Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

klauduska
9. júl 2009

Aha ,tak to som nevedala..... 😒
A dobre som to pochopila,ze vy ste to objednavali cez net?

jaa
9. júl 2009

holčiny.
Vyplatí se zajet si přímo do Itálie k výrobci.Tam vyjde nejlevněji.MM jezdil okolo s kamoinem.Pak jsme se jeli náhodou podívat do Kolína akoupili ho tam.Ale oi dost dráž.

luci.A,můžeš ho nafotit??Já asi vím jaký,ale ten se mi na netu moc nelíbí.A,když píšeš,že v reálu je opravdu hezký...tak,kdyby se ti chtělo.... 🙂

Já mám teda taky ze super materiálu.Je fakt kvalitní.Mě i holkám se moc líbila ta zelená,ale vzhledem k tomu,že je to úplet,tak jsme vzali tu černo-šedou.

luciamo
10. júl 2009

Klauduska, ano objednavala som cez internet, platba predom..

Jaa, jasne nafotim..Mne sa najviac pacila ta tyrkysova z limit., ale uz som ho u nas videla a napadlo ma, ze ten nanoznik sa musi spinit, tak sme sa s MM rozhodli, ze kupime tu tmavohnedu a nelutujeme.. Je naozaj krasna.. Cerno-seda bola najkrajsia farba minulej kolekcie 😉

jaa
10. júl 2009

luci.Díky. 😉

lucie.krajcarova
13. júl 2009

holky, kupovaly jste si ke cortinně slunečník? kde se připevní a kde se to dá sehnat? fungují i ty univerzální?

aajina
13. júl 2009

Kupovala jsem na netu univerzální jak na ovál trubky tak na kulatý ale nedrží to nějak moc stabilně.Malá na tom pořád visí a jak s tím lomcuje tak to povoluje stejně tak jako moje nervíky 😀 A x krát to přidělávat během procházky je něco 😠

minda
13. júl 2009

Taky jsem kupovala univerzální přes net a akorát na něj nadávám, není stabilní, škrábe mi podvozek, je moc plochý, páře se a ztrácejí se z něj ty černé špuntíky od těch drátků, takže pokud je hned nenajdu, musím tam přišít špuntíky ze starého deštníku 😠
Na golfáč jsem kupovala slunečník v obchodě a je o hodně lepší, připevnění je jiné a o hodně lepší, je víc klenutý a cenově vyšel úplně stejně.

lucie.krajcarova
13. júl 2009

a myslíte, že se dá sehnat nějaký přímo na cortinnu? nechci se s tím nervovat 😒

jaa
13. júl 2009

Nevím,jestli je přímo na CCX3,ale já mám uni s UV filtrem od nějaké Německé firmy a je bez problémů.Nepovoluje se,nedře konstrukci a nešisuje. 😉 Cena 300kč.

lucie.krajcarova
13. júl 2009

jaa, díky moc 🙂

jaa
13. júl 2009

není zač. 🙂

luciamo
14. júl 2009

jaa teraz som pridala 1 foto do albumu, tak urob kuk 🙂

jaa
14. júl 2009

luci.Dík.Je zajímavý.ÚPLNĚ JINAK ŘEŠENÝ. 😉 Aerodinamicky.Ale fotečka je malá ☹

luciamo
20. júl 2009

Dievčatá, jedna baba tu na fóre spomínala kryt (nánožník) na autosedačku. Ja neviem, ale nová Cortina ho nemá..Či myslela nánožník z hlbokej korby? Ale ten je veľký... Či?

meggietn
20. júl 2009

luciamo: presne tak, nám pasoval nánožník z hlbokej vaničky na autosedačku sú tam cvoky, kde sa dá pripevniť. 😉

mizu24
20. júl 2009

Ahojte baby, má niektorá z vás limitovanú edíciu tmavo zelenej farby? Manžel chce ten tmavohnedý, ale ja som dosť zaťažená na zelenú a keďže tá šalátová už nie je, tak mi zostala len tá tmavá. Len si ju neviem predstaviť ako vyzerá v skutočnosti. Jeden predavač povedal, že podľa neho je to od veci farba. Tak neviem.

luciamo
20. júl 2009

meggietn, diky, pozriem nato este raz .. Dakujem.. 😎

jaa
20. júl 2009

luciamo.Taky jsem měla na autosedačce nánožník z korby. 🙂

luciamo
22. júl 2009

hej, uz som to vyskusala a fakt to sedi.. ja som si nevsimla na strieske obojstranne cvoky, na ktore sa da ten nanoznik pripevnit.. ale uz je mi to jasne.. 🙂 dakujem dievcata 😵

lucie.krajcarova
24. júl 2009

Holky, jak dlouho jste používaly autosedačku a jak dlouho korbu? náš malý má 3,5 měs. a 62 cm a korbička se nějak zmenšuje či co, jak tam míhá nožičkama, tak se zdá, že tam moc místa nemá 😔 snad do půl roku vydrží..

aajina
25. júl 2009

No korbičku jsme měli určitě do půl roku a autosedačku do roka a to Adélka nebyla žádný hubenďour 😉

atreides
25. júl 2009

autosedačku do roka a do sporťáku jsme přešli v 5m, ale jen proto, že už v hluboké nechtěla být, ještě by se tam vlezla

minda
27. júl 2009

V hluboké korbě Patrik vydržel do 7 měsíců, v autosedačce až do 1 roku a 2 měsíců a ještě by tam vydržel déle, ale už se mi s ní špatně manipulovalo.

mirullka
28. júl 2009

Ahoj Luciamo, chcela by som Ta velmi pekne poprosit o kontakt na ten obchod, cez ktory ste si kupili Camku. Zaujalo ma, ze ste si mohli odvoz z CR zadovazit sami. Pozerala som aj histoiu diskusie, Sasa Ti pislala kontakt na predajcu, ale admin ho vymazal...velmi by som sa potesila, kebyze mi kontakt posles na IP. Mame o Camku velky zaujem a velmi sa nam paci 😉 Dakujem velmi pekne!

jaa
29. júl 2009

Ahojky.tak naše malá má 73,5cm a do korby se ještě jen tak,tak vejde.Kdyby byla zima,tak v ní je.Sporták používám dva dny.Malé je 10 měsíců.Autosedačku jsme měli do 6m,protože má malá dlouhé nohy a přečnívaly ji přes okraj a mačkaly se ji na opěradlo.Sporták je ok.Dost velký.

lucie.krajcarova
30. júl 2009

jaa, tak to malá vydržela v korbě dlouho, to je super. Holky a jaké to je mít sporťák na zimu? nebude zima? kde jste kupovaly fusak?

aajina
30. júl 2009

Nebude zima neboj 😉 , fusak máme Emitex a pak jsem dávala nánožník.

lucie.krajcarova
30. júl 2009

aajina, a ten fusak je jiný než do autosedačky? vůbec nevím, jak to vypadá..

jaa
30. júl 2009

Já mám fusak Emitex.Ale uvažuji o koupi jiného sportáku na zimu.Přijde mi,že je v Cortině mimi málo kryté.Hlavně,když je čelem ke mě.To je ta bouda strašně vzadu a skoro naprd. ☹
Přemýšlím o Teutonii,nebo Herkulesovi.Tak uvidím. 🙂

Ten fusak jde,jak do autosedačky,tak do kočárku. 😉 Zadej si ho do vyhledávače.Ono ti ho to najde.