Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

zuzi26
autor
15. júl 2009

dzinka ved cierna je na ich stranke ako hlavna farba, pozri www.bumbleride.com ta farba sa vola Lava.. 🙂

zuzi26
autor
15. júl 2009

ooxy a myslis ze to toho fusaku este zmestis rocne deti? nebojis sa ze ho len topankami uspinia vo vnutri? ja sa bojim ci ten fusak nie je len pre novorodeniatka, lebo nieco podobne mam do autosedacky maxi cosi a to je fakt mini...ooxy aku farbu kupis do cerveneho kocika? ta cyklamenova je fakt pekna, len mne to neprejde.. ☹ pre chlapca by to bolo asi odveci,ze? 😅

dzinka
15. júl 2009

zuzi, dik 🙂

ooxy
15. júl 2009

zuzi...ten fusak sa da odopnut, takze ako podlozka pod zadok to bude super aj na neskor,...inak fusak ma dlzku 90cm, teraz maju bubliny 76...pochybujem, ze do tejto zimy budu mat 90...
ale hlavne si myslim, ze to vyuzijem aj keby mali viac...lebo podlozku do kocika na zimu nemam...

ooxy
15. júl 2009

no a asi si kupim cervenu...ja mam ruby...

ooxy
15. júl 2009

a k tym farbam...nic nie je odvce...len sa s sym musis vediet nosit...kazdy ti to potom uveri 🙂)

ooxy
15. júl 2009

boze ako madar pisem...opravujem...
nic nie je odveci...len sa s tym musis vediet nosit...kazdy ti to potom uveri...

mikat
15. júl 2009

ja si tiez myslim, ze ten fusak by mohol byt v pohode aj na rocne dieta. Su dost velke a super teplucke. A ak by sa nejako uspinili, tak sa daju vyprat a su upravene tak, ze sa nezmolkuju...

sasrnka
15. júl 2009

Kde v BA, v predajni, maju tento kocik aj vystaveny. Viem, ze tu niekto pisal, ze v Eniki Beniki maju dvojickovsky. By som chcela vidiet priamo len pre jedno dieta, nech nekupujem macku vo vreci. I ked od vas same pozitiva zatial citam 😀

zuzi26
autor
15. júl 2009

sasrnka myslim ze ho maju aj v predajni alltoys v avione, ale nie som si ista..niekto pisal..

mikat
15. júl 2009

my sme ho videli prvykrat v predajni alltoys v Martine, tak si myslim, ze by ho mali mat aj v predajni Alltoys v BA

chruminka
15. júl 2009

baby tie fusaky vyzeraju super a aj cena je dobra,myslim si ze na nase zimi co tu my mavame im to bude uplne stacit,myslim,ze ich objednam hned spolu ako budem objednavat aj kocik pre nase jezibabky 😀 ,len este neviem aku farbu,lebo my chceme kupit ten oranzovy-spice ,ale ten oranzovy fusak sa mi moc nepaci na mna je velmi tmavy zvonku,no vsak uvidime....

sasrnka
16. júl 2009

No, tak v Alltoys ten kocik uz nemaju. Ze tam mali jeden cerveny, ale predali ho, tak jedine na objednavku ☹

mikat
16. júl 2009

sasrnka, tak to ma mrzi, ze v BA uz nie je. Ale mozno by si sa mohla skontaktovat s tou pani Vašekovou z mimibazaru. Oni dovážajú tieto kočíky a chodia ich predstavovať po celej SR aj ČR asi. Určite by sa s nimi dalo dohodnúť...

sloto
16. júl 2009

tak za chvilku si ideme pre bumbleride indie v tej farbe zelena/modra. strasne sa nan tesim 🙂 nasa mala, 5mesacna zabka sa konencne bude vozit v sportiaciku, tak dufam ze s nim budeme obe spokojne.

sloto
16. júl 2009

taaaak a kocarik je doma, hned sme ho aj odskusali a sme z neho nadseniiiiii. je uzasne lahucky, perfektne sa s nim manevruje, nerovnosti na zem vobec neni citit, no proste je to parada. inak ked sme prislid o predajne tak tam mali zrovna aj ten ruzovy a ten je tiez naaadherny, ale nakoniec sme zobrli ten zeleny - predsa len, ak by bolo druhe dietko chlapcek 🙂

zuzi26
autor
16. júl 2009

sloto super, cyklamenova je uzasna farba, ale ked planujete dalsie, tak si si asi vybrala lepsie - ta zelena je krasna originalna, mna ale vtedy odradila ta bleda tyrkysova - bala by som sa zaspinenia - ja uz som teraz musela niekolkokrat cistit tu tmavo sedu a to este nejeme v kociku, satci ze som sa chytila vlhkou rukou a bol tam viditelny flak, ale ja som na to dost citliva 😉 mna by to nervacilo..plus v tych ryhach na sportaku sa usadza rychlo omrvinky zo stromov, prach atd..

sloto
17. júl 2009

zuzi ja viem, ale zase si myslim ze spinu je vidno v kazdom kocariku a da cely dopnut a vyprat, takze sa bude castejsie cistit. ty mas ktoru farbu?

zuzi26
autor
17. júl 2009

sloto jasne ked sa posnazis tak ho udrzis cisty, ale mna skrela kazda skvrnka..my sme tiez chceli zeleny alebo cierny kvoli univerzalnosti aj pre chlapca ci dievcatko, ale nakoniec vyhral cierny Lava.

skybaby
17. júl 2009

sasrnka mali by ho teraz mat aj v kocikove v ivanke pri dunaji, urcite maju dvojickovsky a pre istotu si skus zavolat ci maju aj pre jedno babatko vystaveny, ja sa tam chystam asi buduci tyzden 😉
inak uz som pre indie viac menej rozhodnuta jedine pre co este vaham je velkost tej prenosnej vanicky, zda sa mi pre zimne babo trochu mala
inak asi som rozhodnuta pre cerveny 😉 ale nadherny je aj ten ruzovy a zeleny 😉

sloto
17. júl 2009

podla mna su uplne vsetky farby krasne. ja som sa nevedela absolutne rozhodnut

skybaby
17. júl 2009

sloto mas pravdu aj ten cierny je cool ... jedine oranzovu velmi nemusim 😉

skybaby
17. júl 2009

baby teraz som si vsimla ze ta kolekcia 2009 nema to predne madlo, u nas teda predavaju este kolekciu 2008 alebo sa da to madlo dokupit? na stranke kocikovo tvrdia ze je kocik aj s madlom ale na obrazku je bez neho

sasrnka
17. júl 2009

Skybaby, tak som zistovala a maju v kocikove k nahliadnutiu ruzovy. Inak objednavaju a vraj do 2-3 pracovnych dni ho mas. Pozerala som teraz na mimibazare a na prvej fotke nie je madlo, ale na dalsich vsetky kociky maju. Tak dufam, ze tam je. A na nete som u nich nasla najlepsiu cenu a to aj vratane plastenky.

sloto
17. júl 2009

no ma madlo - teda ak myslite normalne madlo, lebo potom sa da este dokupit aj taky box na jedlo, ktory sa dava namiesto madla.

chruminka
17. júl 2009

skybaby preco sa ti zda ta prenosna taska mala? Mne sa zda oproti inym prenosnym taskam dokonca o nieco väcsia a pevnejsia samozrejme plastove vanicky vyzeraju väcsie a mohutnejsie ale myslim,ze vnutro maju rovnake 😉
Nikde som nenasla rozmery prenosnych tasiek ak by sa to daktorej ktora ju ma chcelo premerat 😉

A inac sesterka ma zimne dieta (4.10.) a ma kocik len s prenosnou taskou a ficali v nej az do jary aj s fusakom a mala sa tam uplne v pohode zmestila

skybaby
17. júl 2009

sloto hej to normalne madlo som myslela 😉
chrumi mne merala tu tasku pani v enikibeniki a namerala tusim 70x 30cm ... a jane slalom ktory ma asi najvacsiu vanicku ma tusim 80x40cm ... ja sa len bojim aby som malu nemusela skoro davat do sportaku
no dufam ze to bude teda stacit a nebudeme mat maleho obra 😉
sasrnka hej aj mne sa zdali dobre ceny v kocikove

mikat
17. júl 2009

ahoj, indie 2009 madlo urcite ma. My ho mame a mame aj madlo. A nebol za ziadny priplatok...takze myslim, ze kazdy kocik ho ma. A vanicka je aj podla mna dost velka. Dokonca aj mne sa zdala, ako chruminke, vacsia oproti inym vanickam. Hlbsia urcite a mozno aj na dlzku...a okrem toho, da sa sklopit. Ked ju uz nebudes pouzivat, da sa stiahnut tak, ze ti nezaberie vela miesta. To je vyhoda toho, ze ma kovovu konstrukciu zvnutra a iba ten textilny potah.

sasrnka
18. júl 2009

Tak pridavam sa k fanusikom 😀 Dnes sme boli pozriet v Ivanke na kocik a ked predam stary, chcela by som prave tento. Uplne lahucky, aj s dcerou ho hravo zdvihnem. Polohovanie fajn, vela priestoru, prijemny material, jazdilo sa s nim super, skadanie jednoduche. A malej sa v nom pacilo 🙂 Nie je sice tak dizajnovo prepracovany,
ako napr. Casualplay, ktory stal vedla neho, ale ked si porovnam funkcnost, je znamy vyherca 😉
Skybaby, pisem IP, neviem, ci tu mozem porovnavat ceny a davat odkazy...

sloto
20. júl 2009

baby tie čo už máte tento kočiarik aký slnečník je k nemu vhodný?