Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

ajaja11
11. mar 2011

Ahojte.Chcem sa spytat je kočík bumbledride aj na zimu?Dcera ma 8 mesiacov a na jesen bude mat cez rok.Takže v zime ešte budeme kočíkovat a zda sa mi ta latka taka letná.Viete mi poradit kto ho má?
Inak sa mi velmi pačí a zvažujem kupu teraz na jar.Dakujem 🙂

ajaja11
11. mar 2011
sasajka
11. mar 2011

@ajaja11 Za mňa jednoznačne na zimu odporúčam. Ale nedávala som orig.nánožník ale univerzálny zimný fusak. Kupovala som ho hlavne kvôli zime a neľutovala som. Zvládal sneh aj všetky nerovnosti. Takže to je moja skúsenosť 🙂 😉

zojec
11. mar 2011

@ajaja11 suhlasim so
@sasajka , paradny kocik na zimu, hlavne do snehu. neviem co myslis tym letnym materialom, ale vsetky kociky co sa teraz vyrabaju su z takeho materialu.

kaktusik007
11. mar 2011

@ajaja11 ja ho mam 😀 😀 😀 😀 😀 a do tn budem isto s nim chodievat, takze v laugu by si ma mohla vidiet, aj ked teda s dvojickovskym - co je ale jedno, lebo latka je to ta ista 😉
ale obavam sa ze daleko castejsie ma bude vidavat v blave v avione, pretoze ked prevetrat hlavu, tak uz poriadne 😀 😀 😀 😀

sasrnka
11. mar 2011

@ajaja11 , v zime sa s nim chodi cez sneh uplne paradne. A latka nie je vobec letna. Ais myslis striesku. Vobec sa toho nemusis bat. A v lete sa da cast striesky odzipsovat a mas letnu verziu. Kocik je super priestranny. Este aj tuto zimu som don dala malu aj s fusakom a krasne sa tam vyspala. Chcela som ho predat, ale stale cakam, ci sa potvrdi, ze cakame chlapceka. V ruzovom ho vozit urcite nechcem 😉 Aj preto som sem pisala, ci nahodou niektora mamicka nechce vymenit potah...

ajaja11
11. mar 2011

Dakujem ste ma potešili.Kolesa mi boli jasne že su super.Len sa mi zdal taky moc otvorený a chybali mi na boku take bočne opierky ako ma napr. Perego GT3.

ajaja11
11. mar 2011

zojec @kaktusik007@sasrnka@sasajka Dakujem ste ma potešili.Kolesa mi boli jasne že su super.Len sa mi zdal taky moc otvorený a chybali mi na boku take bočne opierky ako ma napr. Perego GT3.

skybaby
20. mar 2011

ahojte, baby ak by mal niekto zaujem, budem predavat svoj bumbleride indie v cervenej farbe, so vsetkymi doplnkami a aj s tou vlozenou taskou (ale kludne predam aj bez tasky) 😉

kaktusik007
25. mar 2011

@skybaby pre druhe uz tento kocik nechces??? 😒

skybaby
25. mar 2011

Ja zvazujem že kúpim surodenecky kocik p&t ... Ale s bumbleridom bola maximálna spokojnosť 😉

lidyes
31. mar 2011

Ahoj, rok používám bumbleride indie, byla jsem s ním maximalně spokojená, ale nedávno jsem objevila prasklou konstrukci,takže putoval na reklamaci, prodejce nám ji vyřídil bez problémů, jen dodavatel ze Slovenska napsal,že doporučuje reklamci zamítnout, jelikož jsme s ním špatně jezdili, zacházeli (něco v tom smyslu), zajimavé,já myslela,že kočárek je na ježdění a ne na to,abych se na něho koukala v obyváku 🙂 . Nevím jestli bych tenhle kočárek doporučila, bojím se teď s ním najíždět na obrubníky, chodníky, prostě na všechno, kde by mohl zase prasknout a druhou reklamci už by mi nemuseli uznat. 😒

zdenca
4. apr 2011

Tak po 11 měsících používání mám prasklou konstrukci na kočáru i já. Nejdřív rupla jedna strana a při umývání i druhá strana. No docela závada jako hrom. Jsem zvědavá,co řeknou na reklamaci. Zatím hledám podobnou zkušenost. Nejraději bych ten kočár už neviděla. Protože když mi to opraví,stejně se budu bát s ním jezdit. Je to uděláno pěkně "forově". Je to prostě jen otázka času, kdy to praskně,at už se kočár přetěžuje nebo ne. Určitě zapracovaly i velké mrazy. No děs. Lidyes, mám pocit že jsme tu distkuovaly vloni,že jo?

snehulienka
10. apr 2011

@lidyes
@zdenca asi to boli nejake chybne vyrobky, ani sa mi nechce verit, ze obom sa vam pokazili. na slovensku sa vraj uz nepredavaju momentalne

@ajaja11 s indie som spokojna, ale dcera je uz velka a chceme ho predat, cerveny. cenu by sme dohodli... 😉

lidyes
12. apr 2011

Nevím jestli chybné výrobky, ale na netu v diskuzích jsem četla,že praskají,ale člověk si tak nějak myslí,že mu se to nestane 🙂 , jinak ale kočárek byl super a doufám,že teď už se nepokazí.

anninka
26. apr 2011

Ahoj, tak po 14 mesicich jsem nasla prasklou konstrukci....dneska budu volat do Malvika a uvidime. Dostali jste nahradni kocarek? Bez kocarku to totiz nepujde s malym, tak si to nedovedu predstavit...Jinak jsem s Bumbleride India naprosto spokojena - ted se budu bat s nim jezdit...

lienka434
17. máj 2011

Mamicky kde sa daa zohnat tento kocik?vobec na nete ziadnu stranku nevidim?:O diky za linky

skybaby
17. máj 2011

@lienka434 kociky aspon podla toho co viem ja budu az niekedy v septembri... ale ak by si mala zaujem o pouzivany, tak ja predavam svoj v cervenej farbe a so super vybavou 😉

lienka434
18. máj 2011

@skybaby aha to fakt?som myslela ze ked pani pisala ze v malviku ho mali a ine ho uz vlastnia tak ze sa na SR predavaju...juuj skoda ze som ho neobjavila skor lebo prave vcera som si kupila Babypoint Mark Q v cervenej farbe 😉 dakujem za vasu odpoved

misa293
23. máj 2011

@lidyes ahojte lidičky tak náš indi twin byl již 2krát na reklamaci a stejně jako tu píšete reklamace zamítnuta, ale pro dobré jméno firmy opraveno na jejich náklady..... s kočárem se nedá najet na obrubníky, zapřít se o madlo a zvednout kočár neexistuje!! jinak to praskne a je to v háji!! Kočár je na nic! A výrobci a servis myslím moc dobře ví o této vadě, ale nechcou poskvrnit jméno firmy....
Nemyslíte, že by to měla vědět obchodní inspekce? Stejná vada u všech reklamací...? V tom servisu, že jim to není divný...! V dnešní době je všechno možný jde jen o prachy...No mohla bych tu psát donekonečna co si o tom myslím..., ale prostě mě udivuje jak se ten kočár neustále firma a prodávající vychvalují. A vlastně se snad ani už přes rok neprodávají nebo už zase jo? Nevíte někdo? Mějte se

vrtule83
23. máj 2011

Tak co se týče praskání konstrukce, tak známí tento kočár měli také. Byli s ním moc spokojeni a super se s ním jezdilo i já vyzkoušela. Ale do roka jim rupla konstrukce. Naštěstí jim vrátili peníze. Teď mají Herqulese nebo jak se to píše s není s ním moc lehké ježdění, mě přijde jak tank.

misa293
23. máj 2011

@vrtule83 ale aspoň to vydrží jakýkoliv nátlak. S bumbleride se nemůže jezdit jako s jiným kočárem-ani do schodů ani z jednoho schodu dolů-prostě je to cítit jak je to na bocich vyklavé...a aji na kolejnicích je to cítit...prostě je na nic.
Co se týče ježdění po rovince tak je lehký na manipulaci, ale nesmí být nikde obrubníky. No a to asi jsou všude.
Žeby v USA neměly obrubníky? 😕 Chacha... Zajímalo by mě jestli i tam mají reklamace...No američani jezdí v autech ti tomu moc nedají...
No lepší těžký kočár lehká konstrukce špatná konstrukce... Naschle

lulug
23. máj 2011

Ahojky všichni, vlastním bumbleride indie pro jedno dítě ..je rok starý a už byl 2x na reklamaci...nejdříve se zlomila hliníková konstrukce..reklamaci uznali a opravili..po druhé se opět zlomila umělá hmota na obou stranách madla..reklamaci neuznali, ale opravili...prý vadné užívání kočárku...
Tak nevím, jak těžké děti mají v USA a jak kočárky užívají...
Je fakt, že kočárek byl do 10 dní opravený, ale už mám strach s ním jezdit a navíc ho s 2letým dítětem potřebuji na 100%...
Vzhledově nádherný, lehoučký.....ale ta lehkost je asi spíše na závadu!
Opravdu jej nedoporučuji!
Mějte se krásně

lidyes
23. máj 2011

Tak se nám tady roztrhl pytel s vadami u indie. Já pořád kontroluji jestli náhodou někde není znovu prasklá konstrukce, je to fakt nepříjemné a také mám pocit,že se tenhle kočárek do našich podmínek vůbec nehodí. Plánuji druhé dítě a doufala jsem,že kočárek za takové peníze vydrží,ale mám pocit,že asi ne. ☹

snehulienka
4. jún 2011

ja som s kocikom spokojna, bez zavad.
ale kamoske, ktora ho velmi casto - viackrat denne skladala sa tiez zlomila konstrukcia...tak neviem.

ten moj nam je uz maly, chcem ho predat. je skoro ako novy a este v zaruke 9/2011, cerveny

vrabcicaa
15. jún 2011

Ahojte píšem vám osobnú skúsenosť s kočíkom Bumbleride,máme ho asi tak týždeň a som veľmi spokojná je úplne skvelý a určite ho odporúčam.

zuzi26
autor
15. jún 2011

vrabcicaa a kupila si novy? Vraj este kolekcia 2011 nie je na trhu??? 😨

renata09
21. jún 2011

Ahojte.Nemá niektorá z vás na predaj zelenú vaničku ku kočíku bumbleride flyer?

avianka
6. aug 2011

ahoj,tak po roce používání kočárku Bumbleride Indie jsem dnes objevila na konstrukci velkou prasklinu(těsně pod svarem).Je kupovaný v Malvíku,bohužel tam dnes nikdo nezvedá telefon a my to máme do Prahy přes 100 km!Jsem rozladěná,když si ještě přečtu vaše zkušenosti taky s prasklou konstrukcí,je vidět,že jsou to výrobní vady a měli by okamžitě vracet peníze.Jinak s kočárkem jsme byli maximálně spokojeni,jen nejde sporťák posadit do 90st. a dítě když sedí a chce vidět není opřené(dávali jsme za zádíčka polštář)Tak uvidíme,jak se Malvík postaví k reklamaci. 😖

dzinka
7. aug 2011

ahoj, tak to som prekvapená čo tu čítam o tomto kočíku. My máme indie twin 2009 už skoro dva roky a zatiaľ maximálna spokojnosť a teda moc ho nešetríme a zatiaľ chvalabohu je ok. Chodníky, terény, schody , nosenie zvládame v pohode. Ale už ho začneme radšej viac šetriť, lebo človek nikdy nevie a teda druhý sa mi kupovať nechce a moji krpci sa ešte strašne radi vozia v kočíku.
Možno bola neaká chybná séria 2010 a preto aj ten výpadok a 2011 bude už vylepšený kočík.