Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

sasrnka
25. jan 2010

Ja sa tiez pridavam 🙂 Mame ho doma ani nie mesiac. Velmi sa mi osvedcil v tomto snehu, len som si musela zvyknut na tojkolku, hlavne co sa obrubnikov tyka.
Zuzi, mne sa zasa ten nanoznik osvedcil, lebo mi vyhovuje, ze je na sposob ako fusak. Len teda je viac otvoreny a nie je az tak teply. Ale my sme uz vacsi 😀 A hlavne uz behame. Som rada, ze nemusim malu tahat vzdy z fusaku a potom zasa natlacit spat. Toto je fakt super pre taketo "vacsie" deti.
Len ma troska zarazilo, ze ked ide po nie uplne rovnom chodniku, tak akoby mi vzadu hrkala, alebo praskala brzda. Neviem presne, z ktorej casti to vychadza. Robi to aj vam niekomu?
Inak, farbu, to som sa asi zblaznila, ale mame tu ruzovu 😀 A to som vazne ruzovu nikdy nemusela, ale co, ked nas tatino vyhlasil, ze v ruzovej je jeho princezna najkrajsia 😀 😀

hviezda22
25. jan 2010

zuzi26 uz ho nemam, vymenila som ho za Jané powertwin, musela som, stahovali sme sa a s bumbleride som sa nevošla do vytahu
sasrnka, ta ružova sa aj mne pačila, keby boli len baby, mam chlapca a dievča tiez by som si ju kupila 😉

lucija272
1. feb 2010

Ahojte, neviete mi poradit, kde na predajni maju tento kocik? Dvojickovsky bumbleriede indie twin.
Potrebovali by sme vyskusat, ci sa nam zlozeny vlezie do kufra 🙂. Dakujem za rady. Lucia

sasrnka
1. feb 2010

lucija, skus niektoru predajnu Alltoys. Asi ti lepsie poradia, ak napises, z ktorej casti Slovenska si 🙂

Baby,uz som tu pisala raz. Ked idem po rovnom, tak uplne tichuko, pri jazdeni po nerovnom terene akoby nieco praskalo vzadu pri kolesach. Robia to aj vase kociky? Kocik sme brali z predajne priamo zlozeny, neskladali sme ho my. Skusala som dat dolu kolieska, su v poriadku. Tak neviem ☹

lucija272
1. feb 2010

Jaj 🙂, ja som z BA. Dnes som sa pytala v jednej predajni a vraj maju problemy s dodavatelom, takze na kociky este len cakaju. Skusim Alltoys a ked nie, tak budem cakat, kym ich dostanu, dufam, ze to bude coskoro.
Aby som vedela, ci ozaj musime predat auto, alebo ani nie 🙂.

hviezda22
1. feb 2010

Ved v BA ich maju, nie? V Avione som ho uz davnejšie videla, a čo Kočíkovo? Neviem či ich maju na predajni, ale v ponuke ich maju, su v Ivanke pri Dunaji. Aké auto mate?

sasrnka
1. feb 2010

V BA v Alltoys sa mi zda, ze som dvojickovsky videla. My sme odtial brali posledny Indie, co mali a ze ak chceme inu farbu, tak treba objednavat. Pravdepodobne vypredavaju a cakaju na novu kolekciu.
lucija, ak ti to neponahla a budes chciet tento kocik, tak si pockaj na novu kolekciu. Strieska ide nakliknut priamo na vanicku http://www.bumbleride.com/collection2010/carryc...

lucija272
1. feb 2010

My mame Suzuki Ignis. Rozmerovo mi vychadza, ze by sa to tam malo zmestit, ale chcem to odskusat.
V kocikovo.sk ich nemaju na predajni. Skusim este ten alltoys. Mame este cas to riesit a aj pockat na novu kolekciu 🙂.

mmacko
2. feb 2010

Jeeej, to je super v tej novej kolekcii. A neviete, da sa dat vanicka uz len na konstrukciu ci treba na sportak? To by na tom mohli este vylepsit a aby sa aj vajco dalo dat na samu konstrukciu. Ja mam sice iny kocik, ale dlho po Indii pokukujem, velmi sa mi paci. Keby tie spominane zalezitosti upravili, pre 2. dieta si ho isto kupim. Takze maju este taky rok na upravovanie 😉
A skoda, ze nedali este nejaku novu farbu ☹

ooxy
2. feb 2010

sasrnka...kazdy kocik ti zacne skor ci neskor pukat a hrkotat...to je jedno co mas, nas indie twin tiez pukoce 🙂

sasrnka
2. feb 2010

ooxy, len mna to zarazilo, lebo je novy... A predtym som mala polsky Tako Jumper, co by clovek povedal, ze to vela nevydrzi a bol odpruzeny, nic nepraskalo, nepukalo. Mozno je to prave to ich odpruzenie, co sa mi zda, ze praska 🙂 Inak je kocik super. Ked vidim mamicky, ako tlacia cez haldy snehu tazke kociky s malymi kolieskami a ja idem s jednou rukou 😀
mmacko, vanicka sa dava na sportak aj v novej kolekcii, co som videla na fotkach.

ooxy
2. feb 2010

nsasrnka...aj nam zacal praskat po kratkom case...ale to je tym, ze tako a spol su odpruzene...a tieto az tak nie, takze tieto "tvrde" kociky zvyknu po kratkom case pukat, praskat, vrzgat...
ale ano...super kocik, nemozem si stazovat...akurat som nedavno prvykrat defekt chytila 🙂

dzinka
4. feb 2010

Ahojte, ake fusaky pouzivate v kociku?

ooxy
4. feb 2010

ahoj dzinka, ja mam pre baby tie flisove fusaky bmb, sme v sportaku a stacili nam aj cez zimu, max som tam nahodila este nanoznik, co je v kolekcii 2008. ale ked bola velka kosa ani sme von radsej nesli...

petusik
5. feb 2010

ahojte, som rada, ze je tu diskusia o tomto kociku, velmi sa mi paci a chcela by som ho kupit, len ma odradza ta hlinikova konstrukcia... budem nan pripinat babyboard, syn ma uz teraz 15 kg a chodit sa mu moc nechce, skoro celu vychadzku na nom stoji... myslite, ze zvladne konstrukcia este dalsiu zataz?? dakujem

zuzi26
autor
5. feb 2010

mne koncik nepraska🙂.. 😅 iba ked nahodou nedam uplne hore noznu brzdu..nie je to problem? Alebo vraj satci potom na pumpe kupit nejaky spej, co sa da na kolieska a prestane vrzgat..ale neviem nazov, citala som v nejakej diskusii..
co sa tyka babybordu, neviem ci ide na bumbleride..vraj na zozname kompatibilnych kocikov na stranke babyboard indie nie je..mna to tiez zaujima, lebo by som si chcela nas indie nechat aj pre druhe..

petusik
5. feb 2010

zuzi 26 aj ja som ho tam hladala a skutocne tam nie je... ale su tam i kociky, ktore nesedia, tak neviem... dost by ma mrzelo, keby tam board nesiel, zamilovala som sa do indie, ma vsetko, co mi pri predoslych kocikoch chybalo...

zuzi26
autor
5. feb 2010

neda sa to v nejakom obchode skusit? s indie, dietatom a babyboardom? 😀

sasrnka
5. feb 2010

zuzi, brzdu davam uplne hore. Ale pre istotu to omrknem, ci nahodou nepada.
Este sa chcem spytat, ked ste vybalili kocik, ktore casti boli zvlast, teda co ste vsetko davali na konstrukciu? Ako som pisala, my ho mame komplet zlozeny z pradajne, tak mam podozrenie, ci to tam poskladali, ako sa ma. Lebo opticky je vsetko ok.

zojec
5. feb 2010

ahojte dievcata, aj ja som sa doslova zblaznila do tohto kocika.. 🙂 je presne taky , aky potrebujem.. ale mam jeden problem.. chcela by som ho pred tym ako ho objdenam vidiet, neviete mi poradit kde v okolo BB a ZV?? lebo uz dlho patram na nete a zatial som nadabila len na predajne v BA . jasne ze pockam na novu kolekciu, ale aj tak by som ho rada videla.. 🙂 budem rada ak mi niektora z vas poradi..
dakujem..

mmacko
5. feb 2010

Zojec, urcite ho maju v Alltoysoch. Nemate tam naokolo tuto predajnu?
A nova kolekcia je uplne rovnaka, len na vanicku ide strieska. Bol tu aj link

Ja som bola skusat Indiu vcera pre kamosku, je super priestranna. Sirka sportiaka je cca 35 cm a dlzka 100, takze supeeeeeeer

zojec
5. feb 2010

hm.. to o altoys som pocula.. ale tu je najblizsii asi az v MT, a to je predsa len dost daleko.. no nevadi, asi ho objenam, a ak sa mi nebude pacit, tak ho vratim.. (co ale pochybujem 🙂) baby a ake matu skusenosti s tou autosedackou Romer co do toho ponukaju? lebo vsade pisu, ze sa s nou jazdi len v protismere.. a to je dost blbe, lebo neuvidim na babatko ked budem soferovat.. :( niektora z vas pisala, ze tam pasuju vsetky sedacky.. tak ako to vlastne je? pre toto by som ho chcela vidiet, ako to vlastne funguje. dik

zojec
5. feb 2010

hups tak som zistila ze v BB je altoys.. a to som ani nevedla ze ta predajna je altoys.. 🙂 tak sa tam pojdem pozriet a spytat hlavne, lebo minule tam ten kocik nemali.. dakujem baby.. 🙂

zojec
5. feb 2010

no a okrem tej striesky v 2010 je nove aj toto: http://www.bumbleride.com/updates/?p=131

zuzi26
autor
5. feb 2010

zojec ale ved male baby ani nemozes vozit inak ako v sedacke v protismere jazdy - vsetky vajicka sa zapinaju v protismere 😉 😅 je to najbezpecnejsie!!!
a nechapem tu novinku, ved aj my mame taky adapter na autosedacku, len nie polstrovany. Inak my sme to vobec ani raz nevyuzili, vzdy sme malu prekladali do kocika. Tym ze sa to neda nakliknut priamo na konstrukciu, sa mi to zda takto dost komplikovane a nevyzera ani dobre

zojec
6. feb 2010

zuzi dakujem za odpoved.. 🙂 rozmyslam o tej autosedacke.. vy ste kupovali ten cely set s autosedackou romer? lebo su aj take autosedacky s bazou a myslim ze v tych sa dedi normalne v smere jazdy.. tiez rozmyslam, ze ci sa vyuzije ten adapter.. ale to asi len prax ukaze.. 🙂 neviem sa uz dockat kedy kocik aj s babatkom zavita k nam.. 🙂

petusik
6. feb 2010

zuzi 26, no neviem, ci by sa im to pacilo, keby som tam vytiahla board a navalila ho na novucicky kocik aj so synom... 😀 no a keby to nahodou nevydrzal, asi by ma... 😠
no ale skusit to mozno pojdem.. za to nic nedam.. v tn je alltoys predajna, mali by mi hadam vediet poradit, ak sa dozviem nieco pozitivne, tak napisem 😉

alali
6. feb 2010

Ahojte, mame Bumbleride indie a dokupili sme k nemu skateboard od ABC design. Po troche namahy sme ho uspesne nainstalovali a v pohodicke odveziem aj starsieho cochvila 3 rocneho. Je to pomoc na nezaplatenie, casto sa pytal na ruky...Dokonca ani nemusi vystupovat, ked prechadzame cez obrubniky...

petusik
7. feb 2010

ahoj alali, dik za info... takze myslis, ze to ta konstrukcia vydrzi?? naozaj je to k nezaplateniu, syna musim vyhanat z boardu, ked chcem aby si trochu pobehal, stal by tam vkuse, loptos 😀

lulima
8. feb 2010

Ahojte, aj mna tento kočík bmb twin zaujal a z ponuky zatial vyhráva on. Len športové sedačky sa asi nedajú otočiť v protismere, však? A ešte sa chcem spytať či predné otočné kolieska su OK, lebo čo som mala predchádzajúci kočík /polský/ tam mi kolieska pri rýchlejšej chodzi "kmitali" zo strany na stranu, neviem ako to dobre nazvať nešli po svojej osi, ale triasli sa a pritom neboli osmičky.Ale tu ten záves vyzerá trošku inak. Tie kolieska sú pri novej kolekcii iné? Myslím, že predtým boli troška menšie a inak vyplnené to vnútro, alebo sa mi to zdá?