Kočík Bumbleride Flyer. Referencie?

zajo79
12. aug 2009

Ahojte kocky,

mate ho niektora? Ako ste spokojne? Ma nejake muchy o ktorych je dobre vediet pred kupou??

diiiiiiiiiik

luci112
23. aug 2009

ahoj, ja som rozmýšlala nad flyerom a nad indie, nakoniec som sa rozhodla pre indie, nakoľko bývam na dedine a tie velké kolesá ma presvedčili, ale aj flyer sa mi velmi páčil je tam preklápacia rukoväť je vhodný tiež od narodenia, oba sú dobré záleží na tebe asi kde sa budeš s tvojim dieťatkom prechádzať, na zimu do snehu ma presvedčil indie. 🙂 🙂

katyl
23. aug 2009

prave ho aj ja pozeram Zajko, ale zajtra som chcela ist kupt Pliko...tak teraz neviem 😉
baby ktora ho mate tak rychlo hodte nejake infosky...... 🙂
dik

zajo79
autor
23. aug 2009

flyer mi prisiel stabilnejsi. i ked ked je preklopena rukovat, na figu sa s tym chodi, ale tak som chodit nechcela...

nakoniec vyhral bugaboo bee. lebo viem ze ked ho nekupim, aj tak budem po nom pozerat.....

u nas toho snehu nieje moc, vacsinou chodim po meste..takze to sa da.

katyl
24. aug 2009

Aj ja byvam v centre mesta, ale j v mest vie byt dobry teren,, 🙂 rozkopane chodniky, obrubniky...
takze ty mas bee? aky je v praxi?

zajo79
autor
24. aug 2009

este nevieem, uvidim tak o dva tyzdne 😉

aj ja som chcela pliko, ale vyhral bee. Len preto,ze sa poznam, ak nekupim po com srdce pisti,tak spokojna nebudem.

mmacko
18. okt 2009

Ahojte,
chcela by som sa vratit k tejto teme. Ja sa tiez na jar rozhodujem medzi Plikom a Flyerom. Mate uz niektora skusenosti s Bumbleride Flyer? Nekmitaju tie kolieska, ked su vsetky otacave (aj pri zaaretovani). Je ako tak stabilny? Mne sa velmi paci Indie,ale toto chcem len ako letny "golfacik" a Indie mi pride ako normal sportiak. Chcela som tiez Pliko, ale tento ma tiez oslovil. Keby vsak bola Indie otocna do oboch smerov, tak si kupim tu, neviete, ci kolekcia 2010 nebude mat nahodou tuto vymozenost?

jaroe
18. okt 2009

ja mam flyer uz asi 4 mesiace a zatial som spokojna. Kolieska su v pohode, nekmitaju. Aspon myslim, nemam s cim velmi porovnavat, mala som pred tym len jeden kocik a to klasicky hlboky, ale jazdi sa mi s nim dobre. Ked je rukovat otocena (babo v protismere jazdy) ide sa s nim tazsie ale to je asi problem vsetkych kocikov s preklapacou ruckou. Treba si len na to zvyknut a pri vychadzani na obrubnik prist "blizsie" . Stabilny podla mna je, aj ked na pohlad vyzera velmi labilne 🙂 Ale zas je lahucky, takze to je tym.

mmacko
19. okt 2009

Jaroe, dakujem. No do jari este daleko, uvidim, co ponukne kolekcia 2010

pinco
23. nov 2009

ahojte, velmi sa mi flyer paci. Mate nejake dalsie postrehy, uz ho asi dlhsie pouzivate? Preco sa zle chodi s babom v protismere jazdy?

deina
23. nov 2009

A co tie kolieska? Su vhodne do mesta? Pridu mi dost male a take, ze v nich babo vyhrkotam...

zuzik007s
17. feb 2010

ahojte, ja mam flyer od augusta 2009.zial mala mi vyrastla a nechce sa uz vozit, len behame alebo sme na jesen chodili v takej tej bicyklo-trojkolke. a na jar kupim len golfky. kolieska nehrkocu,su fajn.v nasom meste je mozaikova dlazba,takze mam s tym bohatu skusenost. smerom k sebe ide trosku tazsie,lebo tazisko kocika je postavene na jazde viac od sebe.od maminy. nemam k nemu vyhrady. je siroky (cela cast az peknych 37cm) a mala sa mi tam kraasne vyspinkala. teraz ho mame len na spanie,ked ideme von,tak mi mala v nom len spi,ziadna vyhliadkova jazda, preto ho predavam.nejak moc sa kolekcie od 2007 nemenili,pochybujem ze tento rok to bude ine. myslim si,ze odporucam....

nelar
23. feb 2010

Ahoj holky, zvažuji koupi tohoto kočárku. Ale bohužel na severní Moravě žádný prodejce, aspoň jsem zatím nic nenašla. Nevíte náhodou o někom? Moc se mi nechce objednat jen přes net a nevidět, nevyzkoušet.
Je opravdu tak prostorný, jak se všude píše? Malá mi v kočárku často spí, tak hledám takový, ať má hlavně pohodlí. Našly jste nějaké vážné nedostatky? Zvažuji mezi tímto a peg perego uno, které má taky přehazovací rukojeť. Poradíte, pro který se rozhodnout? Díky za každý tip a názor 😉

aurinka
24. feb 2010

nelar, já se taky před časem rozhodovala mezi těmato dvěma kočárky. Nakonec jsem se rozhodla pro Flyer. Uno má nevýhodu v tom, že když otočíš rukojeť, tak ta kolečka máš pak vepředu ty velké, a ty nejsou otočná. Takže jízda je pak prostě jiná. Flyer má otočná všechna 4 kolečka, takže když přehodíš rukojeť na kterou chceš stranu, tak je to nastejno - jdou otáčet všechna. A taky má Uno 10,3 kg a Flyer 8,6 kg. Ale Uno se mi líbí taky 🙂

zuzkaku
25. feb 2010

Ahojte 🙂
My máme tiež tento kočík a som s ním zatiaľ veľmi spokojná...je priestranný, ľahký a hlavne ľahko ovládateľný...výhodou je aj prehadzovacia rukoväť a polohovateľná opierka chrbta aj nôh...ja k nemu nemám žiadne výhrady a tiež len vrelo odporúčam... 😉

bobket
27. feb 2010

Ahojte dievcata!
Takze vravite ze nemate k nemu vyhrady?Lebo ja mam 5 mesacneho syna ktory sa mi v hlbokej vanicke nudi ked sa zobudi a uz sa chce pozerat po svete tak zvazujeme kupu sportiaku a pred dvoma dnami sme si prave tento kociat pozerali a zdal sa mi super. Sice cena dost vysoka,ale slubujem si od neho kvalitu a spokojnost 😉

nadulici
27. feb 2010

caute, myslite si, ze sa tento kocik oplati kupovat aj teraz, ked uz ma mala skoro 17 mesiacov?...planujem kupit golfky, ale flyer sa mi velmi paci, ale mam trocha obavy pred zbytocnou investiciou....je mi jasne, ze kazde babo je ine, ale neviete mi poradit do akeho veku sa deticky zvyknu vozit?....mala je zatial v kociku spokojna....
dakujem za rady 🙂

zuzkaku
28. feb 2010

bobket...no ja som s ním ozaj veľmi spokojná...opierka chrbta sa dá upraviť do 5 polôh, takže je tam na výber od ľahu, cez polosed až do úplného sedu... 😉
Jediné čo mi hádam trochu vadí, je že ak je kočiar otočený smerom ku mne, tak sa s ním ide trochu ťažšie...ale zas to nieje nič tak hrozné, to asi preto, že ťažisko kočiara je vzadu na zadných kolieskách... 😉

nadulici...môj starší syn sa vozil v kočiari ešte ako 2,5 ročný... 😅 , jemu sa tam jednoducho páčilo (ale vtedy sme nemali Flyer)...no a výrobcovia flyeru, tvrdia, že má nosnosť až 20 kg... 😕 , myslím, že je to fajn a super aj pre staršie deti...

zajo79
autor
28. feb 2010

nadulici, ja si myslim, ze uz nie. jedine zeby si planovala druhe baby

bobket
1. mar 2010

Asi ste ma presvedcili. rozhodujem sa medzi troma. Novy zeleny, pouzivany oranzovy pol roka a cierny komplet vybava pouzivany necele tri mesiace a to nie stale...mam dilemu 🙂

nadulici
1. mar 2010

bobket..ak sa mozem spytat aku mas ponuknutu cenu pouzivaneho, lebo co ja som pozerala, tak sa mi zdaju tie ceny dost vysoke...novy stoji okolo 8000 a pouzivany s taskou tiez tak...alebo pozeram zle ponuky?....ak by bola dobra cena a samozrejme perfektny stav kocika, nevidim problem v takejto kupe....i ked novy je novy 😵

bobket
1. mar 2010

no naj cenu mam na cierny a to je 269€ ale vo full vybave co sa k nemu da kupit, u nas v obchode co som chcela je zeleno-tykysovy plastenka drziak na flasu a fusak za 289€ no a este oranzo-tyrkysovy plastenka drziak fusak a taska za 240€ tak neviem. manzel chce aby som si vybrala radsej iny za lepsiu cenu, no ale potom aky iny sportiak?

rodicia radia novy zeleny, kamoska ze cierny urcite nie aj ked super vybava a ja neviem ktory z troch ☹

nadulici
3. mar 2010

ten cierny je krasny, ja by som si ho asi vybrala tiez, aj ked moj kocik bol tiez cierny a uz by som teraz chcela zmenit farbu....cierna je prosto krasna a ako si ty pisala bobket- elegantna.. 😵

nadulici
3. mar 2010

a este mam otazocku...baby, ktore ho mate, prejde aj nejake tie nerovnosti, alebo je vhodny len do mesta?

dosa
3. mar 2010

baby, tiez som pokukovala v obchode po tomto kociku, pisete tu, ze s fusakom - a ten sa kupuje zvlast? lebo v obchode ho mali ako zakladnu vybavu kocika v jednej cene 269 € 😒

bobket
3. mar 2010

Dosa, aj u nas je v zakladnej vybave. u nas v obchode sa koviar predava vo vybave: fusak, drziak na flasku a plastenka za 289€.

nadulici, dakujem za podporu, moja mama zostala v nemom uzase ked som povedala farbu,ale to sa dalo cakat lebo ma rada oranzovu, zelenu, fialovu a pod. V obchode mi predavacka vravela, ze nerovnosti nie su problem lebo ma odpruzene kolieska ale ci to tak je musia asi naozaj povedat baby co ho uz pouzivaju🙂

adus22
6. mar 2010

Baby ktore mate tento kocik, prosim vas napisete mi realne rozmery sedacej casti - teda sirku, opierku chrbta a celkovu dlzku. A jazdi sa s nim v pohode aj ked je dieta otocne smerom ku mne? Dik za info.

bobket
7. mar 2010

adus22- priestranné sedenie pre dieťa v šírke 37 cm,celková dĺžka na ležanie: 97 cm, ja som si dnes skusila jazdu ked je otoceny ku mne a uplne v pohode 😉

adus22
7. mar 2010

bobket dakujem. uz som sa rozhodla ze ho kupim, aj ked bez vyskusania. Pytala som sa na tie rozmery preto, ze niekde na diskusii pisali, ze v skutocnosti je kratsi a uzsi...

marselitta
7. mar 2010

ju super, som s ním veľmi spokojná.

kratena
7. mar 2010

Ahoj holky. Já v něm vozím 2 letou dcerku a spokojená moc nejsem. Před ním jsem měla troje jiné golfky (mnooohem levnější) a jezdilo se mi s nima lépe. Jízda s překlopenou rukojetí - když je dítě v sedě, tak to jde, ale v leže, to je fakt krutý. To pak na obrubník nevjedete jinak, než s použitím nohy ... a bez použití nohy ani nesmíte, protože by se rukojeť mohla rozlomit ( slova výrobce). Takže vzhledem k tomu, že se za rukojeť nesmí tahat ani zvedat ani plnou vahou naklápět, tak výnos do schodů, nebo do tramvaje je prakticky nemožný!!! V terénu se s ním dá jezdit jedině se sedačkou ve směru jízdy. Dcera má 85cm a koukaj jí z něj nohy. A ten fusako-nánožník je fakt malinkej - myslim tak max do roka - a jako samostatný nánožník se to nedá použít.
Holky, mám ho teprve 14 dní, tak třeba se s ním ještě jezdit naučím, ale zatím jsem teda zklamaná.