Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

svistik
13. apr 2013

ten prvy link som nejako zle skopirovala ☹

svistik
13. apr 2013

a uz som nasla aj tu, ze sa to riesilo par stranok dozadu...
a ak chcete pozrite si tu diskusiu... http://www.emimino.cz/diskuse/bumbleride-indie-...

veronika.h
22. apr 2013

@svistik Ahoj, jámám indie seagrass z roku 2010 a praskla mi konstrukce po ruce používání - to mi ještě uznali jako reklamaci, ale celkem se cukali, že je to moje vina apod. No a pak mi praskla posruhé letos u druhého dítka v místě, kde se skládá a to jsem si už musela zaplatit sama. Jinak je kočár fajn

svistik
22. apr 2013

Dakujem za odpoved... no uz som ho kupila... presvedcila ma ta hmotnost 🙂 Ale normalne sa bojim ... mam pocit, ze ked idem len na obrubnik, tak sa ta konstrukcia prehyba... no dufam, ze to je len hlupy pocit... No uvidim... este poskusam, ak sa mi to nebude zdat, tak vytiahnem golfac a tento predam...

svistik
22. apr 2013

@veronika.h Dakujem za odpoved... no uz som ho kupila... presvedcila ma ta hmotnost emoticon Ale normalne sa bojim ... mam pocit, ze ked idem len na obrubnik, tak sa ta konstrukcia prehyba... no dufam, ze to je len hlupy pocit... No uvidim... este poskusam, ak sa mi to nebude zdat, tak vytiahnem golfac a tento predam...

veronika.h
23. apr 2013

@svistik Neboj, stejně to neovlivníš. Buď je to vadnej kus nebo ne. Já jsem s ním spokojená moc🙂 😎 . Tak ať slouží 🙂

svistik
23. apr 2013

Ďakujem moc 🙂 Pekný deň

zojec
30. apr 2013

@svistik ja som kupovala v roku 2010 a nemam s kocikom ziaden problem.. pouzivam ho len pri starsej dcere, teraz uz len na spanie, ale drzi uz skoro 3 roky 😉

svistik
3. máj 2013

@zojec To ma tešíí 🙂 Dúfam, že to aj ja budem môcť povedať 🙂

kukina27
14. máj 2013

??????? Jakou máte v indii podložku????

svistik
30. jún 2013

@kukina27 ja mám univerzálnu... emitex

tyta
21. júl 2013

Ahojte, najde sa niekto, kto predava Bumbleride Indie vo farbe ruby? Ak ano, poprosim kontaktujte ma cez IP. Dakujem.

cmelica
23. júl 2013

Kupim kocik bumleride indie! ma niekto na predaj??? nikde na bazariku nieje a ak aj tak uz predany.DAKUJEM 🙂

michelle1
2. aug 2013

Jaký fusak se vejde do korbičky? A jak jste řešili tašku?

zojec
5. aug 2013

@michelle1 fusak velmi neporadim, mam letne deti, ale bmb ma svoje fusaky a tie sa tam vojdu urcite, tak isto tasku som mala original aj s hacikmi, ale da sa tam zakvacit hocico, len treba davat pozor, aby neboli tasky velmi tazke, lebo mozu prevratit kocik.

mianpa
10. sep 2013

Majitelky tohto skveleho kociku aky je na snehu , ako sa sprava? Mam jane slalom na phil a teds vibe no uz ma omrzeli a chcela by som to zjednotit bo jane uz drzim len koli zime

marianna988
30. sep 2013

Ahojte mamičky aj my vážne uvažujeme o tomto kočíku, nemáte niektorá na predaj Uni alebo chlapčensku farbu, všade nachádzam len ružové a samozrejme v rozumnej cene.

magie27
23. okt 2013

Ahojte, chcem vás poprosiť, nemáte niekto na predaj skejtík v dobrom stave bumbleride? Ďakujem

veronica30
26. okt 2013

@katy2205 ahoj mozes mi povedat vahu kocika?? a ci je odpruzeny?dakujem

matafilipova
11. nov 2013

@svistik Ahoj, nám včera praskla konštrukcia na tom istom mieste (na oboch stranách) na dvojičkovskom kočíku,prosím vieš mi poradiť dáky servis kočíkov? Dalo sa to na tvojom dáko opraviť? Maťa

svistik
12. nov 2013

Ahoj, no mrzi ma to... ja som len pisala skusenosti mamiciek ktore som nasla, ale mne sa to zatial nestalo... no dievcata pisali, ze treba cez predajcu riesit to ako pozarucny servis a ak si to kupovala z bazaru tak zistit origo servis... neviem inak poradit... A nevies aky rok vyroby mas?

madormi
15. nov 2013

@matafilipova známá nechala svařit normálně v autoservisu 🙂 pokud už není v záruce řešila bych to tak, pokud je tak šup na servis....

madormi
15. nov 2013

@veronica30 bumleride moc dobře odpružený není, má jiné výhody ale toto zorvna nic extra- teda měla jsem typ 2010 nevím jak nové...

matafilipova
16. nov 2013

@svistik dakujem 🙂

svistik
16. nov 2013

@matafilipova nie je za co... velmi som nepomohla ☹ Potom mi prosim napis ako si dopadla... ci ti to nejako poriesili. Dakujem

muska
3. dec 2013

Baby, pridavam sa do klubu - mam bumbleride Indie a prave vcera na prechadzke som si vsimla, ze mam tiez prasknutu konstrukciu na kociku, takze kocik nepouzitelny... . Mrzi ma to, lebo to bol super kocik a o to viac, ze s golfacom si v zime moc nepomozem. Len nechapem, ze sa to stalo uz viacerym, asi tie kociky nebudu tak celkom OK. Ako ste to riesili? Moj uz nie je v zaruke.

upam
1. jan 2014

Mate niekto problem s konstrukciou s verziou 2013? Alebo je to len zalezitost starsich modelov

matafilipova
4. jan 2014

@muska aj nám praskol - indie twin (a to v nom boli len 2- 3 mesacne babatka ☹ ), manžel išiel do baumaxu, pokúpil dáke spojky a opravil to - ale teraz sa už kočík samozrejme nedá zložiť (len ak by sa to celé odskrutkovalo)