Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

kukina27
13. máj 2012

Ahojky.
Zadívala jsem se na tento kočárek 🙂 Bohužel jsem neměla šanci ho vidět a zkusit na živo. Bydlíme na vesnici, kde máme polní cesty........Myslíte, že by jsme to s tímto kočárkem zvládli?? Na první dítko jsem měla casualplay a docela spokojenost, až na to, že je kočárek malý. Tento má ložnou plochu 100cm, což je super!!! A ještě se chci zeptat na stříšku. Je polohovatelná jen když dítko sedí, nebo jde stáhnout k madlu i při poloze v leže??

drobec33
13. máj 2012

@kukina27 Ahoj. Ja si myslim, ze s nim budes urcite spokojna. 😉 Mne vyhovoval po vsetkych strankach. Jedina chyba pre mna na nom bola, ze nie je pre dve deti 😒 Iba preto som ho predala. Prikladam ti link kde mam fotku, aby si videla strechu, ked je opierka na lezato. Netusim, ci novy model ma strechu s moznostou polohovania este nizsie.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/drobec33/?po...

Drzim palce pri vybere 🙂

6mia6
13. máj 2012

@kukina27 ahoj aj mne sa pozdáva tento kočík a mám ten istý problém ako ty - vidieť ho naživo. Odkiaľ ho budeš objednávať?? Ešte váham nad baby jogger

silvusa1
15. máj 2012

Tento kočík je vhodný do terenu priam stvorený do neho ma velke kolesá a nafukovacie .
Polohuje sa samostatná opierka chrbátika. Teraz sa dá sklopit do uplneho lahu a dlžka je až 100 cm .
Na nových modeloch je strieška o 12 cm dlhšia. a ked je v lahu tak sa dá tiež sklopit.

silvusa1
15. máj 2012

vydržte cca 2 týždne a budu zlavy u dovozcu na INDIE

6mia6
15. máj 2012

@silvusa1 to znie lákavo

silvusa1
16. máj 2012

ano ano pripravujeme

drobec33
17. máj 2012
mimca20
17. máj 2012

@drobec33 nie dik mrknem si ho k veceruu diky diky

mimca20
21. máj 2012

@silvusa1 Ked bude realny nakup Indie daj vediet... Dik

mimca20
21. máj 2012

@drobec33 dik tento inzerat som nevidela 🙂

kukina27
4. júl 2012

Moc děkuju za fotečku!!!
Mimčo se má teprve narodit a tak sporťák bude třeba až cca za rok......Ale už teď se poohlížím abych byla v obrazu. Líbí se mi strašně moc!!!! Jen se bojím té poruchovosti a toho, že u nás není k sehnání ☹

beatrisss1
7. júl 2012

Baby da sa sedacka otocit aj prot smeru jazdy?dik

drobec33
9. júl 2012

@beatrisss1 nie neda, sedacka je na pevno pripnuta o konstrukciu. Vobec to vsak nevadi, je hore velke okienko cez ktore sa mozes na dietatko pozerat 😉

beatrisss1
9. júl 2012

@drobec33 hej? tak super aspon tak,to okno som si nevsimla.Inak dnes som citala,ze tento kocik bol vyhlaseny za nebezpecny,ze sa sedacka samovolne sklapa ci co a vraj to moze pricvaknut ruky malemu,no som sokovana,teraz zvazujem ci je to naozaj tak.Ty mas ten pre jedno dieta??si spokojna?

drobec33
9. júl 2012

@beatrisss1 ja ho uz nemam, mala som. A bola som s nim nad mieru spokojna 🙂 Jediny dovod preco som ho predala bol ten, ze som potrebovala surodenecky, bola som znova tehotna. Ak sa chces cokolvek opytat, kludne sa pytaj.

madamecrazy
27. okt 2012

Máme celkem čerstvě doma Indie v barvičce Aqua a jsem z něj nadšená 😎 kočárků jsme vyzkoušeli již více než dost a tento je jeden z nej! Dnes napadl první sníh a obstál v něm na jedničku, tím, že váží pouhých 9 kg, jede neuvěřitelně lehce, nezapadává a přejede úplně všechno 😀

madamecrazy
27. okt 2012

se super pláštěnkou

ifkael
27. okt 2012

@madamecrazy tiez nad nim uvazujem. Kolesa su nafukovacie,ci vzduchove?

madamecrazy
28. okt 2012

Kolecka jsou nafukovaci, kdyby byly vzduchove, byla by vaha kocarku zase o neco vyssi, takze tady je opravdu vse podruzene te vaze 🙂

lilitela
15. nov 2012

@madamecrazy A kde si ho kupila, prosim ta. Nepremerala by si mi chrbtovu opierku? Ked ju mas v polohe "sed", tak by ma zaujimala dlzka (vyska opierky) a sirka opierky, ale skor v oblasti, kde maju deticky ramienka. Dakujem ti.

ifkael
15. nov 2012

@lilitela myslim, ze @madamecrazy ho uz predala...

@madamecrazy nechala si si gtcko?

zojec
16. nov 2012

@lilitela kocik je dostatocne siroky 🙂 doteraz v nom spava moja 2,5 rocna dcera 🙂 dlhy je cca 1meter a opierka je siroka vsade rovnako, aj v sede aj v ramienkach 🙂 cca 35 cm

lilitela
16. nov 2012

@zojec dakujem ti. Dievcata neviete kde je k videniu v bratislave? Nie dvojickovsky ale single. A kde ste si ho kupili vy?

zojec
16. nov 2012

@lilitela oficialny predajca je tu: http://www.bumbleride-shop.com/indie/bumbleride... , ja som ho objednavala cez nich pred 2,5 rokmi 😉 a obzerat som ho bola v hrackarni altoys v BB, myslim, ze ho tam najdes doteraz, alebo napis predajcovi, oni budu vediet, kde si ho mozes kuknut 😉

sasrnka
16. nov 2012

@lilitela Ja som ho kedysi kupila v Alltoys v Avione. Ale neviem, ci ho tam maju aj teraz. Treba tam zaolat. Chcela som pzriet na nete, ale nejde mi nacitat ich stranka.

lilitela
23. nov 2012

@sasrnka
@zojec Ahojte, no tak som ho bola pozriet a okrem mnohych vyhod som si vsimla zopar drobnosti. 1. velmi tazko sa mi nastavovala vyska chrbtovej opierky tym pasikom, zadrhavalo sa to a tak. Predavacka ma presviedcala, ze sa to rozbeha. Pytam sa vas, rozbehlo sa vam to, teda? 😀 A hned s tym suvisi druha vec, kedze to nastavovanie islo ztuha, ani za svet som nevedela opierku dostat do takmer vzpriamenej polohy. To znamena, ze bol ten uhol väcsi, nez u inych kocikov a predpokladam, ze moja mala sa bude neustale naklanat dopredu a vlastne opreta nebude. Neviem, z akeho roku bol ten model, maju to aj vase tak?

zojec
23. nov 2012

@lilitela to davanie do lahu nie je prave najlepsie vymyslene, ale rozbeha sa to, to je pravda.. len treba tahat presne v strede priamo dole, lebo sa to zvykne kadejako poposuvat. chce to prax. a do vzpriamenej polohy ho nedas.. len do takeho polosedu. moja v nom hned zaspala, tak som to neriesila.. ked chcela byt v kociku tak uz mala viac ako rok, a to ho potom (a vlastne doteraz) pouzivala len na spanie.. maly sa v kociku nevozi vobec, mam satku 😉 ziaden kocik nie je 100%.. osobne by som uz tolko nad ziadnym nespekulovala na tie moje antikocikove deti 😉

sasrnka
23. nov 2012

@lilitela opierka sa neda dat uplne kolmo, ale nejako som to velmi neriesila. Malej to bolo jedno. A mavali sme tam aj podlozky, tak tym sa to trocha zmenilo. Co sa tyka polohovanie, sedadlo mi dolu islo uplne v pohode, nic sa nezadrhovalo, len ked som ho chcela dat hore a bolo tam oprete dieta, tak mi to neslo tak rychlo. Chce to prax. Zabrzdit kocik a trocha si pomoct kolenom. Ale to je pri vsetkych kocikoch, co maju takto vymyslene polohovanie(teda aspon pri tych, co som skusala).
Ja velmi lutujem, ze sme nemali nejaku neutralnu farbu, lebo by som ten kocik nedala prec. Aj teraz nad nim rozmyslam, ze vymenim buzz za Indie, ci nieco podobne 🙂

veronika.h
9. dec 2012

Ahojte holky, psala jsem tu cca před dvěma lety o tom, že máme Indie 2009 s prasklou konstrukcí. Kočár mi opravili u výrobce, ale u druhého dítěte konstrukce praskla zase na jiném místě - v místě skládání. A to už si musím zaplatit sama, poslali mi náhradní díly za 1800,-Kč a já tu musím najít cykloservis, co mi to opraví. Kočár je nádherný, ale myslím, že když se dvakrát stane něco takovýho, tak se jedná nekvalitní výrobek ☹ . A to jsem kočár používala vesměs jako druhý kočár a vozila ho víceméně v autě, žádný náročný terén jsme pravidelně neabsolvovali☹