Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

jannicka
8. jún 2009

ahoj kukni sa aj do diskusie jane slalom pro 2009 tam ho uz rozoberali...my sme nad nim uvazovali ako alternativu namiesto golfiek a bola som ho kuknut no stabilny je asi tak ako kazda trojkolka nie je to stvorkolka ale inac sami pacil hlavne ze je priestranny skladal sa v pohode... myslim ze fajn 🙂

ooxy
9. jún 2009

ahoj, ja mam bmb indie twin a mame v bytovke aj nakladny a maly vytah...ja vojdem s dvojickovym aj do maleho vytahu...tak si myslim, ze so single kocikom vojdes do mensieho vytahu urcite 🙂

zuzi26
autor
9. jún 2009

ooxy dakujem, to ma teda tesi, asi do nho pojdem, len neviem sa rozhodnut pre farbu..aku mas ty? myslite ze cierna je blbost na leto?

jannicka
9. jún 2009

mne sa pozdava ta modrozelena ale pre holku asi nie co? 🙂 do vytahu by sa mal zmestit podla rozmerov teda do nasho a ten je podla veeelmi maly 🙂

zuzi26
autor
9. jún 2009

modrozelena je super, barala by som ju aj pre babu, ale zda sa mi to haklive, lebo blede je to presne na tej sedacej casti - v zime nic moc teda ☹

jannicka
9. jún 2009

v zime mas fusak 🙂

zuzi26
autor
9. jún 2009

jasne 🙂 ale teda v lete - od topanok, jedla, atd.. 😒

ooxy
9. jún 2009

ahoj,
no ja mam ruby 2008... predtym som mala cierny kocik a poznam vela mamiciek, co maju cierny kocik a nestazuju si... predsa len tam tieni strieska pripadne slnecnik, takze na babatko ti priamo nepali...

zuzi26
autor
11. jún 2009

tak som sa rozhodla pre ciernu farbu, v utorok by mal prist, tak som zvedava - posielaju kocik aj na skusku, tak ho po byte vyskusam a ked mi nebude vyhovovat, poslem ho spat.. 😉

hviezda22
11. jún 2009

zuzi26 ja mam tiez indiet twin v čiernej - pozivam ho asi tak tri tyzdne - bol to jedinky kus z vystavy, vtedy tu este tato nova kolekcia nebola, ja som velmi spokojna. Čierne kočíky sa mi velmi pačia, lebo mozeš dat rozne farebné doplnky a vzdy je to pekne 😉. Pripajam link
ttp://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?album=2...

hviezda22
11. jún 2009

nejde nan kliknut, skusim este raz

http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

zuzi26
autor
11. jún 2009

hviezda mas nadherne deticky!!! a v kociku vyzeraju skvele 😉 naozaj je pekny ten cierny. Bojim sa trochu co s tym urobi slnko, ale na kociku je dobra ta odopitelna strecha, tak budeme vetrat. Nasla si uz na kociku nejake muchy?

hviezda22
11. jún 2009

zuzi dakujem 😉
ja sa tej čiernej nebojím, neviem, či je v čiernom teplejšie...a tento materiál by nemal vyblednut, musel by byt viac bavlnený
uvítala by som, keby bol o centimeter užší 😀 , čo nie je tvoj problem, doma sa natesno trepem cez dvere a aj do vytahu je to nachlp
mam 2,5 ročného syna a prinom som vyskušala asi 15 kočíkov, pri dvojčkach si uz tak vymyšlat nebudem moct
som rada že som našla tento kočík, lebo je naozaj perfektný....je lahučky, vyborne ovladatelný, vyzerá dobre, potah je dobrej kvality, mam k nemu aj tašku, nožičky su polohovatelné....jedinké malé mínus by som videla v polohovaní chrbátika, mohlo by to tak "klikat" ako ma napr. PP Plico, lebo toto je na ten pasik...a chrbatik nie je az v uplnom lahu, malinko chyba. Ale nam to nevadí, teraz mam uz v kočíku aj vlozné vaničky, tie vtedy este skladom neboli.
Ja kebyže mam len dievčatko, vybrala by som si ten ružový-je nádherný, alebo čierny.
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=522175

ooxy
11. jún 2009

ahojte, ja mam kolekciu i twin 2008, mala som moznost vybrat si aj 2009, ale nakoniec kvoli sklapaniu chrbatika som si vybrala 2008, ten ma take zaklikavacie sklapanie, lahko ovladatelne jednou rukou...
inak som tiez max spokojna 🙂 predtym som mala pre baby cierny kocik a teraz, ked som kupovala novy, tak som chcela zmenu... inak cierna je vzdy super 🙂

hviezda22
11. jún 2009

ooxy to fakt ma ta staršia kolekcia tento sistém? To mohli zachovat. Staršia kolekcia ma tiez dalšiu vyhodu, ma samostatny nanožník, v novej je to fusak 3 v 1 ☹
ooxy ty maš tuším aj iný kočík - za sebou - ABC ak sa nemylim?

zuzi26
autor
11. jún 2009

hej to som vsimla ten pasik, ze to treba asi mat prax to polohovat ☹ skoda ze neostal stary system..aky je ten fusak, uz na neho netreba nanoznik? Alebo je potrebne nieco do nho este dat, nejaky dalsi fusak? A oplati sa ta ich taska, da sa pripevnit na kocik? ja som si ju neobjednala, ani to madlo s kapsickou - zda sa mi to zbytocne...

ooxy
11. jún 2009

no ja mam 2008 a tam vo vybave nie je fusak, ale nanoznik... to nam asi v zime bude stacit, uvidime... tasku cakam, ze mi pride, da sa dat pekne na rukovat...a ta kapsicka je celkom fajn, ale zda sa mi dost predrazena...takze to tiez nemame a myslim, ze sa bez toho urcite zaobideme 🙂)

chruminka
12. jún 2009

ja sa tiez chcem spytat na ten fusak 3v1 nie je to dobre?Je to normalny fusak da sa pouzivat aj neskor ked tam vanicky nebudu?Alebo musim este kupovat fusak extra?
A aky pasik na polohovanie chrbatika ,lebo na fotkach to nie je vidno ako sa to polohuje.

ooxy daju sa striesky aj na tej starej kolekcii otacat opacne,lebo na novej sa daju a potom mozem mat babetka vo vanicke otocene smerom k sebe.

hviezda22
12. jún 2009

ten pasik ma viacero kočíkov, napr. aj Concord fusion, da sa to, len jednou rukov vždy treba pridržat opierku chrbatika, je to normalne polohovanie, ma ho asi viac kočíkov nez ten systém klik
ten fusak je pekny a asi aj dost teply, da sa cely odzipsovat dookola, potom zostane akoby podložka, plus ta vrchna čast fusaku sa da pripevnit na vaničku. Samozrejme pasuje do športovej časti, su tam otvory na pasy.
Ja mam tu tašku na kočíku, da sa tak prevesit. Musím ist, deti plaču
😒

zuzi26
autor
12. jún 2009

hviezda dakujeme za info. ak budes mat chvilu cas, odfotila by si tu tasku, ako vyzera na kociku? Mne sa zdala s fotiek dost mala a taka moc pevna a hranata, nikde nie je odfotena priamo na kociku, tak si to neviem predstavit.

chruminka
12. jún 2009

hviezda dakujeme 🙂

ooxy
12. jún 2009

ahoj chruminka,
striesky sa daju aj na 2008 polohovat opacne a 2008 je aj trosku lacnejsia.
pasik je fajn, ale klik je lepsi...ale urcite sa s pasikom nenatrapite... je to aj otazka vkusu...ceze pre mna klik 🙂
ja uz mam len sportovy kocik, takze ja fusak nemam, len nanozniky.

renusa
12. jún 2009

ooxy, už som Ťa otravovala ohľadom abc, teraz čítam, že už testuješ bumbleride, tak by si vedela porovnať tie dva kočíky, lebo ja ešte uvažujem aj o tomto.... ale záleží mi na tom, aby bol od narodenia, aby som využila aj športiak, aj tie autosedačky naň by mi vyhovovali....niekde som sa dočítala, že aj na bumbleride sa dajú dať dve, ale v opačnom smere.... a ktorý by bol vhodnejší na dedinu, teraz tu máme cesty dosť v hroznom stave, a čo v zime?
ďakujem 🙂

ooxy
13. jún 2009

ahoj,
no ja som bola velmi spokojna s abc, predavam ho kamoske /zbytocne mi je doma skladovat aj vajicka aj vanicky/. nemala som bmb od narodenia, tak neviem, ake su tie fusakotasky, ale zdaju sa mi mensie ako vanicka od abc. takze ja som bola rada, ze sme mali velke vanicky...moje baby sa narodili ako nedonosene, hypotonicke, dlho mi nesedeli pekne, takze aj napriek tomu, ze boli dost velke a zima bola tento rok dost dlha...krasne mi vosli do abc vaniciek aj s fusakmi, vo vanickach boli do 8 mesiacov, kedy uz mali cez 70cm a stale v nich mali dost miesta.
co sa tyka bmb, takasi je lepsi na horsie cesty, pretoze tam mas nafukovacie kolieska /je tam sice riziko defektu/.
na abc su celogumove, neznicia sa, nedaju sa prerazit... s abc sa mi jazdilo dobre, ale urcite bmb je taky makksi 🙂
mne napriklad vyhovovalo na zaciatok to, ze sportove vanicky na abc boli tvarovane...ako sme pisali, ze sa neda ohnut samostatne chrbatik, pretoze sa mi suchali pri sedeni, nasedeli pekne rovno...uz teraz sedia pekne, takze bmb je v tomto uz ok.
ale ak su pre teba prioritou tie cesty, tak bmb...potom zalezi, ze co teda chces v zime...ak mas moznost si niekde pozriet fusakotasky od bmb a vanicky od abc...tak si to porovnaj.
a este neviem, ci sa daju dat na bmb sucasne dve vajicka...ale snad hej 🙂 lebo toto uz pri sportovej verzii tiez neriesim 🙂

alali
14. jún 2009

Ahojte, viete mi niektora povedat, ci je automaticky pribalena ku kociku b.indie 2009 plastenka do dazda, alebo ju treba osobitne objednavat? To iste aj adapter na autosedacku... Totiz na domovskej stranke to uvadzaju ako standardne vybavenie. Diky moc.

ooxy
14. jún 2009

ahoj alali, k 2009 si plastenku musis dokupit...adapter by mal byt v cene.

hviezda22
14. jún 2009

vaničky su naozaj priestranné, myslím že tak ako ostatné vaničky.
Ja som namerala 80 x 32. Pripajam fotku do albumu.
Ja mam dva adaptery, ani som ich neskušala, kto by mal zaujem, možme sa dohodnut, predam ich.
Toto nie je tip kočíka, na ktory sa da autosedačka nakliknut len na holú konštrukciu. Ta športova latkova čast kočíka zostáva.
Pojdete napr. na nakupy, beriete autosedačky, ale aj celý kočík, aký to má potom zmysel? Detom bude lepšie v kočíku, než v autosedačke.
Pri novej kolekcii sa vraj dokupuje všetko zvlašt, ja mam k nemu všetko, aj tie snack boxy, lebo kočík nemá madlá, bol z výstavy a v americkej verzii. Pani predavajúca mi urobila zvlašt cenu 🙂
renusa, ja ti ho odporučam na dedinu...je taky odpružený, velmi dobre sa s ním ide aj po nerovnostiach, hlavne preto že sú velké kolesá a nafukovacie, tým je ta jazda taka makka

zuzi26
autor
15. jún 2009

hviezda tak vanicka vyzera byt fakt super velka...alali mne ponukali teraz plastenku aj fusak v cene, ide o momentalnu akciu. Adapter si musis dokupit - ako pise hviezda, ten sa da nasadit len na sportovu cast, ale na rozdiel od hviezdy si myslim, ze to ma zmysel..koklokrat sa mi stalo ze mala zaspala nababusena v sedacke a nechcelo sa mi ju budit prekladanim do kocika - takto by som ju len preniesla na kocik a hajala by dalej. Podla mna je to dobry vynalez a oplati sa dokupit. Nove modely maju aj sklapacie madla - takze kompletka 😀

renusa
15. jún 2009

Ahojte 😉
ďakujem za info 😵
a viete mi poradiť, kde sa dá výhodne kúpiť tento kočík?

chruminka
16. jún 2009

hviezda tu tasku na kocik co mas v albume tak to je original k bmb ?Lebo ja by som chcela aj tasku k tomu,ale ta sa musi dokupit zvlast a zevraj sa da pripevnit dakymi klipsnami,som si vsimla ze ty ju mas len zavesenu.
Neviete niekto nahodou cenu tej prebalovacej tasky?

Kolekcia 2008 ma vela veci v cene (napr. plastenka do dazda,nanozniky,vanicky,pumpa.....) ku kolekcii 2009 si treba zevraj vsetko dokupit a celkovo je aj drahsia.

ja som sa rozhodla ze kupime tu 2008 su tam len malinke rozdieli ako ste uz pisali 🙂