Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

sasrnka
16. mar 2010

hipuska, myslim, z etie vanicky su uplne rovnake. Ved na original stranke je to v doplnkoch a tak by to malo sediet na oba modely.
A stabilita? Tak ako vsetky trojkolky. Treba davat pozor. Ale podla mna, ak sa dieta vykloni velmi aj v inom kociku, tak sa moze preklopit. Pri vsetkych kocikoch som v manualoch citala, ze nenechavat dieta bez dozoru, hrozi prevrhnutie... Ale je pravda, ze tym, ze je ten kocik taky lahucky, tak to pojde lahsie aj prevratit.

ooxy
16. mar 2010

no ja musim povedat, ze indie twin je velmi stabilny...nie je to teda uz trojkolka...ale je to typovo indie...
ked mna niekto vidi v akcii nalozenu...no nie je vidno ani mna ani deti...len nakupy 🙂) a teda vydrzi toho dost 🙂

petusik
16. mar 2010

ahojte, mate prosim niektora skusenost so slnecnou clonou? ktora sedi na indie? so slnecnikmi nemam dobre skusenosti, dik

hipuska
16. mar 2010

hmm. este nikdy som nemala 3-kolku ani nou nejazdila tak som zvedava ako to pojde. V pi chceme ist do BA a ak nam ostane cas pojdeme pozriet aj tieto kociky. Tak som strasne na ne zvedava

zojec
17. mar 2010

ahoje,hipuska, kociky maju skoro v kazdom Altoys, alebo v BA kocikovo. ja osobne som ho bola pozriet v BB, v shoping centre, v predajni Altoys.. vanicky bmb, su pre vsetky kociky bmb kompatibilne.. cize ten z indie pasuje na flyer, aj na queen B... a ako pise sasrnka, s tym prevratenim, je to riziko asi kazdej trojkolky.. a zas neverim ze 10kg dieta ho len tak prevrati.. to by uz co muselo v tom kociku robit 😀

misa84, tuto sme tu uz preberali, je to staznost len jedneho nespokojneho zakaznika a jeho ziadosti nebolo vyhovene.. a ani nebola opodstatnena!! cize kociky neboli stiahnute z predaja a ani nebudu 😀

http://www.absolutelydelightful.com/2010/03/15/...

zojec
17. mar 2010

vyjadrenie spolocnosti Rolsit, ktora je distributerom pre CR a SR, http://www.malvik.cz/file/tlaCovA-sprAva.pdf

mauzos
20. mar 2010

Ahojte, mate niektora slnecnu clonu na Bumbleride? Neviete mi poradit ktora na neho sedi? Objednala som jednu, predavajuca mi tvrdila, ze sedi a musela som ju poslat naspat, lebo to bolo o nicom 😠

hipuska
21. mar 2010

ahojte, a este mi poradte. Ja tento kocik chcem pre 15-mesacne dieta. Myslite si ze uz je zbytocne investovat? Potom ho bude ale pouzivat druhe... dnes sme boli v lese na prechadze no a zvladla by aj trojkolka takyto teren?

sloto
4. apr 2010

ahojte tak my mame takisto tento kociarik a musim povedat ze som s nim veeeeelmi spokojna, aj ked....uz druhy krat sme ho museli reklamovat, pretoze nam uz druhy krat praskla ta umela hmota na madle - tocim je pripevnene ku konstrukcii a potom kmadlo, ked ho date do dolnej polohy nedrzi. neviem preco sa nam to stale deje. stalo sa to uz niektorej z vas?inak je kocik perfektny, lahucky, super ovladatelny, pohodlny pre malu. kedze je taky lahucky, rozmyslam ze nebudem kupovat ani golfac, naco?

mauzos
7. apr 2010

Sloto aj ja som uz reklamovala madlo, zlomila sa nam presne ta ista umela hmota ako tebe. Ale nebol problem za 5 dni som ho mala naspat opravene 😉 Do tej dolnej polohy ho uz nedavam, musim vyskusat.

sasrnka
7. apr 2010

Ahojte, kocik mam len par mesiacov a madlo v pohode, len stale sa mi zda, akoby nieco pukalo na konstrukcii, ked kocikujeme po nerovnom terene.
Mauzos, nasla si nejaku vhodnu slnecnu clonu? Tiez rozmyslam na leto nejaku kupit, ale len podla obrazku na nete sa neodvazim.

berus222
7. apr 2010

sasrnka, nemas nejaku fotku s malou v kociku? chcela by som vidiet ake tam je starsie dieta.

sasrnka
7. apr 2010

berus, nemam. Ale moja dcera je troska mensia na svoj vek a mame tam strasne vela miesta. Ked nezabudnem, tak odfotim.

mauzos
7. apr 2010

Sasrnka nenasla, nikde v obchode ich nemaju a cez net uz mam strach, aby som znova neplatila zbytocne postovne.

Berus ja som v nom vozila 3 rocneho kamoskinho maleho a v pohode sa tam zmestil a aj sa mu pacilo, aj ked sa uz davno nechce vozit kocikom. Podla mna je ta sportova cast fakt dost velka.

sloto
8. apr 2010

ahojte ja som tu slnecnu clonu nakoniec neriesila. kupili sme slnecnik a hotovo. strieska je dost velka, cloni celkom dobre. no to madlo ma rozculuje, dufam ze sa nam to nestane aj treti krat, lebo ma porazi. nerada by som tento kociarik kvoli tomuto vracala spat, pretoze zatial s kazdym co som ho porovnavala sa mi najlepsie a najlahsie soferuje 🙂

joy82
15. apr 2010

Ahojte baby, nemáte některá bližší info ohledně nové kolekce - kdy bude na prodejnách v ČR nebo SR?

joy82
15. apr 2010

A ještě mám na vás jednu otázečku - jsem totiž byla původně napevno rozhodnutá, že koupíme Jané Slalom 2009, ale teď jsem objevila BMB India a zamilovala jsem se do něj. Neporovnávaly jste náhodou některá tyto dva kočárky? Nebo co si myslíte, do kterýho jít? Díky moc za rady 🙂

mauzos
15. apr 2010

Joy na Slovensku je uz od februara, neviem ako v Cechach.

joy82
16. apr 2010

Ahoj mauzos, díky moc, to jsi mě potěšila, hned zítra na něj teda jdeme kuknout do Bratislavy. Jsem myslela, že ta nová kolekce bude až v půlce roku.

skybaby
18. apr 2010

joy ja som povodne chcela tiez jane slalom ... ale v konecnom dosledku mi to prislo ze je to strasne vela penazi a ze radsej tie peniazky miniem na nieco ine .... jane ma myslim vacsiu vanicku ....
ja som ale s bumbleridom maaaaaximalne spokojna 😉

skybaby
18. apr 2010

inak k tej clone ... ja som vcera videla taku clonu / striesku na gumicku, ktora sa pripevni na striesku .... neviem ci tak funguju vsetky .... bola to teutonia .... tak tam mozno do toho obchodu skocim cez tyzden aj s kocikom a vyskusam ci pasuje

maska1
19. apr 2010

baby chcem sa vás opýtať, či strieška na šporťáku nie je moc labilná, či keď zafúka vietor sa nezloží a či sa dá dať úplne dopredu ako clona proti slnku, lebo som to videla na zopár videách?? ďakujem za odpoveď 😉

sasrnka
19. apr 2010

maska, striesku mi teda este vietor nikdy nezlozil 🙂 Dopredu sa da dat dost dopredu, ale na najnovsej verzii sa vraj da aj preklapat. Nevidela som nazivo.

dida81
19. apr 2010

Ahoj kočky,, velmi sa mi paci tento kocik. Zajtra ho ideme kuk.. už sa nan tešim. Má niekto farbu lava? Nebude v nej v lete teplo?
Potom možem pridat svoje skusenosti. Nemate nahodou niektorá foto i s taskou? Nikde som to nenasla a chcem aj tasku ku kociku...

hviezda22
19. apr 2010

dida81, ja som ho mala, uz sme predali, kuk do fotoblogu, mam ho tam nafoteny aj s taškou, mali sme ho aj v lete a myslím že nebolo teplo, ja mam rada čierne kočíky 😉

hviezda22
19. apr 2010

baby nechcete niektora takuto podložku, mala som vo vaničkach v bumbleride https://www.modrykonik.sk/bazar/dvojicky/ypg7/d...

mauzos
19. apr 2010

Maska urcite sa nezlozi, mam to kvalitne otestovane, u nas stale fuka 😉
Uplne do predu sa da dat, iba ak babo sedi. Alebo potom ta letna verzia, ked odzipsujes zadnu cast strechy a vznikne taka otvorena strecha, tak ta sa da dat dopredu aj v lahu.

verca79
20. apr 2010

Ahojte,
pridavam sa k maximalne spokojnym maminam s tymto kocikom. Je uuuuplne super, tak lahucko sa ovlada. My sme ho len teraz kupovali ako sportak, mame zeleny. Skoda, ze som o nom nevedela skor, by som ho urcite pouzivala od narodenia. No tie farebne kombinacie by mohli mat amici trochu lepsie, ale cierny som nechcela na leto a potom pre chlapca sa mi zdal najvhodnejsi ten zeleny. Povodne som vlastne chcela kupit flyer, ale v obchode ma indie uplne ocaril a je super pre rozne tereny, co mi vyhovuje. Trosku si len musim zvyknut na to ovladanie opierky chrbta, to jedine sa mi nezda az take prakticke, keby to bolo nejake take zacvakavacie, to by asi bolo lepsie.
Tak prijemne kocikovanie vsetkym s indie 😉

dida81
20. apr 2010

Baby- poradte..aj ja mam dilemu , ci cierny (lava) alebo zelený ... tiež pre chalana inu farbu nechcem.
MM chce čierny, no mam strach, že tam bude Kubkovi teplo moc...

Verca- aky je ten zelený v skutocnost? Zhoduje sa farba s fotkami na nete?