Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

muska
4. jan 2014

@matafilipova mne sa podarilo zohnat nahradny diel, takze po vymene kocik funguje nastastie dalej, uvidime ako dlho mu to vydrzi 😒

marti35
29. jan 2014

Pridávam príspevok s kočíkom bumbleride som maximálne spokojná ,ľahúčky super ovládateľný aj pre väčšie dieťa ma dostatok miesta čo mám skúsenosti s kočíkmi tento je na 1.mieste dcérka bude mať 2 roky stále ho používame nemám zlú skúsenosť

vercik41
31. jan 2014

@marti35 dobry den, premyslim o koupi tohoto kocarku...chci se zeptat zda jste ho mela i v hluboke verzi...dekuji

marti35
31. jan 2014

@vercik41 nie len športovú časť

dara29
31. jan 2014

Prosím Vás ešte stále sa vanička i vajíčko naklikávajú na športiak alebo už vanička na konštrukcii zvlášť a potom sa tam dá samostatne športiak? Píšem ako tatar ale dúfam, že ste ma pochopili. Dakujem

macka81
11. feb 2014

Nemate niekto na predaj alebo nechystate sa predavat Bumbleride Indie Twin? Dakujem....

sjuzocka
26. feb 2014

neviete aky skejt pasuje na tento kocik? pripadne kde zohnat origos skejt?

sjuzocka
5. mar 2014

Tak uz mam zistene - pasuje skejt od Babyjogger! mam ho doma a je super, povedala by som, ze hadam aj lepsi ako original.

nikolk
3. apr 2014

Baby, nemohli by ste mi poradit? Mame kupeny Bumbleride Indie, ale asi je to 2012. Kupovali sme to cez bazar. Sme velmi spokojni s nim - len jedna vec ma trapi a to ze sa neda dat do uplneho lahu. Alebo da? Nie je na popruhy, ale ma taku kovovu kondtrukciu vzadu a nou sa to zaklikava do jednotlivych stupnov lahu, no do uplneho ma to neche pustit. Mate niektora skusenosti s tym? Dakujem velmi za kazdu radu.

ally21
15. apr 2014

Ahojte,chcem sa spytat ake mate skusenosti s nanoznikmi k Bumbleride indie twin. Ideme si kupovat novy Bumbleríde 2013 a neviem ci ich ma zmysel kupovat. Na nete som nasla ze su vraj mensie. Ja cakam dvojicky v juni neviem ci ma zmysel ich kupovat a ci sa do nich chlapci v zime zmestia. Ake mate skusenosti? Pripadne ake fusaky ste v zime mali vy?Vopred dik za rady.

rosty
16. apr 2014

@marti35 chcela by som sa opýtať, či sa nechytaste predať?

marti35
16. apr 2014

@rosty zatiaľ nie, tento mám už druhý prvý som predala sme vtedy potrebovali súrne peniažky a myslela som že nám už bude stačiť golfač ale nakoniec sme sa rozhodli pre kúpu toho istého bumblerideindie kočíka je priestranný ľahučko ovládateľný najlepšie skúsenosti mám s týmto kočíkom

marti35
16. apr 2014

@ally21 ja som používala chicco fusák do športového pekne tam sadol 🙂

marti35
16. apr 2014

@nikolk Máme na popruhy ide do úplného ľahu

fialkaa
25. apr 2014

Kočky, (dúfam, že nejdem proti pravidlám), nepredávate niektorá šporťák Bumleride?Najlepšie zelený, prípadne čierny. Už dlhšie ho zháňam, ale nemám šťastie....

beka12
18. apr 2015

Ahojte maminky, tak my MAME NA PREDAJ tento krásny a prakticky kocik v nádhernej ZELENEJ farbicke. Kocik bol kupovaný pred necelým mesiacom a nejaví známky používania je v 100% stave. S dokladom o kúpe a zarucnym listom. Akoby ste kupovali nový kocik takze oplatí sa ...Ma nafukovacie kolesa, Ku kočíku patrí pláštenka, madlo, fusakonanoznik, držiak na flašku, pumpa na kolesa, manuál. Kocik sme kupovali účelovo pre zámer výletu. Uz mame staršie dieťa teda nevyuživame ani uz nevyuzijeme preto posúvame ďalej. Inak skvelý kocik mozem iba úprimne odporucit. AK by bol zaujem tak spravou prosim 🙂

petmas1
17. jún 2015

Ahojte neviete kde by som ho v Ba mohla vidiet a aj vyskúšať? Predsa osobne ohmatanie. Velmi by som ho chcela Indie twin a predsa ci sa dobre ovláda a tak. Velmi dakujem za každú odpoved

upam
7. júl 2015

@dara29 neviem co znamena este ci hladas novsi model my mame 2013 a tam sa naklikavala vanicka na kocik a na vajicko bolo treba kupit extra adapter ale my sme mali najskor len take prenasadlo maxicosi co bolo lahucke a som ho nosila v ruke a ked bola vacsia tak nam pozicane vajicko presne sedelo do sportiaka na bokoch malo take kolecka na rucke ze sa zacvaklo a sedelo bez adapterov samozrejme nebehala som s nim po schodoch alebo nepustala dole kopcom ale na chvilku previezt zaspate dieta v pohode inak som na dlhsie aj tak vo vajicku nenechavala tak som nakoniec adaptery nepotrebovala 😉

nella1709
23. júl 2015

Ahojte, nepredáva náhodou niektorá mamička tento kočiarik vo farbách čierna, červená, tyrkysová, tmavozelená? Plánujem ho kúpiť v najbližších týždňoch, termín mám až začiatkom roka, kúpim aj s vaničkami, ďakujem za info 🙂

solep
15. sep 2015

Ahojte baby, prosim Vas neviete ci sa da kupit (mozno ako nahradny diel) strecha na bumbleride? mame kocik uz cez 5 rokov a latka je vyblednuta, rozmyslam aj nad tym, ci bi mi niekto neusil novy "potah" na striesku, za kazdu radu dakujem

zojec
16. sep 2015

@solep pozri na sashe, je tam baba co sije nove potahy na striesky, ale aj cele potahy..... mozno este oslovit vyhradneho distributera bumbleride na sk, mozno este nejake striesky na starsie modely maju.. vsetko vygooglis 😉

solep
16. sep 2015

sak praveze som nic nenasla, preto som sa pytala 😉

solep
16. sep 2015

vrelo dakujem, naozaj uprimne

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

ja uprednostnujem skôr štvorkolky .. ale tento je veľmi pekný 🙂 http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

mizku85
23. nov 2015

ahojte nemáte niekto príslušenstvo k indie twin 2011? farba ruby a potrebovala by som striesky a vnútro ( kvôli vyblednutiu ) ďakujem 🙂

solep
24. nov 2015

mizku 85 mozem Ti z cerstvej vlastnej skusenosti odporucit jednu uzasnu sikovnu pani, ktora "presiva" striesky a sije aj vlozky do kocika, treba jej len napisat co potrebujete tu je link http://www.sashe.sk/konvalinka/detail/strieska-...

lucia1011
6. nov 2017

Ahoj,nemate niekto prislusenstvo resp.striesku ku tomuto typu bumbleride...?

helen111
15. nov 2018

Ahojte, neviete ci na surodenecky kocik Bumbleride Indie Twin 2017 bude este pasovat vanicka z modelu z roku 2009? taka ta prenosna... ci to by mali byt vsetky kompatibilne? dakujem

nelinuskah
21. jan 2020

Zienky viem,.ze je to stara diskusia, ale nahodou neviete, ako sa daju dat dole zadne kolesa? 🙂