Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

ooxy
8. feb 2010

ahoj lulima...sedacky sa otocit nedaju v protismere...ale to vobec nevadi...ved aj tak radsej pozeraju na svet nez na mna, ked sme vonku 🙂
mne sa stalo, ze mi kmitali tie kolesa tiez, ale vyreklamovala som to...teda mi to v servise spravili a uz to nerobi. ale nikto iny sa na to nestazoval...takze to nie je standardna vada...len my sme mali nieco zle.

alali
9. feb 2010

Ahoj Petusik, zatial to konstrukcia zvlada 🙂 Pravda je, ze musim davat pozor napr. v obchode, aby sa starsi nezaklonil prilis dozadu a teda aby sa neprevratili. Preventivne mu kazem zosadat, ale asi poznas tvrdohlavost🙂
Kazdy kocik ma aj svoje muchy a na kazdy sa po case da zvyknut a uz budes vediet na co treba dat bacha. Ja som s bmb velmi spokojna, aj co tu baby pisali - maly v nom spinkava, mame ho v byte, super sa ovlada, manipuluje. Za nevyhodu povazujem, ze sa mi zda, ze sa moze lahko prevratit, takze som dost ostrazita, ale za tie jeho prednosti sa to vyplati...

petusik
10. feb 2010

prave mi volali z obchodu, ze mi uz kocik dodali, tak sa tesim... skusala som, board mi tam pojde, ale nevedeli mi povedat, predavacky moc nechceli tvrdit, ze to vydrzi 😒 no je to trojkolka, takze je menej stabilny, ale pri tom mojom satankovi musim davat pozor aj pri 16kg hlbokom kociku, lebo ked sa zavesi na rucku, tak by ho prekotil, takze cvik uz mam... 😉 tiez ked nemozem kocik drzat, tak maleho z boardu vyzeniem, nech ho mam po ruke.. kolko ma mladsie??? nemas nahodou odskusanu tu tasku na madlo?? je to ok, ci som kupila zbytocnost??

alali
10. feb 2010

Mladsi ma 9 mesiacov. Tasku mam aj ja, zo stabilitnych dovodov ju nenosievam na madle (tusim tam aj uvadzali len nizku hmotnost), ale inak je vyborna. Ked niekam ideme, pobalim tam vela veci a aj velmi pekne vyzera. A je akurat rozmerovo do spodneho kosika. Potom je aj kocik stabilnejsi. Celkovo, kebyze mam len prve dieta, asi by mi ta stabilita nevadila, ale nas starsi je riadny cert a ked si spomeniem, co vyvadzal s predoslym kocikom... 😠 Este k tomu stupatku: my ho mame namontovane na tie hrubsie vertikalne tyce a fakt je to super.

alali
10. feb 2010

Este ako tip mozem povedat, ze velmi fajn sa na rucku hodi taky vak od emitexu. Da sa vdaka gumickam pripevnit v 4 bodoch a ked je kocik v sedacej polohe je to prakticke aj pekne. Ja ho mam v sedej farbe. Skuste si to pozriet.

nufe
15. feb 2010

Ahoj, před pár dny jsem objevial kočárek Bumbleride Indie a zamilovala jsem se 🙂 Řadu otázek mi zodpověděla vaše diskuse, takže děkuji. Ale ještě bych se zeptala, jestli se nešisují barvy a jak je to vlastně s tím nánožníkem. Je u kolekce 09 nánožník nebo fusak? A jsou opravdu bezporuchové?

zuzi26
autor
17. feb 2010

alali ja mam ciernu tasku od DM a super sa hodi ku kociku, mne sa zdala ta original mala...ale je krajsia🙂 Ja som si kupila tie klipsy na madlo a na to zavesim tasku. Ked ju zrovna nepreplnim blbostami, tak to nijako neovplyvnuje stabilitu kocika. Ja by som bez tasky nevedela fungovat. Super vec je spodny velky kosik, ja tam mam stale plastenku, dazdnik a narvem tam aj nakup, ale vraj sa neodporuca to preplnit. Ale u nas uz zvladol ten kosik dost. Nufe my mame 09 kolekciu a ta ma taky fusakonanoznik. Je to dobra vec tak na jar, ale na zimu to nestaci ako fusak - je to z rovnakej latky ako potah kocika. My sme kupili tmavosedy Eisbarchen a vyzera super v kociku a je teplucky a prakticky. Na Jar vytiahnem nanoznik a mozno pod to deku, plus ten nanoznik vyuzijes ako kryt na prenosnu vanicku myslim, teda cast z neho...

sonia29
19. feb 2010

Ahojte baby. mám na predaj flisové fusaky bumbleride, ružový a biely ..

zuzi26
autor
22. feb 2010

fuuuha to co znamena ti testy, precitala som si to, ale celkom som nepochopila...to sa tyka aj indie single? 😕

zuzi26
autor
22. feb 2010

inak nie je to nejak naschval manipulovane? Mali ste niektora problemy s tou strieskou? Je pravda ze su tam take medzierky, ale nasa mala tam nikdy nestrcila ruku..Inak ja sa uz smejem, my mame aj golgac maclaren a ten mal vraj tiez problemy a my ho veselo vyuzivame... 😀

ooxy
22. feb 2010

pastujem zaver tlacovej spravy spolocnosti rolsit... v podstate z toho vyplyva, ze sa to tyka jedneho konkretneho vyrobku nespokojneho zakaznika...a treba si to precitat 🙂

Ač byl testovaný pouze jeden kočárek a to na podnět nespokojeného zákazníka, byl kočárek označený ČOI jako rizikový výrobek. Nebyl zařazený do kategorie výrobků „nebezpečných“ a z toho vyplývá, že je možné ho dále používat a prodávat.

Zdůrazňujeme, že k dnešnímu dni nebylo vydáno žádné rozhodnutí ČOI o nedostatcích a o celkovém posouzení kočárku. Vzhledem k tomu považujeme zveřejnění předmětných výsledků testování za předčasné a nedůvodné. Jednáním České obchodní inspekce bylo naší společnosti odepřeno právo na obranu, podání vyjádření k příslušným výsledkům testování a v neposlední řadě došlo k odepření možnosti podání v předmětné věcí příslušného opravného prostředku.

Tímto postupem a zjevně předčasnými kroky České obchodní inspekce došlo k poškození dobrého jména naší společnosti a značky BUMBLERIDE, jako i finanční újmě, právní zástupci společnosti BUMBLERIDE INC – SAN DIEGO podnikli příslušné kroky vůči České republice, resp. České obchodní inspeci a také vůči výsledkům ve smyslu protokolu insitutu ITC Zlín.

Společnost Rolsit Trading Slovakia s.r.o. touto cestou ubezpečuje všechny naše zákazníky, kteří si koupili kočárek BUMBLERIDE INDIE TWIN 2009 na prodejních místech v ČR nebo SR, že plně vyhovují technickým požadavkům podle evropské normy EN 1888 a nevytvářejí žádné nebezpečí a riziko při používání.

Nejsme si vědomi, že by společnosti BUMBLERIDE porušila své povinnosti a jakkoliv ohrozila děti, pro které je kočárek určený.

zuzi26
autor
22. feb 2010

ooxy dakujem! no je to cudne...

alali
22. feb 2010

Ahojte, ja sa chcem spytat na striesku, ci sa vam da dat v pohode do takej polohy, aby sluzila ako tienidlo. Malemu totiz zvykne svietit do oci a mne sa ta strieska neda sklopit uplne ako by som ocakavala. Asi si dokupim clonu.Dik.

ooxy
22. feb 2010

ahoj, no ta striska ide celkom dost, len minuly rok boli moje baby este male, tak im to svietilo do oci, ale teraz, ked podrastli, tak to fakt tieni 🙂

chovancova27
23. feb 2010

Ahojte kočky, veľmi sa mi paci tento kocarik india, nieje mi vsak celkom jasne ako je to s hlbokou vanickou od narodenia - nahradi plnohodnotne ta prenosna taska vanicku? Ked budeme mat babatko v januari, myslite, ze je to spravna volba bumbleride s tou prenostnou taskou? resp. oni nemaju vobec v ponuke hlboke vanicky? dakujem pekne za kazdu radu 🙂)

ooxy
23. feb 2010

ahoj, no podla mna ked budete mat babo v januari, tak prenosna taksa je ok... nebudete mat problem ho zababusit do prernosnej tasky a caka vas oteplenie...takze by tam vase babo mohlo byt celkom dlhu dobu v tej prenosnej taske...
vravim to preto, ze prenosne tasky byvaju minimalne uzsie, ak nie aj kratsie, ako hlboke vanicky /bmb taska je dlha dost, ale je uzsia ako klasicke vanicky/...takze uz napriklad 5-6 mesacne vacsie babo by si mala problem v zime nababusit do tasky...

takze podla mna, je to u vas ok ;)

zuzi26
autor
25. feb 2010

neviete nahodou, aky je rozdiel medzi tou novou vloznou taskou 2010 a starou? Nechapem ta strieska to je streska z kocika, ci to je tam extra dalsia na vanicke? Chcem si nechat kocik aj pre druhe, tak zistujem, ci vobec ta nova pojde na kolekciu 2009... 🙂

kockovanka
1. mar 2010

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či už má niekto skúsenosť s otáčaním striešky na indie, ale nie twin. Zatiaľ čo som našla všetky píšete len o twin, že sa to dá, aj fotky som našla len na twin. Zatiaľ je to náš favorit ale odrádza nás mať otočené dieťa od seba hneď od narodenia.

zuzi26
autor
1. mar 2010

nemate niekto zaujem? Predavam svoj Indie Lava - kuk v bazare!!! Boli sme maximalne spokojni s kocikom, ale na leto chceme zmenu! Pouzivany 7 mesiacov v super stave s dobrou vybavou... 🙂

zojec
1. mar 2010

zuzi26, to s tou novou vanickou zaujima aj mna.. ale vidim, ze ty si sa uz rozhodla predat ten tvoj.. 🙂

kockovanka.. nova kolekcia 2010 na vanicke je samostatna strieska... nenaklikava sa na konstrukciu ale vklada, tak predpokladam, ze si tu vanicku mozes otocit ako chces.. ale neviem ci sa ta strieska co je na sportiaku da zlozit, alebo ako to je. len som sa este nedopatrala k tomu ci je uz na sk v predaji..

baby ta vanicka z 2009, je po bokoch tvrda, alebo makka??

zuzi26
autor
2. mar 2010

zojec ja som prave na pochybach ci ho predat alebo nechat pre druhe a dokupit nan vanicku 2010. Vyskusam v bazare, ci ho niekto kupi. Ak nie, nechavam si ho. Ja som s nim velmi spokojna - je pravda ze trochu mi chyba prehadzovanie sedacky, aby som videla na malu. Niekedy je mrzuta, ked ma dlhsie nevidi ☹
A k tej vanicke, nie je to nahodou tak, ze ta strieska zo sportaka sa da nakliknut na tu vanicku? No netusim...Ja som len pisala pani Vasekovej a vraj ide na kolekciu 2009 vanicka 2010 a da sa dokupit zvlast v pohode. Myslim ze ju uz aj predavaju. Ak bude niekto vediet ako je to s tou vanickou, napiste please!

zuzi26
autor
2. mar 2010

kockovanka mala by sa dat otocit strieska aj na indie single, skus pozriet na mimibazare - ked si das najst vo vyhladavaci bumbleride, najdes inzeraty pani Vasekovej, ktora ich predava a ona ma vo svojom albume navod fotograficky ako to otocit 😉 alebo jej napis mail...

zojec
2. mar 2010

zuzi, pisala som tej pani Vasekovej vcera, ale nejak som nepochopila jej mail, napisala mi, ze kociky sa nemenili a ani cena nie.. tak dufam ze mi dnes odpise.. mam este do juna trosku casu 🙂 mne by nevadila aj ta stara vanicka, budem mat letne dietatko, takze moze mat vanicku aj bez striesky.. a ozi na stireske na sportaku, je taka priesvitna folia, aby si na babatko videla nie? aspon na videjku som videla.. 🙂
je to super kocik, aj ked som ho este nazivo nevidela, uz od zaciatku tehu som pren rozhodnuta.. aj ked by som ho rada niekde vidiet pred tym ako ho objednam, no ak sa mi to nepodari, tak ho kupim aj tak.. 🙂 so vsetkym, aj so sedackou.. 🙂

zuzi26
autor
2. mar 2010

zojec ano je tam take okienko, kde vidis na babo, to je fajn, ale ja som to casto musela zakryt, lebo mala skulila na mna cez to 🙂 a nechcela som aby sa pozerala naopak na mna..no zvaz tu prehadzovaciu sedacku, mne to naozaj chyba. Mne sa tiez zda, ze na kolekcii 2010 sa nic nezmenilo okrem vanicky. Ale v lete by si aj vyuzila tu striesku ako tienidlo, aby ked si male prenasala v tom, aby mu nesvietilo do oci.
Inak dala som nejake foto konecne do albumu nasho kocika..Uz sa mi aj ozvala pohorsena mamina jedna, ze preco sme dali take male do sportiaku 🙂 Hanka mala 5 mesiacov, ked sa uz nezmestila do vanicky nasho PP A3, tak sme ju dali do sportiaka. Bolo horuco, tak jej tam prijemne prefukovalo a cez odzipsovanu striesku sa obzerala naokolo. Pravdaze bola priputana, na tej prvej foto je len nastelovana na fotenie 😉 Plus sme mali manducu, takze aj tak bola castejsie na mne ako v kociku. Plus tam je ta zmensovacka, ten vankusik pre male deticky, takze jej nelietala hlavicka.

zojec
2. mar 2010

no v 2010 sa este zmenil adapter na sedacku.. nemusi sa to menit, staci ked das z madla dole ten oblecok.. ale inak nie je nic nove.. 🙂 myslim si, ze babatku je dobre v sportiaku od pol roka.. a nemusi sa tlacit v tych krpatych vanickach.. ja som aj rozmyslala ze kaslem na vanicku, ale zas nie je to az taka investicia.. a bude sa mi lahsie babatko prenasat, ked tam zaspinka.. preskumam este ako je to s tou vanickou.. baby tu v tejto teme pisali, ze ta strieska sa da prehadzovat aj na twinoch aj na singloch, ale len pri kocikoch co sa dovazajau do EU.. v amerike sa takymito "malickostami" nezatazuju... tam v podstate tak nepiplaju deti ako my!!
fotky som si kukla.. Hanka je v nom krasna.. a vidno ze je to fakt velky kocik.. 🙂 uz sa nan tesim..
a mas pravdu s tou strieskou.. to slnko ma nejak nenapadlo.. 🙂

kockovanka
2. mar 2010

Ja som pozerala aj tie fotky u pani Vašekovej ale aj tá má twin nafotený. My sme ho už aj boli pozrieť v TN v Alltoys v Laugariciu a behali tam okolo nás 3 predavačky asi hodinu a nevedeli si s tým rady že im sa zdá že sa to nejak dá prehodiť ale nemohli prísť na to ako.
My čakáme za 2 týždne a nevieme dokedy sa malé zmestí do vaničky, a či sa zmestí ešte v jeseni do nej lebo sa nám zdá dosť malá, alebo či môže byť v športovom.

zuzi26
autor
2. mar 2010

ten adapter to je len taka zmena, aby sa nepovedalo, ze nieco nezmenili 🙂 inak adapter je blbost, ani raz sme ho nepouzili, ved ked vyberies kocik z auta, tak uz tam prelozis aj babo..Keby bol naklikavaci adapter na konstrukciu priamo, je to ine...Inak fakt ja tu riesim, ze mi vadi ze nevidim v sportaku na rocne dietatko a americania od narodenia supnu dieta do sportaka 🙂 No ja mam teraz velku dilemu, ci si mam kocik nechat... 😀

zojec
2. mar 2010

kockovanka kukni album myslim hviezdy.. vrat sa par stran dozadu tam je to pekne nafotene.. tiez sa chystam do altoys v BB, dufam ze ho tam budu mat.. a trosku pospekulujeme nad tym.. urcite sa to da! len sa treba v obchode spytat, ci je to kocik nie pre americky trh! lebo ako som spominala, americania tuto vymozenost nemaju..
zuzi mas pravdu, asi sa nebudem trapit s tou autosedackou.. ale aj tak mi to cenovo celkom dobre vychadza.. lebo ta sedacka romer, co k tomu ponukaju, tak stoji okolo 100€ takto ma cela trojka vyjde bez eura 500€ 🙂
ja sa s tym ci budem vidiet na babatko alebo nie nejak netrapim.. teba to trapi asi preto, lebo v predchadzajucom kociku si videla a zvykla si si.. a aj mala si zvykla.. 🙂 ale ak si spokojna tak ho nepredavaj.. 😎