Kočík Bumbleride Flyer. Referencie?

zajo79
12. aug 2009

Ahojte kocky,

mate ho niektora? Ako ste spokojne? Ma nejake muchy o ktorych je dobre vediet pred kupou??

diiiiiiiiiik

adus22
8. mar 2010

kratena, tak to si ma moc nepotesila ☹ dcera ma rok a uz teraz 80 cm. Mohla by si mi ho prosim ta premerat - aka je dlzka opierka chrbta a celkova dlzka? Dik

bobket
8. mar 2010

kratena ja mam kocik od soboty a boli sme uz aj v meste na velkej prechadzke. maleho sme mali v polohe uplne lezmo a dokonca sme aj rucku prehodili,aby bol maly smerok k nam lebo fukalo a nemali sme ziaden problem vyjst na obrubnik...je to asi o zvyku a nie kazdemu vsetko vyhovuje! Pochybujem ze existuje dokonaly kociar a hlavne taky ktory by vyhovoval kazdemu. Je to ako sa autom. Niekomu vyhovuje BMW iny iba AUDI dalsi maju WW a nedaju nan dopustit...ktore auto je lepsie???kazdy ma svoje poziadvky ..mozno treba vyskusat viac kocikov a najst ten naj.

adus22
8. mar 2010

bobket, kde si ho kupovala? da sa niekde v ziline alebo martine vyskusat? ide mi hlavne o tu velkost sedacky

bobket
8. mar 2010

adus,ja som si pon bola v Zline,ale najskor som si ho pozrela a nechala ukazat tu v Mt v nakupnom "centre" Tulip v Alltoys. Tam je mila pani a vseto nam ukazala co sa s nim da neda a podobne..Inak bude ozaj lepsie ked don malu posadis ako ked ti napisem aka je sedacka dlha a siroka.

adus22
8. mar 2010

bobket, jasne ze najlepsie vyskusat nazivo, len som nevedela kde... bola si pon v Ziline, ci v Zline? ak v ziline, tak kde ho maju?

bobket
8. mar 2010

V Zline v Cz

bobket
8. mar 2010

Jedna pani sa mi ozvala ked citala ze ho chcem kupit. ked som si zratala aku ma vybavu a tak, tak sa mi tam oplatilo ist...

kratena
8. mar 2010

Ahoj Adus, tak jsem to přeměřila. Opěrka zádíček je 42cm a celková délka ležení je 84cm ... hmmm, tak teď už chápu, proč se mi tam malá nevejde. Výrobce uvádí 97cm. Holky, je mi jasný, že je to o zvyku a že každému vyhovuje něco jiného. Je to můj šestý kočárek ( 2x sporťák a 4x golfky) - na každém mi vyhovovalo něco jiného a něco jiného vadilo, ale tenhle je asi nejhorší. Navíc mi přijde takovej chatrnej. No, rozhodně půjde z domu. Jen nevím, jestli je lepší ho prodat teď hned ( a nechat se zabít od manžela) když je novej, nebo později.

nelar
8. mar 2010

Ahoj holky,
tak pořád zvažuji jeho koupi a teď jsi mě kratena mírami zděsila!!! 😲
Opěrka zad 42cm- to je úplně na nic. Naše Nela je taky dost dlouhá, proto hledám něco, kam se mi vměstná. Tak to se na flyera asi můžu vykašlat.....Škoda 😠
kratena: jaké golfáče jsi před tím měla? A který se ti nejvíc osvědčil?
Já ještě zvažovala Peg Perego Uno, jde mi i o přehazovací rukojeť. Nemáš s ním zkušenost?

kratena
8. mar 2010

Měla jsem neonato piuma, moon buggy fit a babypoint astral. Rozhodně nejlepší byl moon - perfektně se mi s ním jezdilo, byl lehoulinkej a když se složil, tak fakt extra malinkej ... ale vadilo mi právě, že nemá otočnou sedačku. Astral otočnou sedajdu má, ale je zas šíleně težkej a ošklivej a neskladnej ... ale rozhodně se sním jezdilo líp, než s flyerem.
Když chce člověk otočnou sedačku(nebo přehazovací rukojeť), tak asi nemá moc na výběr. Flyera jsem si koupila teď, že mi vydrží pro druhý dítě - ale půjdu radši do pořádnýho sporťáku s otočnou sedačkou a k tomu zřejmě pořídím zase moonky.
Joo, teď mě napadlo, myslíte, že by šlo kočárek vrátit s tím, že ta sedačka nemá těch 97cm? To by asi neprošlo, co? No, ale já ho asi nemám ještě 14dní, tak to se dá vrátit bez udání důvodu?

adus22
9. mar 2010

kratena dik za info, normalne ma to vytocilo, uz som myslela, ze idem objednat, rozhodovala prave ta velkost a ze sa da jazdit v obidvoch smeroch, podla mna ho urcite mozes reklamovat z dôvodu uvadzania nepravdivych udajov!!! tak som zase na bode nula 😠

kratena
9. mar 2010

Holky, co máte flyera, nemůžete mi tu délku lehu taky přeměřit. Napadlo mě, že třeba loňská kolekce těch 97cm měla a ta nová to nemá a pořád uvádějí rozměry staré kolekce. Ale těch 97 tam nenaměřim, i kdybych se snažila sebevíc. Měřila jsem to pro jistotu dvěma metry a pořád těch 84cm. Koukala jsem, že do těch 14 dní se to musí vrátit v origoš obalech a ty jsem samozřejmě vyhodila, tak jedině reklamace. Ty joo, to mě fakt štve!!!

nelar
9. mar 2010

kratena: tak tady ke konci diskuze holčina píše, že má flyer 09 a rozměry 87x32cm!
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
já bych se to pokusila vrátit i bez obalu a kdyby se cukali, tak reklamovat. kdyby byl rozdíl 2,3cm, ale 13cm!!!
pak kupujte jen přes internet bez prohlídnutí.... 😠
dej pak určitě vědět, jak jsi dopadla - držím palce.

nadulici
9. mar 2010

tak baby teraz ste mi dali chrobaka do hlavy...ja ho mam tiez vyhliadnuty a teraz toto!!!....uz fakt neviem co kupit... ☹

keminek
10. mar 2010

Já tam dala dítě (2 roky, skoro 100 cm) a měl nožky mírně pokrčené 😕 Což jsem na golfky teda koukala. Teda i s nataženou opěrkou nožiček. Při přehození rukojeti se změní těžiště, takže se kočáry hůř ovládají, ale výhoda té funkce tam prostě je. Po směru se mi přizvedával dobře na zadní. To těžiště bylo samozřejmě OK. Líp se přizvedl s dítětem vleže, po přehození je to logicky naopak. Kočárky s velmi dobrým těžištěm se snadno přizvednou na zadní a když je na madle taška, tak se začnou až překlápět, to samé s dítětem vleže. Jenže to je prostě dáno tou konstrukcí. Proto nedělají záda až do vodorovného lehu. A s klasickýma golfkama na obrubník nenajedu bez přišlápnutí stupátka. Já neznám moc delších golfek než je tento flyer. Právě že většinou jsou mrňavé, případně srovnatelné. S vachrlatostí a kvalitou nevím, to bych s ním musela jezdit, to fakt neposoudím. Jen vím, že jsem od této firmy viděla houpací a ten teda byl takový humpolácký. Sice lehký a s otočnými koly, ale nechtěla bych ho. To raděj jiný lehký houpací, od jiné firmy a bez otočných kol. U všech mi šlo ztuha polohování rukojeti v kloubu, tak nevím, jak je to v praxi.. 😒 I brzda a aretace z obou stran (i po přehození) se mi líbila. Celkově se zdál fajn, ale co já vím.. 😒

nelar
10. mar 2010

Tak další pozitivní ohlas....
Já už teda fakt nevím, jak se rozhodnout. Pořád se snažím najít nějaký obchod v okolí, kde bych ho mohla zkouknout. Ale nikdo není ochotný ho jen tak objednat.
Ta zádová opěrka má fakt jen 42cm???
Co vy ostatní, mezi čím dál vybíráte?

majkafer
10. mar 2010

ahojky, mne teraz jedna pani premerala jej bubleride flyer a písala, že opierka má 45, sedenie 22 a pod nožička mi 22cm. Má ho kupený minulý rok. 45 je dosť, pochybujem, že majú kočíky aj viec, alebo som taký nevidela. Ja tiež neviem, čo robiť. Chem šporťák, chcem preklapaciu ručku, guumeve či nafukovacie kolesa, aby bol ľahky a lacný... asi neexistuje

nadulici
10. mar 2010

majkafer....ja mam bambulu o mesiac mladsiu a baby ma odhovarali, ze sa mi kupa flyera uz neoplati, vraj nejake lahke golfky a lacnejsie....ja si ale myslim, ze sa bude mala este urcite taky rok vozit, aj ked uz menej...ak sa mozem spytat, planujes kupit kocik len pre dcerku, alebo s tym, ze ho vyuzijes pri dalsom dietatku?....

majkafer
10. mar 2010

Ja chcem kočík využiť aj pri ďalších deťoch, mám doma stegii, je super, hlavne v zime,ale na leto by sa mi hodilo niečo ľahšie a taktiež, ak by som náhodom mala ďalšie dieťa letne, tak by sa dalo voziť aj v bumbleride, mne sa totiž golfky nepáčia a potrebuje dobre kolesa, aby boli aj odpružene, my to tu máme samé kopce. Nepotrebujem spratný kočík, máme veľké auto, a skoro všade chodíme peši🙂

nadulici
10. mar 2010

a mas ho uz aj obzrety na zivo?....ja potrebujem tiez nieco pevnejsie, mame hrbolate chodniky...

majkafer
10. mar 2010

Praveže som ho nevidela, u nas ho nemajú a ani nijaká ženička. Preto zistujem, že čo a ako 🙂 Je ťažké zohnať šporťak, aby bol lahký s dobrými kolesami a k tomu aj nie drahý 🙂

kratena
10. mar 2010

Holky, ale tohle fakt není kočárek do terénu. Joo a dnes jsem si ho pro jistotu zvážila a má 9,6kg ( výrobce uvádí 8,6), to už mi teda na golfky přijde dost. Jediný, co mi teda vyhovuje, že vypadá nádherně a že má otočnou rukojeť ... vše ostatní je na prd ... půjde z domu, to je jistý.

adus22
10. mar 2010

ahojte, pisala som do Malvika, tam tento kocik maju a odpisali mi ze opierka je dlha 47 a celkovo 97, tak ja uz teda neviem kde je pravda... len asi osobne vyskusat
inak jane ma teraz novy otocky golfac jane solo reverse, ale nie su tam pisane rozmery sedacky...

bobket
10. mar 2010

Baby, kocik je super! Ja som maximalne spokojna! a to s nim chodim este aj so psom 😉 ! Ja neviem, Kratena ty ten kocik neznasas az je to vtipne 😀

kratena
10. mar 2010

Já vim, Bobket ... taky už si tu připadám jako "antireklama na bumbleride". Ale fakt jsem dlouho zvažovala, zda ho koupit a moooc jsem se na něj těšila ... a teď jsem prostě zklamaná. A hlavně mě naštvalo, že výrobce uvádí špatné údaje o váze i velikosti. To je jasný, že kdybych věděla, že má 84cm délku lehu, tak bych si ho nekupovala teď pro 2letou dceru.

nelar
10. mar 2010

bobket: můžeš nám, prosím tě, ještě přeměřit ty délku a šířku lehu? Díky moc 😉
Dnes jsem si psala s majitelkou obchodu tady u nás a ta mi zase napsala, že šířka je 38cm a délka 92cm. Tak já už fakt nevím, kde je pravda....

majkafer
10. mar 2010

Bobket, Ty si ho doma merala? A kolieska ako, môžem s ním aj po záhrade, či takej hrbolatej ceste? Mne sa tak páči 🙂 vyzerá úžasne a hlavne ja chcem aj preklapaciu ručku, na steggi ju mám a je to supoer, prave horšie to je keď na dieťa nevidím, ale to nám nevadí, lebo my sa na seba rady dívame 🙂

Jedna pani, čo ho predava, uvadza rozmer45+22+22, s tým, že stieška je vyšie, tak si dieťa hlavu nebude šúchať. Ja vobec neviem, chcem ho, ale nemám ho kde vyskúšať

nadulici
10. mar 2010

majkafer, a nemate tam niekde blizko alltoys....lebo tam ho maju urcite...

bobket
10. mar 2010

No na sirku od plastu je 37cm a dlzka od vrchu az uplne po spodok 88cm. Co sa tyka koliesok je dolezite si uvedomit ze to nie je do cleneneho terenu, ved je to mestsky kocik, my mame chodniky rozbite a nemam nejaky velky problem. Ja som mala predtym xlander a to sa neda porovnat ten bol do terenu,ale na bezne nerovnosti podla mna uplne v pohode. Ale keby som chcela terenny kocik tak nekupujem flyer ale s velkymi kolesami nieco ako bumbleride indie,ale trojkolku nie a nie. Neviem teda co od kocika ocakavate,ale ja napriek tomu ze som mala xlander a velke kolesa nemam teraz problem, no asi som mala ine ocakavnia od flyera ako kratena a mne sa ocakavania splnili. Pre mna je spratny-sama bez manzela ho zlozim a rozlozim, prelozim! je lahky jednou rukou ovladatelny,stabilny, ta rucka je super, ked mi fukalo hned som si ju prehodila a bolo.A to som si pritom musla zvykat na iny typ jazdy kedze moj byvaly kocik nemal otocne kolieska! No neviem, ja zatial nemam ziadne vyhrady! V martine ho maju v tulipe v alltoys Majkafer ak sa chces nan pozriet.

zuzkaku
10. mar 2010

ahojte... 🙂

všimla som si, že sa tu ohľadom tohto kočíka rozbehla diskusia...

ja ho mám a som fakt spokojná...je to tak trochu golfáč a trochu športiak... 😉 Myslím si, že tie, ktoré chcete kúpiť golfáč, isto nenájdete rozmermi väčší...golfky sú jednoducho malé, skladné...

ja nebývam v meste, s kočiarom pravidelne každý deň chodím von, máme aj horší terén a zvládame to...aj keď je pravda, že ťažšie, ale nieje to zas nič tak hrozné...tak ako píše kaminek...ak chcem vyjsť z cesty na chodník, musím si ho pridržať nohou...a to isté myslím aj s inými golfkami...

no ja k nemu nemám žiadne výhrady... 😉 zmestí sa všade...je malý a zároveň dostatočne veľký pre dieťa...