Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

bobos
6. máj 2010

Ahoj holky, tak dnes jsem nový kočárek velebila v autobuse. Byly tam 3 kočárky, já nastupovala jako poslední, tak jsem se v pohodě vlezla do uličky a ještě tam mohli lidé chodit! 😉 😉 🙂

lidyes
6. máj 2010

Ahoj holky, používám tenhle kočářek cca 14 dní a zatím jsem nepřišla na žádné negativa, lehký, skladný, výborné jízdní vlastnosti i v terénu (vyzkoušeno). 🙂 Ale je fuška ho sehnat, chtěla jsem novou sezónu,ale ta bude asi až někdy v červnu ,tedy v barvách lava a seagrass, takže mám 2009, která je taky těžko k sehnání.

maska1
12. máj 2010

ahojte 😉 tak vám chcem napísať, že už som sa aj ja stala majiteľkou tohto super kočíka, mám farbu spice, aj keď som chcela zelenomodrý. Ale teraz by som ho zaň nevymenila, proste je super, krásny, vďačím zaň p. Vašekovej z mmb, ktorá mi ho zohnala 😎 Chcela som sa vás opýtať, že v návode píšu, že max. nosnosť tašky na kočík je 700 g, ja mám tašku ťažkú asi 1,5 kg, či sa mi kočík neprevráti, keď ho zavesím na madlo 😉 zatiaľ dík za odpoveď

skybaby
12. máj 2010

maska ja mam tu tasku vacsinou uplne narvatu 😀 nahradne oblecenie, plienky, utierky, voda, nejake jedlo, hracky ...... mozes ju zavesit na madlo ale treba potomfakt davat pozor 😉

zojec
12. máj 2010

mne dnes tiez prisiel kocik ruby.. 🙂 este caka na zmontovanie, ale uz teraz som nadsena.. 😀 asi ho budem kocikovat po dome az do porodu.. 😀

maska1
12. máj 2010

sky díky 😉 skúšala som ju včera zavesiť, a nezbadala som, že by to ovplyvnilo stabilitu kočíka, tak super 🙂
zojec a ešte uvidíš ako si ten kočík bábo zamiluje 😎 ja keď som včera do kočíka posadila malého, tak sa tak vytešoval až sa triasol 😀 😀 😀

zojec
12. máj 2010

no verim tomu.. 🙂 ja ten kocik milujem uz asi pol roka.. som sa nevedela dockat dna, kedy konecne pride.. 🙂 teraz uz len pockat na babatko.. 😉

lidyes
12. máj 2010

Ahoj holky, nevíte náhodou jak je to s taškou (jam pack) jestli se dá přidělat na kočárek nebo k tomu musím dokoupit nějaké klipsy? Když jsem se divala na nějaké videa o tomhle kočárku,tak tam nikde ta taška nebyla připevněná, pouze použitá jako batůžek nebo kabelka přes rameno,tak nevím. Díky.

zojec
12. máj 2010

lidyes, k taske na rucku, treba dokupit speci klipsy.. su take na suchy zips a tak sa to tam pripne....

zojec
12. máj 2010

lidyes, dala som kocik do albumu.. tam tie uchytky pekne vidno.. ja som ich dostala gratis, ale myslim ze stoja okolo 6€

lidyes
13. máj 2010

zojec, dík za odpověď. Mám ještě jeden dotaz, nevadí ti ta taška při chůzi?

zojec
13. máj 2010

urcite nie.. je dost vysoko.... a nie je taka velka aby vadila.. ale pravdu povediac som s kocikom jazdila len po dome.. 🙂 ale nevadilo mi to.. strieska je nizsie ako taska...

dida81
13. máj 2010

😀 Caute bumbleriderky 😀
Taska pri chodzi určite nevadi,, s vahou nejakou tazkou nemam skusenost..

Ale zaujali ma tie cvoky na tasku.. aj ja také chceeem,,kde ich zoženiem? 😅 😅
Ja nosim tasku len tak prevesenu..... ani som nevedela, že také niečo je...
Ak niekto mate link, kde sa daju kupit,, prosim dajte ho sem,,, alebo to su neutrálne?

zojec
13. máj 2010

dida, ja som tie cvoky dostala ku taske, od p. Vasekovej.. myslim ze ked napises do rolsit@rolsit.sk, tak ti ich poslu.. 🙂 su to originalky,zabalene v takom peknom puzdierku.. cena cca 6€ ale nie som si 100% ista..

mauzos
13. máj 2010

Dida tu ich mas http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6102969&tab=10 Predavajuca je pani Silvia, co spominala zojec 😉

dida81
14. máj 2010

Baby- musim sa vam priznat....ved aj my ich mame..ale my s MM sme nevedeli na co to je,,tak sme to odložili,,a teraz kuk ,že ved to máme..no ešte že ste poradili..ja trubka nosim tasku prevesenu.. 😀 😀 😀

zojec
14. máj 2010

dida 😀 😀 😀 v pohode.. ja som ku kociku nasla dvoje popruhy a vobec neviem k comu su... 😉

maska1
14. máj 2010

zojec jedny sú na behanie, to znamená, keď ich pripútaš ku kočíku a náhodou spadneš pri behu, tak to je na to, aby ti kočík neušiel, ale tiež neviem, kde sa to pripína 😀

zojec
14. máj 2010

hm... to su tie take dlhsie co maju dve uska na jednej strane a jedno na druhej?? a nie je nebezpecne s tym kocikom behat?? no neviem si predstavit ze spadnem.. to potom aj s kocikom, alebo si prinajlepsom on vybijem zuby.. 😀 😀 😀

mauzos
14. máj 2010

Zojec to s tymi dvoma usami na jednej strane a jednym na druhej mame aj my a dodnes netusime na co to je 😀

zojec
14. máj 2010

no mauzos, som na to kukala ako puk.. a fakt som neprisla na to , na co to je.. 🙂 baby dajte nejake napady.. 😀

mauzos
14. máj 2010

Ty si este len tehu, ale nasi uz mali rok a neprisli sme na to 😀 Myslela som ze to ma suvis s dvojickovym kocikom, ale ked to mas aj ty, tak fakt neviem 😝 Aj ja budem rada, ked mi niekto napise na co to je, uz len zo zvedavosti 😉

fefferonka
15. máj 2010

ja mam bumble indie twin - cierny, a som velmi spokojna. Jedine, co by som mu vytkla je ta mala taska, ale to je "moucha" 🙂

kockovanka
16. máj 2010

Čaute. Ja už chodím 2 mesiace s Adamkom a som vééééľmi spokojná. Kočík je úple úžasný, manžel mi ho na spoločných prechádzkach nechce ani požičať. A vanička od narodenia má vlastnú striešku takže sa nemusí nič otáčať a vanička sa dá nacvaknúť aby sme na malého videli.

eliska17
31. máj 2010

Ahojte, viete mi niekto poradit kde na vychodnom Slovensku maju tento konciar na predajni? Rada by som si ho sla obzriet.

zojec
31. máj 2010

eliska, skus nejaku predajnu ALTOYS, v nejakom shopping centre.. tam ich mavaju.. 😉 aj ked neviem ci prave teraz, lebo sa caka na novy model.. 2009 su vacsinou vypredane.. ☹

eliska17
1. jún 2010

Ahoj Zojec, uz som skusala ALTOYS v Optime, ale Bumbleride nemali. Tak skusam dalej... Dakujem

culicka
4. jún 2010

Čaute .Mám tento kočík tiež zaistený cez bazár tak som naň hrozne zvedavá.Len sa chcem opýtať budem mať štvorkolesový akú máte s ním skúsenosť,nehrká neviem aké je tam pérovanie a čo v zime predsa sú to malé kolieska.Máte tu veľa príspevkou čítala som len neviem či píšete o trojkolke alebo štvorkolke.Uvítam všetky skúsenosti a vopred ďakujem

zojec
5. jún 2010

culicka.. bumbleride inde je trojkolka... takze ty mas asi Flyer, ked spominas male kolieska.. myslim, ze aj o nom je tu tema.. 😉

joy82
10. jún 2010

Ahojte baby, dnes jsem dostala takovou informaci, že kočárek BMB 2010 už na trh nedojde. Někdo se začal prý vrtat v tom, že nemá licenci z EU, tak než by se toto vyřídilo, trvalo by to 3 měsíce, pak další měsíc doprava sem. Takže bude k mání až na začátku novýho roku kolekce 2011. Ti, kdo propásli kolekci 2009 a tu trochu z 2010 a naivně čekali na další várku, stejně jako já, mají smůlu :(