Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

ooxy
28. jún 2009

ahojte, mne vcera prisla sietka proti hmyzu od pani Silvie... takze hviezda, ak ti pani Silvia nieco slubila...urcite to dodrzi... mne sa pri nej zdalo asi prvykrat po dlhej dobe, ze konecne niekto pochopil, ako sa ma obchodovat 🙂)

ja som nalepky dala dole, zislo mi to v poho

skybaby
28. jún 2009

ahojte ja som nad tymtokocikom vobec nerozmyslala ale vcera som videla a zalubila sa do neho. chceli by sme ho ale od narodenia len sa mi zda ze ma strasne malu vanicku. mali ste v nom niekto zimne babo?

hviezda22
28. jún 2009

skybaby podla mna ma taku vaničku ako ostatné kočíky, ako som písala, dlzka 80 cm
ooxy asi máš pravdu, uz sa mi ozvala 🙂 , ja inak nemožem nič zlé povedat, pani Silvia bola velmi milá,
asi toho ma vela

ooxy
28. jún 2009

skybaby k tej fusakotaske...dlha je dost...ale je uzsia ako vanicka klasicka myslim, ze ma na sirku 30 cm. ja som mala predtym abc kocik dvojickovy zoom a ta vanicka mala 40cm na sirku...baby sa mi narodili v juli predcasne...ale nebol problem ich mat vo vanicke vo fusaku az do februara... mali dost miesta

alali
28. jún 2009

Caute, mam otazku, kto mate bmb indie 09 pre 1 dieta...nezda sa vam labilny? Este som nemala trojkolku, tak mozno sa mi to len zda, ale mam strach, ci mi nas dvojrocny "zivel" nemoze nechtiac prevratit maleho, ked sa zakvaci na rucku. Inak kocik je fakt nadherny🙂

chruminka
28. jún 2009

ahojte mozno mi budete vediet poradit, my ideme kupovat bmb pre nase dvojky,boli sme ho este raz omrknut v predajni je fakt super len sme s predavackou (inac uplne super ochotna mila,az neuveritelne trpezliva 🙂 ) nevedeli prehodit tu striesku na druhu stranu.
Ono by sa to malo nejako dat,lebo som viidela fotky na nete ze sa to da prehodit ked su babetka malinke a chceme ich mat smerom k sebe,zevraj sa nejako prehodi len strieska a potom sa len vanicka da opacne.
V obchode bola len kolekcia 2008 ktoru chceme objednat ale tu striesku sme nadruhu stranu nedostali,dokonca sme ju aj odmontovali uplne ale neslo to nasadit opacne 😠
Viete mi dakto poradit? Teta predavacka bola sice velmi ochotna a slubila ze sa popyta a pozistuje,ale ja sa teraz cca 2-3 tyzdne do BA nedostanem.

Hviezda vlastne aj ty to mas v albuma tak otocene s tymi vanickami k sebe ,len ty mas tusim kolekciu 2009,ale zevraj sa to da tak isto prehodit aj na 2008

hviezda22
28. jún 2009

chruminka, ta umela čast (čo sa zasúva do kočíka) na budičke je otočná. Ide to tažšie, ale ide. Neviem to vysvetlit 😒

skybaby
28. jún 2009

hviezda, ooxy dakujem 😉
chrumi v ktorej predajni v BA ste boli kocik obzerat?

chruminka
29. jún 2009

hviezda dik aj sme si to dako tak mysleli ze to inak nepojde,len teta predavacka sa bala aby ten klbik nezlomila 😉

skybaby maju ho v enikibeniki v petrzalke je tam strasne mila pani ktora rada vo vsetkom poradi 🙂
my sa tam chystame ale asi az ked pojdeme na 3D do BA tak skocime hned aj ku nasim a od nich to je kusok,som zvedava co teta zistila,lebo aj ju to velmi zaujmalo ako sa to prehadzuje,super pristup uz davno som sa s takym pristupom nestretla 😵

skybaby
29. jún 2009

chrumi dik ja taasi vybehnem koncom tohto tyzdna 😉

mikat
29. jún 2009

Ahoj,
my sme videli bmb kočiarik včera v jednej predajni v Martine....bola to láska na prvý pohľad...najlepšie ovládateľný kočík zo všetkých, ktoré sme doteraz skúšali. Základná cena bola však 10 500 a cenu ostatného príslušenstva nám pani predavačka nevedela ešte ani povedať. Viete mi niekto povedať pribl. cenu aspon za ten fusačik, tú vkladaciu tašku, ktorá sa používa od narodenia?
Ďakujem

hviezda22
30. jún 2009

mikat, cena za dve vložné tašky je 100 euro - su k tomu aj fusaky. Myslím ze jedna vychadza okolo 60 euro.
Mrkni na malvik.sk, alebo na mimibazar

zuzi26
autor
30. jún 2009

ahojte tak sa hlasim po prvom vikende s bumbleride a musim uznat - je perfektnyyyyyy, super lahko sa ovlada, je uzasne skladny, zaberie nam na malom Fiat brava len polivicu kufra - tak sme sa mohli zbalit na 3 dni na chatu uplne v pohode - je lahunky, v lese isiel uplne lahucko, Hanka ani necitila kamene a nerovnosti. Na to aky je velky, je naozaj velmi lahky.
Skybaby ahoj 🙂 gratulujem k babetku, velmi sa s tebou tesim!!! Urcite odporucam bumbleride! 😉 len neviem ci od narodenia - ja som tiez nepochopila, ako sa tam namontuje ta fusakotaska tak, aby som na babo videla. Da sa to vobec pri indie single??? Nasa mala ma 4 mesiace a uz som ju dala do sportaku (vanicku som nekupovala), ale pre druhe by som ju chcela dokupit.
Inak naozaj oproti PP GT3, alebo casualplay S4 - co su take porovnatelne kociky - je podla mna ovela lepsi. S4 je malinka, GT3 zas obrovske a tazke. Plocha na lezanie sa mi zda naozaj velmi velkorysa, Hanka si to tam uplne uziva, moze spinkat s roztiahnutymi ruckami.
K tej stabilite - na trojkolku si treba zvyknut - ja si tiez len zvykam, nesmie sa posuvat do strany, inak sa moze nahnut - dieta je potrebne urcite vzdy priputat. Ale urcite je stabilny.
Mikat skus ho objednat cez mmbazar cez spominanu pani Vasekovu - rolsit je hlavny dodavatel.
PS: moj muz ho nechce dat z ruky, ja uz nemozem kocikovat ked sme spolu 😀 😅

skybaby
30. jún 2009

jeeej zuzi ahoj 😉 to je super ze je kocik taky perfektny, ja som ho videla v jednej predajni a tou fusakotaskou pre jedno babo, tak sa to hadam nejako bude dat, budem to skumat buduci tyzden a nasej barborke by sme asi objednali cerveny 🙂 som povodne chcela stvorkolku ale muz chce radsej troj lebo sa chysta kocikovat v horskom parku 😀 a dufam ze necha aj mna
pozdravujeme hanicku 😉

zuzi26
autor
2. júl 2009

skybaby tak potom napis ako s tou fusakotaskou - som prekvapena, ale v navode som to nenasla..inak navod je fakt divne napisany, je asi uplne nahrubo prelozeny, mne tam chyba dost veci.. ☹
cervena farba je krasna, ziariva..aj ja som ju riesila, ale zhodli sme sa nakoniec na nespinivej ciernej, chceli sme univerzalnu - nech uz vydrzi aj pre dalsie deti 😉

zuzi26
autor
2. júl 2009

chcela som dat do albumu faotky, ale neviem ich zmensit ☹ no este to poskusam..dala som do kocika usit taku vlozku, aby hanka spala na bavlne, len tam este musim dat urobit take dierky na popruhy. inak mam pocit ze mamicky tento kocik moc nepoznaju, ked ideme po parku, tak za nami otacaju hlavy 😉 😅

mikat
2. júl 2009

Ahoj,
tak my sme boli v predajni Alltoys a tam nam ta pani predavacka prdviedla, ako sa do neho nasadi ta fusakotaska. Je to uplne jednoduche, ona sa tam len vlozi. My by sme ho chceli už od narodenia, tak dúfame, že bude nášmu malému Miškovi vyhovovať....veeeeľmi sa nám páčil. A manžel keď sa s ním poprechádzal po obchode, povedal, že tento kúpime. 🙂

zuzi26
autor
2. júl 2009

mikat to je jasne ze sa tam vlozi, ale ako premiestnis strechu tak, aby si pozerala na babo a tlacila ho ako klasicky hlboky kocik..??? a to ta fusakotaska tam sama drzi?? 😨

mikat
2. júl 2009

No...strecha je otacacia...moze byt aj na jednej strane, tak aby si videla do kocika a moze byt aj na druhej strane, pri rucke. Ja som tu niekde nasla aj take video, kde to tam taka pani predvadza...len uz neviem kde som to nasla. Skusim ho najst a dam sem link...A ta fusakotaska sa tam vlozi a pritesni sa tou latkou zospodu kocika...nezacvakava sa, iba sa tam vlozi...aspon tak som to ja pochopila... 😀 Lepsie by bolo urcite, keby sa tam aj nejako inak pripevnila...mozno sa to da dako vylepsit... 🙂

mikat
2. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=cdUT0Wq_36s

- tu je jedno video, kde tam jedna pani pripevni tu fusakotasku....ale ona to tam aj nejako pricvikne...tak neviem...

zuzi26
autor
6. júl 2009

mikat to video som uz videla, len nechapem ako otocis tu strechu na druhu stranu, tak aby som na babo videla..no skoda ze niekto s tym nema skusenosti...

wifon
6. júl 2009

ahojte,
som tu prvy krat a tiez ma zaujala vasa diskusia o kociku bumbleride. Mna konkretne totiz zaujima Queen B, predovsetkym preto, lebo sa nan da nakliknut pridavna detska sedacka pre starsieho surodenca. Budeme mat druhe babo, vekovy rozdiel bude 22 mesiacov a starsi syn sa celkom rad necha vyvazat v kociku, takze sa bojim, ze by strajkoval keby mal uz len chodit po svojich. Mate niektora skusenost s tymto konkretnym typom, resp. pridavnou sedackou ? Zda sa mi to lepsia varianta ako skateboard.
Dakujem

zuzi26
autor
7. júl 2009

wifon mne sa tvoj rozdiel zda uz dost velky nato, aby si kupovala zvlast kocik kvoli pridavnej sedacke..to bude tak otazka par mesiacov a maly ti tam uz podla mna nebude chciet sediet..ale na druhej strane podla mna je queen B aj bez toho celkom funkcny kocik - co som videla video tak sa tiez dobre sklada, aj ked posobi dost velko. Len mne sa uplne nepacil, taka totalna klasika 😉

mikat
7. júl 2009

Ahoj,
vcera sme boli zase obzerat bumbleride indie....ale ostali sme trosku prekvapeni. Ina predavacka a iny nazor ako tapredosla. Povedala, ze ho neodporuca od narodenia, ze to skor pre take vacsie deticky, teda pouzit ho len ako sportovy. A tvrdila, ze vanicka sa neda otocit tak, aby do nej matka videla....Ale ta predosla predavacka tu vanicku urcite otocila a aj striesku preklopila...tak nevieme....a sme z toho smutni....Tato druha predavacka nam tvrdila, ze najlepsia trojkolka je cam cortina X3...tak skusim popozerat tu..

chruminka
7. júl 2009

mikat ta vanicka sa da urcite otocit je to aj na nete.....a baby co maju dvojicky ten kocik pouzivaju od narodenia tak nechapem co vymysla,ta cortina x3 je ovela tazsia a horsie sa s nou manipuluje uz len podvozok vazi 14,5kg a to nehovoriac este o vanicke co vazi skoro 5kg bez babetka,ale vsak kazdy mame dake podmienky na kocik ,mne osobne sa tie cam kociky nepacia

mikat
7. júl 2009

chruminka: aj mne sa zdala ta cortina taka moc velka a je to akoby cele z plastu. Bumbleride ma taku kovovu konstrukciu, aj kolieska ma ovela lepsie a loziska kvalitnejsie....

mmacko
7. júl 2009

Ahojte,
my mame Cam MBX 6 a nemam vyhrady az na to, ze fakt nie je velmi "makky". A minule ma zaujal tento Bumbleride, tak si zistujem infosky. A chcela by som sa spytat, kolko priblizne tento kocik stoji (nie dvojickovy). Mam malu dcerku, tak este sme neboli v nakupnych centrach, ale urcite ho pojdem do Avionu pozriet. Len dovtedy by som si chcela spravit obraz aj o cene.
Dakujem

mikat
7. júl 2009

my sme pozerali v predajni alltoys, zakladna cena kocika pribl. 10500, je to zakladna cena bez prislusenstva, ale na mimibazare predava jedna pani,ktora ponuka kociky s celym prislusenstvom.

zuzi26
autor
7. júl 2009

mikat uprimne mne pripada cam naozaj ako z umeliny - ani dizajnovo nic moc 😖 s tou vanickou fakt neviem, nemam skusenost..ja by som asi tiez pre malilinke baby mala radsej klasicky hlboky. Ja tak rozmyslam, ked budeme mat druhe, ze si asi z druhej ruky zadovazim na par mesiacov klasicky kocik hlboky Inglesinu alebo PP..ale ako sportovy je Indie super!

sloto
9. júl 2009

Bumbleride Indie vs. Graco Trekko

Chcela by som Vás poprosiť tie, ktoré máte skúsenosti s týmito kočíkmi o ich porovnanie, v čom má ktorý kočík podľa vás výhody, alebo nevýhody. Aká je pri ktorom výbava, alebo na čo si dať pozor....Zaujali ma oba, neviem sa rozhodnúť,ktorý kúpiť. Mám 4 a pol mesačnú dcérku a od pol roka, by som ju chcela voziť v športiaku