Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

sasrnka
8. júl 2010

@beruskad, to vazne? 😲 U nas zatial vsetko v pohode. Praveze kocik musim len pochvalit. Budem ho musiet asi skontrolovat pre istotu.
Inak, ako je mozne, ze vam po 3. uznanej reklamacii nevratili peniaze? V Cechach je to ine?

gertrudka
10. júl 2010

Tak hneď na druhý deň po mojom poslednom príspevku sa hlásil drobec na svet, už sme doma, šťastní a zdraví 🙂
Kočík BMB Queen B je odskúšaný a musím uznať, je suprový 🙂 😎 🙂
Ten kočík ide sám, ledva s ním treba manipulovať, takže môj názor, určite neľutujem a len odporúčam 😵

snehulienka
11. júl 2010

mam spokojna

beruskad
15. júl 2010

sarnko teď podruhé jsem na prasklý rám přišla náhodou - kočárek šel pořád hůř a hůř skládat, tak jsem hledala proč a najednou vidím, že všechny čtyři úchytky horní části rámu jsou přelomené. Jinak už vlastně máme 8 závad a z toho 5 uznaných v rámci tří reklamací. Jenže tvrdí, že bysme museli třikrát reklamovat stejnou závadu, což se nestalo. Přitom bysme u nich určitě hned koupili kočárek jiný, protože čekáme další mimi. Jen pro zajímavost přikádám detailní seznam závad:
1) zlomený rám ve středu na obou stranách
2) vibrující přední kolečko při odaretování a rychlejší chůzi
3) vysypané ložisko předního kolečka
4) odšroubovaná krytka aretace (šrouby vypadlé)
5) velká vůle v zadních kolech
6) zlomený rám (ulomeny všechny čtyři úchytky horní části konstrukce)
7) kočárek nejde složit (stav skládání se postupně zhoršuje)
8) mechanismus na polohování zad se občas zasekává a nejde polohovat

lenecka
26. júl 2010

Ahoj, taky se pridavam k fanouskum Bumbleride. (Beruskad, tebe je mi lito, to je teda fakt pech, ale vadny kus se asi najde vsude. Ale jinak kocar fakt vsichni chvali, snad ti vrati penize)
My mame queen B a fakt maximalni spokojenost. Ale premyslim, ze ho casem vymenim prave za indie, abych mela neco lehciho, nechci golfac, nemam je rada. Chci se zeptat, jak je asi velky ten nakupni kosik? Ja vim, ze nema pevne dno, ze to tam tak jaksi visi, ale staci tak zhruba od oka, kdybyste nektera vedela, tak budu rada. A jaste to tak podle obrazku na me pusobi, ze kdyz s nim vyjedu na obrubnik, ze se na me z toho kosiku zacne vsechno sypat. Nebo ne? Nazivo jsem kocarek nevidela, jen na netu. Diky moc

zojec
27. júl 2010

@lenecka ahoj, no kosik je taky v pohde velky... na sirku kocika cca 35-40cm a dlzka asi 45cm... nemerala som, ale mozem preerat... mne z toho nevypadava nic,,, to by obrubnik musel byt sakra vysoky 😉

silvusa1
28. júl 2010

vela reálnych fotiek nájdete na www.facebook.com/bumbleride

lenecka
28. júl 2010

Diky moc za info, tak to je super velky. Z tech obrazku to clovek nevykouka 🙂

beruskad
4. aug 2010

No zas tak velký není - tedy ve srovnání s jinými kočárky (před tím jsem měla Bebecar a tam se toho vešlo 2x tolik). A hlavně - pozor, výrobce tvrdí, že se do něj nemá dávat víc než 2kg (u jiných kočárků to bývá 5kg) jinak hrozí poškození konstrukce! No a peníze nám vrátit nechtějí a ani uznat záruku. Podle jediného servisního střediska pro ČR (je na Slovensku) jsme s ním prý hojdali do strany a tím s ním neodborně zacházeli!!!! Máme rok a půl starého chlapečka, který už víceméně chodí sám - opravdu ho už nehoupeme 😠

maska1
12. aug 2010

ahojte 😉 chcem sa vás opýtať, už ste prali poťah z kočíka ak áno, môžem ho oprať v práčke, poprípade použiť aj vanish na škrvny??? 😕 ďakujem za odpovede a prajem pekný dník 😉 😎

silvusa1
12. aug 2010

v pračke ano ale bez vanišu na škvrny mo´hlo by to zanechať flaky , ja som to prala v tekutom arieli na 40 nežmýkať
teraz ked je teplo to treba dať na sušiak alebo len tak zavesiť

maska1
12. aug 2010

@silvusa1 ďakujem pekne 😉

zuzi26
autor
12. aug 2010

maska uz si prala ten potah? Ja som sa dnes chystala, cele sa mi to podarilo dat dole, len sa mi to stoplo na tych pasoch, co su na polohovanie chrbta...to mam ako odtial vybrat, by som ho mohla cely vyzliect?

maska1
12. aug 2010

@zuzi26 ešte som ho neprala, ale už som ho raz mala celý poťah dole....áno musíš ten pás na jednej strane vybrať, cez tú kovovú sponu prevliecť 😉 neviem či si ma pochopila, keď ho budem dávať dole, tak odfotím 😎

zuzi26
autor
13. aug 2010

maska dik, uz som to zvladla, no dalo mi to zabrat to cele vyzliect a obliect, ale je teraz cisty a vonavy 🙂 Nebude niekto do novembra predavat vanicku 2010 LAVA?

maska1
13. aug 2010

@zuzi26 tak to je super a na akom programe si ho prala, tak ako písala silvusa?

zuzi26
autor
13. aug 2010

hej na 40tke, plachanie som dala na nulu...vcera bolo teplo, rano som to mala suche na balkone..uz len konstrukciu vycistit, mam tam zopar smuh.

silvusa1
13. aug 2010

Baby a aj kolesá si vyberte hlavne zadne a vyčistiť uvidíte ake budu zanesene treba to vyčistiť od kamienkov a namazať je to chvílka . Stiešky tie doporučujem oprať vo vani vyčistiť kefkou a rozprestrieť ked budu schúť
aby neboli pokrčene keď uschnú .

zuzi26
autor
13. aug 2010

silvusa dakujem, len ako dat kolesa dole? Striesku som cistila vo vani s tekutym praskom a flaky vysli...Co na konstrukciu? Silvusa mate este vanicky 2010 na sklade?

silvusa1
14. aug 2010

Vzadu pod brzdou su take dva čierne knoflíčky tie sa potiahnu hore a jdnoducho sa koleso vytiahne a ten otor kde sa dávaju koesá preba vyčistiť a premazať .
doplnky su skladom za mesiac je výstava v LAS VEGAS dám vám poto m foto noveho bumbleride 2011

zuzi26
autor
14. aug 2010

super tesime sa na fotky! Hod link aj sem... 🙂 a dakujeme za rady 🙂

zuzi26
autor
14. aug 2010

neviete ci k Indie pojde skate pre druhe dieta od Teutonie??? Bumbleride vraj odporuca Lascal Maxi, ale mne sa nie velmi paci. Ten od teutonie ma take vacsie a gumove kolieska, lepsie do terenu, len ci to pojde tam namontovat...Skusali ste niekto Indie so skejtikom? Nie je to blbost kupovat?

silvusa1
14. aug 2010

sorry za chyby písala som to akosi v rýchlosti

skybaby
2. sep 2010

baby ake mate skusenosti s tymi fusakmi a dekami ? uvazujem ze kupim ten fusak teraz na jesen? viete aky je velky?
dakujem 😉

sasrnka
2. sep 2010

@skybaby , ak myslis tento http://www.bumbleride.com/strollers/footmuff.php tak je to skor fusakonanoznik. Ja som ho pouzivala minulu zimu, ale to uz dcerka mala 1,5 roka a aj behala, takze bola naobliekana. Pre mensie dieta, ktore by tam malo este spinkat sa mi zda dost otvoreny a nie velmi teply. Vela maminkam sa tu osvedcil Lodger bunker. Normalne rozmyslam, ci ho nekupit este na tuto zimu. ale je dost drahy. No co som citala od mamiciek, tak je uzasny a teplucky a da sa pouzivat aj na jesen a jar, ked vyberies vlozku.

skybaby
2. sep 2010

@sasrnka nie ten nemyslim, ten mame celorocne, teda odkedy je mala v sportiaku ... myslela som tento fleesovy
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
zimny mame emitex ale tento som myslela na jesen ... lebo mas pravdu ze ten fuskonanoznik je taky studeny

zuzi26
autor
2. sep 2010

Skybaby neviem ci to vyuzijes...ja som ho nemala, na jesen som mala len fusakonanoznik a do neho deku a teraz skoro prichadza zima, tak ja som uz od oktobra mala normal fusak - eisbarchen. Neviem ci to nie je zbytocna investicia...mna by lakal tiez ten Lodger, aj pre druhe, ale je riadne drahy. Baby nemate niekto real fotky Indie s vanickou 2010???

sasrnka
2. sep 2010

@skybaby , asi by som neriesila tento fleesovy a rozmyslala nad Lodgerom, kedze este chcete mat druhe babatko, vyuzila by si ho aj potom. Este su aj podobne od Emitex, ale to je novinka a necitala som zatial o nom ziadnu diskusiu.

zojec
2. sep 2010

@zuzi26 ja mam v albume vanicku 2010 na kociku 2009.. 🙂 tak kuk... vyzera to dobre... ale my uz ju tyzden nepouzivame.. mala v nej nechce byt, lebo nic nevidi... a je aj trosku mala ☹ vo fusaku by som ju tam uz asi velmi nenatrepala... ten fusak bumbl.. bude podla mna celkom teplucky.. nieco podobne ako fusak do autosedacky od bmb.. ale tiez neviem ci by som ho kupovala.. ja som svoj usila 😀 a tie fusaky lodger su fakt nadherne

zuzi26
autor
2. sep 2010

zojec dik, ale ty tam nemas striesku na vanicke? Len strechu zo sportaka? Lebo 2010 vanicka ma mat aj svoju striesku co som videla. A ani mi nehovor, ze mala v dvoch mesiacoch sa tam ledva vojde s fusakom??? Uff, ja bude mat zimne babo...Ja ju chcem mat vo vanicke do marca 😅 tak to neviem ci mam investovat do toho...