Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

kytky1
8. aug 2011

já jsem v Malvíku reklamovala taky kočárek a proběhlo to zcela hladce. Dokonce mají náhradní půjčovací kočárky než se reklamace vyřídí, takže bych se toho nebála avianko 🙂

veronika.h
9. aug 2011

Ahoj holky,
psala jsem tu loni v listopadu o prasklé konstrukci na kočárku Indie 2009. Reklamace byla vyřízena - prý v rámci zachování dobrého jména firmy na její náklady a vada byla způsobena špatným používáním kočárku. ( No jak jinak, kočárky jsou přece na dívání a ne na vožení dětí😝pp)). Trvalo to asi měsíc, pak ho poslali, v místě prasklé konstrukce i na druhé straně byl navařenej silnější plech, takže očividně věděli, která bije a kde mají kočárky slabinu. Zajímalo by mě, jestli ta nová kolekce bude mít toto vyřešený. Já kočár každý den skládám do auta, takže možná jsou ty místa namáhány častěji. Teď čekáme druhé mimi a já bych si ho chtěla nechat, musím dokoupit akorát vaničku, tak doufám, že už s ním žádnej problém nebude! 😖
@avianka Jak se k tomu postavili v malvíkovi?

indapich
18. sep 2011

Ahojte, ja som sa do tohto kocika zamilovala, ale na novy neni financii, na pouzity by aj bol,ale tak trochu ste ma odradili s tymi zlymi skusenostami, neviem teda ktoru seriu nemam brat :D tu 2010? alebo? Ja tiez potrebujem terenak, proste kazdy clovek na slovensku potrebuje kocik do terenu, lebo tu ani mesto ani dedina, ani tatry nie je ziaden rozdiel :D :D :D

skybaby
18. sep 2011

@indapich ahoj ja som mala 2009 a úplne bez problémov, ani raz defekt, ani s tou konstrukciou čo písali baby, aj by som predala len uz som sľúbila svagrinej ... Ale tak podľa mna ta 2010 mala viac problémov ... Držím palce aby si zohnala

indapich
18. sep 2011

@skybaby Dakujem krasne za reakciu 😉 jeden typ na indie mam, len neviem aky rocnik to je, tak musim zavolat a podrobne sa popýtat. Viem len tolko, ze je este pod zarukou, tak neviem, ci to akurat nebude ta 2010. Ale tak ma ten kocik chytil za srdce, ze by som mu vedela vsetko prepacit 😀

danunab
22. okt 2011

Ahoj, vlastním kočárek Indie2009, barva červená (ruby). Jsem s ním maximálně spokojená, nyní si ho užívá již naše druhé dítko už jako sporťák, a proto PRODÁVÁM vložnou tašku na tento kočár (kolekce 2010)-taška je jako nová. Nejdříve jsem měla obavy dokoupit tašku a kočár používat od narození jako hluboký, ale opak byl pravdou. Taška super,
lehká, náš "malý" měl při narození 4kg, narozen v listopadu, tedy taška používáná přes zimu s fusakem (Emitex) a bez sebemenších problémů, že by se tam nevešel (i když jsem si to původně také myslela). Zkrátka, já dávám tomuto kočáru za jedna!!! (a ťuk ťuk ťuk, abych to nezakřikla).

mariaroza
4. nov 2011

aj ja by som sa priklonila na stranu spokojnych🙂 kocik pouzivame 10 mesiacov a sme maximalne spokojni a to mame twin a velkych chlapov, takze dvojita zataz, obrubniky zvalada na jednotku a veru ho nesetrime. a do zimy je vyborny, este aj v zavejoch sa mi islo lahsie ako kamaratke s drahym mono kocikom. len mam jednu otazocku, pre ktoru som po case otvorila tuto temu. a ta sa tyka sedenia. neda sa posadit tak aky deti dobre videli, alebo to len mne nejde???? citala som ze avianka to riesila vankusom. no neviem ake mate skusenosti. vdaka.

jarkaleskova
10. nov 2011

Prosim vas,nema niekto na predaj bumbleride trojkolku pre jedno dieta? dakujem...mozte ma kontaktovat na mail : domande@centrum.sk

tatiankam
13. nov 2011

Ak by mal niekto zaujem o kupu kocika bumbleride indie twin pre dvojicky mam ho na predaj. Chcela by som pozitivne vyzdvihnut jeho vlastnosti,jeho manipulaciu,sirku a pohodlie pre deti.

tatiankam
3. jan 2012

Kocik bumbleride indie twin som uz predala.Vsetkym mamickam dakujem ze prejavili zaujem o kupu tohto kocika, som rada ze mamicka ktora ho kupila bola nadmieru spokojna.

chilia
21. feb 2012

Po dlhsom case som zavitala na MK a vidim ze je tu celkom rozsiahla diskusia o Bumbleride indie twin...my tiez mame verziu z roku 2009 kedze moje deticky sa narodili v decembri, a nemozem nan povedat jedno krive slovko, je to uzasny kocik, boli sme s nim maximalne spokojny a to fakt. A prave uvazujem o jeho predaji,kedze ho uz vyse 3 mesiacov nevyuzivame... mame farbu Ruby takze ak by ste niektora mali zaujem....mam k nemu samozrejme vanicky, fusakotasky, original deky-take cerveno cierne s napisom bumbleride, a take iste fusaky, a samozrejem tasku na jedlo, plastenku....vsetko sme skvelo vyuzili 🙂
Ak by ste mali otazky ohladom hocicoho kludne sa pytajte 🙂

verca79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
6mia6
21. apr 2012

Ahojte má niekto bumbleride 2012? pre jedno dieťa? kde sa dá vidieť v žiline alebo okolí?

funik
23. apr 2012

Ahojte, zhanam cely set kolies (predne aj obidve zadne) na bumbleride indie, prednu vidlicu, zadnu napravu aj s brzdou. Ak mate niekto uz starsi mozno zlomeny kocik a nepotrebujete kolesa a brzdu, radi ich od vas odkupime🙂 kontakt: catdoricova@yahoo.com. Dakujem.

misabbas
2. máj 2012

caute maminy, davam do pozornosti teraz jednu fajn akciu na kociky bumbleride az 99€ zlava co potesi 🙂 http://www.detskezlavy.sk/team.php?id=140&r=420

mimca20
4. máj 2012

@tatiankam Ty si s nim ako bola spokojna?? Mal nejake minusy kociarik??

mimca20
4. máj 2012

Ak by mal niekto predaj bumbleride trojkolku pre jedno dieta, mozte mi dat avizooo. DIKY

tatiankam
4. máj 2012

Ja som bola spokojna velmi,lahko sa ovladal,nebol tazky a velmi sa vsetkym pacil.

drobec33
4. máj 2012

@mimca20 pozri si ten link, co dala aj @misabbas o par riadkov nizsie. To sa ti urcite oplati, usetris pomerne slusne peniazky a mas funglac 🙂

mimca20
4. máj 2012

@drobec33 A inak to mam chapat tak, ze tu zlavu mam v tom pripade ak nakup je nad 500eur?? tak??

drobec33
4. máj 2012

@mimca20 Ano mas pravdu. Do kelu, to som si az teraz vsimla ☹ Prepac 😒

mimca20
4. máj 2012

@drobec33 V pohoddee tiez som na to mrkala doobeda ☹ skodaaaa

drobec33
4. máj 2012

@mimca20 neboj, natrafis urcite. Nasla som aj tu jeden, tusim cierny, ale je od NZ. Videla si inzerat?

mimca20
4. máj 2012

@drobec33 Ano videla som, ale to chcu moji rodicia kupit drobcovi kociar - sportovy na zimu a na jar, v pripade druheho baba aby sa dala dokupit vanicka a paradaa. Ale tento sa mi dost pozdava kociar, aj citala som tuto diskusiu.

drobec33
4. máj 2012

@mimca20 lenze on je skvely aj na leto. Ma fantasticke vetranie 🙂Drzim palceky, urcite budes mat stastie a kupite 😉

mimca20
4. máj 2012

@drobec33 Zatial mam golfac, ten dalsi sa bude kupovat ratam na relome august september. Takze ty si s nim bola spokojna.

drobec33
4. máj 2012

@mimca20 nad mieru ver mi 🙂 Keby som nemala uz dve deti a potrebu vacsieho kocika (teda kosa) a 4kolku, mam znova bambiho. Ja som za nim skoro plakala, ako sisnuta 😀

drobec33
10. máj 2012

@snehulienka uz sme to tu niekde pisali. Je to fajn, ale plati to pri nakupe nad 500eciek ☹ Ja som si to 1x nevsimla. 😒