Kočík Buggypod. Aké máte skúsenosti?

olise69
14. jan 2009

Aké máte skúsenosti s buggypodom ?

lamarika
22. mar 2011

@prettybaby pokud by jsi chtěla aby tam bylo dítě opravdu chráněný, tak by sis musela přikoupit pláštěnku. Jinak mě teda zaskočila jedna věc a to, že se nedá sedátko sklopit (né že bychom to někdy potřebovali, ale člověk nikdy neví co se bude hodit), protože ta sklopná část je užší než zádička dítěte. . . 😒

prettybaby
23. mar 2011

ejha,no ved skusime to popozerat osobne v predajni. .-)

adulikacik
29. mar 2011

Ahojte dievcata, ak by ste niektora mali zaujem, ponukam na predaj buggypod smorph 2 aj s plastenkou proti dazdu, nam uz ho netreba https://www.modrykonik.sk/bazar/ine-detske/g1fk...

helulela
7. jún 2011

Ahoj, používáte někdo buggypod na X lander XA? Mám pocit, že jsem ho v nějakém seznamu viděla jako kompatibilní, ale teď ho nikde nemůžu najít... 😒
@zuzka72 možná se pletu, ale neměla jsi nedávno inzerát, že ho prodáváš - na fotce s modrým X landerem? Jestli jsi to byla ty, byla bych moc ráda, kdyby ses podělila o zkušenosti 😉

zuzka72
7. jún 2011

@helulela jj měla jsem ho na Xlanderu a je to super věc, jen my ho už nevyužili, jelikož těch kočárků a doplňků máme moc.....pokud jsou otázky sem s nima 😀

helulela
7. jún 2011

@zuzka72 ahoj, super 🙂 já jsem v podstatě rozhodnutá ho koupit, protože sourozenecký kočár pořizovat nechci a na skejtík Vítek ještě nebude. Řeším hlavně, jestli nám bude pasovat na kočár, mám XA 2009 - sedí tam dobře nebo jsou potřeba nějaké ty speciální díly?

zuzka72
7. jún 2011

@helulela nám to sedělo úplně luxusně, nic jiného navíc k tomu potřeba nebylo...

helulela
7. jún 2011

@zuzka72 to jsem ráda, hlavní problém vyřešen... už jsi ho prodala viď? 😉 A jezdila jsi v zimě? Já se ještě bojím, že jak trochu napadne, moc daleko nedojedem.

zuzka72
7. jún 2011

V zimě jsem nejezdila, to jsem ho ještě neměla 😀 a jj už je prodanej..

helulela
7. jún 2011

@zuzka72 tak my uvidíme, jak to půjde... moc díky 🙂

zuzka72
7. jún 2011

@helulela
tu jsou ještě nějaké fotky...ale nějak se mi neotočili...☹

zuzka72
7. jún 2011

@helulela a teď jezdíme takto 😀 můj vynález 😀

helulela
8. jún 2011

@zuzka72 téééda, to by sis měla dát patentovat 😀 z čeho máš to dolní madlo? Jinak moc krásná dvojka 🙂

zuzka72
8. jún 2011

@helulela z jiného typu co mi neseděl na kočáře kdysi...

kuratko
9. jún 2011

@zuzka72 ahoj, my rozmyslame nad kupou tohoto sedatka, mohla by si mi povedat ci ste s tym nemali akykolvek problem? hocico co ta napadne.. napriklad bol kocik dobre vyvazeny? netahalo to na jednu stranu ked bolo sedadielko zlozene? a s kocikom sa manevrovalo v pohode s roztiahnutym sedatkom? diky 🙂

kuratko
9. jún 2011

@zuzka72 a este ci ste k tomu mali aj plastenku, alebo sietku, vlozku, ci to treba kupit.. lebo je to dost drahe dokopy... a ci sa v tom malemu dobre sedelo... a tak 🙂

zuzka72
9. jún 2011

@kuratko sedělo i jelo se dobře, vyvážené to bylo správně, slídu jsme neměli, používali jsme ho asi jen 5x a prodala jsem ho minulý týden za 1990,-

lafayette
21. jún 2011

Hledám hodnou maminku z jižní Moravy, u které bychom mohli vyzkoušet buggypod na náš kočárek. Nejde nám o to, zda půjde přidělat na náš kočár (to víme, že půjde), ale spíš jak se do něj vejde naše dcera. Případně uvítám typ na prodejnu na jižní Moravě, kde by buggypod prodávali. Děkuji za typy. 😉

xmata
5. júl 2011

ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdo se sedátkem jezdili v zimě a jak se to dalo?

kaleilah
4. aug 2011

ahoj holky, kdyby měl někdo zájem, bugáč mám taky a budu ho prodávat, už nevyužiju 🙂
@xmata já jezdila v zimě, měla jsem víc kočárů a s trojkolkou nic moc, ale s klasickým kočárem, co má 4 kola- bebetto úplně v poho

helulela
28. aug 2011

Tak my už pár dní zkoušíme buggypod v praxi, zatím spokojenost až na jednu věc - stává se vám někomu, že kolečko buggypodu jakoby vyskakuje ze své drážky, narazí se až ke konstrukci a pak tam o ni při jízdě drhne? Mně se to stane za vycházku několikrát a přitom nejezdíme v žádném extra terénu. Nevím, jestli to je na reklamaci 😒

lucka33
31. aug 2011

ahojte, ja tiež uvažujem o kúpe buggypod... Len sa chcem spýtať, ako je to pri vychádzaní a schádzaní na chodník? Nie je problém s tým buggypodom, drží to napevno na tom kočíku? A aký je najlepší kočík na to? Ja uvažujem kúpiť x-lander trojkolku alebo baby jogger city mini. Nemáte skúsenosti? Prípadne aké máte vy kočíky, na ktoré to pasuje a dobre sa s tým manévruje.... Ďakuejm

lucka33
31. aug 2011

@kaleilah takže ty doporučuješ radšej 4-kolku? A v zime si s tým prešla v pohode alebo robilo to problém na snehu?

helulela
31. aug 2011

@zuzka72 @kaleilah @lamarika @adulikacik holky, prosím, koukněte na můj dotaz výše... přidala jsem na vás odkazy, aby si ho někdo všimnul. Když odpovíte, budu moc ráda.

helulela
31. aug 2011

@lucka33 na chodník a z se najíždí bez problémů, mám X lander XA

lucka33
31. aug 2011

@helulela Jeeej aká rýchla odpoveď 🙂 Ďakujem! 😉 no takže ty máš ešte aj kočík, aký možno kúpim. Teraz mám už len golfky pre dcérku, ale majú pokazené kolesá, tak už len dojazdíme, kým sa narodí druhé a potom kúpim nový aj s buggypodom. Chcela som trojkolku, ale asi to s tým nebude také dobré, ako 4kolka, tak radšej potom XA... A stým XA si spokojná? Je priestranný? Ja ho chcem kúpiť už len ako športiak niekedy na jar.

zuzka72
31. aug 2011

@helulela každopádně být tebou bych to reklamovala, mě to teda nedělalo

mvranka
31. aug 2011

ahojte, nasla som diskusiu o Buggypod. tak ma napadlo, ze napisem aj svoju skusenost. my sme pouzivali par mesiacov na kociku Teutonia Spirit - trojkolka a v pohode. tak ci tak by som nenechala kocik s "nalozenym" Buggypod-om volne stat bez toho, aby som ho drzala. ucel to vynikajuco splnilo, boli sme velmi spokojni 🙂

nasa dcerka mala teraz 2 roky a uz sa moc nechce vozit, tak sme presli uz len na skejtik a Buggypod teraz predavam. tak ak by mal niekto zaujem 🙂 mame uz ten novy typ - Buggypod Smorph 2 a je hnedo-bezovej farby. je ako novy, jedina chybicka, ze sa nam roztrhla gumicka, ktora drzi zlozeny Buggypod, ale nie je to ziadna katastrofa, normalne to drzi aj bez nej. mam tu na MK aj inzerat s realnymi fotkami.

babula
2. sep 2011

ahojte,tak aj vam napisem,mame sajdu uz asi 2tyzdne a sme spokijni,maly sa chce v nej vozit,sedi sa mu dobre,kupili sme x lander xa a pasuje to bez problemov a aj jednou rukou ich v pohode utlacim a druhou telefonujem,takze odpirucam,akurat co neni doriesene,ze malemu visia nozicky,nema si ich kde vylozit,lebo to co tam je,je moc pid sedatkom,ak ste niektora nieco vymysleli,dajte vediet

lamarika
4. sep 2011

@helulela ahoj, promiň byla jsem na dovolený. Nikde se mi to nestalo, teď to slyším (čtu) poprvý 😒 Není to nějaký vadný kousek? Pokus se to vyreklamovat 😉