Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

misalka
5. jún 2007

no já oní taky přemýšlím, negativa - nemá nafukovací kolečka, někdo říká, že korbička je malá, ale mně se nezdá... mám ještě čas na kočárek, ale má ho kámoška a je s ním spokojená, její malej se narodil v únoru, já čekám mimi v prosinci, tak si řím, že tu 1. zimu by to mělo být v poho a tu další už bude ve sporťáku... líb se mi, že se lehce skládá...

horty
5. jún 2007

Tady je téma, které vám pomůže : https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

aktak
5. jún 2007

my ju mame a je super, ak je korbicka po slovensky vanicka tak je dost velka, my sme prave mali pol roka a stale sa v nej vozime, da sa polohovat do 4 poloh takze babo aj vidi vonku a nemusime hned nutne dat sportak ked je horsie pocasie 😉

marinka
5. jún 2007

Já mám Cortinu doma, ale ještě jsem s ní venku nebyla, až se narodí mimoušek. Takže moc referovat nemůžu, ale třeba co se týká koleček, tak malé rozhodně nejsou a prý jsou lepší, než nafukovaí - nemůže se stát, že budete mít defekt 😉 Úžasné je to přední otočné kolečko, kočárek se ovládá opravdu snadno a lehoučce. Je pravda, že je trochu užší, ale už jsem v ní viděla několik půlročních dítek a v pohodě! Složit se dá opravdu na placku, takže se vleze do každého auta a rozložená je taky jedna dvě. A holky, velká výhoda - při sporťáku se dá otočit korbička i proti směru jízdy, takže na dítko při jízdě uvidíte, když budete chtít. To skoro žádná trojkombinace nemá..

sue
5. jún 2007

Ja tiež o Cortine uvažujem... ale práve nenafukovacie kolieska ma odrádzajú...
Aktak, ty máš tento kočík? Sem sa s referenciami 😉 😅

lenusa
5. jún 2007

aktak, no ako ste sa rozhodli, posielala som ti IP?

aktak
5. jún 2007

mne nafukovacie kolieska vobec nechybaju, neviem ake maju vyhody presne ale my sme ich nemali ako prioritu pri vybere, ja som pocula ze su lepsie nenafukovacie presne ako pise marinka, dolezitejsie je pre nas super manevrovanie - jednou rukou - proste parada, lahka hmotnost, vanicka dostatocne vysoko - nemusime sa hrbit nad kocikom, nastavitelna vyska rucky pre rozne vysokychludi, sietka proti hmyzu ktora je sucastou hl.casti, proste sme spokojni 😉
a mat sportak otoceny k sebe ked ma babo napr pol roka je na nezaplatenie, podla mna jedna z najdolesitejsich veci pri vybere, take male babo chce maminku vidiet, byt si isty ze je s nim 😉
mame sedo-zelenu farbu, taka decentna 😉

lenusa
5. jún 2007

aktak a do koľko mesiacov sa malý zmestil do sedačky?

aktak
5. jún 2007

este v nej stale je a myslim ze este take 2 mesiace mu bude dobra (uvidim ako bude rast, teraz ma skoro 70 cm a je tam v pohode)
lenus odpisem ti cez IP len som este sa k tomu nedostala 😉

zajtra budem na stretku, tak ak tam budete mozte ho vyskusat 😵

lenusa
5. jún 2007

jéj a ja tam nebudem na tom stretku ☹

aktak
5. jún 2007

lenusa sak som ti pisala ze sa mozes kedykolvek zastavit a vyskusat 😉

tin.tina
autor
5. jún 2007

Ahojte dakujem za prispevky 🙂 .
Niekde som citala, ze ma trosku tvrdsi podvozok a menej pruzi.
Aktak nedrnca prilis na nerovnostiach?
Aktak a autosedacku pouzivate proti smeru jazdy?
Aktak citala som ze vanicka sa do pouzit sko koliska,pouzivate ju, a da sa kolisat aj vo vajicku?

Aktak som ta zasypala otazkami 😀 vopred dakujem za odpovede.

K tym nafukovacim kolesam som sa pytala predavacky a povedala mi ze model z roku 2006 mal nafukovacie, a vraj preto dali pvc do 2007, ze su lepsie.

lenusa
5. jún 2007

ja viem niekedy v lete by sme sa mohli trebárs dohodnúť nie?

pirlenka
5. jún 2007

Ahojky, my si přivezli Cortinu včera, dneska jí jdu k našim znovu omrknout a vyzkoušet její varianty. Každopádně jsem z ní nadšená, vezla jsem jí kousek od auta a jednoduché ovládání, skládání a manévrování dostalo mě i manžela 😉 🙂 Je fakt, že nehoupe - ale to není problém, když na to mimi není zvyklé z jiného kočárku. Korbička je prostorná, dostatečně vysoko, polohovatelné dno s odvětráváním 😉 🙂 Dneska večer případně poreferuji, až se s kočárkem trochu více seznámí a přidám fotky - jinak máme černočervenou kombinaci 😉

aktak
5. jún 2007

k tym koleckam - ako pise tina, mali nafukovacie a zmenili, tak snad vedeli co robia 🙂
-ci je tvrdsi neviem posudit, ale nasmu adamkovi sa paci jemne vibrovanie ked ideme po zamkovej dlazbe, ale urcite su aj meksie kociky, treba vyskusat, asi tie co sa daju hojdat su pruznejsie, neviem
-ano proti smeru, aj vzadu aj v predu (da sa nam vypnut airbag)
-nepouzivali sme ju ako kolisku lebo to nas adamko nepotreboval, radsej ma kocikovanie hore dole, ale viem ze sa da, a vajicko sa da kolisat lebo je take oble ale tiez sme nepotrebovali, kazde babo je inbe a nasmu stacilo hore dole kocikovat a som rada ze si nezvykol na hojdanie 😅

lenus urcite, ja som staaaale doma 😅 😀

aktak
5. jún 2007

pirlenka, pojdete kocikovat? lebo ja som strasne chcela este ked som bola tehu aby sme kocik skusili ale som sa bala aby si nemysleli ze mi sibe - ze kocikujem s bruchom prazdny kocik 😀 😀 😀

tin.tina
autor
5. jún 2007

Aktak dakujem 🙂

Horty aj dakuje za odkaz. Idem studovat, aj ked som uz a 99percent rozhodnuta pre cortinu, samozrejme farbu este nie 😀

lenusa
5. jún 2007

ok aktak už teraz sa teším, že vás pekne spoznám....

a čakám na ip 😉

aktak
5. jún 2007

neni zac 😉
inak vyhoda je ze dnes mavaju napriklad cervene kociky uz aj chlapci a opacne takze pri vybere nemusite pozerat co je dievcenske a chlapcenske tak striktne 😵

stanka_s
5. jún 2007

Aj my mame cortinu a sme veeeeeelmi spokojny.
Autosedacku pouzivame aj doma a maleho v nej obcas hojdame, je to ok. Lahka manipulacia a zlozenie do auta bolo to co u nas rozhodovalo a samozrejme dizajn ale aj to ako uz pisala asi aktak ze sportovy sa da pouzivat z oboch stran. Sme ozaj spokojny. Kazdy kto kocikoval tak ocenil lahku manipulaciu a pochvalil ho. Nas maly ma tiez rad vozenie po zamkovej dlazbe a jemne nadskakovanie mu nevadi. Mame sedo-zelenu kombinaciu ako aktak 😉

aktak
5. jún 2007

stanka 😉 😵

stanka_s
5. jún 2007

ahoj aktak 🙂

mariannas
5. jún 2007

ja mam tiez tento kocik v bezovo oranzovej farbe, maly sa narodil v decembri a je dost velky a stale je vo vanicke, tento kocik je super ja som naozaj s nim veeelmi spokojna, lahucko sa ovlada, sklada, kombinuje no fakt ja tento kocik doporucujem a vzhladom k tomu aky je nie je ani cena vysoka. niektore kamosky si kupili lacnejsi kocik a k nemu sedacku a potom ho predali lebo im nesedel tak v podstate minuli na kocik ako ja. je pravda ze menej pruzi ale popri vsetkych vyhodach je to zanedbatelne. ktokolvek ho skusal kazdy ho chvalil 😉

aktak
6. jún 2007

ked sa babetko nenauci hojdaniu tak mu to nechyba a to je len dobre podla mna 😀
stanka uz si stretla nekoho s takou istou farbou kocika? lebo my este nie 😎 vecsina ma bud modry alebo cerveny alebo ostatne ale ten zeleny nemavaju, a pritom mne sa strasne paci 😵 😉

stanka_s
6. jún 2007

aktak, ani ja som nevidela nikoho s "nasim" kocikom, ale vobec ma to netrapi, mne sa paci a hotovo. "Nas" je aj tak najkrajsi 😀.

aktak
6. jún 2007

no lebo je to nova farba preto ich je zatial malo 😉

stanka_s
6. jún 2007

presne tak 🙂

dorotka
9. jún 2007

tin tina budes este len rada ked ti bude kocik drncat teda my niekedy vyhladavame co najhrbolatejsie cesty 😀

zusma
9. jún 2007

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost s kočárkem Cam Cortina x6 tris?? Mně se docela líbí a uvažuji o nem...

tin.tina
autor
11. jún 2007

zusma ja som vyberala medzi x3 a x6. Su v podstate rovnakej konstrukcie x6 je o nieco lahsia a lacnejsia. Rozhodla som sa pre x3, mam pocit ze x6 bude mat tazsiu manipulaciu v zime po snehu.