Kočík Bumbleride Flyer. Referencie?

zajo79
12. aug 2009

Ahojte kocky,

mate ho niektora? Ako ste spokojne? Ma nejake muchy o ktorych je dobre vediet pred kupou??

diiiiiiiiiik

lubi22
13. mar 2010

Nelar ano, chcem ho pre Filipka, ten ma prave rocik. Ja mam sportovy kocik Quinny Speedi, ale pytala som sa na ten sneh hlavne kvoli tomu, lebo vaham, ci ho predat, alebo este nechat jednu zimu, ak si kupim ci uz Bumbleride Flyer alebo Quinny Senzz. Ale asi este necham, s tymito dvoma by to slo asi po snehu tazko.

Ja prave neviem, co na tom kociku najviac vyuzijeme, na co mam klast doraz, kedze starsi syncek v kociku nikdy byt nechcel, golfac nam stacil bohate Quinny Zapp, ale mladsi syncek je iny, a aj pospinka v kociku, aj vydrzi sedkat (konecne nemusim zavistlivo pozerat na ine mamicky, ktorym deti sedia v kociku, kym to moje sa zurivo vystiera a neustale vyskakuje 😀 )

Kratena s tou skladnostou mas pravdu, v porovnani s klasickymi golfacmi je omnoho vacsi. Ale zase ma namiesto palic celistve madlo, to ma aj senzz a to mne vyhovuje lepsie. Oba sa skladaju na zhruba rovnaku velkost, aj vahovo su rovnake. My sme vyskusali oba v obchode. Oba sa mi zdaju dost velke, skusali sme ich na takmer 3-rocnom syncekovi (ma 94 cm), a boli v pohode. V tomto myslim, ze senzz je este vacsi, ale zase nema tie nozky polohovatelne, hoci chrbtova opierka je aj spevnena a ide do 3 pozicii. No ale nie do uplneho lahu, co Flyer ma, hoci to nemyslim, ze je najdolezitejsie. Takze Nelar mne sa zdal Flyer dostatocne velky, praveze v porovnani s inymi golfacmi sa mi zdal Flyer este priestrannejsi (predsa len americke deti nie su ziadni drobcekovia 😀 ) No lepsie sa mi manipulovalo so Senzz, lahsie sa s nim chodilo. No budeme to musiet zvazit a vybrat jeden alebo druhy, cenovo su na rovnako. A pre nas je este dolezite, aby sa dalo prirobit pridavne sedatko Buggypod, a to ide na oba nastastie. 🙂

nelar
13. mar 2010

lubi, díky za informace. a jakou barvu jsi viděla a pro kterou se rozhoduješ?

kratena
13. mar 2010

Nelar, mám dvouletou dcerku - 85cm a 13kg. Když sedí, tak to jde, ale v leže jí koukají nožky, a tím, že ta podnožka je zakonžená tím "stupátkem" tak je to naprd. Kdyby to bylo rovné, tak je mi to jedno, že jí kouká kus nožiček, ale takto je to pro ní dost nepohodlné. Já jsem naměřila délku lehu 84cm, prodejce uvádí 97cm.

nadulici
14. mar 2010

aj mne vadilo to co kratenej....a to ma mala 80 cm a 10,5 kg....to stupatko, ktore je tam vlastne aj na to, aby po vlozeni vloznej tasky, taska dobre drzala, nam zavadzalo....pri polohe, ked su nozicky spustene super, ale ked som ho podvihla uz musia byt nozicky pokrcene, alebo polozene cez ten vystupok....

lubi22
14. mar 2010

Nelar ja som bola pozriet v alltoys, mali vsetky farby, ak zoberieme flyera tak v cierno-sivej. Ja mam sice rada pestre kociky a zatazena som na zelenu, doteraz sme mali vacsinu kocikov svietovo zelenych, ale ten flyer v tej zeleno-modrej sa mi nepaci velmi. A ina moznost pre chlapceka nie je.

nelar
15. mar 2010

holky, dá se ta zádová opěrka dát do úplného lehu? u některých kočárků píší, že jo a pak je to stejně pod nějakým úhlem. tak se raději přeptám, když ho máte nebo jste viděly. Díky.

kratena
15. mar 2010

Nelar ... dá, ale nezacvakne to .. nevim jak to popsat. Prostě se to polohuje vzadu tím, že zvedneš takovou tyčku a každá ta pozice se napevno zacvakne (tzn. že bez zvednutí té polohovací tyčky s tím nehneš), no a když to dáš do úplného lehu, tak to nezacvakne napevno (tzn, že to vrátíš do tý předposlední pozice bez použití toho polohování). Týý joo, jestli tohle někdo pochopí, tak nevim. Prostě to do úplného lehu jde!!!

nanade
15. mar 2010

Lubi, a preco nemoze byt pre chlapceka ta cervena alebo oranzova?? Ved aj v reklame na Bumbleride flyer je v cervenom chlapec 🙂
Uz som sa to tu pytala, ako vyzera ta cervena nazivo?? Je nejaka moc kriklava, ked si myslis ze nemoze byt pre chlapca?

nanade
15. mar 2010

Kratena, ja som to pochopila 🙂

nadulici
15. mar 2010

ta cervena je taka svieza cervena, nie velmi syta...a zvnutornej strany je taky tusim listkovy vzor, bielo cerveny....

nadulici
15. mar 2010

ten vzor som myslela na strieske

lubi22
16. mar 2010

Nanade - ta cervena farba je velmi pekna, svieza, ale ma tam taky vzor, aj na opierke, aj na strieske, mne to evokuje dievcatko. Ja mam cervenu aj oranzovu velmi rada aj na oboch syncekoch, malemu som kupila aj cervenu bundu, ale nebavia ma tie otazky ako sa vola dievcatko 😅 Do cervenej a oranzovej ich budem ale obliekat aj nadalej, to im sekne, ale cerveny kocik radsej nie, navyse, ked tam je ten listockovy vzor.

Kocik sa da dat do uplneho lahu, vodorovne.

nelar
16. mar 2010

kratena: díky, pochopila jsem tě. a co, už jste s flyerem kamarádi? nebo jde opravdu z domu? co místo něj zvažuješ?
lubi: já bych šla asi taky do toho černého, je to aspoň univerzální. už jsi pro flyera definitivně rozhodnutá? já pořád váhám, ale asi nic lepšího nenajdu.

kratena
16. mar 2010

Nelar ... psala jsem do prodejny, kde jsem ho kupovala a zatím žádná odezva. Kdyby mi ho vrátili, tak už si pro dcerku nic pořizovat nebudu (max. nějaký ultralehký golfky "naskakovačky" do tramvaje a do města), penízky si odložím a pak si k nim přidám porodný a pořídim nějakej super sporťák až na druhý dítě. Pokud mi peníze nevrátí, tak si ho nechám ještě teď pro Aničku a prodám ho, až se narodí druhý mimi.
Nebo kdybyste ho některá chtěla, tak ho můžu prodat Vám - je starej 3 týdny a mám ten černej ... láva.
Jako kamarádi je silný slovo 🙂 😖 😲 ALe rozhodně už je to lepší 😖

adus22
19. mar 2010

Ahojte. Tak som ho bola odskusat v obchode. Fakt je pekny, aj sa s nim dobre manipulovalo, ale naozaj je maly - co sa tyka sedenia. Ani nahodou 97, to mozno u inych typov. Ja som namerala opierku 42, aj sedacia cast bola kratka. Naty v nom uz teraz mala nozicky pokrcene. Takze nic... ☹

nelar
19. mar 2010

co člověk, to názor.... lubi psala, že se jí zdá na golfáč prostorný.... já už vůbec nevím, jak se rozhodnout 😖
adus, jakou barvu jsi viděla?

nelar
19. mar 2010

adus, a jaký teda dál zvažuješ, když jsi flyera vyloučila?

adus22
20. mar 2010

nelar, ono asi zalezi ake velke je dieta. Nasa ma 80 cm, takze nestacila ta dlzka. Aj hlbka sedu sa mi zdala mala... Bola tam myslim farba cierna, ruzova a zelena. Myslela som ze ak kupim, tak ciernu, ale nazivo sa mi pacila aj ruzova 😉 . Keby bola dlzka tych 97, kupujem hned. Takze teraz sedim pri PC a hladam nieco ine. Zatial mam vyhliadnuty peg perego switch a nova kolekcia jane ma tiez kociky s otocnym sedenim, uz len zistit kde ich maju v ziline, alebo ostrave.... Ty mas nejaky iny vyhliadnuty?

nadulici
20. mar 2010

baby, mne sa inak este pozdava Jane carera, ale nenasla som nikde, ze by sa predaval samostatne sportak 😒 .....
nazivo vyzera ovela krajsie ako na nete 🙂 ....videla som ho v babymarkete.....je fakt pekny a priestranny....a maju ho tam vystaveny vo velmi peknej farebnej kombinacii, akurat ze predavaju aj s autosedackou spolu....

nelar
20. mar 2010

adus, já uvažuji ještě o peg perego uno, má taky přehazovací rukojeť. co na něj říkáš? ten by měl být dost prostorný - opěrka zad 50cm. jen trochu víc váží a stojí 😖

adus22
20. mar 2010

vyzera v pohode, ale skusala som iny typ kocika ktory ked si prehodila rucku mal vpredu pevne koliecka, a to bola potom velmi zla manipulacia, v tomto je vyhoda flyera ze ma otocnne vsetky koliecka. Aj ten pliko switch ma opierku 50cm...

nelar
20. mar 2010

switch nemá spojenou rukojeť, takže o něm neuvažuji. mě pořád láká hlavně ta přehazovací rukojeť, kterou má flyer a právě to uno. o dalším takovém nevím.... koupili jsme totiž sporťák bez přehazování a pak mi to hrozně chybělo...

nelar
21. mar 2010

Holky, prosba na ty, které máte flyera. Můžete mi prosím změřit délku sedáku? Znovu pročítám diskuze na internetu a hodně maminám se zdá krátké i to sezení. Díky moc.

adus22
21. mar 2010

Nelar, ja som zabudla kolko merala ta sedacia cast, ale bola dost kratka, akoby sa z neho isla zosmyknut...Fakt je na tom kociku vsetko super, az na tu dlzku sedenia.

nadulici
21. mar 2010

baby tak ja som sa nakoniec rozhodla pre PP Pliko.....a max spokojnost....a sirka aj hlbka sedenia uplne super, omnoho priestrannejsi...nema sice preklapaciu rucku, ale zasa velka slnecna sklapacia strieska je super, uplny lah, a moja bambula je uz vecsia, rada pozera do sveta....tak vam drzim palce nech si vyberiete to naj... 🙂

adus22
21. mar 2010

nadulici a uz ho mas aj kupeny? ja chcem PP pliko switch - ten si nahodou neskusala?

nadulici
21. mar 2010

mam ho uz doma, naskytla sa mi vyhodna kupa dokonca od svagrinej, takze viem ako s nim bolo zaobchadzane....a svagrina si ho nevie vynachvalit...switch som neskusala, ale idem ho pozriet aspon cez net....

nadulici
21. mar 2010

tak som si pozrela ten switch a myslim ze je to skoro to iste ako Pliko P3.....alebo to iste?..

kratena
21. mar 2010

Nelar - hloubka sedu je cca 22cm a šířka sedu je cca 32cm.

nelar
21. mar 2010

kratena: díky moc. taky to tak vidíš, že dítko při sezení sjíždí?