Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

zojec
2. sep 2010

@zuzi26 ja ju mam so strieskou, ale ta je schovana pod tou velkou strechou.. bez velkej strechy to nevyzera dobre.. aspon mne sa to nepacilo.. a velka strecha robila dobru clonu proti slniecku... a sa mi to aj tak zdalo tae bezpecnejsie.. a v zime bude v tom urcite aj teplejsie..
no neviem zuzi.. nasa mala sa tam este zmesti.. ja ju zajtra v tej vanicke cvaknem, alebo ked bude cas a hodim sem.. uvidis.. ta vanicka je dost uzka.. babatko vo fusaku uplne v pohode, ale take 4-5mesacne dietatko no neviem, neviem... a nasa mala ani nie je extra velka.. ma nieco cez 5kg..

zuzi26
autor
2. sep 2010

zojec dik, fotky sa zidu, ked mozes skus mi to odfotit aj len s tou strieskou od vanicky.. 😉

skybaby
2. sep 2010

@zuzi26 neviem ci je tá vanicka 2010 rozmerovo iná ako tie predtým. My sme mali tu vlozenu tašky 2009, barborka je novembrove dieťa a v tej vanicke som ju mala do začiatku marca, vtedy sa tak pekne oteplilo a už chcela trosku pozerať von a vo vanicke jej už bolo trochu tesno, ale ešte sa tam zmestila. A teda nebola ziadny drobcek, pri pôrode mala vyše 4kg 🙂

zojec
3. sep 2010

@zuzi26 tak tu pozri fotku.. ja nehovorim, ze sa tam nezmesti, ide o pohodlie.. 😉 v pohode by som ju tam este povozila, ale ona sa tam jeduje... radsej uz kuka po svete .. je tam aj ta novorodencka opierka na hlavicku, pekne ju priputam a v pohode moze byt aj v sportiaku 😉 posud sama, ci sa ti tam este zmesti aj s fusakom... s nejakym extra hrubym uz asi v 3-4mesiacoch nie.. kocik ti odfotim vecer, lebo ho mam v aute, nechce sa mi ho vyberat 😉

zuzi26
autor
3. sep 2010

zojec dakujem, no to naozaj nevyzera na velky priestor, hlavne do sirky ☹ ani rucky neoztiahne, no neviem 😕 skybaby mas rovnaku tu 2009?

zojec
3. sep 2010

@zuzi26 ta vanicka je fakt velmi uzka.. to je jedina nevyhoda ☹ teraz by som ju uz urcite nekupovala, hlavne nie pre letne dieta.. a moja je aj tak viac nosena ako vozena... radsej by som kupila dve satky 😀

zuzi26
autor
3. sep 2010

no len ja cakam koncom novembra, kocik potrebujeme ☹ rozmyslam nad quinny speedy, alebo surodenecky...

skybaby
3. sep 2010

ta 2009 nema vlastnu striesku .. a na dlzku bola ok, len fakt je uzka ... ale teda barborka sa narodila 1.11. a fakt tam az do druheho marcoveho tyzdna bola aj s fusakom ... ale je pravda ze kocik bol iba na spanie, ked sa zobudila tak uz v nom nechcela byt ....
ja rozmyslam, ze ked sa zadari druhe, ci nekupim ako hlboky ten queen B, sa mi zda ze tam je vanicka vacsia
zuzi ja som tiez rozmyslala nad qiunny a este nad cam cortinou ... a prave cam cortina ma najvacsie vanicky ... tam som videla aj sedemmesacne deti 😉

zuzi26
autor
3. sep 2010

mne sa cam nepaci dizajnovo, ani material a farby - vyzera dost lacno, tak plastovo...ja chcem predat asi indie, ale zatial nemam kupcu. Queen je ale velky na zlozenie a tazsi...No neviem, najprv musim predat a potom budem hladat. Zatial asiQuinny speedy kvoli samostatnej vanicke. Ale sportak mi pride lepsi Indie..ale nemozem mat vsetko 🙂

zojec
3. sep 2010

@zuzi26
@skybaby ja kebyze cakam babo este jedno nahodou v zime, tak si kupim z bazaru nejaky klasicky hlboky kocik.. steggi, alebo peg perego.. tie maju urcite najvacsiu vanicku a dieta tam vydrzi aj do pol roka.. ale najskor vyskusam, ci tam vobec bude chciet byt.. aby to zas nebola zbytocna investicia.. ja normalne zavidim mamickam co chodia po meste s kocikom.. ja som bola raz asi cca 15 minut a hned sme bezali domov.. verim, ze sportiak vyuzijeme lepsie.. u nas o spani v kociku nemoze byt ani reci.. este tak ked ideme na prechadzku, ale len v blizkosti domu, 15min.predriemnutie..
a ano na queen B je vanicka vacsia.. som to porovnavala.. ale ten kocik je cely ovela vacsi ako indie...

zuzi26
autor
4. sep 2010

asi to urobim aj ja tak, ze si kupim klasiku hlboky peg perego z bazaru na zimu a Indie si necham na jar, leto ako sportiak. Este som zvazovala surodenecky, ale do toho sa mi uz nechce investovat. Mozno ak uvidim, ze Hanka bez kocika nezvladne, dokupim skatik a bude...Dakujem za rady!

yravas
8. sep 2010

baby, Indie sa už nedá zohnať nikde???? 😒

dzinka
9. sep 2010

baby, ide vám polohovanie chrbátika v športiaku indie do úplného sedu? lebo mne sa to akosi nedá, len taký polosed.

zajo79
9. sep 2010

@yravas od januara sa zase predava. 😉

drobec33
18. sep 2010

ahoj dzinka, mne sa dá opierka chrbta dá dať až do polohy skoro kolmej. skús viac potlačiť opierku, keď priťahuješ pásy. ja som na to prišla náhodou. 🙂
baby budem mať na predaj Indie Vita, máte niektorá záujem?

dzinka
24. sep 2010

drobec, dík. Ja to tak aj robím, že si opierku dám ľahko do kolmej polohy, ale nedá sa mi to úplne stiahnuť tým pásom, ten je už na doraz a keď sa dieťa oprie tak sa to tým pádom posunie dozadu. Asi s tým už nič nenarobím. ☹

tanecnica
24. sep 2010

@drobec33 ahoj drobec, napisala som ti do IP - kedy budes predavat tvoj Indie? dakujem!

drobec33
24. sep 2010

@dzinka nemáš za čo, prípadne skús poprosiť mužíčka, aby sa ti pozrel na ten zacvakávač na páse. Možno je tam chyba. ☹ My našťastie nemáme absolútne žiaden problém s ničím! držím ti palce, aby sa ti to podarilo odstrániť. A vlastne, veď ten kočík nestál 5,-EUR, pýtala si sa u predávajúceho?

mata77
4. okt 2010

Ahojte maminy, rozmyslala som nad kupou tohto kocika, chcela by som sportiak aj s vanickou, no po precitani niektorych predchadzajucich nazorov na vanicku 😒 si nie som uz tak ista 😒 . Drobec sa ma narodit vo februari, tak snad by sme to v tej vanicke mohli zvladnut. Ak by sa niekomu chcelo odmerat vnutorne rozmery vanicky, budem velmi rada. Ak mate lepsiu skusenost s vanickou tak napiste 🙂 Kazdy nazor potesi a pomoze pri rozhodovani.

zojec
4. okt 2010

@mata77 myslim, ze na februarove dietatko bude vanicka akurat.. v lete uz ho budes mat v sportiaku.. 🙂 vanicku uz mam odlozenu, ale myslim ak si dobre pamatam ze sirku ma do 35cm (skor menej, sirka sportiaka je cez 40, a je siroky super) na dlzku je dost dlha cca 80cm.. na predchadzajucej strane som hodila foto, vtedy cca 3 mesacneho babatka..

mata77
4. okt 2010

Zojec, vdaka za odpoved 🙂 , Tvoju bambulku som na stranke samozrejme neprehliadla 🙂 🙂

mata77
5. okt 2010

Ahojte, ak by mal niekto na predaj sportiak indie aj s vanickou tak napiste (na farbe nezalezi, len ruzovu asi nie lebo budeme mat chlapceka) . 🙂

zojec
16. okt 2010
lenecka
16. okt 2010

No a hned to i zkritizuju. Nic moc teda 😒 Ty pekne barvy, co meli, jestli jsem to dobre pochopila, tak uz nebudou a misto toho seda, hneda a ta priserna monterkova modra. Pry "ocean".No fakt me teda nenadchli. Akorat je dobry, ze na indie twin se pry daji nasadit 2 autosedacky. Tak tolik moje kritika, ale nenechte se odradit,komu se libi a berte me s rezervou. 😉

lenecka
16. okt 2010

Jo a Queen B uz pry nebude mit ty nataceci predni kola. Ten mam ja a nemuzu si to vynachvalit, fakt je to super a nechapu, proc to zrusili...

zojec
16. okt 2010

@lenecka suhlasim s tebou... ale zas kym k nam pride kolekcia 2011 😉 uz my budeme na bazare predavat tie krasne co boli doteraz 😉

silvusa1
17. okt 2010

no neviem či ste si to dobre naštudovali , kolekcia 2011 bude mať dve vyššie línie NATURAL a MOVEMENT
kolekcia natural bude mať modru a hnedu OCEAN a WALLNUTS cele vnutorne sedadlo bude z velmi prírodneho materiálu a výplňou bambusu . MOVEMENT bude mať dve nove farby čiernu s tyrkysovo modrou a jemne šedu s oranžovou tu je zvolený iný druh mateiálu na šport bude vodeodolný ... Potom zostáva kolekcia standart v ktorej zostanu farby LAVA ,RUBY , SEAGRASS , VITA vypadáva iba SPICE ktorá je 3 roky v ponuke .
A QUEEN b zostáva a ešte bude mať viac farieb . Dufam že som vám pomohla s objasnením

zojec
17. okt 2010

@silvusa1 dakujeme za objasnenie... mne sa tiez velmi nepacia tie farby, ale ocenujem velmi ten bambus 😉 ale u nas je to aj tak zbytocne... mala v kociku nechce velmi byt 😠 verim, ze sa to upravi

silvusa1
17. okt 2010

tá hnedá je velmi pekná na fotke to tak nevidieť je to vlastne niečo podobne ako KOA v 2008 .
Tie nove látky su velmi pekne aj na dotyk a pripravuje sa to "quatro" čiže štvorkolesový kočík ale ten bude až v polovici roka . Modrú farbu tiež nemusím ale tá čierna s tou tyrkysovou nemá chybu .
Konštukčne sa nemenia iba male detaily ale tie nebudem prezrádzať nech sa máte na čo tešiť .
FLYER bude celkom inovovaný kolesá všade po jednom nafukovacie vraj a na LOŽISKACH , super pojde sám .