Kočík Bumbleride Indie. Má aj nejaké chyby?

zuzi26
8. jún 2009

vazne rozmyslam nad kupou trojkolky bumbleride indie, mate s nim niekto skusenosti z praxe? Viem ze v dvojickovskej verzii twin je velmi oblubeny, ale my potrebujeme single 🙂 tak si chcem zistit par info z praxe. Parametre ma velmi dobre.., len chcem vediet, ci je stabilny pri tak malej vahe, ci sa zmesti dobre do kufra mensieho auta a do mensieho vytahu v bytovke. Ma aj nejake chyby 😉 ?

mikat
9. júl 2009

Ahoj,
toto su nejake informacie, ktore mozno niekomu pomozu....my sme sa uz teda rozhodli, ze si kupime bumbleride 🙂

Kolekcia na originál stránkach je iba v smere jazdy ale na naše požiadanie ako dovozca pre ČR a SR
výrobca v USA urobil male zmeny aby bolo možne na dieťatko vidiet.
V USA tieto požiadavky mamiky namaju . Kočíky ktore su predávane v USA su trošku ine
Tie ktore dovázame my musia splnat naše normy EN 1888 . Výrobca už nechce menit stránku aby nenastal zmetok
predsa USA je velká krajina . Tak sa snažíme my ako dovozca to spropagovať .
Ked sme mali školenia v predajniach tak neboli vždy prítomne všetky predavačky tak to možno nevedeli .

sloto
9. júl 2009

ahoj mikat, takze bumbleride je mozne sportovu cast na indie otocit do oboch smerov??

ooxy
9. júl 2009

aho sloto... na indie sa sportova cast otocit neda, da sa otocit strieska, ked je tam vlozena fusakotaska pre babatko, aby nan maminka videla...

mikat
10. júl 2009

ano, presne tak...ta fusakotaska sa da otocit, sportova cast nie.

zuzi26
autor
10. júl 2009

len ja stale nechapem ako sa da otocit strieska...

ooxy
10. júl 2009

no preklopi sa 🙂

alali
10. júl 2009

ale mne sa zda, ze sa to da preklopit len na dvojickovskom bumbleride. My sme kupili pre jedno babo a bol tam prilozeny extra navodik na preklopenie striesky dvojickovskeho bmb. Mne to tiez neslo preklopit. Ale ak to niekomu ide, napiste a budem skusat dalej🙂

hviezda22
11. júl 2009

baby, určite sa da aj na mono kočíku strieška preklopit, nafotila som vam to 😉 , mrknite mi na fotky
uvažujem, že predam tu taštičku na jedlo - namiesto madla, ak by ste niektora mala zaujem, napiste mi
cez IP, mam dve čierne, tiez adaptery na autosedačky, na cene sa rada dohodnem

alali
11. júl 2009

fakt to ide, dakujem velmi pekne za instrukcie 🙂

zuzi26
autor
13. júl 2009

jeeej hviezda diky moc, idem to rovno skusit, uz som sa zmirovala s tym, ze pre mozne druhe babo musim zohnat asi zvlast hlboky kocik 😒 no dufam ze nie.. inak spokojnost s bumbleride stupa kazdym dnom, kazdy ho mi ho skusa tak zasne ako lahko sa ovlada, samo ide 😉 len som nepochopila jednu vec, robia mu reklamu ako ze to je kocik aj na joggovanie a medzi upozorneniami je ze sa s nim nema behat a korculovat - skusali ste s nim niektora tieto cinnosti???

chruminka
13. júl 2009

hviezda dakujeme za super ukazkove foto 😉

ooxy
13. júl 2009

ja som si tiez vsimla to upozornenie...a pobavila som sa 🙂)

skybaby
13. júl 2009

babulky nikde som nenasla cenu tej fusakotasky, viete niekto kolko stoji? dakujem 😉
som bola dnes v enikibeniky a maju tam vystaveny dvojickovsky ale vraj budu mat onedlho aj pre jedno babatko vystaveny

sasrnka
13. júl 2009

Kocky, ozaj vyzera ten kocik v skutocnosti, ako na fotkach? Lebo vo vela pripadoch som sa sklamala... Chcem vymenit svoju trojkombinaciu a tento sa mi velmi zapacil, lebo som teraz mala podmienku lahky, velke nafukovacie kolesa, otocne predne s aretaciou, preklopna strieska, velky kosik a hlavne priestor pre malu. Podla vsetkeho to tento kocik splna... Ja by som ani nemenila, aj ked mam polsky teraz, ale je velmi tazky a sama ho nezlozim po schodoch :( Predtym mi to bolo jedno, nemali sme ale hotovu taku uzku vstupnu pristavbu so 4 schodmi. A 15 kilovy kocik je teda dost...plus dieta. Golfky davam v pohode sama. Ale tie zasa nie su take pohodlne, hlavne nie na nasich rozkopanych uliciach..a tiez premyslam, co v zime.
Este sa chcem spytat, da sa ten kocik do uplneho sedu? Nie je to, akoby tam bolo tak trocha dozadu oprete?

ooxy
13. júl 2009

sasrnka...este krajsi 🙂 a je fakt dobry...
a da sa dat do uplneho sedu 🙂

chruminka
13. júl 2009

skybaby tie fusako tasky myslis tie kde davas novorodenca? Tak jedna myslim stoji 66 €

skybaby
13. júl 2009

chrumi hej tu som myslela a dakujem 😉

mikat
14. júl 2009

Ahoooooj, tak my uz mame bumbleride indie doma 🙂 a straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne sa z neho vytesujeme, je uzasny, paradny. Maly sa nam narodi az v oktobri, tak sa uz nevieme dockat, kedy ho v nom mozeme ist kocikat. Kocik sa da dat do uplneho sedu, ako pise ooxy a je to velka vyhoda. Nemaju to vsetky kociariky a dokonca nam predviedli, ako sa da vanicka pekne otocit tak, aby do nej mamicka videla a skusali sme to uz aj doma. Ide to bez problemov. Len sa musia klbiky na strieske otocit. Kupili sme si don dokonca aj deku a taky teply fleecovy fusacik. Aj tie su uzasne a suprove. 🙂 Takze kocicek, aj ked zatial nemame odskusany s babatkom, odporucam. Cez vikend v nom povozime neterku a potom napisem, ako sa jej pacilo...

skybaby
14. júl 2009

mikat tak gratulujem ku kociku 😉 aku mate farbu a kolko vas vysiel ak to nie je tajomstvo? 😉

zuzi26
autor
14. júl 2009

mikat super! 😀 napis prve dojmy..o deke som a tom fusaku som ani nepocula, asi novinka..my mame len ten klasicky fusakonanoznik, vcera sme odskusali sietku, mame s tymi ruzovymi vcielkami, je krasna a super chrani, plus praticka sa posklada do takej tasticky. Mikat mas aj tasku, si s nou spokojna? My sme nakoniec kupili tasku ciernu v DM, nahodou velmi pekna a priestranna, aj s prebalovacou podlozkou, utierkami, kremom..za 22 eur, na boku je jemna biela vysivka, fakt pekna. My zasneme nad tym kocikom kazdy den, vcera sme boli s manzelom pri jazere a ide velmi dobre aj po kamienkoch, ostatne maminy tam sa chudatka namakali s golfacmi a my jedna radost sme presli bez namahy..aj do kopca, v auguste ideme do Tatier na dostupne tury, tak ho vyskusame vo vysokohorskom terene 😉

mikat
14. júl 2009

🙂 taaak sa tesime, uz od rana skusam, co vsetko sa s nim da robit...uz som aj vsetky susedy zavolala, nech sa pridu pozriet a kazdej sa velmi paci...hlavne to ovladanie kocika, ide tak lahucko...
my mame farbu lava, aj kociarik, aj vanicku, teda tu fusakotasku a autosedacku mame cerveno ciernu zn. Romer. A este mame k nemu tu sietku so vcielkami, ale cervenymi ako pise zuzi, dalej ten drziak na poharik. Ku kociku je este aj taka vystuz na hlavicku, aby nekvickala na boky, ked je este miminko mensie. Je k nemu aj ta plastenka ci ako sa to vola, proti dazdu. A este ten fleecovy fusak a deka. Toto nas vyslo 485 eur. A tasku som tam aj pozerala, ale zdala sa mi taka malinka...ja chodim vsade s velkymi kabelami, aj ked vacsinou tam mam aj nepotrebne veci. Tak ma aj manzel nahovaram, nech si zoberiem aj tu, ale ja by som radsej vacsiu.
Zuzi, tu co si si kupila v Dm drogerke, to je aka znacka? A je nejaka vacsia? Ja by som pristala aj na nejaku farebnejsiu, ked uz mame ten kocicek cierny. Inak fakt vyzera zvlastne ked sa tam da este aj ta sietka proti muskam, lebo aj ta je cierna... 🙂 Mamine sa to najskor nezdalo, ze je to velmi tmave, ale potom sa jej to zapacilo...A to som velmi rada, ze Zuzi ma dobre skusenosti s kocikom aj v terene. Lebo aj my by sme ho chceli vyuzit aj na take horsie trasy. A ten pan, ktory nam ho predvadzal..hovoril, ze oni maju takyto kocik, ale dvojickovsky a vysli s nim na rainerovu chatu, ci ako sa to pise...Tak to naozaj klobuk dolu... 😎

mikat
14. júl 2009

jaj a este som zabudla...tie fusaky a deky to maju novinku, myslim ze len teraz niekedy to bude dostupne na predaj. Ale my sme boli v tom velkosklade a tam sa uz dali kupit. Ja by som brala hned ten ruzovo-sivy aj fusak aj deku, len ked nase miminko uz ma pindika, tak by sa to moc nehodilo. Ale farba je nadherna. Tak sme si nakoniec zobrali sedo-bielu kombinaciu.

zuzi26
autor
14. júl 2009

mikat takze si spokojna..cierna je podla mna krasna - je tmavy, ale krasne tam vyzneju doplnky, hracky, deky atd..mne sa ta sietka tmava paci, lebo aj trochu tieni..tie deky a fusaky to sa nejak uchyti na kocik, ci su univerzalne? Ake farby maju? Ja moc nechcem ruzovu, lebo co ked bude druhe chlapec?? 😅 teda necakame druhe, ale chceme casom 😉
Ta DM taska je super, je dost velka (aj ked pozor vraj moze ist na tu rucku len max 700 g az kilo a dole do kosika dve kila najviac, inak to moze ovplyvnit stabilitu. Ale ja som chcela aj tak vacsiu tasku, ja tam nosim aj nahradne oblecko, penazenku velku atd..Ta DM je znacky babylove, maju ju tusim aj v bezovej farbe s ciernou vysivkou. Ma uchytenie o suche zipsy, takze drzi na rucke v pohode..ale chcem si objdenat aj tie klipsy bumbleride na tasky, to bude vyzerat lepsie.
My planujeme reinerovu chatu, uz mame vyskusane, do kopca ide kocik super, fakt vynalozis minimum namahy.

mikat
14. júl 2009

mozem ten fusak odfotit...ale moze ist urcite do hocijakeho kocika. Dokonca ma tam aj take vysite miesta na pasy. To sa moze potom vystrihnut a prevlecies cez to pasy v sportovom kociku. Alebo sem dam odkaz z mimibazaru, tam to ta pani aj ponuka. A farby su tam tiez na ich stranke.

mikat
14. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6135789

tu je odkaz na tie fusaky a deky.

zuzi26
autor
14. júl 2009

jeeho tie sety s fusakom su super, mne sa paci ta ruzova, ale zase musim prihliadat na prakticnost a univerzalnost 😉 mikat nebojis sa tej bielej?..mne by sa to nechcelo v kuse prat..ja by som asi volila tu sivo pistaciovu (ale ta cyklamenova je super ☹ ) Mikat a myslis, ze to ti staci na zimu ako fusak? Rozmysam ci by to stacilo do sportaku - ten tenky fusak do toho fusakonanoznika, pripadne este deka? no urcite do autosedacky je to super, len neviem ci to bude dobre este aj pre rocne dieta, mikat je dost velky ten fusak? Inak som nevedela ze uz robia aj seriu s autosedackou, naozaj dobre ceny maju..

mikat
14. júl 2009

zuzi, tie serie vlastne este nerobia. Ale mali tam jednu cerveno-ciernu autosedacku, to mali vystavnu, tak nam ju dali za taku cenu, ako budu robit tie serie, ale tie autosedacky im maju prist asi az buduci tyzden.
No a uvidime ako sa bude spinit ta biela, ale chceli sme ten kocik nejako ozivit a manzel nakoniec vybral tuto farbu. A fusak je dost velky, mozem ho premerat, ak by ti to pomohlo. A myslim, ze staci na zimu aj tento fleecovy. Iny uz nebudeme kupovat. Manzel trosku studoval to zlozenie a niekde vycital, ze ten material je do -25 stupnov, lebo ma jednu mikinu presne z takeho materialu. A ked este pouzijeme tu fusakotasku, tak si myslim, ze to staci...A my to tak planujeme pre novorodeniatko. Cakame v oktobri. Inak ten fusak aj deka su velmi pekne, take jemnulinke a velmi sa hodia do kocika. A fusak ma hore nad hlavickou stahovanie, takze dobre drzi teplucko.

mikat
14. júl 2009

Inak ten fusacik by ste vy uz mohli urcite pouzit na jesen do sportoveho kocika bez toho fusakonanoznika. Pripadne aj na zakrytie ak bude chladnejsie

ooxy
14. júl 2009

ahojte...aj mne sa paci ten set - fusak +deka - a tiez si ho kupim...presne bud na jesen alebo na zimu, aby to mali pod ritkou teplejsie 🙂

dzinka
15. júl 2009

ahojte
mna tiez velmi zaujal tento kocik, velmi sa mi paci cierna farba kocika, len v ziadnej ponuke tohto typu kocika som ciernu nenasla, prosim vas, kde sa da zohnat?