Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

zuzi26
autor
20. júl 2009

sloto neviem ale ja by som chcela skor take to tienidlo co ti akoby predlzi striesku - myslim ze ho robi teutonia a predava babymarket..chcem tam zavolat, prva nevyhoda bumbleride, ze strieska ked je babo v lehu nerobi dostatocny tien a neda sa posunut nizsie..aj ked som odzipsovala tu spodnu cast striesky ani tak ju uplne nezakryjem aby bola v tieni..alebo neviem ako spravne nastavit striesku?

luci112
20. júl 2009

Dnes som si kúpila indie bumbleride a je super strieška sa dá dať celkom skoro po madlo a tieni celé dieťa,už som predtým mala dva kočíky ale tento je super, je lahučký ľahko skladateľný a velmi stabilný. 🙂 🙂

luci112
20. júl 2009

slnečník k tomu kočíku vôbec nepotrebujete jedine tak pre seba v tomto počasí ale pre dieťa v kočíku určite nie

sloto
20. júl 2009

zuzi no presne o toto mi ide tiez, ked dam malu do lahu, a zatial ju teda vozim hlavne tak, tak ma viac menej polku telicka na slnku a teraz v lete mi to dost vadi. vsetko ostatne je uuuplne super.
jaj a este som sa chcela opytat aj vam ten kocarik tak akoby trosku vrzga? neviem ci je to normalne alebo to mam ist reklamovat

tinika33
20. júl 2009

sloto
ja ked som kupovala kočík tak mi doporučili premazať zadnu nápravu ktorá je vzadu tam kde su uchytene kolesá . My sme to urobili ešte predtým ako sme ho zložili .
Manžel dal vazelínu aj tam kde sa skladá tam kde sa to preklápa niečo WD 40 on je na toto pedant .
Musíme mat všetko namastene . Ja mám doma technika a vždy hovorí že veci idu správne iba ked sa ošetruju
a hlavne mažu . Ked sme ho kupovali v Martine v ALLTOYSI tak tak vyspovedal tu predavačku
že už niekedy nevedela odpovedať . Boli sme tam asi 2 hodiny.
Ešte doporčím Olej nedávajte ten stečie.
😀 na 😀
Na kočíku je dobre to že má nosnost 20 kg a tým je konštrukcia stabilnejšia ako tie čo su u nás
vačšinou maju kočíky nosnost iba 15 kg .

tinika33
20. júl 2009

luci1112
verím že slnečník netreba ked dieťatko sedí
ale ked leží tak na polku tela mu svieti slniečko my sme kupili ku kočíku i tu sieťku proti hmyzu
má krásne vyšívane včielky vo farbe kočíka a tá ked sa dá na kočík robí super tieň je totiž čierna
Ja neplánujem kupovať slnečník

luci112
20. júl 2009

Tinika 33
Ale to je na každom kočíku, že so strieškou nezakryješ celý kočík, indie je môj tretí kočík a tie prvé dva tiež nezakryli celé dieťa

ooxy
21. júl 2009

ahojte, ja sa len pridam, ze tiez nemame slnecnik, ale moje baby su uz vacsie a chodime von, ked su hore...spinkavaju doma v postielke 🙂 ale su situacie, ked spali vonku a predne ako pise tininka33, ked som im dala sietku proti hmyzu, slnecnik nebolo treba, navyse ak som ich otocila proti slnku...

mikat
21. júl 2009

Ahoj, mna napadla este taka moznost s tou strieskou - daju sa na nej pootocit tie klbiky, ako ked pretacate vanicku v proti smere jazdy. Ale ak nechate striesku na povodnom mieste a len trosku otocite tie dva klbiky, tak by sa mala dat este viac dopredu...aspon si myslim, ze by to tak mohlo fungovat.

zuzi26
autor
21. júl 2009

mikat to uz mi tiez napadlo a asi to skusim, lebo mne to teda dost vadi, mala neznasa ked na nu svieti slnko a este ju mame stale len v leze, takze strieska nam niekedy tieni fakt dost malo, stale musim tocit kocik 😒 verim ze ked bude sediet tak to bude lepsie..V tomto to maju premakane talianske kociky PP a Inglesina, kde strieska naozaj zakryje cely kocik az po madlo aj v leze..no nic nie je dokonale 😉

zuzi26
autor
21. júl 2009

tak som to skusila to s tym ohnutim tych klbov na strieske a teda moc to neslo nizsie, nevadi plienka cez striesku to isti 😉 ale aspon som skusila ako sa prehadzuje ta strieska v pripade pouzitia vanicky..este mam otazku a o co potom zapnete tie cvoky na spodnej streche ked ju mate prehodenu?

tinika33
21. júl 2009

zuzi26
vzadu dolu tam kde je zapnutá tá plastová podložka to odopneš a zapneš tie cvoky
operadlo na nožičky musíš dat do najvyššej polohy
mrkni sa na MMB tá p. Silvia to nafotila

wanda1
21. júl 2009

Zdravím všechny,
pročítám dnes celé dopoledne tuto diskuzi. Je tu hodně užitečných informací o tomto kočárku. Chvíli mě to přesvědčí, že je to ten pravý, ale pak zas narazím na info,které mě odradí. Můžete mi někdo poradit, rozhoduju se mezi Jané slalom a Bumbleride Indie. Chtěla bych jak sporťák, tak vaničku (popřípadě tažku) a autosedačku. Co beru u obou jako mínus je, že se nedá přehazovat sporťák po i proti směru. Navíc jsem nikde nevyčetla, co vše je k bmb potřeba koupit a za kolik celý komplet výjde. U jané slalom jsem zatím našla nejlepší cenu za komplet 18.700 kč vč. nánožníku (cca 1.314,- kč). Mimčo čekáme v říjnu, takže moc té tažce nevěřím, že na zimu je pro mimčo ideální. Přece jenom korbička je korbička. Děkuji za každou informaci. Už to chci mít vybraný. Kdyby to nestálo tolik peněz, tak nad tím asi tak nepřemýšlím.

tinika33
21. júl 2009

wanda
my sme kupili komplet
od narodenia s autosedačkou ROMER BABY SAFE
vyšlo nás to 489 EUR v cene sme mali aj vaničku pumpu pláštenku a fusak adapter na autosedačku
ja som preferovala odnosnu vaničku nie je to taká makká ale boky su pevne
pohodlnejšie my bude dieťa vo vnutri obliect dat do vaničky a šup do kočíka
sestra mala korbičku a mala čo robit aby to nacvakla na kočík predsa dieťa + korbička
fusak to nie je lahke . Ked pojdem k lekárovi a bude spinkat nebudem musiet brat do ordinácie
celú korbičku . U JANE sa mi zdá zvonku dost obrovská a vo vnutri nie je o nič vačšia
Do 6 mes sa chodí dost po doktoroch tak som zvolila tuto volbu
U BMB preferujem že je športiak velmi kvalitný a má velke ložko
Sestra má 2 ročne dieta a to tam malo ešte dost miesta hlavne nad hlavičkou
Niektore kočíky maju nízke chrbtove opierky a potom detom hlavičky lietaju nemaju sa kde oprieť .
Dalšia vec čo je velmi dobrá je polohovanie nožičiek tiež je dostatočne velke a dlhe .
Dlžka ložka je cca 100 cm

mikat
21. júl 2009

zuzi26, som si myslela, ze by to tak mohlo viac clonit, ale skoda ze sa to neda...my sme kociarik uz zabalili a odlozili, aby sa nam este nezaprasil, predsa este mame 3 mesiace, kym sas nas Misko narodi....a manzel sa uz aj bal, ze budu dovtedy zodrate kolieska, lebo som ho kazdy den skusala 😀 . A teraz ma napadlo, ze niekde na mimibazare som videla taky doplnok k strieske, ze sa to tam nejako pripevnilo a bolo to ako pridavne clonitko...Ak to najdem, pridam odkaz...

ooxy
21. júl 2009

ahojte...ja som s bmb velmi spokojna...
ale musim sa zastat hlbokych vaniciek, pretoze predtym som mala ABC design zoom a mal hlboke vanicky...krasne velke, na dlzku neboli vacsie ako fusakotaska do bmb, ale na sirku je bmb 30 cm a korbicku som mala 40cm, bola lahucka, dobre sa mi niesla za striesku aj po lekaroch a uzasne jednoducho sa nacvakavala, len som to polozila na adaptery...a cvak...same to tam skocilo... my sme mali zimne deti, ocenila som velkost vanicky, pretoze sme sa tam dost dlho zmestili aj s fusakom...
takze ja by som moj vtedajsi kocik zimny nemenila...a teraz za nic na svete nevymenim BMB 🙂)

wanda1
21. júl 2009

Tinika díky za info. Co mě odrazuje od vaničky je, že je užší než korbička. Ale zas na druhou stranu bydlíme ve 4 patře bez výtahu a kamarádky mi tvrdí, že na to je taška nejlepší, že si to neumí bez ní představit, jak budu malé tahat v ruce. Taky mě u té tašky příjde, že na zimu je to nedostačující, že mimčo v tom není zas tak chráněné jako v korbičce. Kdybych vybírala jen sporťák, tak je to jednodušší, ale já potřebuju i něco na ten minimálně půl rok přes zimu, než budu moc dát malé do kačárku. BMB dělá i korbičku, ale nevím jestli to jde na Indii, to se budu muset ještě podívat.

hviezda22
21. júl 2009

čaute 🙂 , dnes som videla v Avione v Alltoys bumbleride kočíky, mali tam dvojičkovsky tyrkysovy - ten bol krásny, keby som mala chlapcov určo si ho vyberiem, videla som na zivo aj červenu farbu na inom tipe bumleride.

ten doplnok k strieške sa vola slnečná clona, vyraba ju napr. Teutonia...volakedy som ju mala, prichytáva sa dvomi sponami, no nebola som spokojná, stale to padalo,
nedržalo to dobre, navyše deti to vedia strhavat....je este jeden tip slnečnej clony, je pekne draha, jedna
mamina ju predava na MMB, ta zakríva celu strechu, je superná...dovoz tuším z Australie, existuje aj na dvojičkovsky kočík - ale na spojenú striešku - teda jedna v celku

mam vyskušany aj slnečník casualplay, tiez nič moc...idete na prechadzku a ako meníte smer jazdy slnko zakaždym svieti inym smerom....iné som nerobila, len som ten slnečník štelovala

podla mna je tato strieška super, vystačíme si s nou a tymi sietkami, tiez ich uz mame

wanda, keby som mala jedno dietatko vybrala by som si Jané Slalom, ja som bola pren rozhodnutá, velmi som ho chcela, pravdaže som este nevedela o bumleride....no ale prišli dvojky....som však velmi spokojná
na českej stranke dvojcatka.cz je na prvom mieste v predajnosti dvojičkovskych kočíkov 🙂
aaa naklikavací systém je jednoduchší a rýchlejší, vybrat vaničku z bumbleride je trošku tažšie

prenašat dietatko mozeš aj v klokanke-nosiči, su rozne druhy, tak sa rozhodni podla mozností ....pripadne ktory sa ti viac pači, určite su dobré oba

sloto
21. júl 2009

ja nieco take hladam tak aby mala mala tienene aj nozky ked lezi - myslis ze by to mohlo byt na bmbl fajn?

hviezda22
22. júl 2009

nie to som nemyslela, neviem to teraz najst

hviezda22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi26
autor
22. júl 2009

sloto to s tymi snurkami sa mi vobec nezda dobre, hlavne kvoli vecernemu slnku, ktore je nizko..hviezda mne sa zda to za nizsiu cenu lepsie..to drahe podla mna nesluzi ked mate dieta v leze, nezda sa mi ze to prekryje uplne..ja asi objednam tu priesvitnu clonu..len ci to nie je moc priesvitne, ako sa to vobec upne?

sloto
22. júl 2009

hviezda aha to na ceskom vyzera fakt super, no neviem ci to neobjednam aj. ked to dame na striesku bmb tak si myslim ze to bude az na nozky tienit

mikat
22. júl 2009

baby a z akeho je to materialu? da sa to prat? ta clona myslim....

chruminka
23. júl 2009

caute
tyrkysovy som este ani nevidela ,ale asi sa na neho pojdem pozriet do avionu mam rada take farby,ten tmavomodry som nechcela,lebo ja tmave farby nemam rada

mikat myslis ze budes potrebovat clonu?Ja urcite nie,lebo vsak babetka sa narodia na zimu a v zime toho slniecka vela nie je a ked je tak je take prijemne a v lete budu mat nase jezibabky uz vyse pol roka to uz budu sedkat takze si vystacime len so strieskou 😉 ,a keby im aj trosku na nozky slniecko svietilo tak to nevadi kvalitny kremik to isti hlavne ze hlavicky budu v chladku

mikat
23. júl 2009

🙂 no neviem uvidime...ci ju budeme potrebovat...ale ja som sa teraz pytala hlavne kvoli sestre...tej by sa zisla taka clona, lebo ju ma malinku na kociariku..

danu
23. júl 2009

beruskad • 20. júl 2009 o 21:56
Ahoj, chystám se koupit sportovní kočárek a líbí se mi Bumbleride Indie. Máte s ním někdo zkušenost? Máme dlouhé miminko, sami jsme dlouzí, často cestujeme a drandíme po lese cestou necestou (kde jsme odrovnali i předchozí kočárek) - a tenhle se nám zdá optimální. Ale nikoho, kdo by ho měl, neznáme...

tinika33 • 20. júl 2009 o 22:28
Ahoj a čo potrebuješ vediet .My sme ho kupili pred cca 3 dňami
Je skvelý 🙂 🙂 a to fakt neprehaňam . Žiadne plasty hlníková konštrukcia
nízka váha 9 kg a ide velmi velmi lahko . Dlžka je fakt velká to som ešte pri žiadnom športiaku nevidela.
Polohovanie má super i nožičky a opierku chrbátika. 🙂 🙂 🙂
Ak budeš niečo potrebovat tak napíš

tinika33 • 20. júl 2009 o 22:29
ešte doplním pozri si diskusiu na SK a tam sa dost o nom diskutovalo
Je to teraz velký favorit aj na zimu
🙂 🙂

beruskad • 21. júl 2009 o 07:43
No ráda bych věděla, jak je kdo spokojený. Zatím mi přijde bez chyby (až na barvy, ty se mi fakt moc nelíbí). Ale chtěla jsem znát názor někoho, kdo už s ním drandí. Mrknu na SK, díky za tip 😉

ooxy • 2d • 21. júl 2009 o 08:05
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ilci • 1d • 21. júl 2009 o 08:20
taky přemýšlím o koupi, diskuzi na českém jsem nenašla, tak si taky počtu na SK 😉

ilci • 1d • 21. júl 2009 o 08:32
nevíte, kde se dá vidět na živo?
nejlíp olomoucko 😀

beruskad • 21. júl 2009 o 08:39
Ilci, u vas nevim, ale na strankach vyrobce a na YouTube jsou s nim videa.

ilci • 1d • 21. júl 2009 o 08:57
zas nechci kupovat kočár jen podle netu
zkusím pohledat, přinejhorším sjedem do Bratislavy 😀 😀

tinika33 • 21. júl 2009 o 10:16
na stranke www.bumbleride.com
su predajci v ČR skus si dat EUROPE a tam klikni na cz hore su dealer locator
máš tam všetky predajne

tinika33 • 21. júl 2009 o 10:17
ja ešte pridám k tým farbám
v skutočnosti su nádherne hlavne táto kolecia 2009
vypracovanie poťahov je super 🙂 🙂 🙂

mikijana • 1d • 21. júl 2009 o 13:03
a jakou máš barvu?🙂také přemýšlím o jeho koupi...

tinika33 • 21. júl 2009 o 13:25
mám čierny LAVA zdal sa mi taký univerzálny
maju k nemu aj vela doplnkov
flísove deky a fusaky
tam skombinujem všetko
druhá volba bola vita ružová budeme mat dievčatko .
je nádherný tá ružová je so šedou
ale potom padla druhá volba na čierny keby bol druhý chlapec

mikijana • 1d • 21. júl 2009 o 13:40
přesně tak přemýšlím taky🙂, máme holku,ale v případě ještě 2.dítěte kluka tak si myslím, že ten černý bude pěkný elegantní.
můžu se ještě zeptat, má polohu do úplného lehu a jak se polohování ovládá?
a stříška je stahovatelná dopředu jako např. u PP?

tinika33 • 21. júl 2009 o 14:19
poloha je skoro do lahu v papieroch je napísane 170 st
polohovanie má vzdadu taký popruh a špeciálnu sponu
Nevime ako má strieška na PP nevidela som ju ale dá sadat dost dopredu hlavne ked je v sede

mikijana • 1d • 21. júl 2009 o 14:34
no je to těžké rozhodování, zvažuju mezi tady tím pak PP, Jané slalom, Bébe confort high trek a teď jsem koukala i na dakar nurse....dcerka už bude mít 6 měs. a v hlubokém mi nechce být, právě jsem ji zkoušela vozit v PP od švagrové a byla tam spokojená, to je jediný sporťák který jsem si vyzkoušela v terénu a byla jsem spokojena

ilci • 1d • 21. júl 2009 o 18:42
tak prcek má přes 9 měsíců a až na vyjímky - ve sporťáku si nemůže lebedit na bříšku a ještě sám nesedí, takže může jen ležet a nevidí tak ven - jezdíme v hluboké korbě, ale už mírně přečuhuje 😀

ilci • 1d • 21. júl 2009 o 18:43
ono by to chtělo dát ty kočárky vedle sebe a zkoušet je i s dítětem 😉

wanda1 • 21. júl 2009 o 18:55
mikijana taky jsem koukala po dakar nurse, ale moc chvály jsem na to neslyšela, navíc nejdou polohovat nožičky, takže dítě má nohy dole, což mi příjde blbý.

mikijana • 1d • 21. júl 2009 o 19:51
jo chtělo by to vidět a vyzkoušet na živo, já asi půjdu nakonec do PP, ten mám otestovaný

pepies • 1d • 21. júl 2009 o 20:04
ahojte,
Bumbleride Indie som videla v Alltoys, vyzera super, je priestranny, velke kolesa, lahka manipulacia. Kebyze nemame do terenu Quinny Speedy SX, hned by som ho brala.
Momentalne su kociky Bumleride v akcii - nanoznik je v cene.
Presne ako sa tu uz pisalo - je to velky favorit do terenu + na zimu 😉

ilci • 1d • Dnes o 17:11
tak zatím je na netu a naživo se mi ho v okolí nepodařilo sehnat

krista
29. júl 2009

f.miracle • 1d • Včera ve 22:07
Poohlížíme se po sporťáčku a zaujal nás kočárek Bumbleride India. Hlavně se mi líbí, že lůžko má délku 101 cm, což se bude hodit, protože náš cvrček má už teď v pěti měsících 70 cm 😀 Máte s ním někdo zkušenosti?

ilci
3. aug 2009

já ho právě pořád marně sháním někde naživo, ať si ho můžu ošahat

tinika33
3. aug 2009

ilci
my sme si ho kupili u nás v v predajni alltoys .
mám kamarátku v prahe a ona si ho bola pozriet v malvíku
zajtra si ho ide kúpit .
my máme od narodenia ale jej stačí športiak 😅 😅 😅
ja doporučujem je úžasný 🙂 🙂 🙂
skus sa pozriet na ich stránke bumbleride maju tam v českej verzii predajne