Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

chruminka
14. aug 2009

ale ten co sme boli pozerat my v enikibeniki ten dvojickovsky tak tie tasky tam neboli zacvaknute ani ked sme na ne nevideli tak neviem boli tam len vlozene a nezdalo sa mi to nestabilne ,lebo boli natesno....ale mozno ti poradia baby co maju tie kociky aj s tymi vloznymi taskami...

ayetka
14. aug 2009

ahojte som tu nova a čakáme babatko dievčatko v oktobri . Diskusie čítavam na modrom koníku odvtedy čo sme sa s manželom snažili o mimi. vela ste mi pomohli a teraz ked už začínam kupovat výbavu su vaše rady neocenitelne .
🙂 ku 🙂 pi 🙂kupili sme si kočík Bumbleride Indie aj s autosedačkou Romer Bay Safe Plus . Sme s kočíkom velmi spokojní
vaničku máme otočenu v protismere jazdy aj so strieškou . Ked si dáte hore držiak na nožičky no najvyššej polohy tak tam vanička sedí perfektne. Na tej bočnej strane su uchytky na zabezpečenie ale len vtedy ked je uložená v smere jazdy . Vtedy je držiak dolu . Je zabezpečená aby nevypadla keby ste cheli s kočíkom behať .
Autosedačku doporučujem patrí medzi najplepšie autosedačky na trhu a má dobre crash testy.
😉 My 😉 sme ho boli pozriet v alltoysi ale nakoniec sme si ho objednali cez net . V alltoysi ho nemali v ponuke aj s autosedačkou . Kupili sme ho od tej p. Silvie z mimibazaru v plnej výbave . Nám zaslal celý návod
ak chcete nejake informácie pošlite mi e mail aby som tu nerobila reklamu .
😕 😕 Ja doporučujem 🙂 🙂 🙂

alali
15. aug 2009

Vanicka sa da v pohode zacvaknut, aj ked prehodite striesku tak, aby ste na babo videli. Jednoducho otocite vanicku o 180 stupnov, aby vam tie klipsy na upevnenie dociahli do tych dierok. Podla vyrobcu je teda vanicka akokeby hore nohami, ale ucel to splna 🙂

skybaby
16. aug 2009

alali dik tiez ma to napadlo ze ked vanicka nema striesku tak by mohlo byt jedno ako je tam vlozena 😉

zajo79
17. aug 2009

ayetka..nic proti kociku, ale pokial ho neskusas z babatkom, tak moc odporucat ho nemozes... nic v zlom, ale to je fakt, ze muchy na kociku vyzistis az ked s nim chodis kazdy den a prekonavas nastrahy beznych ulic. 🤐

fryer fakt nikto nema? 😕

ayetka
17. aug 2009

zajo79 ja viem že v reále je to až vtedy ked sa mimi narodí .
Ja som si ho ale kupila až potom ked si ho kamarátka ktorá má 9 mes dieťa kupila v ALLTOYSE
Chodím teraz s ňou von a už aj trenujem . Čiže mám už niečo aj ja vyskušane sice nie s vlastným 😉 😉
Chodíme hlavne do terenu a horšie cesty zvládne na jednotku .
Kamarátka ale nemá verziu od narodenia .
Ty si ten FLYER videlá naživo alebo vobec . ?
Podla mna chod do Alltoysu aj s mimčom a vyskušaj si ho tam. Ale to ti asi nebude stačiť.
😝 😝

zajo79
17. aug 2009

jaaaaaaaaaj, tak potom pardooon, beriem nazad.

bola som v alltoyse, videla ho nazivo a malemu sa v nom moooc lubilo...

tak som chcela vediet, ci niekto ho nema. Ked je rucka preklopena, tak sa s nim nanic chodi, to som zistila aj v obchode, ale ja preklopenu rucku mavat neplanujem ak ho kupim...

chruminka
25. aug 2009

tak my uz mame kocik doma akurat ho vybalujeme....drahy sa ho pokusa dat dokopy a ja rozbalujem vsetko co je k tomu a vytesujem sa ako male detsko na vianoce a mozno este viac 😵

serafinka1
26. aug 2009

ahojte vidím, že je tu reč o bumbleride, ja mám na predaj Bumbleride Indie Ruby (červenej farby) je malo použivaný v záruke, som nútená ho predať, lebo čakáme druhé dieťa a potrebujem iný kočík. Vážnym záujemkyniam dám viac info cez IP alebo mail.

mmacko
1. sep 2009

Ahojte,
rada by som sa spytala, ci je Bumbleride India odpruzeny. V poslednom case zistujem, ze takych kocikov je strasne malo, aby bol kocik "makky".
A mate skusenosti s tou vloznou taskou?
Autosedacka sa da dat len na sportiak, neda sa nakliknut na konstrukciu?
Sportiak sa asi neda otocit do oboch smerov, ze?

Dakujem za odpovede.

luci112
1. sep 2009

pozri si www.bumbleride.com tam máš všetko o týchto kočíkoch pekne popísané a o všetkých typoch

mmacko
1. sep 2009

Luci, dakujem za link.
Ja som sem pisala preto, aby som zistila o tomto kociku uz od mamiciek, ktore ho pouzivaju. Hlavne o tom odpruzeni. Lebo na strankach pisu skoro o kazdom kociku, ze je odpruzeny a maloktory v skutocnosti je.

luci112
1. sep 2009

mmacko
ja mám Indie a ten má odpružené kolesá mám ho už druhý mesiac a som s ním maximálne spokojná, hlavne to že je lahký len 9kg a lahúčko sa skladá

mmacko
1. sep 2009

Luci, dakujem za info.
pojdem si ho omrknut nazivo. Na mimibazare ho ta pani Silvia ponuka za cca 490 eur aj s taskou na babo aj s autosedackou.

mmacko
3. sep 2009

Taaak, dnes som bola okuknut Bumbleride Indiu v Alltoyse.
Ako sportak je to fakt No 1, je odpruzeny, velke lozko, lahka manipulacia....a v tej ruzovej - tiez laska na prvy pohlad 😉 .

Len pre 3-4 mesacne babo mi pride ta vlozna taska uzka a aj to,ze kedze sa lozko neda uplne sklopit, tak by bolo babo trosku dole hlavou. Mate s tym niektora skusenosti?
Inak, ta strieska sa uplne lahko prehodi, ked chcete mat babo vo vloznej taske oproti sebe, normalne sa vyberie, tie "drziaky" na streche sa otocia a nakliknu zas do povodnych dierok.

Ked budem lete uvazovat o golfkach, tak nepojdem do golfiek ale do Indie 🙂 , ked som potom skusala napr PP Pliko 3, co boli moje golfky No 1, tak des, urcite namiesto toho Bumbleride Indiu, je maly po zlozeni, takze je fakt super.

alali
4. sep 2009

My mame 4 mesiace a uz som odlozila vanicku 🙂 Maly sa zacal pretacat a hrozne ho to jedovalo, tak som ho radsej priputala v tej najnizsej polohe v sportovej verzii a je stastny. Ma tam kopec miesta. Myslim, ze je to v pohode. Krasne nanho vidim cez okienko.

skybaby
20. sep 2009

ahojte, tak my sme vcera konecne objednali bumbleride indie v cervenej farbe a uz sa veeeeelmi tesime 😵

luci112
20. sep 2009

skybaby
ahoj budeš spokojná s kočíkom ja mám zelený 🙂 🙂 😎

zuzi26
autor
25. sep 2009

caute, ako ste spokojne, tie co uz jazdite s indie? My uz pouzivame tusim 3 mesiace a sme spokojni..len mi fakt vadi to dvihanie opierky, este stale nemam na to grif, aby to islo lahko..ako to robite? Uz ste niektora cistila potah, my uz mame zopar fliacikov a chcem to vycistit, ako na to?

luci112
25. sep 2009

zuzi26
Kočík sa dá celý pekne doslova "vyzliecť" aj strieška, ja som ho prala na ručnom praní na 30stupňov a vypral sa pekne, dala som tekutý prací prášok

luci112
25. sep 2009

a ešte čo sa týka dvíhania opierky tak kolenom si ju potlačím a rukami pritiahnem alebo lakťom si ju podržím, nemám s tým žiaden problém v pohodke

innes
26. sep 2009

Ahoj holky, mohla bych vás poprosit, kdo už máte kočárek doma, jestli ho nemáte nafocený jak vypadá s autosedačkou a vloženou taškou(korbičkou), na netu jsem našla jedinou fotku a tam to vypadalo otřesně. Moc děkuji.

lucy82
26. sep 2009

Ahojte holky, máme doma taky tento kočárek a chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte problémy se zapínámím stříšek na cvoky? Mě ty cvoky na jedné straně nesedí, jsou proti sobě dva stejný a tím pádem to tam nejde cvaknout ☹
Nu a ještě jedna otázečka, máme tu deku a ještě fusak fleesový který by měl jít i do autosedačky, otvory pro bezpečnostní pásy tam jsou sice naznačený ale jsou zašitý, máte to taky tak?!

hviezda22
26. sep 2009

lucy, mne cvoky idu zapnut, asi budeš mat nejaky chybny kus, daj ho reklamovat
Ja ten fusak nemam, ale tipujem, netreba ich len prestrihnut? Su tam vyšité dierky, nie?

zuzi26
autor
28. sep 2009

lucy krasny je ten ruzovy, super! Ta strieska sa ako vyzlieka, ci to si prala aj s tou konstrukciou? 😅

luci112
28. sep 2009

zuzi
strieška sa len s tou konštrukciou dá prať, trochu som ju nechala vo vani vo vode a potom s hubkou.Myslela som že kočík sa dá pekne jednoducho zvlieknuť.

chruminka
29. sep 2009

lucy krasny je fakt aj my sme chcely pre jezibabky tento ruzovy,ale mali ho len v kolekcii 2009 a my sme chceli kolekciu 2008,tak sme nakoniec zobrali zeleny aj ten je pekny,ale ten ruzovo sedy proste nema chybu 😵
a presne ako pise hviezda musis to prestrihnut medzi tym zasitym ako ked sa robi dierka na gombik

skybaby
29. sep 2009

baby my mame kocik objednany a vcera som ho ukazala rodicom v obchode a ti ho teda poriadne skritizovali 😠 ze ta vanicka je strasne uzka a mala sa tam urcite poriadne nezmesti a ze trojkolky su nestabilne 😠
no dufam teda ze nebudu mat pravdu, lebo ja sa na nas indie uz velmi velmi tesim 😉

lucy82
29. sep 2009

Holky moc moc děkuji 😉
No kočárek už reklamovat nebudu, našiju tam suchý zip a když nejdou cvočky tak se to přichytí tím zipem. On moc v ČR není a já už ho budu potřebovat co jedřív asi 🙂

Chruminko a jaký je vůbec rozdíl v 2008 a 2009? Mě se moc nelíbí ty kolečka u 08 ale jinak nevím jaký je tam vlastně rozdíl?

ooxy
2. okt 2009

lucy82, rozdiel medzi kolekciami je mezdi kolesami...ako si spominala. dalej v kolekcii 2008 sa k sportovej casti dodavaju zipsovatelne nanozniky, k 2009 fusaky.dalsi rozdiel je v systeme dvihania a sklapania opierky chrbta.
v kolekcii 2008 je taky zelezny mechanizmus, krasne sa to da jenou rukou a v kolekcii 2009 je to dvihanie spravene pomocou snurky, co je trosku nemotornejsie na vyklapanie jednou rukou... vacsinou si musis pomoct oboma.
aspon teda pre mna bolo vyklapanie 2009 menej pohodlne, mala som moznost si odskusat aj ten aj ten system a preto som sa rozhodla pre kolekciu 2008.

no a rozdiel je vo vybave, teda aspon bol v aprili tohto roka, ked ja som kupovala indie twin, co tiez rozhodlo o vybere kolekcie v mojom pripade. k 2008 bolo vsetko v cene /pre sportovu verziu - plastenka, sietka proti hmyzu, nanozniky, pumpa, drziak na flasky/ okrem tasky na kocik. ku kolekcii 2009 by som si fusaky a plastenku musela dokupit v tom case, nemam prehlad uz teraz, ci sa to zmenilo...pripadne ci su nejake akcie.