Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

colorita
3. aug 2009

tinika33
plne s tebou suhlasím bumbleride indie je skvelý kočík
😵 my 😵 sme ich už pár vymenili
mali sme aj quinny speedy ale toto báseň s ním jazdiť 🙂 🙂 🙂 🙂
je úplne lahučký ´dlhé loožko + polohovanie nôžok .
čo sa mi ale páči najviac je vypracovanie poťahov su mäkké a aj strieška nie je iba látka
ale má aj podšívku .
🙂 🙂 🙂
tá váha 9 kg je super ked sa zloží je malý .

ilci
4. aug 2009

jj, já jsem se třeba v těch prodejnách ptala, ale žádný je nemá na prodejně
zatím jsem zkoušela jen v okolí, ale asi budeme muset vyrazit někam dál
jen přesvědčit chlapa, že musíme nutně vyrazit na nákupy 😀

sakura77
4. aug 2009

ja som ho tiez videla nazivo,je krasny,llahucky,lahko sa ovlada,len pre mna ma jedno velke minus,ze nema vanicku,len tasku,tak skoda,inak ho beriem hned,pripadne este pre letne babetko by sa dalo,ale cakame na zimu,tak sa mi to nezda az take moc vhodne,ale skoda,skoda...velmi sa mi paci

mikat
4. aug 2009

Ahoj sakura, my čakáme bábätko v októbri a kúpili sme si bumbleride...má väčšiu tú fusakotašku ako niektoré kočíky vaničku...ak si ju nevidela, určite si ju pozri. Je fakt dosť veľká...

chruminka
4. aug 2009

sakura my ho ideme tiez objednat pre nase jezibabulky a tiez sa maju narodit na zimu,myslim ze tie tasky su ovela teplejsie ako vanicky...vsak sa spytaj zussky ona ma tiez kocik len s fusakotaskou a Sarinka je tiez zimna a teraz caka tiez maleho na zimu... 😉

sakura77
4. aug 2009

lamete ma lamete 😅 musim si ist obzriet tu tasku,mozno zmenim nazor,videla som len sportovu verziu

skybaby
4. aug 2009

sakura aj u mna je bumbleride favorit c. 1 🙂 budeme ho objednavat zaciatkom septembra v cervenej farbe 😉 ta taska je 70x30 taku vanicku ma tusim maxi cosi, akurat jane ma vacsie

tinika33
4. aug 2009

skybaby vanička je určite vačšia 80x32 mám ju doma
omerám ju presne. taketo velke bývaju vložne tašky
😎 😎 😎
rozmery su uvedene aj na ich stranke len v inčoch
to je x 2,54 cm
tak sa skus pozriet

f.miracle
4. aug 2009

Mně se bumbleride india hrozně líbil, ale viděla jsem ho dnes "life" a byla jsem zklamaná; přišel mi hodně nestabilní a takový jako "neúplný". Nakonec jsme koupili Jané a jsem z něj úplně nadšená 😵

tinika33
4. aug 2009

f.miracle v čom sa ti zdal nestabilný , mne práve prišiel oproti ostatným trojkolkám
velmi stabilný dobre sedí aj v terene . 🙂 🙂 🙂
už si ho kupila ja kamarátka ale šporotvý a ked som bola sňou na prechádzke má 10 mes dieťa
velmi dobre sa ovládal a aj sedel . 🙂 🙂 Bez problemov sme prešli aj cez horší terén za žiadna nestabilita.
Pri bumbleride su perfektne poťahy a čo má málo kočíkov aj podšívky a molitanove spracovanie
mna aj to presvedčilo . Niektore kočíky maju iba látky a a striešky su dokonca v jednosti 🙂 🙂

beruskad
5. aug 2009

Ahoj holčiny,
už s Bumbleridem drandíme 14 dní a jsme naprosto nadšený. Chodíme cestou necestou, polem, lesem, zarostlou loukou, po kopcích i blátem a projede všude + je opravdu dokonale stabilní! Má jen dvě vady. 1) zvednutí opěrky zádíček, když dítě leží, je trochu náročnější na obratnost a koordinaci obou rukou a 2) už jsme dvakrát píchli. Zdá se, že pneumatiky jsou dost tenké a propíchnou je i trny nebo ostřejší kamínky 😖 Takže jdem zkusit sehnat silnější... Rozhodně pokud cestujete divokým terénem, doporučuju koupit si náhradní duši nebo dvě 😉 Ale je opravdu úžasný, prostorný a malému se tam moc líbí 🙂

serafinka1
5. aug 2009

Ahojte,trošku sme prispejem aj ja tým, ktoré sa nevedia rozhodnúť. Ja mám kočík Bumbleride Indie červený už rok. Vyskúšala som 4 kočíky, kým som neskončila pri tomto. Som ním veľmi nadšená. Dieťa v ňom má priestor, netlačí sa, vie sa v ňom obracať keď spí. Teraz čakáme druhé bábätko a bola som si naň vyskúšať vaničku, uplne perfektne sadla a neobávam sa toho, že sa doň dieťa nezmestí. Plus si idem objednať ku kočíku Bugypod pre toto moje staršie dieťa. Už s na to celkom teším.

zuzi26
autor
5. aug 2009

beruskad to fakt ste prepichli kolesa? my tiez jazdime kade tade a nic..kde daju zohnat nahradne?
serafinka, ide bugypod k bumbleride?

ooxy
5. aug 2009

ahojte... presne to dvihanie opierky chrbta bolo pre mna rozhodujuce, ci vezmem kolekciu 2008 alebo 2009...
na 2008 to ide lahucko aj s jednou rukou...
inak aj my jazdime kade - tade...a zatial /tuk tuk/ ziadny defekt 🙂

zuzi26
autor
5. aug 2009

ooxy mas pravdu, mne to dvihanie chrbta nejde rukou a dokonca ani dvoma..ako sa to ma spravne robit? ja vzdy potrebujem niekoho aby mi dvihol opierku a potom dvoma rukami taham hore..alebo mate na to grif?? to ja fakt minus kocika ☹

ivana33
5. aug 2009

Ahojte!
Vidim,ze sa tu pise o kociku Bumbleride-Indie,ja mam sice iny druh-Queen B,ale som s nim velmi spokojna.Na prechadzky je perfektny a aj zlozenie a ukladanie do auta sa da zvladnut v pohode....ja ho dokonca vykladam s jednou rukou,kedze v druhej mam synceka. 😉 Urcite je to investicia na viac rokov,mam ho od narodenia syna a zatial vobec nepomyslam nad kupou ineho kocika.Tak to je moj nazor...prajem pekny den!

ilci
5. aug 2009

f.miracle a kde jsi ho viděla? v obchodě?

sasrnka
5. aug 2009

zuzi26, nemam sice este bumbleride, ale na kociku take iste polohovanie. Chce to grif 😉 Kocik zabrzdi, rukou nadvihni opierku, pridrz kolenom, alebo stehnom a rukami mozes napravat tie popruhy... Ja som to kedysi este aj tak robila, ze som cupela a plecom si to pridrzala(muselo to vyzerat dost smiesne 😀 ) Tiez je to vec, kvoli ktorej by som chcela kolekciu 2008, len neviem, ci ju tu niekde maju. Boli sme len v Ivanke pozriet a tam mali len novu kolekciu.

chruminka
6. aug 2009

sasrnka my budeme objednavat kolekciu 2008 cez internet od tej pani silvie z mimibazaru,ona je dodavatelka tak skus u nej 🙂

sloto
6. aug 2009

ahojte tak my uz jazdime s bumbleride skoro mesiac a musim povedat ze je to super kociarik. velmi dobre sa mi ovlada aj jednou rukou, je lahucky, priestorny. na to dvihanie opierky si je treba trosku zvyknut, ale zase sa mi na tom paci, ze si ju nadstavite do polohy ako vy chcete. to je fajn. tiez ta strieska j bohovska ze je taka dlha. podla mna super kocik. som este zvedava na zimu. ozaj - objednaval si niekto z vas ten flisovy fusak s dekou od pani silvie z MMB? je to dobre? rozmyslam ze to doobjednam

ooxy
6. aug 2009

ahoj, ja som este neobjednavala...ale tiez uvazujem nad fusakom s dekou...

beruskad
6. aug 2009

Zuzi26 možná máme na ty kolečka smůlu a taky je pravda, že jezdíme dost divokým terénem 😠 Jiný plášť i duše se dají koupit buď v servisu na kočárky nebo i ve většině cykloservisů. Pořídila jsem takové masivnější pneu alespoň na zadní kolečka, tak uvidíme. Jenom už s nima není kočárek tak elegantní 😎 A co se fusaku týká, tak jsem pořídila fusak od Emitexu a jsem z něho úplně vedle. Je vynikající, mají neuvěřitelný výběr barev, skvěle padne do Bumbleridu (jak kdyby byl na to šitý) a cena je vynikající (http://www.babylife.cz/scripts/hledej.php?hROZ=...). My jsme dostali ke kočárku zdarma originální fusak, ale s tím od Emitexu se vůbec nedá srovnat, jak co do kvality, tak taky velikosti (je dost malý, spíš tak do půl roku).

mikat
10. aug 2009

sloto: ahoj, my máme tú deku aj fusačik od pani Silvie a sú fakt nádherné a teplučké. My sme veľmi spokojní a pekne ladia ku kočíku.

serafinka1
11. aug 2009

zuzi26 no hádam sa ten bugypod bude dať namontovať, uvidíme. No ak nie, tak asi budem musieť naozaj zmeniť kočík, čo by som veľmi nerada. viete mi hodiť link na tú p.Silviu o ktorej tu rozprávate, že má veci bumbleride. Ďakujem

mexx
12. aug 2009

Baby, prosim vas, da sa na tomto kociku sportova cast otocit v smere aj v protismere jazdy? 😕 Zatial som to vsade nasla len s otocnou vanickou, a k tej sportovej nic... Ale asi nie, ze? 😕

ooxy
12. aug 2009

ahoj, nie, sportova cast sa neda otacat, je len v smere jazdy...
ale mne nechyba to otacanie, aj ked som mala predtym kocik, na ktorom sa to dalo...

zajo79
13. aug 2009

ahojte. mate niektora flyer?

skybaby
14. aug 2009

caute babulky, ja som si vcera dala predviest indie v kocikove a pani predavacka bola uplne perfektna, vsetko mi poukazovala, ale mam jednu otazku ktoru sme nevyriesili. chceme indie od narodenia a ta vkladacia taska ked sa da tak ze na babo nevidim, vtedy sa tam da zacvaknut, ale ked sa prehodi strieska tak sa ta taska vraj zacvaknut neda a je tam len tak polozena, co sa mi zda trosku nestabilne .... ako to riesite??? da sa ta taska pripevnit ked mam babo smerom k sebe ???
dufam ze som to napisala ako tak zrozumitelne 🙂 dakujeeeem 🙂

chruminka
14. aug 2009

skybaby my este kocik nemame a toto s tou taskou sme este neriesili,ale budeme ho buduci tyzden objednavat tak potom mozno budem mudrejsia....

skybaby
14. aug 2009

ok tak potom prekonzultujeme 🙂 ja chcem objednavat tak o dva tri tyzdne 🙂