Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

kacamar
15. máj 2008

evik, tak si ten kufr změř a porovnej s rozměry složeného podvozku

evik3
15. máj 2008

Kacamar, to je dobrý nápad, jenže my ještě nemáme ani kočárek, ani Fabii 🙂 Kočárek je schovanej v obchodě a vyzvednem si ho až po porodu a Fabii se chystáme koupit 😀

liluska
15. máj 2008

evik zmestí 😉

evik3
15. máj 2008

Liluska děkuji za odpověď 🙂

mery.luu
15. máj 2008

Jani - hurááá mám kolečka... 🙂 🙂 🙂 !!!! Úplně náhodou jsem je koupila v Ostravě v Baby expertu za 990,- , měli na skladě jedny jediné poslední. Tak se zkus poptat přímo v nějakém z těch větších obchodů, kde mají i sklad, možná budeš mít taky štěstí 😉 Budu držet palečky. 🙂

jana3
16. máj 2008

mery.luu: gratulujem, ale ja uz som to vzdala...

alenka83
16. máj 2008

také jsem se ptala po těch nafukovacích a tady v UL je mají v každém obchodě za 990 kč, takže docela v pohodě. S těma plastovejma nejste spokojeni? Také uvažuji o dokoupení těch nafukovacích, přeci jen je to na pár let, takže se využijou🙂

kacamar
16. máj 2008

alenko, no počkej až pojedeš po Míráku... To bude malej vydrncanej až až. Věř mi mám to vyzkoušené... A kdeže mají ty nafukovací? V Labi?

jana3
17. máj 2008

alenka83: Aj u nas ich mali pred mesiacom vsade, ale teraz nie su nikde...
Prosim Ta, ak vies o nejako obchode, kde ich este maju, daj mi prosim Ta nan kontakt.
Dakujem.

alenka83
21. máj 2008

kacamar, mají je u Stellinky na Masaryčce, dají se tam objednat za 990 kč. už jsem se je objednala, přesně jak píšeš, jet po Míráku s plastovejma...byl by chudák vydrncanej🙂

alenka83
21. máj 2008

http://cam-neonato.vltava2000.cz/store/goodsdet...

jani, zkus si je objednat přes tento e-shop. Mají je tam za 830 kč, nevím jak slovenských🙂 Je to úplně dole, když sjedeš.

pinco
21. máj 2008

ahojte, s tymi kolieskami ste ma baby prekvapili. Ja som bola dnes pozerat ten 6-kolesovy CAM a mi povedala predavačka, že gumene kolieska sa daju za 1500,- dokupit k nemu. Tak asi aj k tej cortine, nie? (http://www.babatkosk.sk/)
A zas cez MMB mi jedna predavajuca pisala, ze nafukovacie sa daju dokupit len na trojkolku - tak skuste este tam:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2787114

jana3
21. máj 2008

Dakujem za typy, uz som tam napisala...
Som zvedava, ci sa mi ozvu...

zuz11
2. júl 2008

katulka1 • 63tt • 24. sep 2007 o 18:10
Ahoj tehulky a mamičky 🙂 Nemáte niektorá skúsenosť s kočíkom cortina evolution X3? Chceli by sme ho kúpiť, je veľmi šikovný. Len neviem posúdiť veľkosť vaničky.
Ďakujem 😎

lenusa • 1d • 24. sep 2007 o 18:16
vanička je super my go kupujeme od kamošky a zmestí sa do neho aj hocijaký veľký fusak a bábo tam má dosť placu, jej malý má 9 mes a ešte by sa tam v pohodke vpratal 🙂

katulka1 • 63tt • 25. sep 2007 o 10:06
Lenusa, ďakujem, to si ma ukludnila, sme pre neho rozhodnutí na 99 percent. Len nevieme, či to nie je veľmi skoro na kúpu.
Poznáš to každý straší poverami. 😅

lenusa • 1d • 25. sep 2007 o 10:09
Ja tým poverám neverím, my už máme mesiac aj potieľočku nachystanú a vyzdobenú a vecičky popraté, takže v podstate všetko nachystané 🙂

paulap • 25. sep 2007 o 10:13
Super kocik. My ho mame, som velmi spokojna. Malicka ma uz takmer 5 mesiacov (zajtra 🙂 )a este sa tam v pohode vmesti. Trosku drga, ale nam to nevadi, lepsie a skor vonku zaspime. a kocik sme kupili asi 2 mesiace pred porodom a vsetko dobre dopadlo 🙂

bubaczik • 4d • 25. sep 2007 o 10:15
kocik je super,vanicka je velka,my mame uz cez 7kil,a stale tam mame miesto 😉 len tu uz taka tema jedna bola..tento kociar odporucam 😉

katulka1 • 63tt • 25. sep 2007 o 10:18
Baby a zmestí sa tam aj bábo v overala a fusaku? My máme termín v januári.

bubaczik • 4d • 25. sep 2007 o 10:20
zmesti,neboj..sak ja tiez este budem pouzivat cez zimu vanicku aj z fusakom 😉

katulka1 • 63tt • 25. sep 2007 o 10:20
Lenusa, ani ja veľmi nie len som dosť ovplyvnitelný typ človeka a potom rozmýšlam o blbostiech. 😅
Aj mi máme už postielku asi 3 dni 🙂 😎 😀 , ale ešte v krabici, zatial nie je miesto.

alex21 • 1d • 25. sep 2007 o 11:35
aj mne sa páči ale ja mám starší typ fusaku ešte po nás, ktorý ma na šírku 50 cm. Je pravda že ked dám donho dieťa tak sa nadvihne a nebude to taká šírka ale oni píšu šírku vaničky 34 cm.

bubaczik • 4d • 25. sep 2007 o 11:38
tak ja vam b´vanicku pomeriam,ak chcete..ale az poobede lebo uz pomaly odchadzame na rehabku 😉

lenusa • 1d • 25. sep 2007 o 11:45
babulky my sme si u kamošky boli ten kočík obhliadnuť a mala tiež taký starší typ fusaku a v pohode sa zmestil 🙂
kaulka teba som v januárovkách tuším ešte nevidela?

alex21 • 1d • 25. sep 2007 o 11:54
tak to ma ukludnuje lebo tiež sa mi zdala ta vanička malá.
A kočky v akých autách ho prevážate. Neviete či sa zmestí do kufra suzuki ignis.

januliak • 1d • 25. sep 2007 o 12:17
Ahojte baby, my sme si ho objednali az teraz, ale bude do tyzdna 😉 Je to skoro na poslednu chvilu, bo nam oznamili, ze to bude uz tento mesiac. Je uplne super, my sme si ho boli najprv vyskusat v obchode a taktiez sme si ho mohli vyskusat dat do auta, mame Vectru a neboli sme si isti, ci nam vojde do kufra. Velmi lahko sa sklada.

monkey1 • 25. sep 2007 o 12:20
baby,a ake mate skusenosti s jazdou po snehu? zvladne to samo koliesko vpredu?

alex21 • 1d • 25. sep 2007 o 12:26
ešte jedna otázka ked idete do kopca, ktorý je trošku bokom a ešte sa v dieťa v športovej časti preklápa raz na jednu a raz na druhú stranu tak je dosť stabilný. Nemôže sa stať že sa prekotí.

katulka1 • 63tt • 27. sep 2007 o 10:45
Lenusa, posielala som do IP Januároviek svoje údaje ale nepridali ich tam, a album ešte len plánujem. Pekný deň 🙂

petruci6 • 15tt • 29. sep 2007 o 13:24
ja som sa do cortiny zamilovala hned,takze som len rada,ze su tu same pozit ohlasy,ked sa nam uz konecne zadari,urcite budem kupovat cortinu

veruska198
12. júl 2008

Samé pozitíva na cotŕtinu asi sa aj ja pre nu rozhodnem.
Len sa chcem spýtať, ktoré kolieska sú podľa vás lepšie gumenné či umelé?
Mne v jednej predaj predavač povedal, že výhodou pri umelých je práve to, že nedostanem defekt.
Tak ja už fakt neviem. 😀

veruska198
12. júl 2008

Samé pozitíva na cortinu asi sa aj ja pre nu rozhodnem.
Len sa chcem spýtať, ktoré kolieska sú podľa vás lepšie gumenné či umelé?
Mne v jednej predaj predavač povedal, že výhodou pri umelých je práve to, že nedostanem defekt.
Tak ja už fakt neviem. 🙂

kacamar
14. júl 2008

Je tu nekdo, kdo jezdi Cortinou sporťakem? Od kdy jste zacali? Nasi jsou teprve 4 mesice, to je asi na sportak brzo ze? Ale v korbe se ji prestava libit, tak nevim 😕

lendy1
14. júl 2008

kacamar, my začali někde kolem 5.měsíce, protože se mi náš dlouhán už do korbičky nevešel. Ale byl ve sporťáku v co největším lehu 😉

kacamar
14. júl 2008

lendy, tak super. Tak to doklepem do patyho a muzem zacit 😉 Ale ten sportak jde do uplnyho lehu ne?? Viki uz se v ty korbe moc nelibi, asi proto, ze tam ma klaustrofobii 😀 Ne, ale je tam prave taky napresla na sirku a na dylku ma asi 10cm, takze nic moc.... uz je tam proste narvana a casto v nem rve a krouti se...

denousek
14. júl 2008

my jsme v 5 mesicich taky koupili cortinu sportak apohodicka 😉

ivetad.
20. júl 2008

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či niektorá z Vás neuvažuje o predaji kočíku Cam Cortina X3 evolution v šedo-zelenej farbe za rozumnu cenu? Babätko sa nám narodí koncom septembra. Ďakujeme.

janka5861
23. júl 2008

hlbolka cast tohto kocika je uplne perfektna , ale ten sportak .... nestoji ani dobre slovo. Nas drobec v nom nechce sediet. Je to cele tvrde to vnutro, strasne velky priestor na sedenie , ked ma tak okolo 7 mesiacov . Stale spada dole a musim ho popravovat ... ked ideme z chodnikana dole, tak si obucha hlavicku .....

tyli
23. júl 2008

ahojte, nevie mi niekto napísať vnútorný rozmer šp. časti šxd ľahu a hĺbka sedenia CAM MB X6? Ďakujem 🙂

petruci6
13. aug 2008

baby tie co uz mate cortinu da sa sportova cast zlozit do lahu?

misalka
13. aug 2008

ano dá,malá v tom spí krásně

petruci6
14. aug 2008

dakujem potesila si,neviem aky iny kocik by som si potom vyberala,cortina sa mi paci 🙂

miskinadamko
17. aug 2008

ahojte tie co mate cam cortinu ako ste spokojne zo sportovou castou, napiste vsetko, klady zapory , vsetko co vas napadne 😅 , lebo ja ju chcem kupit tak aby som mala lepsiu predstavu, lebo ako som citala nazory sa tu dost odlisuju. dakujem veeelmi pekne 🙂

catrin1
17. aug 2008

ahojte prosim vas chcem sa spytat z autosedacky sa da dat dole ten potah?..chcela by som to oprat a neviem ako nato...

atreides
17. aug 2008

catrin no to jsem taky zkoušela, už jsem měla všechno dole, ale zasekla jsem se na místě, kde je to poptahování pásů 😒

miskina: zatím nemáme zkušenost

petruci6
18. aug 2008

no tie co ste nizke ako ja,mozete zabudnut na cortinu,pozrela som si ju na zivo a je strasne velka a dlha 😝 😒 takze sa rozhodujeme nad nizsimi a lahsimi kocikmi