Kočík Bumbleride Flyer. Referencie?

zajo79
12. aug 2009

Ahojte kocky,

mate ho niektora? Ako ste spokojne? Ma nejake muchy o ktorych je dobre vediet pred kupou??

diiiiiiiiiik

majkafer
10. mar 2010

super vedieť, že je v tulipe, to je blízko, môj oco sa tam chystá, tak sa k nemu pridám. Mám možnosť kupy z druhej ruky, ale predsa ho potrebujem omrknuť. Do lesov sa s ním nechystam, to by som si vzala steggi, ale sem tam skratkou cez kopec k našim🙂

kratena
10. mar 2010

Ty joo, já jsem tu fakt jedinná černá ovce. Ale zas pro holky, co ho chtějí koupit, je určitě dobré, aby znaly názory jak spokojených, taki nespokojených uživatelek, ne? 😉 🙂
Mě prostě přijde, že jo takovej sporťáko- golfáč, ale z každého má to špatné. Jezdí se s ním špatně, jako s golfkama, ale je velkej a těžkej, jako sporťák. Třeba v kufru auta mi moonky zabraly čtvrtinu, bumbleride mi ho zabere celý ... sice je placatej, takže je nad ním místo, ale nákup si na něj přeci nenahážu!!! A z moonkama, když jsem chtěla vjet na chodník, tak jsem jen zatlačila rukojeť dolu .. a šup!!!... přední kolečko už bylo na chodníku ... no joo, jenže zas neměl tu otočnou sedačku ... tak já nevim, co je lepší. Každopádně, moonky stály 3000,- bumbleride 7000,- tak jsem asi čekala víc. Chjooo. joo, a moonky váží 6,5kg, bumbleride skoro 10kg.

zuzkaku
11. mar 2010

kratena...veď vieš ako sa vraví...: koľko ľudí, toľko názorov"

....tiež si myslím, že je dobré opísať aj tie nedostatky, alebo to čo sa niekomu na tom kočiari nepáči....
možno to pomôže iným maminám pri rozhodovaní sa....veď nato tu tá téma je....

takže, ja som vďačná aj za tvoj názor... 😉

zuzkaku
11. mar 2010

pozrite sa kto chce na tento link....je tam video ohľadom bumbleride flyer, kde sedí aj asi 2 ročné dievčatko....aby ste si vedeli približne predstaviť ako sa tam zmestí aj takto veľké dieťa ... 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=KrTw5yZ7UEM
jagg
11. mar 2010

kratena, čtu si teď celou diskuzi a řekla bych, že jsi s Flyerem nespokojená právě proto, že srovnáváš "jabka s hruškama".

Moon který popisuješ je zkrátka jiná kategorie kočárku. Když srovnáváš tak musíš taky napsat, že je lehký protože: nemá polohování tak jako Flyer, tzn. nepolohuje se do lehu a nožičky se nepolohují vůbec, navíc je to "klasika" tudíž nemá přehazovací sedačku ani rukojeť. Vždy když je otočná sedačka nebo rukojeť tak je vyšší váha kvůli té konstrukci na přetáčení. Tomu nejde zabránit. A pro srovnání váhy - Zippy, Pliko a pod... které se nemají otočnou sedačku a nemají spojenou rukojeť váží stejně jako Flyer. Zato Zippy i Pliko s otočnou sedačkou váží cca 11 kg, to samé platí i pro PP Uno, váha je tam ještě vyšší! Stejně tak budou těžké i ty nové Jane s otočnou sedačkou.
Tak si vem, co je lepší? To že Moon je po složení malinký a lehký má taky své - pokud jsem se na něj dobře dívala, tak nemá pevná záda, což by mi vadilo, nepolohují se nožičky, úplný leh jako u Flyeru to není ani náhodou a slyšela jsem, že když se tam dá větší dítě, tak si kočárek "sedá" a je pak hodně nízký, takže pro vyšší maminky to není nic moc.

Jen jsem tím chtěla napsat to, že každý typ kočárku má ty své klady a zápory. Ideální kočárek není žádný a taky každý má jiné představy a nároky na používání kočárku
😉

nanade
11. mar 2010
nadulici
11. mar 2010

tak dneska som si vyskusala flyer na zivo....posadila som don moju dcerku a celkom som bola rozcarovana z opierky na nozky...vyska sa totiz neda regulovat, takze dcerka mala nozicky dost pokrcene a to ma teda uplne odradilo 😒 ....Nadka neni teda nejaka vysoka,skor drobec, ale uz teraz tam bola prilis pokrcena, tak si neviem predstavit co tak za pol roka....dizajnovo vyzera naozaj super, paci sa mi stale, ale chcem nejaky kocik hlavne pohodlny pre malu...a dalsou nevyhodou pre nas je to, ze ten fusako-nanoznik je pre deti mozno max do roka, aj menej...naozaj pre nas pidi, nepouzitelny....tot moj nazor...pre starsie deti asi moc neni...

kratena
11. mar 2010

Ahoj holky,
jagg - to je jasný, že moon a flyer je něco úplně jiného. Mě na flyerovi vadí, že se s ním oproti moonovi jezdí o tolik hůř ... to bych spíš čekala, že s robusnějším kočárkem se jezdí lépe. A pak, strašně mě naštvaly ty nepravdivý údaje - to mě přijde od prodejce hroznej podraz.
Nadulici - co myslíš tím, že se výška opěrky nožiček nedá regulovat? To jsem nějak nepochopila. Nožky jdou dát do všech poloh ... od úplně dole až po skoro kolmo vzhůru .... to se zas musim flyera zastat!!!
Holky, flyer je fešák, ale moc si spolu nerozumíme ... to asi není ideální vztah, co?

nadulici
11. mar 2010

tak ako som napisala, da sa polohovat hore dole, ale neda sa polohovat na dlzku...co by mi nevadilo, keby tam mala nemala tak pokrcene nozicky....

kratena
11. mar 2010

Jo ahaa, ale to jsem asi ještě u žádného kočárku neviděla, že by šla prodloužit.

nelar
11. mar 2010

nadulici: to jsi mě moc nepotěšila... ještě, když píšeš, že malá je drobek... naše Nela má teď ve 14 měsících 84cm, takže od něj definitivně upouštím a jdu hledat dál. jaký máš dál ve svém výběru?
holky, poradíte nějaký další sporťáček s překlápěcí rukojetí a co nejdelší ložnou plochou?
pořád ještě zvažuji peg perego uno... ale u nás ho taky nikde v obchodech nemají ☹

nadulici
11. mar 2010

niektore kociky taku funkciu predlzenia maju...alebo maju tu plochu na nozky neukoncenu, ako vecsina golfiek a vlastne v sede sa nozicky opru az o spodnu opierku medzi kolieskami...no neviem...nikomu nechcem zle poradit, fakt najlepsie je si ho odskusat s babom....
nelar...masa mala ma 80 cm...a ziadny dalsi kocik v zalohe nemam...vlastne mam....inglesinu zippy....ale ten novy typ s prehadzovacou ruckou je uz nad moj eurovy limit, takze neviem....

nelar
11. mar 2010

nadulici: teď koukám na tu inglesinu. našla jsem kolekci 2010 a to jsou klasické golfky, asi s otočnou sedačkou
http://www.baby-line.cz/12-golface.html?idProdu...
myslela jsi toto? a jak je na tom s vnitřními rozměry? to jsem nikde nenašla.

silvusa1
11. mar 2010

Zdravím všetky maminy uživtelky FLYERA ale i odporocov zajtra vám ho vyfotím aj s metrom a dám na net
nevime či tie miery nesedia ale myslím si že su OK . Neviem ake miery uvádzaju predajci ale ked som to kontrolovala tak su rozdielne . Podla mna FLYER na športový kočík má dosť vysoku opierku chrbátika
ale aj hlbku sedu . IDe polhovať do uplneho lahu . Ja mám 2,5 ročne dvojičky 15,5 kg 97 cm a vojdu sa v pohode. Ak potrebujete poradiť s BUMBLERIDE tak sa mi ozvite
Silvia

kratena
11. mar 2010

Nelar ... a co casualplay vintage? Tady ho mejí teď za skvělou cenu, má otočnou sedačku. Když je dítě v sedě, má nožky dole na tom stupátku a když spinká, tak se jakoby z podzadečku vysune taková podnožka pro nožičky.

kratena
11. mar 2010
nadulici
11. mar 2010

nelar...myslim, ze to bol zippy free...ale ani som si nevsimla, ze je tam otocna sedacka a nie rukovet, ked som zbadala cenu, blizsie som ho uz neskumala 😀 ....ale posadila som dnes malu aj do klasickeho zippyho a zdala sa mi sirka podobna ako u flyera, ak nie trosilinka viac priestranny...a este mala aj viac miesta na nozky pod madlom v porovnani s flyerom...

nadulici
11. mar 2010

silvusa1...mozem sa opytat ako sa ti pozdava odnimanie madla?...predavacke to totizto nejako neslo odmontovat, tak som malu skusila posadzovat s nasadenym madlom a to teda bol problem...neda sa odopnut len jedna strana, ktora sa odklopi nabok?..je potrebne ho cele odpojit, aby som mohla dieta posadit?...pretoze to tiez nieje nic moc...mala som sportak kde sa madlo jednoducho odklopilo na jeden bok, posadila som malu a znova priklopila...nebolo potrebne ziadne celkove odmontovanie....alebo to tuto funkciu ma?...

kratena
11. mar 2010

Nadulici ... no vidiš, připomnělas mi další věc, co mi na něm vadí 🙂 🙂 . To sundávání madla je opravdu takové, jak popisuješ. Jde to navíc docela blbě, zvlášť, když tam máš dítě ve fusaku. Madlo pak musíš někam odložit, dítě vyndat a zas pracně nasadit. Na všech předchozích 5ti kočárkách jsem to měla taky tak, že se to odpojilo jen na jedné straně. Jo jo, je to smutek.

nanade
11. mar 2010

Baby, videli ste nazivo aj farbu RUBY(cervenu).
Vyzera aj v skutocnosti dobre??? Myslite ze moze byt pre chlapca??

bibenko
11. mar 2010

Ahojte, my mame kočík od leta a som s nim velmi spokojna.Dokonca v nom vozime a 4 ročného syna,ked ho bolia nohy a v pohode sa tam odvezie a to je velky. Podla mna kocik vyzera maly, ale pritom miesto na sedenie a lezanie je velmi priestranne, ma super vysoku striesku. A je velmi sklady a lahucky. Akurat nie je do velkeho snehu, lebo ma male kolieska, ale inak je fakt super. Mam tretie dieta, takze som vyskusala vselijake kociky, ale ako maminy pisali, idealny kocik neexistuje. Proste kazdy kocik ma plusy aj minusy, ale u tohto pre mna prevysuju plusy. A spominali ste kocik Casuaplay Vintage, tak ten sa mi zda omnoho mensi do bumbleridu.

adus22
12. mar 2010

nadulici - nasa mala ma l2 mes a 80 cm, takze som tiez myslela, ze som nasla idealny kocik co sa tyka velkosti, ale vacsina pise, ze tie miery nesedia ☹ , pojdem ho vyskusat tento tyzden do obchodu, pozerala som aj vintage, ale ten ma opierku chrbatika 44 cm, nas x-lander ma skoro 5Ocm, takze vintage tiez nie, ak bude aj ten flyer maly, tak uz neviem co kupime...

bobket
12. mar 2010

http://cgi.ebay.de/Bumbleride-Flyer-LAVA-Revers...

tu ho pekne vidno na obrazku, toho krasavca mam ja 😀 😵

nadulici
12. mar 2010

adus..ani mi nehovor...ja som uz bola rozhodnuta, ze ho hned zoberiem, popr. objednam, ak by nemali farbu na predajni a potom toto...keby som mala polrocne babo tak si ho kupim...ale teraz by som nevyuzila ani len nanoznik, musela by som prikupit....a do toho fusaku sa urcite nezmestite...
bobket, mohla by som ta este pekne poprosit premerat ten fusako-nanoznik, aku ma dlzku....dakujem 😵

nelar
13. mar 2010

Holky, tak jsem teď objevila prvního prodejce, který uvádí skutečné rozměry kočárku: http://bumbleride.mimishop.cz/detail.php?zbozi=...
Jinak opravdu všude 97cm.

lubi22
13. mar 2010

Ahojte 🙂 Aj ja zvazujem kupu tohto kocika. Potrebujem skladny golfac, ale aby sa v nom dalo aj spinkat. Mne sa sice dizajnovo az tak nepaci, ale z klasickych golfacov - nie trojkoliek, mi pride najkrajsi. Rozhodujem sa medzi Flyerom, Quinny Senzz a Gesslein Swift. Kazdy z nich ma nieco ine, co sa mi paci. Fakt dokonaly kocik neexistuje. 😒 Myslite si, ze sa Flyer da pouzit aj v zime, ci cez sneh neprejde? Neviem sa rozhodnut, bola som si ho pozriet aj nazivo, ale mam dilemu medzi ucelnostou a dizajnom. Viac sa mi paci novy Quinny Senzz, ale ucelnejsi je Flyer. Pouzivate casto tu otocnu rukovat? Dakujem, pekny vikend 🙂

nelar
13. mar 2010

lubi: ten quinny a gesslein asi moc na spinkání nebudou, ne?
mi právě taky přijde fajn, že se dají pěkně polohovat záda i nožky, každý golfáč to nemá.
a jak ti přišel prostorný? asi ho chceš pro filípka, že? jak je teď tvůj klučina velký a jak se mu v něm sedělo?
nebyl tam namačkaný?

kratena
13. mar 2010

Lubi, ve sněhu jsem s ním jela, když zaaretuješ všechna kola, tak to jde ... ale je to dřina ... ale to bude s každym golfáčem. Golfky prostě na terén a sníh nejsou dělané. Spíš mě zaráží ta skladnost ... Bumbleride moc skladný není ... se skladností golfek se to moc srovnat nedá. Tu otočnou rukojeť používám pořád ... kvůli tomu jsem si kočár kupovala ... jezdí se s ním pak ale o dost hůř, zvlášť, když je dítě v leže.

nelar
13. mar 2010

kratena: tobě tam dítko teda vejde špatně? a jak ho máš staré a dlouhé? možná už jsi to tady psala, ale ať nemusím pročítat 😅 díky za informaci

sasrnka
13. mar 2010

Ahojte. Tiez som rozmyslala nad Flyerom, ale nakoniec vyhral Indie 😀 Sice som chcela golfky, ze uz je dcera velka, ale Indie sa mi vzdy viac pacil(a dost dlho). A so skladnostou je to tak narovnako, az na tie vacsie kolesa, ale zasa som mala vyhodu tuto zimu, ze sme presli ozaj vsetko a to teda bolo u nas snehu pozehnane a dooost dlho. Vahovo su, myslim, na tom uplne rovnako. Nemam sice prehadzovaciu rukovat, ale to mi vobec nechyba. Mne sa zdal flyer dost priestranny, skoro ako Indie, ale pozeram, ze podla udajov je mensi. My mame plochu na lezanie skoro 100cm.
Inak, k tym nanoznikom. Tak mne to prave vyhovovalo, ze je nanoznik takto rieseny. Je to v podstate taky viac otvoreny fusak. Nemuseli sme potom celu zimu pouzivat taky ten klasicky. Ja som mala ale dcerku vzdy dost oblecenu, lebo uz sme aj vonku bezkali...
lubi22, Quinny Senzz som nevidela, tak ti neviem povedat, ale niekde som tu na fore citala, ze je to skor pre vacsie deti a je dost otvoreny. Gesslein Swift sice nemam, ale nieco podobne je Fist class fantasy a ten, podla mojho nazoru, nie je tiez pre male deticky. Nohy sa tam nedaju polohovat, takze ich ma dieta zvesene.