Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

digysa
2. okt 2009

Aj ja sa pridam k vam...sice uz ho mam vyse roka... az teraz som zistila, ze aj na slovensku fici Bumbleride.
Skoda, ze ho nemozem zobrat na SK...do lietadla je dost velky....

Baby viete, ze ked si zablokujete predne koleso, tak sa s nim da super zabehat? Uz som to skusala....sice v zatackach sa musi trosku nadvihnut to predne koliesko, ale na rovnej trase je to super.

dajka1141986
3. okt 2009

ahoj, prosím vás, viete mi poradiť, kde by som si mohla vyskúšať kočiar bumblerid indie osobne? v ktorých predajniach ho majú? ďakujem

beruskad
5. okt 2009

Ahoj holčiny, nechci vám kazit nadšení, taky jsem byla z Bumbleridu celá vedle. Mám ho tři měsíce a dnes na normálním obrubníku praskla hlavní konstrukce na dvou místech a kočárek se de facto rozlomil. A poslední měsíc vibrovalo po odaretování přední kolečko (točilo se do osmičky). Takže kočárek putuje na reklamaci a jsem dost naštvaná.

innes
5. okt 2009

beruskad, tak to jsi mě docela vyděsila. Poslední dobou jsem četla teda víc názorů, že ty lehké kočárky častěji praskají, ach jo 😒

angel22
16. okt 2009

Poctivo som si precitala celu diskusiu, lebo zvazujem kupu sportoveho kocika. Dcerka ma 4 mesiace. Najprv som chcela Jane Powertrack, no potom som narazila na BMB a veeeeelmi zvazujem. No tieto posledne prispevky ma znervoznili ... Ako sa s nim jazdi v snehu???

zajo79
17. okt 2009

angel22, tak potom teutonia spirit 🙂

ooxy
18. okt 2009

baby, v kazdej znacke sa najdu kazove vyrobky...mam kamosku, dvakrat reklamovala jane, dalsia zasa teutoniu, ina concord... takze omyly sa stavaju...
my mame indie twin a som velmi spokojna, nemozem si ho vynachvalit, vozime sa v nom uz 6 mesiacov...

zuzi26
autor
18. okt 2009

my sme tiez ziadne problemy s indie nemali, je skvely, praveze sa mi zda konstrukcia pevna, plus su odpruzene zadne kolieska, takze to peruje, ked vyjdem na hrboly alebo obrubnik. My ho mame asi 4 mesiace a zatial sa nic nepokazilo a to sme teda dost akcny na prechadzkach 😉
Podla mna sa okolo teutonie robi velke halo, mne osobne sa ale dizajnovo vobec nepaci. Jej plus je v tom ze ma otocnu sedacku, v smere i protismere jazdy..to mi obcas na indie chyba. Ale teutonia je aj o dost drahsia. Ooxy uz si kupila ten flees fusak a deku? Zmestia sa ti do toho male? Ja zvazujem ci to mam kupit, ale sa radsej popozeram po inom fusaku. Zatial malu davam len do overalu a do toho fusakonanoznika.
Co ma stale trochu stve, je to dvihanie opierky, nejde to prave najlahsie... 😒
Inak naozaj co pozeram ine trojkolky, indie podla mna vyhrava - ma minimalisticky dizajn, ziadne cacky, polstrovania navyse, krasne farby, a super lahku a spratnu konstrukciu. Podla mna do snehu idealny kocik, uz sa tesiiim na lyzovacku 😀

ooxy
19. okt 2009

ahoj Zuzi...zatial nemam, ale kupujem urcite, pisala som s pani Silviou, maju dostat teraz este nejake nove fusaky, udajne su dlhsie o 5cm...tak sa rozhodujem. pouzivame zatial nanoznik a v pohode to staci... myslim, ze by mi baby vosli aj do toho fleesoveho, lebo aj s topankami mozu mat max 85cm a ten ma 90... ale ja by som to vyuzila aj keby don nevosli, pretoze pod ritkou by mali teplo a na ne mozem dat deku a nanoznik...takze urcite nieco kupujem... zalezi aj od ceny, ak by bol ten novy fusak ovela drahsi, tak kupim tento, co maju teraz...pretoze u nas je to otazka asi len tejto zimy...buduci rok uz asi v kociku nebudeme...

mmacko
19. okt 2009

Ahojte,
ja stale pokukujem po Indie, ale asi si ju uz nekupim, uz mam 2 kocik ( rozhodovala som sa medzi indie a inym a jedine, preco nie Indie je to otocenie sedacky). Preto sa chcem spytat, ci nahodou kolekcia 2010 nebude mat tuto vymozenost. Ak by mala, tak je to podla mna supeeer kocik, urco porovnatelny, ak nie lepsi ako teutonka, ktora je ovela drahsia.

zuzi26
autor
19. okt 2009

ooxy dakujem za tip, uz ten fusak maju na mmba? Inak to je super ze ten nanoznik ti vydrazal aj pre rocne deti, mne sa zdal dost maly, si ho uchytila o pasy ako fusak? No musim ja zvazit ten fusak este, neviem si ani farbu vybrat.
mmacko skus pozrit oficialnu stranku bumbleride, ci nemaju kolekciu 2010 tam..mne ale to otocenie sedacky napadlo len zoparkrat, napr v nakupnom centre, kde sa musi mala chuda pozerat na vsetkych, co idu oproti a ma tak hrozne vela podnetov, na to sa mi zda este malinka. Ale vonku mi to nevadi, nech si uziva pohlad na prirodu 😉

ooxy
19. okt 2009

Zuzi, este ho asi nema, asi az o tyzden...
mne sa ten nanoznik zapina zipsom o ten spodok, kde maju nozicky...a myslim, ze tam tyto zimu vojdu...a buduci rok az asi kocik nebude treba... ked budem vediet o tom fusaku...dam vediet 🙂

loginka
24. okt 2009

baby ake mate (mali) autosedacky -vajicka ku kociku Indie twin? Mne v predajni nukali tu naklikavaciu Romer, ale myslim, ze nemusi byt naklikavacia.
a este ten fusak je dost teply? Moje sa maju narodit vo februari, tak neviem ci staci alebo kupovat nieco hrubsie.

frogy22
26. okt 2009

Ahojte

chcela by som si oprat potah (Bumbleride Indie) ale nejako neviem ako ho dat dole. Uz som ho skoro cely vyzliekla ale nakoniec sa mi to nepodarilo, tam kde sa kocik polohuje sa mi to neda odmontova. Ci uz to len vyparat? Moze mi niekto poradit, popripade ma odkazat na nejaku stranku. Dakujem

zuzi26
autor
25. nov 2009

ja chcem tiez prat potah, ale este som to neskusala..frogy podarilo sa ti to nakoniec vyvliect? ako to mam urobit? a ked ste prali striesku, nehrdzavie vam ta konstrukcia?
inak serafinka, ty si predala bumbleride? Bugypod teda nejde k bumleride? Kde si to zistovala please?

mariangela
29. nov 2009

Ahojte aj my sme si kúpili ten kočík Queen B - v predajni nám povedali, že idú do neho všetky autosedačky...máte niekto s tým skúsenosť?...alebo odporúčate nejakú konkrétnu značku

dzinka
10. dec 2009

Ahojte, ako sa upevnuje strieska ak chcem kocik s vanickami v protismere jazdy? Mam model 2009. Skusala som otocit ten "drziak" ako piisete, ale nejde mi to.

zuzi26
autor
10. dec 2009

dzinka ja som to este nepotrebovala, ale ta cierna cast striesky dole, co sa strka do konstrukcie..tu ohnes a zasunies do konstrukcie...foto popis je na Mimibazare u pani Vasekovej, co predava tieto kociky..v jej fotoalbume...

dzinka
10. dec 2009

ziuzi, dakujem. Mne to ale vobec nejde otocit a tlacim riadne. ☹

chruminka
10. dec 2009

dzinka musi to ist,lebo aj my sme to otocili,ide to dost tazko,mm mal co robit aby to otocil.
my sme zatial velmi spokojni s kocikom aj ked to nosenie po schodoch je hrozne,len si neviem predstavit,ze by som mala este tazsi kocik,uz s tymto mam co robit 😝
My mame tie deky aj ten fusak,on vyzera na pohlad dost tenky,ale myslim si ze to bude uplne stacit ked budu jezibabky este v overale popr. daka deka este.

dzinka
10. dec 2009

chruminka, dik. Takze nic netreba rozmontovat, staci len otocit klbik? My sa s tym s MM trapime uz od vcera a nejde nam to otocit.

dzinka
10. dec 2009

Huraaa, uz to mame 🙂 . No ale ide to riadne tazko. Zajtra ho idem vyvetrat.
Chruminka, mas krasne jezibabky. 😉

katy2205
15. jan 2010

Ahojte babule, tak včera som si objednala Bumbleride Indie čiernej farby...........zvažovala som či mám kupiť Graco Trekko Gabriel ktorý je o polovicu lacnejší alebo Bumbleride ale zvíťazil Bumbleride ked som pokukala prezentáciu kočíka. Chcela som ten ružový ale zasa čierny je predsa len univerzálny a ak by náhodou bolo ešte niekedy bábenko tak aj pri chlapcovi by sa dal použiť.
Písali mi že budúci týžden by ho mali mať na sklade tak sa strašne teším......teraz sme bez kočíka ale už to vydržím tých pár dní. Potom dám vedieť či som spokojná.
Prajem vám všetkým veľa krásnych prechádzok s Bumbleride a nech sú vaše detičky zdravé. 🙂

mja
22. jan 2010

katy - kde si objednala ten kocik???
ja mam on tiez zaáujem, ale o Flayer 2009 farba Ruby. Chcem ho ako sporták, bez vanicky a detskej sedacky. mala ma uz 4 mesiace - tak preto.

tea333
23. jan 2010

Ahoj baby,
zacinam skulit po kocikoch pomalinky, a velmi sa mi pozdava Indie, ale mohli by ste poradit ako je to s tym prehadzovanim tej striesky pri tej vanicke pre novorodencov? mozem teda prehodit striesku na druhu stranu, takze z toho urobim kocik v protismere?

hviezda22
23. jan 2010

tea333 mam to nafotene v albume

tea333
23. jan 2010

hviezda dik, vyzera to super 🙂

velmi sa tesim, lebo som dlho bola presvedcena ze chcem stokke xplory, potom som ale pochopila, ze to je naozaj iba stylovka a radsej chcem nieco do terenu,.

potrebovala by som nieco co sa zmesti do kufra yarisky, co je lahunke a dobre ovladatelne, a Indie u mna teda vyhral, ale bola som chvilu totalne nestastna z tej striesky, ze sa to nebude dat, alebo ze sa to da len na dvojkovom kociari 😒 nechapem ako to, ze to predajcovia vobec neprezentuju, ked je to tak zasadna vec!!
ale je to jedno, hlavne ze sa to da 🙂

hviezda22
24. jan 2010

tea333 niet za čo, ta strieška je naozaj dobra vec

katy2205
24. jan 2010

Babule ja len v skratke............ kočík Bumbleride je uplne najsamfasafestsuper ................ nedám na neho dopustiť, totálna špička uplne sa vyžívam v tom kočíkovaní 😀

zuzi26
autor
25. jan 2010

katy tak vitaj vo fanklube 😀 ja ma tiez cierny indie a hlavne v tomto sneho nan nedame dopustit, plus malinka mi v nom spinka aj oba denne spanky, je taky pohodlny a siroky..v postielke nezaspi, ale ked ju priputam v kociku, ze sa nemoze posadit a otvorim okno, tak zaspi za par minut..my sme si k nemu dokupili ale fusak eisbarchen tmavo sedy, je teplucky a presne mi tam sadne. Ten nanoznik nepouzivam, dala som ho do maclren golfaca 🙂 ten nanoznik sa mi nezda moc prakticky.
hviezda ty si uz predala svoj kocik? Mas este vanicky?