Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

ifkael
24. feb 2013

@lilitela mozno chcela len zmenu ;)

lilitela
25. feb 2013

@ifkael Po dvoch mesiacoch? 🙂 Draha zmena.

lilitela
25. feb 2013

Dievcata, neporadite mi na Indieho nanoznik? Vdaka jednej mamicke som si mohla pozriet ten original fusakonanoznik a ja myslim, ze ten nam bude uz maly. Tak chcem kupit nejaky uni nanoznik. Pisala som do emitexu, ti mi nevedia poradit a z bumbleridu mi neodpovedaju. Teda to je servis! Taky drahy kocik a ....

moonaa
25. feb 2013

@lilitela
Ahoj, ja som si ho bola obzrieť v NR v Alltoyse, tiež ma zaujímal nánožník, lebo k tej farbe, čo mám ja vysnívaný, sa ževraj nedodáva. Pani predavačka nám ochotne predviedla aj dva druhy, jeden tenší, druhý taký fusakonánožník, bohužiaľ názvy neviem, ale v predajni by možno aj tebe poradili. Doma mám síce univerzálny emitexový nánožník na môj šporťák Ouinny Freestyle, ale ten mi príde ako nemotorné hebedo.

ifkael
25. feb 2013

@lilitela uz som predavala aj po dvoch tyzdnoch kocik 🙂)) ked dobre kupis- nestratis nic

kukina27
25. feb 2013

Ahojky.
V sobotu si jedu vyzkoušet indii na vlastní oči 😀
Strašně se těším a doufám, že mě nezklame!!! Mám možnost koupit použitou indii ještě s půl roční zárukou v barvě aqua.....

lilitela
26. feb 2013

@moonaa Uz som tam bola 2x, uz sa mi veru nechce. Mam to daleko. 🙂 A aky mas prosim od emitexu?

moonaa
26. feb 2013

@lilitela Ja mám nánožník originál na trojkolku čierny.

lilitela
27. feb 2013

@moonaa Takze asi tento, vsak?
http://www.emitex.cz/cz/menu/35/produkty/vyrobk...
A je hruby, alebo tensi, alebo taky priemer? Da sa aj na jar a na jesen alebo aj dokonca chladnejsie a veterne letne dni?

moonaa
27. feb 2013

Ahoj, áno je to on. V zime určite doň ešte fusak alebo deku. Povedala by som, že je ideálny na jar, či jeseň. Ja ho predávam, lebo pre nášho drobca je veľký a mám ho nový, takže ak by si mala záujem...

moonaa
27. feb 2013

a ako pozerám na tej stránke je dokonca presne na kočíku Ouinny Freestyle, ktorý mám tiež na predaj

kukina27
28. feb 2013

V jaké barvě by jste kupovali příslušenství (tašku, podložku.....) ke kočárku v barvě AQUA??

lilitela
28. feb 2013

@moonaa Najprv musim kupit kocik 🙂

madamecrazy
1. mar 2013

Já jsem Indie prodala z toho důvodu, že měl pro mě moc široký rozvor zadních kol, tak se mi s ním složitě zajíždělo do baráku. Ale jinak opravdu nemám jedinou věc, co bych kočárku vytkla...a to se mi stalo málokdy 🙂)

kukina27
4. mar 2013

KOUPÍM BUMBLERIDE INDIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (duben, květen) Díky za nabídky!!!!!

lludmila
14. mar 2013

taky koupím indii 🙂 zamilovala jsem se do něj a nikde jej jetý nemůžu sehnat. Díky za nabídky 🙂

hipuska
18. mar 2013

rada by som tiez kupila bumb. inide single - pre chlapca. Ak ma niekto na predaj..... zaroven mam na predaj aj bumbleride twin - seagrass....

kukina27
19. mar 2013

Já už mám mazlíka doma 😀

dominika101
21. mar 2013

Chtěla bych koupit Bumbleride indie, sporťák pro jednoho.Bazarový,tak do 5000kč.Nevíte někdo o něčem 😒 ?
Děkuji

kukina27
21. mar 2013

@dominika101 Mrkni na bazoš. Teď tam jedna paní prodává za 5000Kč červený

lludmila
21. mar 2013

@kukina27 my jsme si dnes přivezli domů přesně tento samý kočár....jsem nadšená!

kukina27
21. mar 2013

@lludmila Já jsem ho měla vyhlídnutý už jako těhotná. Ten prostor pro mimčo a lehkost kočárku je prostě super!! Máte nový? Nebo použitý??

lludmila
22. mar 2013

@kukina27 máme jetý, ale paní s ním asi moc nejezdila, podle toho jak vypadá, je jako nový 🙂 Já jsem na něj narazila teprve na veletrhu v Brně a prostě jsme ho museli koupit. Je super, ale když to porovnávám s naším Briem, tak Brio je prostě lepší🙂
Máme k němu 2 fusakonánožníky (letní a zimní), ale malému sou po pás, a nohy má pokrčené, Emitex to jistí 🙂 Teď jdeme zkusit terén...
A vy máte nový?

kukina27
22. mar 2013

Taky mám jetý. Má jen pár odřenin na konstrukci. Fusakonánožník k němu nemám a ani pořizovat nebudu. Malému jsou teď 3 měsíce a do kočárku půjde až v létě. No a na podzim už půjde do klasického fusaku. Já měla u prvního casualplay s4, ale je strašně malej- krátkej ☹ Zase měl ale vychytanou boudičku.

kukina27
6. apr 2013

Míte některá zkušenost se sluneční clonou na bumbleride???

kukina27
7. apr 2013

Maminky??? Můžete mi některá poradit??
Jaký modelový rok tedy vlastním?? Mám nová kola i madlo před dítětem. Přesto mi při poloze v sedě nejde dát stříška až dolů k madlu, jak je tady ve videu

https://www.youtube.com/watch?v=6-_ocCplwo0


Přikládám fotky

kukina27
7. apr 2013

Našla jsem další nesrovnalost s typem 2010 ☹
Polohování nožiček mám vyřešené pomocí takových páček a ne kloubu a polohování madla před dítětem taky jinak (vše vyfoceno....)
Co to tedy sakra mám za rok? Je možné, že je to nějaký mezityp??????

hviezda22
7. apr 2013

@kukina27 vieš je to dosť dávno kedy som ja tento kočík mala a od vtedy ich bolo este veľa, ktoré som vyskúšala, takže si to už moc nepamatám.......na fotkach vizera ako novšia verzia, od roku 2010.....pačky, tie som mala tuším aj ja.
@sasrnka mrkni a skus poradiť aj @silvusa1 prosím, neviete poradiť kukina27?

kukina27
7. apr 2013

Ještě jsem si všimla, že ve stříšce mám v okénku igelit, nikoli síťku

svistik
13. apr 2013

Ahojte maminky!
Ja som este pred hodinou bola rozhodnuta, ze si tento kocik kupim, ale nasla som jednu diskusiu ceskych mamiciek... a vyzera, ze skoro vsetkym praskala konstrukcia... Diskusia bola z roku 2010, takze neviem, ci to bol problem starsich modelov alebo je to tak stale... neviete niektora??
Tie maminky boli velmi nahnevane... niektore uvadzali, ze mali 8 reklamacii (vad) za 9 mesiacov... a co bolo najhorsie... nechceli im to uznat... hovorili, ze je to nespravnym pouzivanim...
No neviem... neviete o tom nieco?