Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

pepuskaa
18. sep 2008

ahojte, ja mam X3evolution a som spokojná. ma vela vylepsovákov, aj ked sem tam sa chybicka vloudí... 😀 súhlasím s jednou maminou, žš športová čast na sedenie je dlhá, čo je dobré aj zlé. nám sa tiež malá šúchala dole, ale dá sa, nič katastrofálne. prístup ku košíku je ale veľmi zlý. baby chcem sa opýtať. ak ste pripútali drobcov v šport, v zime cez fusak? šak tam to cez dierky neprejde...

liluska
18. sep 2008

pepuskaa my máme tiez evolution a mám už od dnes v športovom aj fusak a zmestilo sa mi všetko fajn...aj my prešli remienky cez fusak...máme emitex.
Ale pravda je že mi to šúchanie sa dole v športovej časti velmi vadilo tak som to riešila tak že tam pod sedaciu čast dala maly vankúšik a už s tým problém nemám 😉

dicinka1
4. okt 2008

ajojte baby..viem,ze je este skoro..ale len tak si vyberam kocik..velmi by som chcela cam kortinu x3..ale neviem aky je kocik nazivo..ci sa da s nim hojdat..nie do stran..ale hore-dolu..je sice drahy,ale nejako mozno manzela presvedcim..tak ako to je s tym kociarikom? 😉

misalka
4. okt 2008

Kočárek vůbec nehoupe

dicinka1
4. okt 2008

nieeeeeee?to fakt?to je co preboha za kocik..ved to nie je len na vozenie..ale aj na kocikovanie.. 🙂

co z toho,ze je pekny,ked nesplna ucel 😉

misalka
4. okt 2008

asi to někomu nevadí,mám dcerku 9měsíců, v cortině se jí líbí, jak v hlubokém byla spokojená tek teď ve sportovní i v autosedačce na podvozku vždy spokojená,houpání nezná a ani nevyžadovala. Jinak chápu, že někomu zase vyhovuje houpání,ale já jsem ráda,že Natálka na to není naučená.

misalka
4. okt 2008

Ještě bych teda měla upřesnit,že my máme cortinu X3 evolution - 3kolku, takže je možné že jiné podvozky -nějaké 4kolové houpou, to nevím,nemám odzkoušeno. Zkus se zeptat dále...

dicinka1
4. okt 2008

misalka chapem....ale o ked budem mat mimi zarevane?co s tym potom?bud ju musim nechat vyplakat..alebo zobrat na ruky..a hajat v naruci..a kolko ta vysiel v cechach?tu u nas je dost drahy..stoji az 19 000 sk 😕 co je si myslim dost prehnana suma

snehurka11111
4. okt 2008

Tak se taky přidávám. S kočárkem jsem moc spokojená - zatím využíváme tedy jen hluboký a autosedačku, ale splňuje vše potřebné. Korbička dostatečně prostorná, kočárek jednoduše ovladatelný, trojkolka super. Sice nehoupe, ale toto beru spíš za výhodu - nechci se stát otrokem a naučit dítě na houpání. Takže kočárku dávám jedničku 😉 🙂

dicinka1
4. okt 2008

a ked plakala?tak co si robila?nejako babo musis ukludnit ,ze nech sa neboji..ze si snim

babulka25
4. okt 2008

ahojte- ja mám cortinu 7 mesiacov a som s ňou spokojná.vanička je super a športiak tiež,ale tak ako písali kočky že sú tam dribné chyby,ktoré mi vadia.Presne to posúvanie malého v športovom kočiariku je otravné,ale zase v zime bude super lebo bude mať tam veľa miesta aj s fusakom a v overaliku.Ovládanie kočiarika ozaj jednou rukou je to perfektné akurát ak máte malé auto nekupujte si trojkolku lebo my máme síce oktáviu a tam sa vojde v pohode,ale ak ide s mojim ocom niekam a on má fábiu tak ltt vopcháme tam kočiar.Moja švagrina mala golfáč a v zime je to des.Doporučujem kúpiť kočiarik aby športová časť bola priestranná.Môj favorit je Jane kočiarik,ale nemohli sme si dovoliť až tak drahý kočiar aj na tento som manžela ledva ukecala.Ešteraz hovorím,že je super ten kočiarik a ja som spokojná len má malé nedostatky,ktoré sa dajú vyriešiť alebo prežiť. 😉
A ktomu hombaniu detičiek - neviem už presne kde som to čítala na nete že nie je dobré veľmi detičky kolísať v kočiarikoch a hlavne malé bábätká pretože im hlavička behá hore dole a vraj to môže mať negatívny vplyv na vývoj mozgu.Nedoporučuje sa veeľmi,ale samozrejme jemné kolísanie áno,ale to dokážeš aj s týmto kočiarikom.

misalka
4. okt 2008

tak já můžu z vl. zkušeností říct,že houpání neznamená,že se dítě uklidní, Natálka plakala celkem často,pořád si poplače,trpěla hodně na bolení,prdíky... Občas pomáhalo pravidelně rytmicky jezdit kočárem dopředu dozadu, jinak většinou u nás prostě zabíralo jen prso nebo později čaj. Na zahradu mám starou houpací libertu a pokud si Natálka chtěla pořvat,řvala i u houpání. Teď už je to lepší,už se dokáže zabavit i pozorováním, hračkami,nebo sušenkou do ruky, pitím... Jinak jsme za kočárek dali 16000kč,ale už jsem ho viděla na netu i levnější. Kupovali jsme ho vloni koncem roku v kamenném obchodě. Ale jak říkám na netu se už dá sehnat i levněji.

dicinka1
5. okt 2008

bambulka..mna hojdali dost...susedia nemohli spat...pod nami..aj nad nami..tak so mnou nabijali..ale som si nevsimla,aby sa mi zle mozog vyvinul 😀 😀 😀

pralinka25
6. okt 2008

dicinka myslim ze ziadne kombinovane kociky nie su hupacie. prave preto ze ked sa kocik zmeni na sportovu cast podvozok by stale hupal a myslim ze by to bolo dost problematicke keby sa akoze karicka hupala.

Ak chces hupaci musis kupit zvlast hlboky a potom iny sportovy. Podla mojich pozorovani je to tak. Este som nevidela kombinovany kocik ktory by bol hupaci. Samozrejme ze trosku sa to s nimi da ale take to klasicke hupanie asi nie.

liluska
6. okt 2008

pralinka myslím že bogaboo je húpací a je kombinovatelný a aj pegperagá sú odpružené, čiže húpacie ale tieto sú všetky za trošku iné sumy ako cortina 😉

gabka32
6. okt 2008

ahoj, já vybírala mezi cortinou a jané - a kvůli ceně a taky že se nedá sportovní část u jané otočit máme nakonec cortinu trojkolku (jo a za měsíc si brácha objednal jané za stejnou cenu přes německý e-shop...)
jsem spokojená i když trojkolka je při přejezdu obrubníku trochu vratká - ale je to o zvyku.
co mi trochu vadí je taška bez přihrádek ☹ furt tam něco hledám..

houpání že není nevadí u nás fzngovalo ježdění po trochu nerovném terénu - tráva, štěrk....

ale kdybycg se měla znovu rozhodnout asi jdu do jane slalom..

lucie.krajcarova
6. okt 2008

taky se nám moc líbí cortinka, jen nevím, jestli není moc těžká? co když ho musíte zvedat do tramvaje, autobusu, nepronese se to? četla jsem, že celý kočár váží okolo 14 kg, což je docela hodně..

gabka32
6. okt 2008

lucie já celý kočár nezvedám, a bohužel do schodů nemáme kolejničky, takže tahám pozpátku po zadních kolech..
a když nejede výtah tak ho vynesu nadvakrát - korbu s mimi a pak podvozek.
no a myslím že se najde dost lidí kteří ti rádi pomůžou s nástupem. co se týče váhy nevím jestli jsou nějaké kočáry lehčí, možná jané o něco, ale taky to není velký rozdíl...

veronikahel
9. okt 2008

lucie, quinny speedi sx váži 11,5kg...

zuzolko
10. okt 2008

Ahojte. Kočky, čo máte skúsenosť s týmto kočíkom. Ako sa vam pozdáva športová časť? Vraj je dosť veľká. A malé dieťa odtiaľ vypadáva. Viete mi odmerať aký je rozmer od chrbtovej časti - operadla k rukoväti? A váš názor na to alebo celkovo na ten športiak. Ja som rozhodnutá pre tento kočík, ale toto ma akosi vyplašilo.
Ďakujem. 😀

pralinka25
10. okt 2008

ahojte. A nevie niekto kedy by mala byt nova kolekcia?

atreides
10. okt 2008

ahojky, zuzi my ve sporťáku vozíme cca dva týdny a žádný problém, jezdí se mi s ním snad líp než s hlubokým, pod Ninču jsem dala zavinku přeloženou na půl a tu zabalila do deky, takže tam má měkoučko a tím pádem mi i nezklouzává 😉
rozměry nevím a teď jsou venku, takže nemůžu ani změřit

labelka
12. okt 2008

pralinka tu je
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...
my tiez uvazujeme nad kupou cortiny, len sa neviem rozhodnut medzi cervanym a zeleno sedou kombinaciou, ten zeleny je nadherny, ale kedze cakame dievcatko tak vaham...ale preco nie, aj zelena je pekna 🙂
inak na tej limitovanej serii sa mi nepozdava to plastove okienko ci co to je, ci sa to casom nerozthne, nepopraska...ale este som ho nevidela na zivo...takze mu nechcem krivdit 🙂

atreides
13. okt 2008

labelka: máme holčičku a zelenou kombinaci. Myslím, že ta se hodí jak pro kluka tak pro holku a červená to samo 😉

pralinka25
13. okt 2008

dakujem labelka 🙂
No ta strieska na vanicke sa mi zda nejaka divna. Tiez by som sa bala toho plastoveho ze sa popraska. Dufam ze bude este nejaka ina verzia okrem tejto limitovanej. Podla mna zelena moze byt pre dievcatko.

alenka83
13. okt 2008

i já se přidávám jako majitelka cortinky. Jsem s ní naprosto spokojená až na tu tašku, jak tu bylo psáno. Vyřešila jsem to novou taškou a je super. Hodí se k tomu jako by byla původní. Koukala jsem na novou limitovanou edici a už se těším, až jí uvidím naživo. Jinak cortina je dost lehká, také se sní tahám do auta a zpět a je to fakt o něčem jiném než ty těžké houpací kočáry. Lehce se ovládá. Korbička je krásně prostorná a je miminko tam má spoustu místa i ve fusaku. Jinak co se týče houpání...vůbec to není nutné k ukldinění dětátka, stačí pojíždění dopředu dozadu a miminko se uklidní🙂

labelka
13. okt 2008

alenka a tasku si objednavala z netu? hod link pls. 🙂

minda
14. okt 2008

Holky, už jste některá kupovala novou duši do píchlého kolečka ? Byla jsem v normálním pneuservisu a tam mě od lepení duše odrazovali, prý to moc nepomáhá a praskne to znovu, prý si mám koupit novou duši. Já jsem stihla koupit nafukovačky ještě za rozumnou cenu 990,- Kč, teď se zase začínají prodávat, ale o skoro 1000,- dražší.

minda
15. okt 2008

Tak si odpovím sama a třeba tím pomůžu jiným. Pokud píchnete nafukovací kolečko, zajděte do cykloprodejny, nejlépe i servisu a chtějte duši "12", mě to rovnou i vyměnili a nafoukali, stálo mě to 100,- Kč. Ty původní duše jsou ty nejobyčejnější a proto brzo praskají.

alenka83
15. okt 2008

minda, díky za rady. Jak se ti jezdí v nafukovačkama ve srovnání s těma původníma? Já je mám objednaný, bohužel už ty dražší☹