Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

mery.luu
22. apr 2008

No holky, teďkom jste mě docela zmátly...Hltavě jsem celou diskuzi pročetla a jsem z toho paf . Právě nedávno jsem začala silně o tomto kočárku uvažovat, ale už si nejsem tak zcela jistá, jestli mám do něj jít....jeden výrobek a tolik názorů..... 😕 ....????

lyongirl
22. apr 2008

Ahojte baby, tak mńa napadlo, tie čo máte detičky v šporťáku, sedia vám tam pekne? Malý keď bol v zime vo fusaku, tak sedel ukážkovo, nemusela som ho ani pripútavať, ale teraz sa mi stále šmýka dole, aj napriek tomu, že je priviazaný, totálne zostane slkrčený a jediné čo ho drží, je pás medzi nožičkami, ak by tam nebol, asi by vypadol z kočíka. nepomáha ani deka pod zadkom, aj tak sa šmýka. Máte niekto podobnú skúsenosť?

monas
22. apr 2008

mary.luu, já jsem tu zapojená od počátku a mám dojem, že byly názory v naprosté většině kladné 😨 Na každý výrobek bude vždy několik názorů, vždy budou i naprosto opačné, pokud budeš vybírat podle toho, nikdy nevybereš 😉 !
Každý taky čeká od věcí něco jiného......
Já osobně, až na pár detailů, nemůžu říct na tento kočárek jediné křivé slovo, byli jsme s ním strašně moc spokojení, za nic bych ho nevyměnila a příště do něj půjdu zas, za každou cenu 😀

mery.luu
22. apr 2008

monas - no já jsem si už tady všimla, že za něj lobuješ jak se dá 😉 Ty jsi taky jedna z mála, která mě u tohoto kočárku ještě drží... 🙂
No už to asi tak vypadá, že to s ním zkusím, tak uvidím jak s ním budu spokojená - doufám, že minimílně jako Ty.. 😉

lyongirl
23. apr 2008

aj ja si ho zastanem, aj napriek pár nedostatkom... 😉
Ideálny kočík nieje a na každom je nejaká chybička, tak isto sa môže pri akomkoľvek stať, že človek naďabí na chybný kus a musí na reklamáciu. Je to super kočík a tak isto doňho pôjdem aj 2x, teda nechávame si ho aj pre druhé, ktoré nie je ešte ani v pláne a že to bude starý model? Nech, pre mňa je ideálny... 😉

mery.luu
23. apr 2008

Holky pročítala jsem si více diskuzí o kočárcích a udivuje mě, že třeba na levnější tipy - jako např. atlantic nebo mikado oxrod - jsou spíše samé chvály a na nádhernou cortinku je spousta negativních ohlasů... ☹ Mě se teda desingově cortina líbí pořád čím dál víc - hlavně kolekce 2007, tak nevím jestli mám dát na vzhled a mé zalíbení nebo teda na zkušenosti jiných......ikdyž mezi cortinkama se taky najdou pozitivní reakce, vypadá to, že těch negativních je více..... ☹ 😠 😖

Tak mi holky prosím ještě napište něco pozitivního, at si můžu kočárek koupit s čistým svědomím... 🙂 😉 😅

lendy1
23. apr 2008

tady je také dost obsáhlá diskuze o Cortině 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pirlenka
23. apr 2008

Mery, já jsem s ním maximálně spokojená a koupila bych si ho znovu 😵 Samozřejmě že k němu mám nějaké výtky, ale to bych určo měla k jakémukoliv 😉

mery.luu
23. apr 2008

pirlenka - moc Ti děkuji za Tvůj ohlas 🙂 ....já jsem totiž taky věčně nespokojený člověk...at si koupím co koli, tak vždycky na tom najdu nějakou chybu.... ☹ ...no jsem už taková a někdy jsem z toho i sama dost otrávená... 😠 ☹ ...

lendy - děkuji za odkaz, už jsem ho četla, i ten na emimino.... 😉 ...ale děkuji za ochotu... 😉 🙂

emmka333
24. apr 2008

MERY.LUU - Ja som s nim tiez spokojna,az na tu striesku co som bola reklamovat,ale dodali mi novu,len bez okienka (teraz aspon mozem na nu capat veci 😀 ).Urcite si citala aj moje reakcie na stabilitu kocika,dost som vtedy popisala,ze sa mi nepaci,ked napr. vychadzam na obrubnik alebo ked mam tazku prebal.tasku na rukovati tak sa ide prevratit.No vsetky maminy na to reagovali,ze im sa to nestava.Tak na tvojom mieste by som pocuvala vacsinu 😀 Ja som asi moc narocna 😉 Neni to take hrozne ako to vyzeralo,ked som o tom pisala.Ja som uz aj rozmyslala,ze ho predam a kupim si napr. Quinny buzz alebo Casual play,ale zostanem pri Cortine aj pre druhe dieta a mozno ak sa zadari aj tretie,tak by som si ho asi nechala.Som s nim spokojna a velmi sa mi paci dizajn tohto kocika.A uplne super je,ze sa daju dat vsetky casti (autosedacka,vanicka,sportak) v smere aj do protismeru,nie ako pri Casual play 😎 Keby ho uz mam predat,tak by som si urcite kupila Cortinu model 2008,kedze som tuzila po cisto cervenom kociku (ktory v 2007 nebol ☹ )Ale mam aspon cerveno-cierny.No a uz uvazujem,ze kupim aj vanicku k nemu,lebo mam len sportak,autosedacku (mala som z druhej ruky) som predala,lebo by som pre druhe dieta chcela kupit cierno-cervenu alebo cervenu.A ak sa bude dat,tak aj vanicku takej farby.A to este ani druhe neplanujeme... Proste Cortina je super.Aj ked je cela spinava (dcerka je vacsia,tak beha vselikade a nechce sa mi to kazdy den cistit) a sem tam doskriabana tak,tak s nou chodim na prechadzku hrda,ze mam taky super kocik.Dokonca tu v Rakusku,kam chodievam za manzelom,som tento kocik nevidela ani vonku ani v obchodoch,tak maminy kukaju po mne,ze aky kocik to mam.Sme tu troska vynimocni vdaka kociku 😎 😅

emmka333
24. apr 2008

A este som zabudla,ze minule sme sa s nim boli 1.krat korculovat a zvladol to na 1 😎 A super bolo to,ze som si sportovu cast otocila do protismeru aby malej nefukal vietor do tvare,ked pojdem rychlo.Inak ho mame vzdy v smere jazdy.Aj ked vyrobcovia zakazuju korculovat s kocikmi,islo to super a vyskusali sme aj dolu kopec a zakruty,otocky... Vsetko super.Akurat ta rucna brzda mi tam chyba,to by bolo super,ked sa ide dolu kopcom na korculiach.Pomohlo by to lepsie ubrzdit.A rucna mi tam inak chyba aj ked idem normalne dolu kopcom,teda takym strmsim.Mohli by to v modeli 2009 pridat,to by ma velmi potesili 😀

aktak
24. apr 2008

to korculovanie podla mna zakazuje vyrobca "pre istotu", lebo ak by to nenapisal tak ak by sa pri korculovani kocik prevratil mohli by ho zazalovat, a fakt je ze nahoda je blbec a prevratit by sa (napr. vinou niekoho ineho) naozaj mohol
v amerike zazalovala nejaka zenska predajcu mikrovlniek za to ze jej v nej "prihorel" psik, dala ho tam po kupani vysusit, lebo v navode nebolo vyslovene napisane ze "nesusit zvierata" 🙄

mery.luu
24. apr 2008

atak - koukám. že amerika je horší než český kocourkov 😀 To musela být fakticky prdlá ženská, ani se nechce věřit, že nějaký takový tupec vůbec existuje... 😎 😝

Tak jste mě holkdy teda přesvědčily a jdu asi do toho !! Zítra ho jedu ještě omrknou a možná už si ho i povezu domů....uvidíme. 😉

hynka
24. apr 2008

holky, jak se velký vnitřek korbičky? Všude se to různí. Mně se líbí taky Cortina, ale mám obavy, že mimi s fusakem tam snad ani nenarvu. Kór když jsme s manželem oba hodně velcí, tak budeme mít asi i velké mimi

monas
24. apr 2008

Je to myslím v téhle kategorii kočárků jeden z největších (ta korbička), náš malý byl a je hodně veliký a vešel se tam dobře. Určitě je lepší, když se narodí mimi na zimu, páč je ve fusaku ještě malinké a pak už je teplo a další zimu už je ve sporťáku. My to tak měli, takže k letním mimi se moc vyjádřit nemůžu...
Jinak s bruslením mám taky skvělé zkušenosti a taky hodně oceňuju, že jde nasadit sporťák i proti směru, bylo to skoro jediné, kdy jsem to tak dávala, protože obráceně na děti opravdu hrozně fouká a je to dost nepříjemné. Takže to považuju za velkou výhodu např. oporti Slalomu.

emmka333
24. apr 2008

HYNKA - ja sice korbicku (vanicku) nemam,lebo sme kupili len sportovu cast a autosedacku z druhej ruky,ale baby tu uz pisali,ze sa im tam babo zmestilo aj do 8.mes.No a vidim,ze cakate babo v auguste.Moja mala sa tiez narodila v auguste ale 2006.Cam sme kupili az ked mala 5mes.Dovtedy som pouzivala hupaci kocik,no a v 5.mes. som ju uz davala do toho kocika,ale teda do sportovej casti s fusakom a dekou.Takze,keby vam aj je korbicka na zimu mala s fusakom (kedze si myslis,ze babo bude velke),tak nie je problem ho dat do sportovej casti 😉

hynka
25. apr 2008

holky, díky za info. Ještě uvažujeme o koupi kočírku Chicco. Tak uvidíme.

horty
29. apr 2008

Holky mám akutní problém se sporťákem, za ty prachy mě teda dost zklamal. Můj problém:

Malá buď leží a nebo to musím dát úplně do sedu, což ještě nechci. Když to dám něco mezi, tak tím, že je to rovina proti rovině, tak klouže dolů a je to na prd. Máte podobný problém, nebo jak je starší, tak je to lepší? Chci jí jen trochu přizvednout, ale prostě to nejde, protože se sveze a navíc to zvednutí nemá nad zadkem ale až na zádech a to je celkem velká (71cm) . Dělám něco blbě, nebo je to za ty prachy tak na prd?

S hlubokou korbou jsem byla maximálně spokojená, ale toto mě teda fakt štve.

atreides
29. apr 2008

ahoj horty, už jsem četla, že tento problém mělo pár mamaniek a prý jim pomohlo podložit dítě dekou, tak snad ti to taky zabere 😉

horty
29. apr 2008

Atreides já to samo zkusím, jen jsem nějak netušila, že to budu muset za ty prachy řešit 😢

atreides
29. apr 2008

horty: hold co se dá dělat 😒

aktak
29. apr 2008

aj mne sa adamko trosku smykal ked bol mensi, je to dan za to ze je sportak velmi priestranny, zase teraz si to neviem vynachvalit lebo tam ma miesta kolko chce na rozdiel od tych tvarovanych sportakov co vidim pri kocikovani, ked su v tom deti ako s sadre, do nasho by si aj dvaja sadli a to bude mat maly rok a pol 🙂

lyongirl
29. apr 2008

horty, prečítaj si môj prvý príspevok na tejto strane. Nepomáha nám nič a to má môj malý už vyše roka, síce, začína sa to zlepšovať, ale nie je to ono... tiež neviem, čo robiť. A ešte sa mi nepáči, že ak sedí, tak nemá nožičky v rovine, čiže nožičky od kolien mu idú dole, možno ak by mal nožičky celé v rovine by to bolo lepšie, ale to len možno, myslím si, ale neviem, neviem...

horty
29. apr 2008

Lyongirl tak to jsme na tom stejně, ale malá ještě nesedí. Manžel se na to prý podívá zkušeným okem, ale myslím, že uvidí leda tak prd 😕

mery.luu
29. apr 2008

No my jsme si teda cortinku taky pořídili, ale vyjedem s ní až v létě...tak jsem zvědavá, jak budem spokojeni....

lyongirl
30. apr 2008

horty, ani môj manžel nevie čo s tým, iba ho stále pridvihujeme a nervačíme sa, ale je pravda, že by som ju nemenila, teda možno..., ale to by som musela mať extra prehľad o športových kočíkoch a to sa mi nechce. Mala som možnosť ju predať, ale ako sa blížil termín, tak som skoro revala a zrušila to 😀

mucilienka
30. apr 2008

caute babule, tak ja mam MBX, idem dnes reklamovat striesku, zacala sa mi odliepat ta folia v tom trojuholniku, uvidim, co vybavim, a hlavne ako dlho budeme mat kabriolet 😒

lyongirl
30. apr 2008

😒 😒 😒
držím palčeky, nech to dobre dopadne, nie sú moc ústretový v reklamáciách, čo som počula, ale nechcem strašiť, dúfam, že vybavíte 😉

horty
5. máj 2008

Já jsem reklamovala střechu, ještě jsme ani nevyjeli. Manžel jak jsme zkoušeli kočár ještě bez dítěte, když došel domů, tak hned urval střechu na sporťáku. Respektive zlomil tam tu tyčku, jak to chtěl promáčknout. A poslali nám novou celou střechu. A to jsme kupovali přes net.

minda
6. máj 2008

Možná se to tady už řešilo, vejde se vám složený podvozek do auta ? Já mám Peugeota 306 a složený podvozek se mi nevejde do kufru, alespoň dneska jsem ho tam nenarvala. Máte někdo menší auto a podvozek se vám tam vejde ?