono tak si to pojdem omrknut, len dufam, ze ho budu mat priamo na predajni
tu na tomto obrazku mi to pride moc uzke http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8034519&tab=2
no a o cene ani nevravim, u nas teraz novy stoji 130e
kolko novy stoji v cechach?