Kočík Bumbleride Flyer. Referencie?

zajo79
12. aug 2009

Ahojte kocky,

mate ho niektora? Ako ste spokojne? Ma nejake muchy o ktorych je dobre vediet pred kupou??

diiiiiiiiiik

nelar
22. mar 2010

Holky, ještě jeden dotaz na ty, co jste flyera viděly na živo. Ten červený má boudu podloženou jinou látkou - ten vzorek je červený nebo černý? Z fotek mi přijde spíše černý. A jak vypadá ten v té černé barvě? Z fotek na mě působí dost smutně, dělá to asi ta kombinace s šedou. Díky.

nadulici
23. mar 2010

ja som videla cerveny na zivo, strieska ma zo spodu taku bielu alebo kremovu latku s cervenymi listkami.....
a cierny som videla len na nete, ale nepripada mi smutne, skor elegantne, myslim ze je to najkrajsia farba flyera....

nanade
23. mar 2010

Baby, ktore ste este videli nazivo cerveneho flyera?
Lebo ono to na fotkach naozaj vyzera ze tie listky su cierne.

Pozrite tuto:

http://www.bumbleride.com/collection2010-sk/fly...

No je to cervena???? 😉

kratena
23. mar 2010

Ahoj holky.
Nelar - nemám posit, že by mi malá ze sedačky sjížděla. Když jsem jí tam měla s fusakem, tak to joo, ale bez fusaku je to myslim v pohodě ( a připomínám, že už mám dvouletou holčičku). jako u sporťáku jsem tu hloubku sedu měla větší, to joo.
Já mám flyera černého .. no smutný mi nepřipadá, opravdu spíš elegantní ... ale je pravda, že sporťák jsem měla taky černý, ale tam jsem si to oživila barevnou vložkou, do flyera by vložka moc nežla. Nějaké oživení bych brala.
Nanade - máš pravdu, je to černá a nee červená

nadulici
23. mar 2010

ja sa ospravedlnujem, ale fakt si pametam tie listky cervene ☹ .....asi som to poplietla, ale fakt nechtiac....moc som to nestudovala, ale tak som si ich zapametala....ale az taky rozdiel to snad nie je.... 😀

nanade
23. mar 2010

nadulici, no tak napriklad pre mna je to dost velky rozdiel 🙂

andulkasafarova
23. mar 2010

maminky, ja som mala flyera cca pred rokom, a do troch mesiacov som ho predala..bolo to s nim hrozne. Jediny plus pre mna, kvalita materialu(potahu).a ze bol celkom pohodlny, dlzka ok.inak asi nic. 1.ovladatelnost katastrofa, najizdanie an obrubrniky strasne, ked bolo ditea proti smeru jazdy tak to s nim bolo fakt sialene 2. pri jazde sa mi kosik drhol o kolieska 3.hned druhy alebo treti krat po pouziti sa mi pokazila ta superjednoducha aretacia, potom to raz fungovalo(ked som moc zatlacila)raz nie.4.strieska strasne vysoko nad dietatom, cize pri spanku to tam bolo take neutulne.5.nanoznik nic moc a dieta velmi nazakryl. 6.neni zas taky uzasne lahky..ja nechcem nikoho odradzat, no ja som si ho objednala bez vyskusania cez internet a doplatila som na to. ale kazdemu vyhovuje nieco ine..skutocne ale najvecsi problem bola ta ovladatelnost, v terene strasne,ale od golfiek ani necakam nic ine, lenze mne snim neslo jazdit ani po chodniku, nezvykla som si na to, ani nikto z rodiny, kto kocik pouzival..ale su aj spokojne maminky🙂..

andulkasafarova
23. mar 2010

a par don, este jedno plus mal, ten pekny lah..uuplny by som povedala..ale k comu mi bol, ked som nevedela s kocikom jazdit:(

jkatka
25. mar 2010

Ahoj holky, flyera mám cca 2 týdny v barvě lava (černá) a jsem opravdu moc spokojená. Kočárek jezdí bezvadně, přehazovací rukojeť je k nezaplacení, hlavně když svítí sluníčko nebo fouká vítr, komu by se pořád chtěla přehazova korbička s dítětem u rukojeti prostě nepřemýšlíte a přehazujete i na krátké vzdálenosti 😎 Řekla bych, že je kočárek i docela dobře odpružený(na to, že jsou to takové sporťákogolfky). Leh není ani náhodou 97 cm, ale o 10 cm míň. Mám 9 měsíčního chlapečka, v kočárku se mu moc líbí. Kočárek mi přijde hodně stabilní. Co se týká jízdních vlastností, tak oproti jiným golfkám mě přijde OK, jen když je rukojeť přehozená, že se díváte na dítě, tak se s ním jede o trošičku hůř, ale opravdu jen o trochu. Do sněhu kočárek podle mě není, ale známá mi říkala, že sněhem normálně projela. Rozhodně to není kočár do terénu, ale vyloženě do města. Fusakonánožník je super, hlavně teď na jaro. Stříška je taky bezva, dá se hodně sklopit, ale ani to není, potřeba, protože když svítí tak se prostě přehodí rukojeť 😉 Když byla ještě zima, tak jsem do kočáru dala svůj fusak a bylo to OK. Pláštěnka je bezvadná, že zakrývá celý kočárek a není jen připínací na boudu. Co se týká prověšování košíku, tak v návodu je napsáno, že se nesmí zatížit více než 2kg!!!! Taky co se týká najíždění na patníky tak v návodu píšou, že se má přišlapávat ta tyčka dole a ne tlačit na rukojeť a jednou za čas součásti kočárku promazat. Jediná vada jsou potahy. 😖 Když malý pil v kočárku vodu a trochu ho polil tak tam zůstaly malé flíčky, ale to se dá vyprat, takže kvalita potahů není nic moc. Na léto přemýšlím, že koupím nějakou vložku do kočárku nebo tam nechám spodek od toho fusakonánožníku. Rozhodně bych kočárek nedoporučila od narození, protože mi přijde pro miminko málo odpružený, já ale měla inglesinu s houpacím systémem, takže jsem opravdu rozmazlená, protože s tímto kočárkem se jezdilo jako v bavlnce, ale nejde to porovnávat. Spojená rukojeť je taky bezva a dá se krásně řídit jednou rukou. Skládání kočárku je velmi jednoduché a líbí se mi, že se skládá na polovinu. Kočárek opravdu splnil to, co jsem si představovala.

kratena
26. mar 2010

Tak já nevim, já jsem asi fakt spadla z višně. Mě prostě připadá hroznej.

nanade
27. mar 2010

Info co sa tyka velkosti,aj ked to je uz asi jasne...: odpisali mi z predajne kde ho maju, ze lozna plocha je 84 x 30 cm. 😉

nadulici
27. mar 2010

kratena....nespadla si z visne( myslim v suvislosti s tymto kocikom 😀 ).....kazda mame predsa iny vkus a ine naroky na kocik....keby sa zdal taky perfektny kazdemu, tak by sa ine asi ani nepredavali, nie???.... 😉

kratena
28. mar 2010

Nadulici - dík. Já jsem teda z višně spadla už asi stokrát, ale co se týká bumbleride, tak jsem asi ještě na višni.

sebastianna
30. mar 2010

ahoj holky,

my máme flyer doma, no a moje pocity byly smíšený. ale to hlavně proto, že jsem zvyklá na teutonii spirit🙂 a přeorientovat se na sporťákogolfky bylo zvláštní. každopádně jsem víceméně spokojená. jen chci říct k těm rozměrům, že si je musel vymyslet někdo, kdo kočárky dováží, protože o rozměru 97cm se nikde na oficiálních stránkách ani v origo manuálu nemluví🙂

snecka007
21. máj 2010

Ahojky, ja som v podstate pre tento kocarek rozhodnuta, aj ked ho nemam vyskusany. Ale ssnad to nebude nejaka strasna hroza. Jedine ,nad cim teraz este premyslam je farba. Bud ta zelena alebo oranzova. Holky, ktore ste ich videli nazivo, hodila by sa ta oranzova aj pre chlapceka?

vina
31. máj 2010

Ahojte... Predávam bumbleride flyer v perfektnom stave, používaný 3 mesiace, som s ním nadmieru spokojná, len ma chytila kočíko mánia a mám zálusk na ďaľší kúsok tak tento posúvam ;)
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/4lqc/pre...

bejkka
23. jún 2010

ahojte .... prosím vás, je tento kočík schopný prejsť aj sneh, samo, že nie nejaké záveje, chcela by som ho kúpiť, buď ten alebo chicco multiway, ale neviem sa rozhodnúť, kočík s veľkými kolesami sa mi nepáči, Ďakujem za rady

bobket
27. jún 2010

@bejkka po vlastenj skusenosti sa s nim ide po snehu tazsie ☹ neposliehala by som sa nan! ak mas nejake otazky napis cez IP odpoviem ti objektivne aj subjektivne 😉

bejkka
27. jún 2010

bobket - vďaka za radu, včera sme boli v poľsku a priniesla som si odtiaľ super športiačik s nafukovacími zadnými kolesami, dnes sme boli pešo v lese a je super - som veľmi spokojná 🙂 - nie je to síce bumbleride ani nič extra - značka babyactive ale je fajn

bobket
1. júl 2010

@bejkka hlavne ze si spokojna, s flyerom by si nebola a skoda penazi 😉

funik
29. sep 2010

Ahojte, opat by som rada otvorila tuto temu...
Momentalne mame Teutoniu Spirit a nasa Sara ma 10 mesiacov a 10 kil a tlacit kocik spolu s nou je uz pre mna celkom zaberak...
Hladam preto lahky kocik. Venovala som tomu uz kopec casu a vacsinou sa mi zapaci kocik, ktory sa k nam ani nedovaza a kupovat macku vo vreci sa bojim. Zapacil sa mi velmi Flyer, ale bohuzial ani Flyer teraz nie je mozne vidiet v obchodoch, vraj nie je dostupny nikde v Europe:( Manzel cestuje o dva tyzdne do USA, takze by ho tam mohol kupit, ale bez toho, aby som ho najprv videla, do toho nechcem ist...uz len kvoli protichodnym nazorom, ktore som si tu na fore precitala...
Preto by som Vas chcela poprosit, ak ho niektora mate a byvate v Ziline pripadne v okolitych mestach, bolo by mozne sa prist nan pozriet a vyskusat ho?
Uz chcem mat toto hladanie z krku a toto mi pride ako jedina mozna cesta🙂
Dakujem!!!

zuzik007s
8. okt 2010

Ja sa pridam do diskusie. Mala som flyer rok a bola som s nim spokojna. Jasne, ze tazisko kocika je v smere od matky, tak je pochopitelne, ze pri prehodenej rucke bude manevrovanie s nim tazsie, ale zas nie o tolko, ze by som mala z toho svalovku. svokrovci kocikovali malu takmer kazdy den, nikdy si nestazovali, boli spokojni takisto. Jedine sa mi tiez sem-tam nezaaretovalo koliesko, ale ked som to tu packu este raz dala hore a dole, tak sa zaseklo a neotacalo ako som potrebovala. Potah je super, kvalitny, to ze zostanu flaky, co ja viem, ja som to vzdy prekartacovala mydlom a utrela vodou, ked bol potah hnusne spinavy /mala som oranzovo-tyrkysovy/ a bol dost svetly a haklivy , tak som ho supla do pracky. myslim ten potah 🙂) kocik je lahky, nevazi ani 9kg. Ja by som ho kupila este raz, kebyze sa rozhodujem pre golfky. a k tomu lahu, to je blbost, nie je to 84cm, ale dobrych 88cm. a pri chrbate je 36cm a pri nohach je 30cm, co je obrovsky rozdiel, ked niekto pise parametre 84/30 ked hore je az 36cm, cize perfektne siroky kocik. pred mesiacom som ho predala pani na vychod a je s nim spokojna tiez. Podla mna dobry kocik. Isteze neporovnavajte sportak s golfkami !!! ale cez sneh som tiez presla, byvam v meste, nie pri horach, takze pre mna zima so snehom v pohode. 1000 ludi, 1000 chuti. preto vyrabaju mnozstvo kocikov. kazdy si ma moznost vybrat. ale podla mna, je kocik fajn.

funik
9. okt 2010

@zuzik007s Zuzik, dakujem za tvoje postrehy. Sice som ten kocik este nevidela, ale objednala som si ho aj tak a o dva tyzdne uvdim, ked sa manzel vrati zo sluzobky a dovezie ho. Presne ako pises, kazdemu vyhovuje nieco ine. Tak verim, ze sa nesklamem🙂

zuzik007s
10. okt 2010

ja zas hovorim, že po golfkách čo som mala chicco for me, niet horšieho kočíka, takže sklamaná by si nemala byť...

deina79
13. aug 2011

napiste, kto ma skusenost z bumbleride flyer 2010 prosssiiiiiim

diankaa
12. sep 2011

Prosím nevedel by mi niekto poradil niaky obchod na Slovensku kde sa da Bumbleride flyer kupit. Alebo aj niaky strankku kde sa da objednat. Dakujem

mravvcek
1. mar 2013

@diankaa poradil ti uz niekto?Ja by som ho tiez chcela pozriet nazivo 🙂 ale neviem kde.

veverka84
1. mar 2013

v alltoyse by mali mat tuto znacku ale ci konkretne flyer no neviem neviem 🙂 indie a indie twin budu mat podla mna...

zuzik007s
25. jan 2014

Ja som ho kupovala v all toys tam mali vylozene vsetky farby ake nie len z flyer-a. Farby su podla mna sik.